Organizovani odlazak u Novi Sad i prijave za Uprising 2006

Sve o Rackhamovim fantazijskim igrama (Confrontation, Hybrid, Rag'narok i Cadwallon)

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Organizovani odlazak u Novi Sad i prijave za Uprising 2006

Post by novot »

Dakle, poslednji je trenutak da se lepo izorganizujemo i zajedno odemo na Uprising. Verovatno bi bila najjevtinija varijanta vozom, u toku pre podneva(ranog) u subotu, kako bismo se tamo instalirali u neko dogledno vreme. Ako neko zeli da ide u hostel/ hotel (prenociste subota na nedelju) treba da se prijavi organizatorima, sto pre, kako ne bismo pravili dodatne probleme. Koliko sam shvatio, postoji zelja da se igra Hybrid (bar 2 igraca- poneti isti), Conf (bar 4 nasa igraca), kao i veeeliko interesovanje za slobodno takmicenje u farbanju (mislim da tu ima bar 10-ak zainteresovanih). Oni koji zele da salju svoje radove a ne zele/ne mogu da idu, mogu nam ih ostaviti, pa cemo ih prezentovati u njihovo ime.
Dakle sve prijave za odlazak i slanje radova, sada, smesta, odmah!!!
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Ja idem!
Trebalo bi da uspem nesto i da odradim za takmicenje u konvertovanju/modelovanju, no ako mi se nesto ipreci u toj nameri, eto donecu Prowlerku (valjda cu nekako naci postolje za nju). Tako da se svakako prijavljujem za tu kategoriju. Za farbanje nisam zainteresovan.
I naravno igram Confront. Ponecu 450 poena Vucijica.
No, dogovoricemo se vec danas u klubu oko detalja...
Subota rano pre podne odgovara...
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
sto mu gromova
Posts: 1089
Joined: Sun Oct 23, 2005 3:29 pm
Location: blok 21

Post by sto mu gromova »

takmichenje za najbolje obojenu figuru, prijava 8)
idem.
User avatar
Hristy
Posts: 123
Joined: Sat Dec 10, 2005 3:07 pm
Location: Cerak System
Contact:

Post by Hristy »

Ja idem zasigurno! Ajmo sad detalje! Koliko je voz, povratan do tamo kad se krece i kad je poslednji. Moram neshto kevi da kazem. I da, ako idem nosim hybrid.
I don't care,
I'm still free,
You can't take the sky from me!
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Post by novot »

Budem se za detalje raspitao u najkracem vremenskom roku. Ko bude hteo, moze da ostane i u nedelju (to podrazumeva odlazak u kafanu u subotu uvece :wink: ), a nocenje u hotelu je, koliko se ja secam oko 900 din.
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Kako za sada stvari stoje, idem samo za subotu. Ako se uskoro prijavi dovoljan broj zainteresovanih da se ostaje i u nedelju, pridruzicu se. Taman ce mi ostatak para za Aheron pokriti celu ekspediciju...
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
mladjano bugarce
Posts: 449
Joined: Thu Feb 19, 2004 4:48 pm

Post by mladjano bugarce »

Mozemo kolima svi zajedno(4 osobe)
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Post by novot »

Da, ne bi bilo lose da deo stvari (makar onih klubskih) ide kolima. Sto se ostalog tice, mislim da nas ima previse (do sada 7 ili 8 ) buduci da su se do sada prijavili:
1. Hristina (igra hybrid)
2. Zlaja (farbanje)
3. Musa Nebojsa (igra Confront)
4. Dule Pendargon (igra Confront)
5. Shunka (igra Confront i takmicenje u konvertovanju)
6. Pedja (takmicenje u farbanju i mozda igra conf :?: )
7. Ivan (igra hybrid i takmicenje u farbanju)
8. Ja (ne igram nista i ne takmicim se ni u cemu, uostalom sta ja tamo uopste trazim :lol: :lol: :lol: )
User avatar
Hristy
Posts: 123
Joined: Sat Dec 10, 2005 3:07 pm
Location: Cerak System
Contact:

Post by Hristy »

Hahahahahahaha!!!! Da Olivere, stvarno! Shta cersh nam ti uopshte??? lol
Uglavnom, aj recite mi neshto vishe o tom takmichnju u konvertovanju? That sounds interesting!!!
I don't care,
I'm still free,
You can't take the sky from me!
User avatar
Dervish the neki
Posts: 275
Joined: Tue Mar 16, 2004 4:10 am
Location: N.S.

Post by Dervish the neki »

e, dakle, za vas hybrid igrace, mozda cete imati jos jednog momka (Endre, koji ce doneti svoje figure i kartice) da se sigra hybrida sa vama.
Cak cu da mu dam i cyphera lukhana 2. ink da je ubaci da vas malo bije... samo da nadjem tu hybrid kartu :D

A, ja se nadam da cu moci da svalim svoje sudijske duznosti toliko da mogu da odigram partiju-dve confronta sa vama prvi dan, i jos koju ako neko ostane drugi dan. Mislim... koji je to tuzan turnir kada im trebam *ja* da im sudim warhammer... strasno :D

--
Dervish the hybrid-tasticni.
There really isn't a polite way to say:
"your game fucking sucks and I'm going to take my chances with the Rifts game run by the autistic kid"

