Respect

Sve o Rackhamovim fantazijskim igrama (Confrontation, Hybrid, Rag'narok i Cadwallon)

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
Fensi_Roze_Shishmish
Posts: 9
Joined: Mon Dec 26, 2005 8:30 pm
Location: Beograd/Milano

Respect

Post by Fensi_Roze_Shishmish »

Da ne bih bila banovana zbog spama kako su mi <<neki>>* zapretili, evo otvaram novi thread davanja respecta onom koji to najvise zasluzuje - Lord Shunka! Sad kad si postao moderator, ja ti ukazujem duzno postovanje i hailujem te! Hail hail hail, here comes shunka, hail! May u post for a long time yet, and post even longer posts, in glory unmarred by spams or anything else which may try to get our attention instead of reading your wonderful, oh so lifelike, battle reports...i hail thee, as the new wave of moderators....bring light unto us...bring...light...

*prepoznacete se vi, znam da hocete! :x
It was not until I sat down with a pragmatic open mind did I even realize the scope of moral violations the 83-minute The Lion King fed our minds. - http://www.capalert.com/reports
I go to school so I wouldn't have to work - Cidade de Deus
User avatar
sto mu gromova
Posts: 1089
Joined: Sun Oct 23, 2005 3:29 pm
Location: blok 21

Post by sto mu gromova »

chuo sam da se prvi simptomi ptichijeg gripa ispoljavaju ovako.
Mind Uploader

a da nije

Post by Mind Uploader »

kravlja groznica?
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

Retardiranost?
User avatar
stalker
High Seas Commander
High Seas Commander
Posts: 541
Joined: Sun Mar 03, 2002 4:40 pm

Post by stalker »

mislim da cu da pratim ovaj topic, ovo je jedinstven sluccaj obozavanja jednog moderatora...mislim da ima veze sa zabranjenim supstancama :)


...i ne, necu nikog banovati dok ne bude teskog psovanja , evo obecavam
User avatar
Fensi_Roze_Shishmish
Posts: 9
Joined: Mon Dec 26, 2005 8:30 pm
Location: Beograd/Milano

Post by Fensi_Roze_Shishmish »

nema nikakve veze sa zabranjenim supstancama, jednostavno se radi o najcistijem obliku obozavanja u svojoj najsavrsenijoj formi, bez zavisti, mrznje ili zajebavanja. ja sam bila sasvim iskrena i mnogo mi je krivo sto ovde to niko ne postuje i ne ceni, vec su se svi okomili na takav jedinstven izliv emocija...sram vas bilo i stidite se, idem da grejem ulje da bih vam ga izlila po ledjima kad vas vidim sledeci put...
It was not until I sat down with a pragmatic open mind did I even realize the scope of moral violations the 83-minute The Lion King fed our minds. - http://www.capalert.com/reports
I go to school so I wouldn't have to work - Cidade de Deus
User avatar
Fensi_Roze_Shishmish
Posts: 9
Joined: Mon Dec 26, 2005 8:30 pm
Location: Beograd/Milano

Post by Fensi_Roze_Shishmish »

i hvala na podrsci, moje srce i dusa su mirni sada kada znam da ovaj post nece biti banovan....shalalala i jos malo srecnog pevanja
It was not until I sat down with a pragmatic open mind did I even realize the scope of moral violations the 83-minute The Lion King fed our minds. - http://www.capalert.com/reports
I go to school so I wouldn't have to work - Cidade de Deus
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Post by novot »

Dobro, sada svi lepo po plavu pilulicu, a ovu temu zakljucavamo! Mislite o cemu se na ovom delu foruma govori ... ponekad :lol: :lol: :lol:
Locked

Return to “Confrontation”