Wolfen of Yllia

Sve o Rackhamovim fantazijskim igrama (Confrontation, Hybrid, Rag'narok i Cadwallon)

Moderator: Moderators

User avatar
djurka
Posts: 50
Joined: Wed Apr 05, 2006 3:01 pm
Location: Zrenjanin

Wolfen of Yllia

Post by djurka »

Da li igrate sa WOLFENIMA?
Last edited by djurka on Wed Apr 05, 2006 6:45 pm, edited 1 time in total.
User avatar
djurka
Posts: 50
Joined: Wed Apr 05, 2006 3:01 pm
Location: Zrenjanin

Post by djurka »

Majmun! Umesto da prvo nesto nazvljam o Wolfenima, ja odma pitanje! Ko sto rekoh: MAJMUN!!! Nego da krenemo sa Wolfenima! Wolfeni su mali simpaticni kucici koji cuvaju svoju teritoriju! Figure k'o figure su fenomenalne! treba napomenuti da su im karakteristike veoma dobre! Veoma ofanzivna gomila! Sa njima samo treba ici na protivnika svom silom, bez milosti! Lepo krenes i jedes sve pred sobom! Mada druzina nece biti nesto preterano velika zbog A.P. ali dovoljan je i jedan karakter pa da druzina bude problem bilo kojoj drugoj druzini! Moze se dosta lepo iskombinovati ovaj copor pasa!!! 8)
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Posetioci ovog dela foruma su vise nego upoznati sa karakteristikama copora Vucijih (ili Vucijica). Pre svega zahvaljujuci korisnicima Mirijevac, Mind Uploader i meni.
Jurisanje napred bez milosti u nadi da ce Vuciji da pojedu sve pred sobom ne funkcionise bas tako...
Bilo koji Vuciji karakter jako lako gine. A svaki mnogo kosta. Karakteri koji se kukavicki kriju iza svojih trupa spadaju medju popularnije (cak ih i ja praktikujem)...
Za kompetitivnu armiju nema mnogo sta da se kombinuje - Red Oaks sa bar dva Predatora of Blood, i sto vise Warriora. Za manje ozbiljne armije ima malo vise izbora...

P.S. On Aarklash, the wolves walk upright, and the whole world is their hunting ground. Ne bih se slozio da su simpaticni kucici...
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
djurka
Posts: 50
Joined: Wed Apr 05, 2006 3:01 pm
Location: Zrenjanin

Post by djurka »

Dobro! Ne mogu se bas sloziti sa ovim gore navedenim! Svi karakteri lako gin! Ako ne ide kocka naravno! Sakrivanje bas i ne praktikujem! Malko sam mozda bio ne jasan povodom jurisanja! Po meni ovi kerovi imaju dosta velike manevarske sposobnosti, tako da igrac sa ofanzivnim opredeljenjem igranja ne bi trebao da ima problema sa "jurisanjem" na neprijatelja mrskog! Moje misljenje je da je ovo prilicno ofanzivna gomila dzukaca, i da sa njom treba igrati sto je moguce ofanzivnije! U svim igrama simulacije sukoba najbinije ( po meni ) su: postavka, manevarska sposobnost bande, armije, itd., i iskustvo! Ovde se dovodi u pitanje i kako ko vole da se sigra! Po meni ovo je jedna od boljih ofanzivnih druzina i bilo bi mi glupo da se sakrivam!
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

Tako je matori, sva taktika sa Wolfenima je da samo jurnes na protivnika i da te briga... Podrzavamo tvoje napore u savladjivanju ratnicke filozofije "udri glavom u zid, slomice se".
User avatar
djurka
Posts: 50
Joined: Wed Apr 05, 2006 3:01 pm
Location: Zrenjanin

Post by djurka »

Hvala! Ja se tako igram jel volem! "Udri glavom..." mi ide od ruke!
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

Veruj mi, navijacu za tebe kad god budes igrao i radosno cu se smejati kad budes pobedio 8)
User avatar
stalker
High Seas Commander
High Seas Commander
Posts: 541
Joined: Sun Mar 03, 2002 4:40 pm

Post by stalker »

Awakened wrote:Tako je matori, sva taktika sa Wolfenima je da samo jurnes na protivnika i da te briga... Podrzavamo tvoje napore u savladjivanju ratnicke filozofije "udri glavom u zid, slomice se".
hehehe :)
User avatar
djurka
Posts: 50
Joined: Wed Apr 05, 2006 3:01 pm
Location: Zrenjanin

Post by djurka »

