Pozdrav.

Sve o Rackhamovim fantazijskim igrama (Confrontation, Hybrid, Rag'narok i Cadwallon)

Moderator: Moderators

Locked
thezgag
Posts: 122
Joined: Tue Oct 10, 2006 7:24 pm
Location: Zagreb

Pozdrav.

Post by thezgag »

Zdravo momci, ja sam se danas ovdje registrirao.
Javjam se iz Zagreba sa par pitanja :D
Načuo sam nešto o vašem conf turniru u novembru. Budući da ima nekoliko nas "agramovaca" koji smo zainteresirani da navratimo, zanimalo bi me da mi date par "pointera", tipa kad je turnir, koiko bodova, koliko partija, koja pravia/scenariji i slično (da li smo dobrodošli, hah :) )

Inače već neko vrijeme mi se svidja vaš forum, do sada sam samo "lurkao" ali danas mi je, istini za voju, istekao WoW account pa imam višak vremena :D


Unaprijed hvala na odgovorima. pozdrav! :wink:
"I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy."
User avatar
slayer king
Posts: 811
Joined: Sat Mar 18, 2006 8:24 am
Location: Zvezdara

Post by slayer king »

Pa kolko ja znam sigurno ste dobrodosli, igar se na 400pts., GDR i CORD pravila, e sad nisam siguran da li je C3 ili C3,5. Ispravite me ako gresim :twisted:
Image
opsidiannight wrote:Čitaj moje postove, šećeru.
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Dakle, zna se da ce turnir biti 11. novembra. Mozda i 12.

I plan je bio da se igra po svim (ili skoro svim, zaobisli bi smo pravila sto se proksija tice, npr.) svetskim standardima. Ali zbog ovih 3.5 pravila jako smo zbunjeni i ne znamo sta i kako jos uvek.

Uskoro ce se odluciti sve bitno oko turnira. Koliko ce da traje, koliko ce meceva da se igra, koji cemo set pravila da koristimo (3, 3.5, ili nesto izmedju)...

Naravno da bi bilo lepo da se nekoliko vas iz Agrama pojavi. Nekako, nadali smo se tome!
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
thezgag
Posts: 122
Joined: Tue Oct 10, 2006 7:24 pm
Location: Zagreb

Post by thezgag »

Cool. Ja ću povremeno pogledati ovdje, da vidim ima li novih informacija. Zapravo, sve je nama u redu, jedino me zanima šta će biti u vezi sa ovim "džabe" spellovima, jer to dosta mijenja liste. :o

i da.. 400 bodova? toliko mi obično igramo... ili? :oops:
"I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy."
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Post by Dzon Vejn »

Ej, posto sam te video na agramovom forumu, da li bi mogao da mi kazes u cemu je problem sa mojim nalogom tamo? Staru sifru sam zaboravio, napravio sam novi nalog, i cekam vec par meseci da dobijem mail kojim cu da aktiviram account? Pritom i za stari account ne znam sta je u pitanju, jer ja imam 2-3 sifre koje svuda koristim, a probao sam sa svim tim i nije ni jedna... (da, siguran sam da nije neka druga osim te 2-3)...? Video sam da imate nekih EVE igraca, pa sam hteo njih da kontaktiram....
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
Mucous
Posts: 140
Joined: Wed Feb 08, 2006 1:08 pm
Location: Zagreb,Hrvatska

Post by Mucous »

Pozdrav Zgagi, drago mi je da te napokon vidim na ovom forumu i potrudit ću se zaspammat svaki tvoj topic :mrgreen: .

Ja ću naravno opet doči(svim silama se borim za to), a želim da mi i vojska napokon bude ofarbana.
Volio bih da nas bude još barem dvoje osim mene i Vinka(Alahanac i Cynwall boy).

Nadam se da ću se nekako domoć novca do onda jer namjeravam pokupovat preostale Cry havoce iz vašeg izbora ... šteta što više nema četvrtog broja.

Također se nadam da ćemo ovaj put ostati barem četiri dana, da se uspijemo odmorit od turnira i u međuvremenu razgledat grad :) .
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

400 poena, GDR ogranicenja, scenariji... Sve po propisima. Ovaj put cak i bez saveznika :)
A kako stvari stoje, verovatno da cemo primenjivati i sva nova pravila osim line of sight, jer je to odista imbecilno.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
thezgag
Posts: 122
Joined: Tue Oct 10, 2006 7:24 pm
Location: Zagreb

Post by thezgag »

I free spellz? 8O Imba.

btw. Dzon vejn, ajde mi preko PMa reci koje ti je ime starog accounta na agramu, pa ću ja postaviti neku jednostavnu šifru, ti se ulogiraj i izmijeni ju. Mislim da to mogu napravit kao admin.
"I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy."
User avatar
Mucous
Posts: 140
Joined: Wed Feb 08, 2006 1:08 pm
Location: Zagreb,Hrvatska

Post by Mucous »

Enivej, ja cu se pojaviti sa Devourerima i to bez spellcastera i bez artiljerije, tako da me nova pravila skoro ne diraju, osim counterattacka, ambi-ja i fierce-a :twisted: .
Last edited by Mucous on Thu Oct 12, 2006 1:23 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

thezgag wrote:I free spellz? 8O Imba.
Da. Slazem se.
Vec smo dva dana proveli kukajuci na izmene.
Uostalom, baci pogled na raspravu na adekvatnom threadu.
Ali nemamo nacina da adekvatno sprecimo tu promenu pravila.
Tako da je mozda bolje da se sto pre navikavamo.
Uostalom, verovatno ce se glasati da li na turniru igramo sa izmenama ili bez...
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
slayer king
Posts: 811
Joined: Sat Mar 18, 2006 8:24 am
Location: Zvezdara

Post by slayer king »

Pa ako nemozemo da izmenimo , onda bolje sto pre da se priviknevo :twisted:
Image
opsidiannight wrote:Čitaj moje postove, šećeru.
User avatar
Knight
Posts: 553
Joined: Sat Aug 03, 2002 11:30 am
Location: Net Nation
Contact:

Post by Knight »

Pozitivan momenat je da u toku dana izlaze nova ogranicenja za turnire, a po najavama magija je izbalansirana tj zakrpljene su najgore rupe. Zivi bili pa videli ;)

Problem je sto na zalost free spells&miracles ne postoji nacin da zaobidjemo posto je Rackham vec najavio da nove kartice nece imati cene u AP. Sto mu nekako dodje kao spoiler da ce i pravila za Ragnarok doziveti drasticne izmene...
Locked

Return to “Confrontation”