SAJT!!!!

Sve o Rackhamovim fantazijskim igrama (Confrontation, Hybrid, Rag'narok i Cadwallon)

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
Rover
Posts: 1150
Joined: Fri Feb 13, 2004 6:46 pm
Location: In DooRs

SAJT!!!!

Post by Rover »

evo i grifonovog sajta....... nije nesto posebno, ali ja sam zadovoljan, moglo je da bude i gore....

adresa je:
http://klubgrifon.ifastnet.com/

P.S. znam da su tekstovi za igra uzasni, i zato se mole dobri ljudi da napisu nesto o njima(recimo zulufic za pirate, dule ili bojan za conf) i da mi posalju na pm, ili postuju u ovoj temi.
"I like my women like i like my cannons: Big, Loud and full of fire"
User avatar
slayer king
Posts: 811
Joined: Sat Mar 18, 2006 8:24 am
Location: Zvezdara

Post by slayer king »

Izgleda fino, nego sta da se upise u http kod poruka (sorry sto sam neuki seljak :lol: )
Image
opsidiannight wrote:Čitaj moje postove, šećeru.
User avatar
Rover
Posts: 1150
Joined: Fri Feb 13, 2004 6:46 pm
Location: In DooRs

Post by Rover »

ma tu upisujes link ako oces da stavis...

nego jel uspevate da udjete....meni nesto prslo(dodjavola)
"I like my women like i like my cannons: Big, Loud and full of fire"
User avatar
Balder
Posts: 608
Joined: Tue Nov 29, 2005 11:42 pm
Location: Beograd
Contact:

Post by Balder »

Ne radi ni meni... Verovatno prs'o server...
Mozes da ga prebacis na http://www.awardspace.com s njima nisam imao problema sto se tice padova... Barem ne vecih... Nemaju bannere, pop-up-ove i ostale gluposti... Ne znam da li ovaj tvoj ima :P
User avatar
Rover
Posts: 1150
Joined: Fri Feb 13, 2004 6:46 pm
Location: In DooRs

Post by Rover »

ma da.....prso serv.....neka stoji ovde jos neko vreme, pa ako cesto pocne da prsava, prebacicu ga ne nesto bolje....
"I like my women like i like my cannons: Big, Loud and full of fire"
User avatar
slayer king
Posts: 811
Joined: Sat Mar 18, 2006 8:24 am
Location: Zvezdara

Post by slayer king »

Meni link radi..........
Image
opsidiannight wrote:Čitaj moje postove, šećeru.
User avatar
Balder
Posts: 608
Joined: Tue Nov 29, 2005 11:42 pm
Location: Beograd
Contact:

Post by Balder »

Evo, meni proradilo...

Sto se tice, sajta, ovako...
Frame-ovi su malo prevazidjeni zbog toga sto se tesko pravi idealna kombinacija za svaku rezoluciju... Koristim FireFox, 1024x768 i postoji veliki broj scroll-ova na mestima gde ne treba da ih bude... Tako da bi bilo dobro da to sredis sa CSS-om...
Sa druge strane, dugmad sa strane su fantasticna (sem tog scrolla :P), i efekat prelaska sa strane na stranu je super...
Bilo bi lepo da se uradi Logo koji ce biti bas kompjuterski, a ne skeniran (cini mi se :P)

Sve u svemu, najveca mana je to sto nema CSS-a, tj. to sto je sve nabacano i nepregledno... Ali inace je dizajn super... Svaka cast, i drago mi je sto je sajt konacno napravljen :)
User avatar
Rover
Posts: 1150
Joined: Fri Feb 13, 2004 6:46 pm
Location: In DooRs

Post by Rover »

logo je kompjuterski, ali los....to sam nsto zbrzao na kraju, a css neradi iz nekog razloga u firefoxu, probaj u IE ili operi.... scrolovi su radjeni u css-u al se nevide iz gore pomenutog razloga..
"I like my women like i like my cannons: Big, Loud and full of fire"
User avatar
Balder
Posts: 608
Joined: Tue Nov 29, 2005 11:42 pm
Location: Beograd
Contact:

Post by Balder »

Da, u IE-u izgleda znatno bolje...
Svejedno bi mozda bilo lepo da se dugmad urade manja, pa da udju u frame koji ne bi imao scroll-ove, tako bi bilo jos bolje... I da nema scroll-a kod LOGO-a... Moguce je da ga i nema na nekim vecim rezolucijama od 1024...
U glavnom frame-u je super...
User avatar
Rover
Posts: 1150
Joined: Fri Feb 13, 2004 6:46 pm
Location: In DooRs

Post by Rover »

ma taj logo cu vec da uradim bolje.....malo sam se zeznuo sa rokom posto mi je to seminarski, pa sam zbrzao neke stvari. meni je komplikovano menjati jer je flesh, ali ce se srediti malo kad smanjim logo....
"I like my women like i like my cannons: Big, Loud and full of fire"
Locked

Return to “Confrontation”