Sta je tu tesko shvatiti? Gurnes karaktera napred, a sa ostalima cekas! Bas bih voleo da vidim nekog ko ne bi jurno na njega!
User avatar
stalker
High Seas Commander
High Seas Commander
Posts: 541
Joined: Sun Mar 03, 2002 4:40 pm

Post by stalker »

djurka wrote:Sta je tu tesko shvatiti? Gurnes karaktera napred, a sa ostalima cekas! Bas bih voleo da vidim nekog ko ne bi jurno na njega!
da budem iskren ta strategija mi je pomalo nepoznata .... a ste je poenta ccopora koji ceka u ssumici da im komssija zatrazzi solju kafe :)


...da poviccu : "silovanje" :) ili ssta ?
Bolje missat vino nego beton! - mudrost jednog neznanog dalmtinskog strucnjaka
User avatar
djurka
Posts: 50
Joined: Wed Apr 05, 2006 3:01 pm
Location: Zrenjanin

Post by djurka »

Koliko se psi krecu? Koliko se krecu patujci? Koliko se krecu Scorpioni? Nemoguce da svi volite da igrate povuceno! Ako se psi vec toliko krecu iskoristi cu to do maximuma!
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Pa mora da se igra ofanzivno. To stoji. Ali i pazljivo. Kakvog to karaktera pa koristis da smes tek tako napred da ga guras?! Ja licno napred guram Predatore, pa ih podrzavam Warriorima, a karakteri su uvek malo povuceni i cekaju priliku da pred kraj nesto ujure i ubiju. Eventualno da izadju na crtu protivnickom karakteru... Ali za svoju velicinu (i cenu) Vuciji lako ginu i ne zele da se nadju okruzeni brojno nadmocnim protivnicima, stoge ne zele ni da bezglavo jure.
U buducnosti nameravam da ekperimentisem sa malo agilnijim momcima (devojkama), koji uz to pucaju. I naravno kriju se u sumici. Da Vuciji imaju valjanog maga mozda bi mogli i da se kriju u magli...
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Imam genijalan plan - posadim svoje Hunterke scoute iza neprijateljske linije, i one odmah jurnu na protivnickog karaktera, koji padne Fear na 1 i pobegne. U pravcu fronta...
Ne moze da omane!!!
Last edited by Shunka on Wed Apr 05, 2006 9:44 pm, edited 1 time in total.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

Ajde porazmisli malo.

Ti postavljas karaktera (ne boga, nego karaktera od krvi i mesa, ne od kamena ili celika, kroz cije vene tece krv a ne neka bozanska tecnost neunistivosti i besmrtnosti) samog ispred svega na cistinu. Ostatak ceka u zasedi iza da protivnik (koji u ovom slucaju nije tvoja zlatna ribica) jurne na tvog karaktera i napravi gangbang, pa da ih ti onda ocistis kontra-jurisom. Koji su problemi tu?

Problem 1: Ti i protivnik igrate naizmenicno, jedinica po jedinica. Tvoje figure koje se aktiviraju pre karaktera NECE MOCI da prave tu kontru.

Problem 2: Kao Wolfen lako gubis disciplinu, pa protivnik moze da zadrzi dve rezerve naspram tvoje jedne. Ako iz nekog razloga izabere da charguje, moze to da uradi sa DVE jedinice (max 6 figura naspram tvoje jedne). Takodje ako kontriras njegov juris svojom rezervom, on moze svojom drugom rezervom da kontrira tvoju kontru.

Problem 3: Moze i da ga ne ucharguje pa da se ti zamislis.

Problem 4: Vecina armija ima neke jedinice koje imaju nekakve brojeve u dnu karte. Ti brojevi predstavljaju snagu i domet tzv. "dugodometnog oruzja" poznatog po cinjenici da NE MORAJU da ulaze u blisku borbu da bi ga koristili. Takodje je poznato da stajanje ispred takvog oruzja nije bas najzdravija stvar koja se moze uraditi, sto su obilato koristili preki sudovi tokom 1. i 2. svetskog rata.

Problem 5: Moze da ga ujurisa i siluje najstrasnije

Sad, nisam imao priliku da igram C3, ali u C2 jedan Wolfen je mogao da se (povuci-potegni) bori protiv dve protivnicke figure. Sa 3. vec imas problem. Naravno Grifonski Thalion je "malko" laksi za zaustaviti od Praetorijanca, al da ne idemo u detalje. Ako ti jedna figura pogine a ne uradi nista, ti si sve blizi tom odnosu snaga 3-1 koji je poguban. A sa tvojom taktikom imas dobre sanse da izgubis skupu figuru.

