Turnirske prijave

Sve o Rackhamovim fantazijskim igrama (Confrontation, Hybrid, Rag'narok i Cadwallon)

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Turnirske prijave

Post by Shunka »

Dakle, prijave za turnir 11. i 12. novembra.

Igra se po C3, sa dosadasnjim listama turnirskih ogranicenja, osim ako izadju CORDovske turnirske restrikcije za C3.5 u roku od nedelju dana i vecina igraca se slozi da igramo po 3.5. Dakle, racunajte na 3.0.

Traze se dobrovoljci za pomaganje Oliveru oko vodjenja turnira. Prijave takodje ovde.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
slayer king
Posts: 811
Joined: Sat Mar 18, 2006 8:24 am
Location: Zvezdara

Post by slayer king »

Pa eto ja da prijavim cenjenog sebe i mog burazera.Inace ako budemo ipak igrali po C3,5 ja cu da pomazem starcu :twisted:
Image
opsidiannight wrote:Čitaj moje postove, šećeru.
User avatar
Mucous
Posts: 140
Joined: Wed Feb 08, 2006 1:08 pm
Location: Zagreb,Hrvatska

Post by Mucous »

Evo ja se prijavljujem na turnir sa svojim Devourerima.
Ovaj put dolazimo u večem broju, ali svatko će se sam prijaviti.

Ako se netko od nas četvoro ipak odluči ne igrati zbog neofarbanih figura ili nekog drugog razloga, mogao bi pomoći Oliveru.
Govorim u svoje ime, jer mi još nisu došle ruke od Zeirena, ali možda nešto improviziram.
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Nismo jos resili do koje mere ce se tolerisati proksovanje figura...

Jedno je sigurno - figure ne moraju da budu ofarbane!!! Dovoljno je da budu sklopljene i zalepljene na postolja!

Prijavljujem se i ja da igram.

Ako se ne nadje ali bas niko drugi, pomagacu i ja Oliveru.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Rover
Posts: 1150
Joined: Fri Feb 13, 2004 6:46 pm
Location: In DooRs

Post by Rover »

i ja se prijavljujem......dolazim sa tuljcima
"I like my women like i like my cannons: Big, Loud and full of fire"
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Post by Pendargon »

Me too!!! :twisted:
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
jorgurt hlebozvak
Posts: 449
Joined: Mon Nov 29, 2004 1:07 pm

Prijava

Post by jorgurt hlebozvak »

Prijavljujem se. Sa Orci, ako igramo po 3.0, odnosno sa Aheronom ako igramo po 3.5
orks rules!!! Osim kad to nije slučaj.
thezgag
Posts: 122
Joined: Tue Oct 10, 2006 7:24 pm
Location: Zagreb

Post by thezgag »

Zgag dolazi sa Mid-Norom!

p.s. Također bi bilo zgodno ako biste nam mogli naći neki oblik smještaja/hostela/whatever-a, da mi nemoramo u subotu navečer bauljat po gradu tražeći prazan krevet 8O
(možemo i preko pm-a dogovorit)
"I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy."
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Post by Ko, jel' ja? »

Samo jedna stvar.
Nit' je sto posto sigurno da će turnir biti tog datuma, niti da će trajati dva dana. Pretpostavljam da će se Oliver javiti u toku dana sa zvaničnim informacijama.

Još jednom ponavljam, ono što je Šunka postovao još uvek je nezvanično.

Pozdrav.
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Post by novot »

Upravo tako!
Dakle, turnir nece biti 11.11. vec 25.11. Razloga za to ima mnogo, a glavni je to sto nam je termin za prostorije maksimalno nesiguran. Ne mogu da rizikujem da mi za 2-3 dana ovi iz DSS-a kazu kako 11. imaju nesto do zla boga vazno, pa da navrat-nanos trazimo nesto.
Sada se za isti pregovara na dva koloseka (pregovaramo za jedan drugi turnirski prostor). I druge pripreme, koje inace ne bi bile zavrsene do 11. ce sada uzeti punog zamaha.
Sto se prijavljivanja tice, nastavite sa njim, kako bismo na vreme, okvirno, znali sa kolikim brojem igraca se susrecemo. U sredu ili cetvrtak cu vam u klubu izneti spisak stvari koje treba odraditi do pocetka turnira.
Molim vas da ovo shvatite ozbiljno i savesno prionete na posao.
User avatar
sto mu gromova
Posts: 1089
Joined: Sun Oct 23, 2005 3:29 pm
Location: blok 21

Post by sto mu gromova »

