Zakazivanje bitaka u 2007.

Sve o Rackhamovim fantazijskim igrama (Confrontation, Hybrid, Rag'narok i Cadwallon)

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Zakazivanje bitaka u 2007.

Post by Shunka »

Nije da se ove teme narocito cesto koriste u zadnje vreme...

Multi-bitka u sredu!!! Za sada igramo Slayer King i ja. Mogli bi smo cak smisliti neki scenario! Pa i neki fluff (nije da Wolfenima treba neki poseban razlog da se biju protiv Mid-Nora, ali mogla bi neka prica o tome kako je navedena bitka jako bitna i zahteva i ucesce saveznika)!
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
slayer king
Posts: 811
Joined: Sat Mar 18, 2006 8:24 am
Location: Zvezdara

Post by slayer king »

Ako niko drugi nebude hteo, `oces 500 Mid/nora i 500 Dirza protiv 500 Vukova i 500 Sesaira, trebalo bi vecina da mi bude pofarbana, a nasao sam i extra proxy za larvu :twisted: .Sto se tice scenarija moze onaj Forgoten hero sa malim izmenama ili Bombe
Image
opsidiannight wrote:Čitaj moje postove, šećeru.
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Post by Pendargon »

Nakon visednevnih napora i eskih uspesnih bitaka, kampanja poludelog Herr Krauta je napokon krvavo zavrsena od ruku Virae, kraljice Fianna. Mnogobrojne i nadmocne sessairske trupe Napale su iz zasede napacenu i bitkama iscrpljenu Herr Krautovu druzinu, i brutalno ih masakrirale. Sam Herr Kraut, tesko ranjen, pao je u ruke sessaira. Enoh, jos uvek besan zbog poraza koji mu je ovaj naneo, zahtevao je egzekuciju, medjutim Herr Kraut je, ranjen i zarobljen, isporucen Kelenu, hiperianu kako bi ovaj na osnovu ovog vrednog primerka uspeo da bolje izuci stvaranje mutagenih gesa, u ciju su tajnu keltski druidi tek poceli da prodiru. Cuvsi za ovaj vredan dogadjaj, Mid-Nor su iz abyssa poslali delegaciju da preotme Herr Krauta od sessaira. Zamislite kakve bi mogucnosti omogucilo zaposedanje tela jednog Dirzevskog velikana. Odmah po zarobljavanju, Grifini su poslali zvanicnu depesu zahtevajuci predaju Thissan Ka, velikog neprijatelja carstva, u njihove ruke. Nakon negativnog keltskog odgovora, shvatajuci da bi angazovanje nekog Templa neizostavno dovelo do konflikta medju armijama svetlosti, poslata je top-secret grupa elitnih boraca iz Lodge of Hod-a, sa zadatkom da, uz sto manje buke, dovedu poludelog dirzevsog generala u Akylaniu. U isto vreme, wolfeni, sa Vargarom na celu, kao i Bazukini goblini, upucuju se u sessirske sume, trazeci osvetu za poraze koji im je Herr Kraut naneo. U dalekom Tensethu, sedeci na svom tronu od zada, Cypher Lukhan, Dominating, je razocaran i ljut. Dirzevski trueborni nemaju nikakvu nameru da salju ekspediciju za povracaj izdajnika. Medjutim, Cypher se cesto borio rame-uz-rame sa Thissan Ka stiteci shamir od armija svetlosti dok su se trueborni krili u svojim laboratorijama. A Cypher Lukhan nije covek koji zaboravlja saborce, a jos manje ih ostavlja u neprijateljskim rukama... U normalnim okolnostima sam bi obavio akciju spasavanja, donoseci plamen, otrov i smrt njegovim zarobljivacima, ali Devourerska aktivnost oko tensetha je povecana, i njegovo prisustvo je od imperativnog znacaja za opstanak tvrdjave. Stoga Cypher odlucuje da kontaktira sefa famoznog Noctis projekta, Saliasa Yesoda. Pored toga sto je slobodouman i sposoban, Salias i njegov Noctis projekat operisu van shamira, i ne odgovaraju nikome za svoje akcije. Salias je pravi covek za posao... Presrevsi jednu od poruka koje su Salias I Cypher razmenjivali, Zairen shvata od kakve vaznosti je zarobljeni Herr Kraut, i kakav bi to taoc bio. Momentalno se licno upucuje u sessairski domen, a cinjenica da je njegov stari neprijatelj Watcher negde tamo, samo doprinosi njegovom uzbudjenju...