No, kocka je kurva, izvin'te me sto psujem, al' ja samo pricam onako kako cujem. Ako pobedis nekoga onime sto si zamislio, ekstra, svaka ti se dala, i kao sto rekoh, navijacemo za tebe 8)
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

U C3 se malo drugacije odvijaju stvari sto se tice aktivacije. Tako da nisi u pravu sto se tice stavke 1 - postavis karaktera prvog da se aktivira. Stavka 2 takodje ne funkcionise tacno kako si opisao. Ali na kraju krajeva, na isto ti se svede.
Idealno je ako uspes da izmamis protivnicke jace figure bilo kako... Ili da one jednostavno ne mogu da prodju do borbe. U svakom slucaju ideja je da u prvom potezu povuces u borbu samo polovinu protivnicke armije. I onda se nadas dobrim kockama.
Problem sa Vucijima uglavnom imaju armije koje gube od njih disciplinu. Onda se stvari menjaju, i mozes da jurnes u koga kako hoces. A to je zaista jeziv juris.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

Ma, svestan sam toga, ali opet gledaj... Ako stavis karaktera prvog, onda on ima sve (ukljucujuci i strelce) da se igra. Ako karaktera stavis posle, ne bi li on ispucao nesto, onda imas jedinicu manje. Wolfena je manje, ima manje karata, tako da u svakom slucaju protivnik ima vise mogucnosti. Sem ukoliko ne mozes da do sutra odbijas da povuces potez i pustas protivnika, a nesto nisam to tako shvatio.
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Moj karakter u prvom krugu uvek ide poslednji (osim ako imam neke scoute iza ledja). Od drugog poteza nadalje, zavisi od situacije. Napred saljem Predatorke. Velike su i Hard Boiled, tako da u vecini slucajeva jurisa, nece imati charge penale. Imaju veliki Fear, tako da postoji sansa da se neprijatelji uplase i stanu na mestu ukopani umesto da jurisaju. Predatorke vodim na dve razlicite karte, sto mi daje prilike za odugovlacenje. Pa onda kada sve sto moze jurisa na predatore, dodju moje Warriorke da im pomazu u borbi, i izmene odnos iz 2-3:1 u 1:1. I onda mene malo pros*re na kocki, i mi ih sve pocistimo. Naravno, ne funkcionise to uvek tako...
E, ali kada igram protiv Muse, dobijem disciplinu (ponekad to zahteva da on baci keca, ponekad ne), i imam refusale, tako da on mora da pomeri pola vojske pre nego sto se iko od mojih pomeri. A onda jurisamo na njih, i pobijemo ih mnogo, i Musa se iznervira i prekine posle prvog kruga :) ...
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
djurka
Posts: 50
Joined: Wed Apr 05, 2006 3:01 pm
Location: Zrenjanin

Post by djurka »

Mislim da je jedino resenje da se negde skupimo i ove teorije sprovedemo u praxi! Tako ce se najbolje videti kako igrati sa psima! Slazete li se?
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Oni nisu psi. Vuciji, vukovi, Wolfeni... Zovi ih kako hoces. Ali psi nisu. We are wild and free*!!!
Sve sto sam napisao na ovom threadu rezultat je mog tromesecnog iskustva igranja sa Vucijom armijom. Pisao sam i dosta reportova. Pogledaj. I protiv Vucijih ne igram. Rekli su mi da nije zanimljivo sukobiti dve iste rase...

* Ne mogu trenutno da se setim u kojoj pesmi Manowara postoji ovakav stih...
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
djurka
Posts: 50
Joined: Wed Apr 05, 2006 3:01 pm
Location: Zrenjanin

Post by djurka »

Ok! Onda da ja uznem Scorpione, a ti VUKOVE! Mislim da sam na neke spise u vezi VUKOVA naleteo! Veoma poucno stivo!
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

OK. Ko si ti i odakle si i kada mozes da svratis do Grifona?!
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
djurka
Posts: 50
Joined: Wed Apr 05, 2006 3:01 pm
Location: Zrenjanin

Post by djurka »

Djura! Iz ZR-a! Verovatno u Nedelju! Mogu da svrnem! Nista ne obecavam! Ali nesto da se dogovorimo! Posle sukoba idemo na tamburase! OK??? :D :D :D
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Post by Pendargon »