Shunka wrote:...Jedno je sigurno - figure ne moraju da budu ofarbane!!! Dovoljno je da budu sklopljene i zalepljene na postolja!...
mozda ce sad neko reci kao i pre jedno godinu dana: "pa mala smo mi zajednica za tu vrstu elitizma da sve figure moraju da budu obojene..."
ovo je chista budalashtina. ako neko sada posle skoro dve godine igranja confa kod nas kaze da je elitizam igrati sa obojenih 10-15 modela na turniru na kome pre svega dolaze ljudi iz druge zemlje, onda neshto nije u redu sa vama.
zashto bi onda i proksovanje bilo ogranicheno? pa ako ja igram i preko puta vidim chetu srebrnih letacha, to mi je onda isto kao i da neko igra sa proksovanim figurama ili kartonchicima na kojima pishe shta taj karton predstavlja. meni bi to bio isti napor za ochi i mozak da proverim koja je to neobojena figura ili da pitam protivnika shta mu ta figura/karton predstavlja.
@$%&#>>@$?%?$^*#%^
User avatar
slayer king
Posts: 811
Joined: Sat Mar 18, 2006 8:24 am
Location: Zvezdara

Post by slayer king »

Pa istina je da bi ljudi mogli malo da se potrude pa da zafarbaju figure, mada koliko ja vidim skoro svi imaju zafarbane figure :twisted:

@Mucous
Ako ti treba Zeiren moze moj burazer da ti ga pozajmi :twisted:
Last edited by slayer king on Tue Oct 31, 2006 4:07 pm, edited 1 time in total.
Image
opsidiannight wrote:Čitaj moje postove, šećeru.
thezgag
Posts: 122
Joined: Tue Oct 10, 2006 7:24 pm
Location: Zagreb

Post by thezgag »

možda neću moći ako je 25-og :(
"I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy."
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

novot wrote:Upravo tako!
Dakle, turnir nece biti 11.11. vec 25.11. Razloga za to ima mnogo, a glavni je to sto nam je termin za prostorije maksimalno nesiguran. Ne mogu da rizikujem da mi za 2-3 dana ovi iz DSS-a kazu kako 11. imaju nesto do zla boga vazno, pa da navrat-nanos trazimo nesto.
Sada se za isti pregovara na dva koloseka (pregovaramo za jedan drugi turnirski prostor). I druge pripreme, koje inace ne bi bile zavrsene do 11. ce sada uzeti punog zamaha.
Sto se prijavljivanja tice, nastavite sa njim, kako bismo na vreme, okvirno, znali sa kolikim brojem igraca se susrecemo. U sredu ili cetvrtak cu vam u klubu izneti spisak stvari koje treba odraditi do pocetka turnira.
Molim vas da ovo shvatite ozbiljno i savesno prionete na posao.
O, Olivere!!!

Turnir je najavljen za 11. novembar jos u avgustu mesecu, sto mu gromova!!!! I to vrlo, vrlo oficijalno!!!
To sto ti nisi na vreme poceo sa organizacijom...
No sta da se radi...
Steta.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Post by novot »

Dakle, o nekim stvarima ne odlucujem ja, vec neki drugi ljudi, stoga nam u tom terminu niko nije hteo da izadje u susret. Nema prostora- nema turnira, t.j. isti se pomera za kada ima prostora- vrlo prosto. A sto se priprema tice, pa da si umesto 20+ sati dnevno palamudjenja na forumu ponudio makar i jednom pomoc, mozda bismo nesto i stigli do 11. No to sada ionako nije bitno, posto je pomeranje neminovno i bez toga.
User avatar
Minja
Posts: 324
Joined: Fri Sep 09, 2005 12:56 am
Location: Warp 665-667

Post by Minja »

Naravno, prijavljujem svoje undead-ove! Bez obzira kada bude bio
turnir!
Arrogance, my friend, arrogance! :-)
User avatar
Knight
Posts: 553
Joined: Sat Aug 03, 2002 11:30 am
Location: Net Nation
Contact:

Post by Knight »

Meni ovo pomeranje odlicno upada posto mi je 11 bukiran ;)

Vidimo se 25-og, moji Lavovi dolaze.


Btw zaista bi bilo dobro da se pocne sa insistiranjem na najmanje 3 boje na svim figurama.

Uvek moze da se primeni onaj momenat "3 boje na svim figurama - plus 15 pts" pa da vidis kako i munchkini pribavljaju navrat-nanos ofarbane modele :twisted: Pogotovu sto sa ovim pomeranjem od 2 nedelje nije da se nema vremena za dodatne radove na izgledu armije...
Mind Uploader

Post by Mind Uploader »

Knight wrote: Btw zaista bi bilo dobro da se pocne sa insistiranjem na najmanje 3 boje na svim figurama.

Uvek moze da se primeni onaj momenat "3 boje na svim figurama - plus 15 pts" pa da vidis kako i munchkini pribavljaju navrat-nanos ofarbane modele :twisted: Pogotovu sto sa ovim pomeranjem od 2 nedelje nije da se nema vremena za dodatne radove na izgledu armije...
Slazem se :)
Tri boje (ne tri crte razlicitih boja, nego kompletan nanos osnovnih boja) su sasvim ok da imas utisak da igras protiv armije a ne protiv gomile steel golema...