Nadam se da ste shvatili da sta mi je namera... neka kvazi-kampanja koja o u stvari nije (a ako hocete mogli bi i napraviti) vec vise fluffy razlog da se igramo. Moj novi smesni dirz Noctis project na celu sa Saliasom Yesodom bi probao da otme Herr Krauta od Sessaira na celu sa Kelenom... (jes' cuo shunka? :lol: ), i da ga, kroz seriju od oko 8-10 bitaka, vrati u shamir... Naravno, niko ne sprecava da ga neko drugi otme u medjuvremenu. Samo molim fluffy i smesne armije, kao i do sada. Lako cemo da osmislimo fluff i za neke armije za koje sada nisam imao inspiracije... :lol: :lol: :lol:
Uh, koliko sam se izlaprdao... :D :D :D
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Ti si poludeo...

I'm in!!!

Mozda sednem ovih dana da pofarbam Kelena (Zuluficevog, a mogao bih i da kupim sebi jednog, imam para) i Korena...

Ili da konvertujem Baskara, tj. Baskaricu.

Dodjavola, bas sada kada moram da radim stvari za faks od kojih mi ovisli glava na ramenima (tj. potpis)...

E, i za kraj "kampanje" moramo da napravimo neku mega-bitku...

P.S. Ocekuje se od Jorgurta i ostalih majstora tehnike 'plave pilule' da ucestvuju u projektu makar kao komentatori i fluffisti (ako nemaju vremena da se igraju).
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Knight
Posts: 552
Joined: Sat Aug 03, 2002 11:30 am
Location: Net Nation
Contact:

Post by Knight »

Zvuci zanimljivo ;)

Da li ce Alahel the Messenger doci da se pobrine za sirenje znanja o mutagenicu i jednom za svagda resi Alahanskoj armiji problem t.K. ili ce K.Kartan preoteti telo za koje ima velike planove, to cemo jos videti.
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Hmmm... Pade mi napamet da bismo mogli i da odigramo u sklopu ovoga jedan napad na tvrdjavu (Grifonsku?), da isprobamo malo pravila za osvajanje zidina iz DoW knjige... Kad vec Starac u klubu drzi adekvatne scenske elemente grehota je ne isprobati...
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
slayer king
Posts: 811
Joined: Sat Mar 18, 2006 8:24 am
Location: Zvezdara

Post by slayer king »

Ja mislim da ce cika Asturah ruka (doduse ubudjala) Despotova doci da namlati neki Dirz, u cilju da od Krauta napravi telo za samog Mid/nora :twisted:

P.S. Ja bi mog`o zbog skole da dodjem tek u sredu (krenuo sam ozbiljno da ucim :cry: ), pa ajd` da odigramo :twisted:
Image
opsidiannight wrote:Čitaj moje postove, šećeru.
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Bicu i ja tu u sredu. Mada valjda se gleda i film...
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
slayer king
Posts: 811
Joined: Sat Mar 18, 2006 8:24 am
Location: Zvezdara

Post by slayer king »

Shunka wrote:Bicu i ja tu u sredu. Mada valjda se gleda i film...
Dodji ranije , film se koliko ja znam gleda tek oko 8........
Image
opsidiannight wrote:Čitaj moje postove, šećeru.
User avatar
Rover
Posts: 1150
Joined: Fri Feb 13, 2004 6:46 pm
Location: In DooRs

Post by Rover »

Slicno kao midnorci, razmisljao je i Sophet na svom tronu od pepela, zasto ne napraviti od her krauta zombija, mozda nekog inteligentnijeg, da zavodi red po gradu. Zato je on poslao deo svoje gilde ursuera, na celu sa Synth mornisom, i dva velika ogra da dovedu krauta pred njegove noge...po mogucstvu zivog. Synth je okupio svoju druzinu, i u pratnji nekolicine clanova gilda, dva ogra i jednog grobara, krenuo put keltskih zemalja.
"I like my women like i like my cannons: Big, Loud and full of fire"
User avatar
slayer king
Posts: 811
Joined: Sat Mar 18, 2006 8:24 am
Location: Zvezdara

Post by slayer king »

Bice veselo, pogotovo ako Asturah bude oteo telo............videcemo sutra :twisted:
Image
opsidiannight wrote:Čitaj moje postove, šećeru.
User avatar
Knight
Posts: 552
Joined: Sat Aug 03, 2002 11:30 am
Location: Net Nation
Contact:

Post by Knight »

Danas sam u klubu od 17 kako bih odigrao nekoliko paritja&isprobao nove ideje ;) Traze se protivnici..
User avatar
slayer king
Posts: 811
Joined: Sat Mar 18, 2006 8:24 am
Location: Zvezdara

Post by slayer king »

E kako sam kupio Milanove Drune (zapravo u cetvrtak ce zvanicno biti moje :twisted: ) ,zelim ih isprobati , pa ako je neko zainteresovan u klubu sam u cetvrtak od 16.