Nas novi vuk izgleda jos nije upoznao Cyphera Lukhana, velikog bitchslappera svih predatorki, dominatora nad dominatorima, zlo iz podzemlja, velikog ubicu??? :twisted: :twisted: :twisted: Ako ga ne bude mrzelo ( a verovatno hoce) mozda ce da se vrati iz penzije da ubije jos 158972098572985734 vukova u subotu 8) 8) 8) 8)
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
Rover
Posts: 1150
Joined: Fri Feb 13, 2004 6:46 pm
Location: In DooRs

Post by Rover »

ta taktika sa karatkerom mi izgleda jaaako zanimljivo, i neznam sta bi ja jadan patuljak radio, kad nemogu da ga chargujem....mozda bih pucao na njega, topom..... a mozda bi se i strcao sa pilzenbirom, svi znaju da jedan patuljak moze da ubije mnooooogo vukova :)
"I like my women like i like my cannons: Big, Loud and full of fire"
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

djurka wrote:Djura! Iz ZR-a! Verovatno u Nedelju! Mogu da svrnem! Nista ne obecavam! Ali nesto da se dogovorimo! Posle sukoba idemo na tamburase! OK??? :D :D :D
Nazalost, ja sam sprecen geografskom razlikom, ali sam itekako zainteresovan za tamburase nekom drugom prilikom 8)
User avatar
jorgurt hlebozvak
Posts: 449
Joined: Mon Nov 29, 2004 1:07 pm

Taktika

Post by jorgurt hlebozvak »

Opste je poznato da ja nisam takticki genije, ali ovo sa karakterom ispred cele bande mi uopste ne izgleda pametno. Cak ni ja sa Orcima, sa kojima volim da trcim napred na protivnika, ne igram toliko bezglavo. Zamisljam sledeci scenario. Igramo u 400 poena. Ja imam izmedju 12 i 16 modela. Od toga oko 50% zilja. Spremnih da se zrtvuju. Brutevi. 17 poena svaki. Sa machetom, snage 9. Ostali su u drugom planu. Ti isturis, karaktera napred. On kosta ne manje od 80 poena. A po pravilu kosta oko 100 poena. Koliki god da je baja, on ima force 2. Ako ga isturis preblizu, na juris mojim orcima, onda ti moj brut koji je brutal-an nanese odgovarajuce penale. Jer i on ima force 2 Pre toga koristeci courage 7 od svog vodje, prodje fear na 2. (Ja u poslednje vreme ne bacam totalno lose kocke). Jer nemas karaktera sa fear-om vecim od 9. Okruzim ti baju sa 6 zilja. Neko ce ga po teoriji verovatnoce raniti. Tvoji vuci u pokusaju da pomognu baji pritrcavaju i napadaju bruteve. Pa onda se na njih zatrcavaju moji jaci orci. Mene je najmanje duplo vise. Mnogo, ali mnogo ima da se namucis da ih pomlatis.
To je prica sa orcima. Sa devourer-ima necu ni da ti pricam sta bi bilo da tvog baju na cistini napenale dva huntsmena. na 2+ Pa se povuku.
orks rules!!! Osim kad to nije slučaj.
User avatar
djurka
Posts: 50
Joined: Wed Apr 05, 2006 3:01 pm
Location: Zrenjanin

Post by djurka »

Obican karakter! Ne neki super baja!
User avatar
djurka
Posts: 50
Joined: Wed Apr 05, 2006 3:01 pm
Location: Zrenjanin

Post by djurka »

Kada su tamburasi u pitanju, ne postoje geografske prepreke! 8)
Mozda mozemo da se sukobljavamo i da nam za to vreme sviraju tambure! 8)
Kakvih bi sve tu taktika bilo! :D :D :D
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Post by novot »

Kada su tamburasi u pitanju, ne postoje geografske prepreke!
Mozda mozemo da se sukobljavamo i da nam za to vreme sviraju tambure!
Kakvih bi sve tu taktika bilo!
Pa, nas prijatelj Awakened zivi malko dalje (uostalom, ispod avatara mu pise"u Sekijevom komsiluku", stoga je fizicki sprecen da do juna-jula igra i napija se sa nama :wink:
Posetioci ovog dela foruma su vise nego upoznati sa karakteristikama copora Vucijih (ili Vucijica). Pre svega zahvaljujuci korisnicima Mirijevac, Mind Uploader i meni.
Shunka, zaboravio si naseg devetara Lignjoslava! Pardon, Gats :lol:
Last edited by novot on Thu Apr 06, 2006 10:18 am, edited 1 time in total.
User avatar
djurka
Posts: 50
Joined: Wed Apr 05, 2006 3:01 pm
Location: Zrenjanin

