Primedbe, zalbe i komentari vezani za ovaj deo foruma

Sve o Rackhamovim fantazijskim igrama (Confrontation, Hybrid, Rag'narok i Cadwallon)

Moderator: Moderators

Locked
Mind Uploader

Primedbe, zalbe i komentari vezani za ovaj deo foruma

Post by Mind Uploader »

Ja hocu da na grbu bude sedmolava azdaja iz domace radinosti kojoj na ledjima pise "srbija do tokija" i koja se krsti pravoslavno sa tri prsta (zavrsavajuci na levoj strani) ili necu da se uclanim... A morala bi i da gazi debelom nogom i pali plamenim dahom sve pojedinacne zastave nato pakta... A naziv MORA da bude SrbDoTokCORD... samo cirilicom СрбДоТокЦОРД... Uz to nemoj slucajno da bude zelene boje po azdaji, mislim nije to neka muslimanska azdaja...I mora da ima razdeljak sa LEVE strane obavezno...i nemoj da se neko zaj3be da azdaja ima kose oci...

U stvari necu da se uclanjujem jer nemam nameru da igram na turnirima sa gomilom munckin tupadzija... uz naravno duzno postovanje prema ljudima koji zaista znaju da se IGRAJU ("ko jel ja", damjan i musasi npr.)...

Umesto da se prepucavate koliko zuba treba da ima logo azdaje bolje bi bilo da se potrudite da objasnite clanstvu sta znaci IGRATI se...

O kako je to bilo lepo srednjeno kada se pojavila nekromunda:
"Ti manckin, meni ne biti prijatno igrati sa tobom mi vise nikada ne igrati...ti sedeti kuci igrati pasijans na kompjuktor..."
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Sada se osecam uvredjeno i prozvano i insistiram na tome da se suocu moji Sesari sa tvojim vucima!
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
Locked

Return to “Confrontation”