P.S.
Gde mogu da nadjem kartu za nexus
Image
opsidiannight wrote:Čitaj moje postove, šećeru.
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Post by Pendargon »

E kako sam kupio Milanove Drune (zapravo u cetvrtak ce zvanicno biti moje ) ,zelim ih isprobati , pa ako je neko zainteresovan u klubu sam u cetvrtak od 16.

P.S.
Gde mogu da nadjem kartu za nexus
Prekini... prvo dirz, devsi, sada drune.... jos ako uzmes griffine onda stvaarmo... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
nexus-nigde. pravila se nalaze u DOW
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Knight wrote:Danas sam u klubu od 17 kako bih odigrao nekoliko paritja&isprobao nove ideje ;) Traze se protivnici..
Otkud da Starac radi u nedelju?!
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Post by Pendargon »

Nesreco gledaj datum steva je to postovao pre 2 meseca... c,c,c,c umetnicke duse, izgubljene u svemiru :lol: :lol: :lol: 8) 8) 8)
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
slayer king
Posts: 811
Joined: Sat Mar 18, 2006 8:24 am
Location: Zvezdara

Post by slayer king »

Pendargon wrote: Prekini... prvo dirz, devsi, sada drune.... jos ako uzmes griffine onda stvaarmo... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nemam Devse :wink:
Image
opsidiannight wrote:Čitaj moje postove, šećeru.
User avatar
slayer king
Posts: 811
Joined: Sat Mar 18, 2006 8:24 am
Location: Zvezdara

Post by slayer king »

Promena plana, eto mene u sredu
Image
opsidiannight wrote:Čitaj moje postove, šećeru.
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Neko zeli da se igra Konfrontacije?
Keltima uskro stizu pojacanja, te valja to isprobati.
@Pendargon
Mozda sledece nedelje 800AP Druna vs. 800AP Sesara?
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Post by Pendargon »

Ne zvuci lose... :wink:
Image
ImageImageImageImageImage
Mind Uploader

Post by Mind Uploader »

Ko bude hteo da igra neku partijicu protiv vukova...nek' se javi...
Najradje bih igrao bitku od po 2X600pts po strani...
User avatar
Zekina banda
Posts: 1459
Joined: Tue Dec 20, 2005 8:16 am

Post by Zekina banda »

mogo bi ja sa 600 poena cega god, jedino treba da preciziramo termin (mozda polovinom naredne nedelje?)
Image
Izgubio je sve ko nije razumeo da je pobeda bila nesto drugo
http://offgridttgamers.blogspot.rs/
stari blog http://waxerspasttime.wordpress.com/
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Ja dolazim u utorak.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
slayer king
Posts: 811
Joined: Sat Mar 18, 2006 8:24 am
Location: Zvezdara

Post by slayer king »

E jel` neko raspolozen u subotu da se sigra s mojim Dirzom...
Image
opsidiannight wrote:Čitaj moje postove, šećeru.
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Post by Ko, jel' ja? »

Ja cu doci sa mojim grifonima, pa ko bude raspolozen
Mind Uploader

Post by Mind Uploader »

ja cu doci, ali moram/zelim prvo da odigram sa minjom neki board game...
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Post by novot »

Mind Uploader wrote:ja cu doci, ali moram/zelim prvo da odigram sa minjom neki board game...
To znachi da ne igrash Confront, jer taj board game traje...
Samo ono što činimo iz ljubavi, činimo slobodno, pa ma koliko patnje iz toga proizašlo.

Istina rađa mržnju. Ko govori istinu, često se zamera drugima.
Mind Uploader

Post by Mind Uploader »

Rece Minja da igra traje oko 2,5h... To sto ste vi igrali ceo dan nije neki znak, sa tobom i partija mica traje 4+h :)
Salim se, nadam se da cu imati makar 2h za partiju conf-a...
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Post by Ko, jel' ja? »

Ja se ipak necu igrati
User avatar
Homer
Posts: 369
Joined: Sat Oct 14, 2006 1:00 pm

Post by Homer »

Danas sam u klubu, pa ko voli (da se igra), nek izvoli.
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Post by Ko, jel' ja? »

Homer wrote:Danas sam u klubu, pa ko voli (da se igra), nek izvoli.
Bicu u klubu posle 5, sa figurama
User avatar
Homer
Posts: 369
Joined: Sat Oct 14, 2006 1:00 pm

Post by Homer »

Ima li ko zainteresovan za partiju Conf-a, danas?
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Post by Ko, jel' ja? »

U subotu sam u klubu sa svojom vojskom.
Ko hoce da se igra, dobro dosao je :D
User avatar
Homer
Posts: 369
Joined: Sat Oct 14, 2006 1:00 pm

Post by Homer »

Dolazim.
Locked

Return to “Confrontation”