When I play doctor, I play to win.
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Post by novot »

E, pa ja ozbiljno racunam na bar 2-3 Valhalina igraca Confront-a! Osim trojce gorepomenutih, ubedio sam i Pedju (Mid-Nor) da sklopi - zafarba ostatak potreban za igru, tako da ce i on odigrati koju. Ako namolim jos i Takedu da ponese svoje Dirz-eve ili Grifone, eto nam i mini turnira!
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Post by novot »

Jos jednom molim sve ljude sa foruma da se prijave za odlazak u Novi Sad, kao i da se izjasne da li ostaju i u nedelju. Ovo je posebno bitno zbog organizatora, kako bi na vreme rezervisali smestaj u hotelu. Do srede nam je rok za izjasnjavanje. Inace, takmicenje u farbanju je u SUBOTU, tako da bi ovo moglo biti zanimljivo svima koji kod nas farbaju-konvertuju figure. Sto se konvertovanja tice, prijavljuju se gotovi, ofarbani radovi.
User avatar
Hristy
Posts: 123
Joined: Sat Dec 10, 2005 3:07 pm
Location: Cerak System
Contact:

Post by Hristy »

E bedak za konvertovanje! Ja mislila da se radi neshto na licu mesta!

Ja idem definitivno u subotu! Odluchila sam da je najbolje da uopshte i ne kazem kevi gde idem, samo cu reci vidimo se sutra! Bash me briga! Nemam ja zivaca za objashnjavanje!
Dakle: kad se krece, kad cemo da idemo po karte i kad je poslednji voz iz NSa, poshto bi da stignem i na jedan rodjendan posle! :roll:

E Olivere, jel mogu bre da se ponesu oni Dirzevi iz Grifona, poshto mi bash i nemamo previshe figura, sem ako se ne igra s njima i ako se vlasnik slaze naravno! Ne sve figurice, samo par, koje mi nemamo!
I don't care,
I'm still free,
You can't take the sky from me!
User avatar
jorgurt hlebozvak
Posts: 449
Joined: Mon Nov 29, 2004 1:07 pm

Subota

Post by jorgurt hlebozvak »

Ja idem, ali bi bilo lepo da krenemo u subotu pre podne. Petak, mislim da necu moci.
orks rules!!! Osim kad to nije slučaj.
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Post by novot »

Dakle ovako: voz za Novi Sad je u 8 i 25 ili 8 i 30h, sto znaci da se nadjemo u 8h na stanici, na glavnom ulazu (veliki portal). Karte cemo da kupimo na licu mesta. Poslednji voz iz NS ne znam kada je tacno, ali cemo vec oko 23-23 i 30 biti na stanici (mozda i ranije). Sta ti treba od figura? Dodji do kluba i uzmi sta ti treba!
User avatar
Hristy
Posts: 123
Joined: Sat Dec 10, 2005 3:07 pm
Location: Cerak System
Contact:

Post by Hristy »

Dogovoreno! Gledacu da svratim sutra onda na pola sata! Da ponesem odma kutije da ih zapakujem?
I don't care,
I'm still free,
You can't take the sky from me!
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Post by Ko, jel' ja? »

Idem i ja (sa devojkom :D ). Necu nista igrati, ucestvovacu u takmicenju u farbanju i to je to. Verovatno cu se setati po NS-u ako bude lep dan, posto nisam imao prilike da upoznam grad. Vracamo se istog dana.
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Post by novot »

Hristy wrote:Dogovoreno! Gledacu da svratim sutra onda na pola sata! Da ponesem odma kutije da ih zapakujem?
Pa ponesi kutije i uzmi sta ti od figura treba.
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Svraticu sutra ili prekosutra da pokupim svoje figure. Ponecu ih sve, za svaki slucaj...
Vidimo se svakako u subotu ujutro (rano, ne pamtim kada sam izasao iz kuce pre 8)!!!
Verovatno cu za takmicenje u konvertovanju da iskonvertujem svoju pseudo-ovcicu sa "lavljom glavom". Zaista nisam imao vremena za ista ozbiljnije, a i ovo moze lepo da se uradi...
Eto meni zanimacije za petak popodne.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Hristy
Posts: 123
Joined: Sat Dec 10, 2005 3:07 pm
Location: Cerak System
Contact:

Post by Hristy »

Necesh da igrash???? Pa s kim ja onda da igram hybrid? bzvz!!!!
I don't care,
I'm still free,
You can't take the sky from me!
Mind Uploader

ns

Post by Mind Uploader »

e, olivere, i dalje me cima koleno, necu ici na ono takmicenje, tako da idem sa vama u NS! :)
i u principu necu da igram nista, idem cisto da problejim 8) ...mozda malo da fotkam...

inace, pocinjem da farbam sa drugarom svoje vulfene i alahance, sto znaci uskoro necu igrati sa vulfenskim srebrnim letacima... 8O :D
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Post by Ko, jel' ja? »

Hristy wrote:Necesh da igrash???? Pa s kim ja onda da igram hybrid? bzvz!!!!
Volim da igram u miru i tisini i prilicno me dekoncentrise galama i guzva. Ne brini nista koliko sam shvatio neko iz NS-a hoce da igra, a ako to ne bude slucaj odigracu jednu partiju :D
Locked

Return to “Confrontation”