Izvestaji 2007

Sve o Rackhamovim fantazijskim igrama (Confrontation, Hybrid, Rag'narok i Cadwallon)

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Izvestaji 2007

Post by novot »

Moja greska :oops: . Nisam primetio da fali nova tema, a stara je zakljucana posto je vec prilicno pretrpana. Ovoj je rok trajanja godinu dana :wink: Uzivajte!
User avatar
slayer king
Posts: 811
Joined: Sat Mar 18, 2006 8:24 am
Location: Zvezdara

Post by slayer king »

Evo ja da otvorim sezonu :twisted:

Steva
Laboratorija Shamir
Arkeon Sanath> Dark blood tretman(regeneracija/5), cini mi se da je imao jos nesto , ali se nesecam tacno
2 Keratisa
Tigar of shamir> Atlas tretman
3 Dawn warriora
3 halberdira>Solo/serial clone (reinforsment)
2 Scorize warriora
Biopsista>Intoxication of darkness I arrow of mana spellovi

Ja
Shamir
Azhyan Adjaran>Oculus tretman, Hexalid crossbow, veliki napitak za RES
2 Keratisa
Shamirski tigar> Atlas tretman
3 Dawn warriora
3 Klona(od 11pts.)>Solo za reinforsment
3 Crossbowmana> Solo za reinforsment
2 Crossbowmana> Solo za reinforsment


Steva na jedno krilo stavlja tigra, halberdira , keratisa i dawn warriora, a na drugo 2 halberdira, 2 DW, Arkeona i keratisa , scouti bivaju otkriveni jos u postavci. Ja postavljam vecinu trupa prekoputa Arkeona i kompanije, a keartis , DW i jedan strelac odu da se sibaju sa tigrom.Vezem mu ja scorize sa klonovima I jednim DW, a biopsista se uplasi od tigra i u sledecem potezu ode sa table.Crossbowi pucaju, ali nista posebno, laka ili serius DWu, jedan je izleteo i docekao tigra na grudi, tu uskace i jedan keratis. Strelac umire a keratis i tigar odu na serius, jedan SC ode na kriticnu , a drugi ostane na lakoj.Sledeci potez Azhyan postaje glup, ali bacam 6 pa 4 za disciplinu, tigar uskace u Arkeona, jedan crossbow puca, ali bezuspesno, moj keratis pada tigrov fear i ostaje u mestutu, tu se pobiju i 2 DWa, moji strelci bivaju Chargeovani i vise manje pobijeni, tigra baca 1 za INI, popije master strike i ode na serius, baca 1 da udari , prezivi jos jedan master strike i jedva upokoji Arkeona, umre Kriticni SC, a drugi ostane da uspesno bije dva klona, a moj kriticni keratis baci 6,6 na serius tigru.Neki moji se reinforsuju, a tigar gine od Halberdira (svasta se desava kad se baca 1 na Atlasu), moji serial klonovi ginu, ali strelac, heroj nacije, baca 6,6 na zdravom keratisu \:D/ ,a keratis i Azhyan prebijaju drugog keratisa(kriticna rana).Posto je sve bilo reseno i Steva je morao da ide zavrsavamo.Scidja mi se da igram Dirzovske gradjanske ratove I definitivno uskoro moramo ponovo.

Jos jednom se nadam da nisam napravio previse gresaka u pisanju :pray: :pray: :pray:
Image
opsidiannight wrote:Čitaj moje postove, šećeru.
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Post by Pendargon »

Evo sada mogu da napisem battle report.
Za sve vas, koji nisu upoznati, Thissan Ka je poludeo, nazvao sebe Herr Kraut i krenuo na dugo putesestvije (koje je trajalo 10 bitaka i zavrseno je sinoc od ruku Virae, kraljice fiana) (shunka reprort) da povrati arijevske dirzovske gene zagubljene tamo negde. Sa sobom je poveo svoju veselu ekipu od 4 Sentinela of Danakil (a sta bi drugo), 3 pesta, 3 Hybrida i 2 skorizea. Sa druge strane nasli su se Ogavni zeleni uraken goblini predvodjeni od strane omrazenog nam (od tada) Bazuke, i Hoosu uza, uz 2 Dai Bakemona, i gomilom cudnih goblina, ukupno njih 19-naest 8O 8O .
Pocelo je fenomenalno, koristeci svoju takticku superiornost Herr Kraut nadmudruje goblina i tera ga da pozicionira svoje trupe potpuno pogresno, hibridi seju bol i krv medju Dai-Bakemonoima, pestovi i Skorizei se zabijaju medju gobline, a Herr kraut i sentineli mirno cekaju i smeskaju se, ocekujuci field day za njih. Umire Dai bakemono, jedan od strela, umiru i goblini, umire hoosu uzo, umiru i neki pestovi i jedan skorize. Niko se ne vrati na reinforcementu. U Drugom krugu pocinje pakao... Bazuka odlazi da ubije atlas skorizea, Her kraut u ranjenog dai bakemona uz pomoc jednog sentinela, ostali sentineli u gobline, sada vec ozbiljno istanjene (treba sve to pobiti...). Her kraut bez vecih problema ubija dai bakemona i jednog goblina pride, Bazuka ubija skorizea (i prodje 2 warda na 5), Sentineli pobiju gobline, pri cemu jedan strada (ubi ga goblin masterstrikeom). I Onda pakao... Na reinforcementu se vrati 7 goblina. BAzuka odlazi da bije her krauta, goblini naskoce na sentinele i hybride. Bazuka nemoze da povredi Krauta, ali ni ovaj njega (jer ward na 5 je cudo), sentineli ubiju gobline, ali popiju rane u procesu. Da skratim pricu, Mali zec je vratio 24 goblina reinforcementom, prosao 10 uzastopnih wardova na 5, i, kada je Her Kraut napokon bacio 1 na defencu, double 6-ovao ga pravo po svapskom helmetu, samo da bi potez kasnije umro od hibridovog bullseyea.Ostala su dva hibrida koja su samo pukim cudom pobila 5 goblina (samo jedan hibrid je preziveo), a Herr Kraut je zahvaljivao dugo posle nebesima na cinjenici da je Slem pravi nemacki celik, mada ga je strasno bolela glava, sto se odrazilo na njegov performans protiv Virae (a i cinjenica da je buljio u njen dekolte nije pomogla... :lol: :lol: )
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Herr Kraut vs. Virae

Pa dovoljno je reci da su (skoro) svi Kelti bili zivi u trenutku kada je pocela velika tuca. Skorize, pilici i hibridi nisu dobro odradili svoj deo posla...

Najveci problem je bio u tome sto su Dirzi neprestano gubili tacticall roll (najcesce po obrascu - obojca bacimo 6, ali na rerollu ja dobijem 2 a Dule 1)...

Pest je eksplodirao Virae u glavu, ali samo joj je sklonio zastitu od gese.
Drugi pest je eksplodirao u glavu varvarinu, ali ovaj je ipak ostao ziv dovoljno dugo da napakosti nekim ljudima.

Virae posle toga nije padala ward (poslednja nada Dirzu je bio poslednji hibrid koji ju je bull's eye-ovao snagom 16, ali Danu saves)...

U kljucnom trenutku Dirzi (i Kraut sa njima) non-stop padaju mutagenic roll...

6 po redu crta na odgovarajucoj stavci oglasne table.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
Locked

Return to “Confrontation”