Post by djurka »

Onda da popijemo i za njega koju!!! Ziveli!!!
Da li ima i neku muzicku zelju? :-({|=
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Mozda cu u subotu izaci na crtu Cifra Luki... Mada to je izjava pre za Zakazivanje Bitaka...
Lignjoslav je nedostojan da se uvrsti u ponosne redove Vucijih. Pogotovo sto on ne samo da se krije u sumici, nego jos i bezi... Moje trupe u proseku doguraju do sredine table...
Muso, ima Vucijih karaktera i sa Hard Boiled (znaci moraju ga napasti dva orka za penal), i sa Fearom vecim od 9. Mada uglavnom su mnogo skupi. Ja doduse gajim ambicije da jednog dana doteram Bashkar (170 AP. bez icega)...
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
djurka
Posts: 50
Joined: Wed Apr 05, 2006 3:01 pm
Location: Zrenjanin

Post by djurka »

Mogu ti, Shunka, reci da si me zinteresovao da krenem malo i na tu satranu da razmisljam!
Meni karakter sluzi kao " meso "!
Naime, ako mi je karakter malko isturen, postoji jakoooo velika mogucnunost da ce protivnicki igrac zagristi mamac i krenuti na karaktera! Doduse na meni je pre toga da ubedim protivnika da je to bio moj ishitren potez! Karakter mi sluzi da zabunim protivnika! Da li ima boljeg nacina od tog?
Slusam sve predloge!
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Vuci nemaju nista sto je dovoljno jeftino da sluzi kao meso. Osim Sylvana, koje po definiciji ne mogu biti meso jer su duhovi sume. Ali to je druga prica. Koja kaze mi smo tri Predatora iz Sume Crvenih Hrastova. I imamo snagu 15. A iza nas stoji nekakav slepac sto drzi kroasan. I nesto mumla, a onda nesto proklija iz zemlje i leti naokolo i zbunjuje malu gamad dok ih mi pogazimo. Mislim da postajem Musa :) ...
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Rover
Posts: 1150
Joined: Fri Feb 13, 2004 6:46 pm
Location: In DooRs

Post by Rover »

Shunka wrote:. Mislim da postajem Musa :) ...
uzas sad i M* klonovi :)


*musa
"I like my women like i like my cannons: Big, Loud and full of fire"
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Post by novot »

Da ne bude zabune, kada Shunka kaze "baja sa kroasanom" misli na Sirijaka :wink: (prim. prev. :lol: )
User avatar
The dark prince
Posts: 19
Joined: Fri Apr 07, 2006 8:55 pm
Location: Aarklash

Post by The dark prince »

Nisam nikad imao problema protiv vukova. Goto uvijek bi ih pocistio sa stola. Njihova velika mana je sto su dosta bodovno skupi pa ih ima malo na stolu. dok ja igram u 400 bodova sa 15 figura. Cesto se desi da morbid puppet od 6 bodova zabije vuka.
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Rekao sam "nekakav slepac sto drzi kroasan". Sirijak jeste slep. Prisiveni su mu kapci. A na slicici za drugu inkarnaciju ima nesto preko ociju. I Sirijak nije baja. Nikako. Ako ni zbog cega drugog, zato sto nije Warrior-Monk, sto znaci da ne moze da priziva cudesa i napada bilo sta u istom krugu. Mada vodicu ja jednog dana jednu neozbiljnu Red Oaks listu, koja nema Predatore. Naravno, sa Sirijacicom. A taj dan mozda dodje uskoro.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
djurka
Posts: 50
Joined: Wed Apr 05, 2006 3:01 pm
Location: Zrenjanin

Post by djurka »

Kroasan! To zvuci jako francuski!
Kifla, definitivno, kifla!
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Post by novot »

Nope, u pitanju je kroasan i tacka. Uostalom i figure su francuske :wink:
User avatar
jorgurt hlebozvak
Posts: 449
Joined: Mon Nov 29, 2004 1:07 pm

Kroasan

Post by jorgurt hlebozvak »

Definitivno je kroasan. Kifla nema takav oblik. Kao sto se razlikuju recimo gibanica i burek, tako se razlikuju kifla i kroasan. Kroasan je doduse izmisljen za vreme turske opsade Beca. Po uzoru na mlad mesec na turskoj zastavi. Ne na polumesec kako ce to mozda neko reci.
orks rules!!! Osim kad to nije slučaj.
Locked

Return to “Confrontation”