Vukodlaci

Sve o Rackhamovim fantazijskim igrama (Confrontation, Hybrid, Rag'narok i Cadwallon)

Moderator: Moderators

User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Jos cu jednom napomenuti - nema nas dovoljno da bi smo mogli da eksperimentisemo sa ovakvim likovima. Eventualno bi mogli da nadju primenu online.
Ja sam vec predlozio ekperimente koje smatram zanimljivim...
No ipak hvala Oliveru za spisak i prevod.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Ima li zainteresovanih da se skupimo ovih dana da se igramo Vukodlaka?! Ili jos bolje - Banga!
Nismo odavno... A krenulo je lepo vreme, moci cemo opet da maltretiramo Starca pa da dolazimo nedeljom...
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
Mind Uploader

pimp

Post by Mind Uploader »

trebalo bi uskoro da se nabavi pimp...karticna igra na foru vukodlaka, banga i sl...samo sto je radnja jel'te vezana za makroe i kurave...

mnogo zabavna igra, mozemo da napravimo i svoje (dodatne) karte na foru likova iz kluba i iz hobija...vec imam neke ideje :twisted: :twisted: :twisted: sima the pimp je jedna od prvih i najlogicnijih ideja, ogi je sledeci, pa oliver, hristina, sunka, dule plavusa, kirgan, dule ljiga, luka stakor, saha i djokica...heheheh...jedino ne znam sta ce ko da bude...makro ili kuchka...mozemo da organizujemo poll oko toga... :) hehehehehe :) Samo moramo da se organizujemo da nadjemo slike ili nekoga da nacrta pomenute ljudove...

Nemam pojma, za kucke mozemo parodije na poznate licnosti...a likovi iz kluba da budu pimpovi...da ne bi neko plakao na foru:"sto sam ja kuchka, a on je pimp" :) :) :) :)

btw, bez vredjanja... :)
Locked

Return to “Confrontation”