Ja se prijavljujem za pomoc starcu na turniru, ali samo u okviru slobodnog vremena posto sam subotom zauzet od 13-16h, a nedeljom od 12-16h...
Pozdrav iz zemlje cveca i leptirica za muskarcine iz kluba... O:) :D :mrgreen:
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Dule i Isidora ce se valjda skrpiti do 25. sa slobodnim vremenom da nafarbaju sve sto treba, ja preuzimam Damjanovu armiju na sebe, Srki ne igra, Ivan ce valjda stici da odradi za Stevu sve sto treba. Kao potencijalni problem ostaje Mali Zec Slayer... Mada on ima malo modela, siguran sam da ce mu u krajnjem slucaju burazer zamazati to u roku od dan i po. Koga jos znate da ga se ovo tice?!
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Post by Pendargon »

Dule i Isidora ce se valjda skrpiti do 25. sa slobodnim vremenom da nafarbaju sve sto treba
Necemo. Ima warhammer turnir i figure za farbanje, vezbe na fakultetu, i ostale stvari. A problem je i u tome sto ne znam sta cu izvesti ipak ja imam *cetiri* armije.
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Pa onda se bori za svoje pravo da izvedes "srebrne letace".

Ja licno nemam nista protiv toga.

Mislio sam da vec imas na umu neku grdnu drunsku listu, i da ti za to eventualno treba jos samo par figura (a ne pamtim sta si u poslednje vreme izvodio od Druna a da nije bar undercoat-ovano, osim zlih drunskih strelaca))...
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Post by Pendargon »

Pa onda se bori za svoje pravo da izvedes "srebrne letace".
Bas me briga.
Izvescu ono sto mi se svidja, obojeno ili ne. Ako neko uzme turnir jer ja nemam tih 15 paint poena, neka se raduje :twisted: :twisted:
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
slayer king
Posts: 811
Joined: Sat Mar 18, 2006 8:24 am
Location: Zvezdara

Post by slayer king »

Shunka wrote:Kao potencijalni problem ostaje Mali Zec Slayer... Mada on ima malo modela, siguran sam da ce mu u krajnjem slucaju burazer zamazati to u roku od dan i po. Koga jos znate da ga se ovo tice?!
Pa morace to da radi sam, ni u snu mi nebi dao da mu farbam figure :twisted: , a cenim da ni ja nemogu da zamazem 5 velikih modela za dan i po :twisted:
Image
opsidiannight wrote:Čitaj moje postove, šećeru.
User avatar
Dervish the neki
Posts: 275
Joined: Tue Mar 16, 2004 4:10 am
Location: N.S.

Post by Dervish the neki »

Evo, i ako dolazim, ja sigurno necu moci da imam sve ofarbano na nivou na kojem zelim da bude, sto znaci da nece ni biti ofarbano :(

Ali, kako je krenuo ovaj semestar, postoji velika, velika sansa da necu moci da dodjem :(

Isto vazi i za skoro sve ostale novosadiste osim Mladena, cija je armija skoro skroz obojena. Ne igramo se dovoljno dugo da bi zamazali svoje armije :P

--
Dervish the zauzeti perfekcionista
There really isn't a polite way to say:
"your game fucking sucks and I'm going to take my chances with the Rifts game run by the autistic kid"

When I play doctor, I play to win.
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Post by novot »

Ko ima ofarbano, ima, ko bude zeleo/mogao da do tada ofarba, neka to ucini, a ko bude dosao sa srebrnim letacima, pa igrace sa njima :) Buduci da se za turnir zna 2 meseca, a da niko nije do pre par da na pominjao da figure treba da budu ofarbane, ova rasprava neka se povede nekom drugom prilikom! Jos bolje- evo sada vam kazem da ce za sledeci turnir biti obavezna ofarbanost u osnovne boje (ne tri boje, ne 70% od povrsine figure- nego svaka figura da ima vidljivo nanesene sve osnovne boje). To znaci da svaki ucesnik, a ovde mislim na sve one koji figure skupljaju 4+ meseci ima jos bar 2-2.5 meseca da ofarba u osnovne boje svoju bandu. U prevodu, mislim da je 6-6,5 meseci za nanosenje osnovnih boja na 10-ak figura dovoljno cak i Pedji Andjelkovicu aka Frodo aka Barbra, najsporijem farbacu u istoriji bojenja figura :lol: :lol: :lol:
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Dervish the neki wrote:Isto vazi i za skoro sve ostale novosadiste osim Mladena, cija je armija skoro skroz obojena.
Ja se izvinjavam, sasvim sam zaboravio na vas...

Jesmo li se slozili da ne uvodimo penale za nefarbane figure?
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Post by novot »

Ne, nismo, vec sam ja rekao da nema nikakvih ogranicenja, stoga ce tako i da bude.
User avatar
Rudhnar
Posts: 23
Joined: Sat Feb 11, 2006 4:30 pm
Location: Zagreb

Post by Rudhnar »

evo prijavljujem se i ja sa svojim Cynwallima...kao dio Agram Dojo-a :wink: ...

i da...imam istu zamolbu ko Zgag...ak bi mi mogli pm-at neke informacije o smještajima/hostelima ili čak ak ima neka dobra duša sa slobodnim kaučem za tu subotu da uštedim nekaj para...
Locked

Return to “Confrontation”