Dow Rasprava, i zakazivanje bitaka

Sve o Rackhamovim fantazijskim igrama (Confrontation, Hybrid, Rag'narok i Cadwallon)

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
Rover
Posts: 1150
Joined: Fri Feb 13, 2004 6:46 pm
Location: In DooRs

Dow Rasprava, i zakazivanje bitaka

Post by Rover »

evo:
"I like my women like i like my cannons: Big, Loud and full of fire"
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Post by Pendargon »

Kada ce neko u podzemlje da mogu da ga pojedem random eventima???
Ajde plzzzzz :twisted: :twisted:
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Cesari dolaze u subotu. U neko ranije vreme, recimo oko 5 ili 6. Jos ne znam ni sastav bande ni koja cemo biti gilda, ali smislicu vec do sutra...

Edit: Damn! Mozda necu doci... Ako je neko zainteresovan, najbolje bi bilo da me nazove i pita.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
slayer king
Posts: 811
Joined: Sat Mar 18, 2006 8:24 am
Location: Zvezdara

Post by slayer king »

I ja dolazim u subotu sa Dirzom(da se nesusi) pa ko voli nek izvoli( ostajem samo do pola 8 :? )
Image
opsidiannight wrote:Čitaj moje postove, šećeru.
User avatar
Mirijevac
Posts: 214
Joined: Sun Jun 19, 2005 11:17 pm
Location: Beograd, Mirijevo

Post by Mirijevac »

Ljudi jel se pochinje ili ne sa DoW kampanjom ?
papi pauer !!!

"Your Mother Is A Hamster And Your Father Smelt Of Elderberries"
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Post by Ko, jel' ja? »

S tim da sam Damjana video pre nekoliko dana u klubu sa bivsom/sadasnjom/buducom devojkom, nekako sumnjam :lol:
Mada nisam video da se neko lomio da igra :wink:
User avatar
Balder
Posts: 608
Joined: Tue Nov 29, 2005 11:42 pm
Location: Beograd
Contact:

Post by Balder »

Pa, kao pocelo se... Ja treba da nadjem malo vremena da procitam pravila, pa cu verovatno jedan dan tokom nedelje da donesem neku vojscicu da odigram i isprobam to :)
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Koliko ja znam devojka je jos uvek samo bivsa, bez inikacija da ce se status promeniti... Mada mogao bih da se uverim u to.

Kampanja ce poceti kad ljudi krenu da se igraju. Evo ja priznajem da odugovlacim...
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
Mind Uploader

dow

Post by Mind Uploader »

Ja dolazim da igram danas do 8 i sutra ceo dan... SAmo se premisljam da li sa Alahanom ili sa vucima...
User avatar
Mirijevac
Posts: 214
Joined: Sun Jun 19, 2005 11:17 pm
Location: Beograd, Mirijevo

Post by Mirijevac »

Pitao sam da li je pochela kampanja u DoW-u, a ne shta radi nash veliki prijatelj... neinteresuje me da li mi je to bivsha, sadashnja ili buducha devojka... i pustite ga na miru... netreba mu nikakav dodatni pritisak sa strane...

Zeleo bih da znam kada pochinje i gde se i kako prijavljuje za DoW...

Pozz Djole

P.S. Jel bilo neshto ? (makar drugarski...)
papi pauer !!!

"Your Mother Is A Hamster And Your Father Smelt Of Elderberries"
User avatar
Balder
Posts: 608
Joined: Tue Nov 29, 2005 11:42 pm
Location: Beograd
Contact:

Post by Balder »

Nema bas nekog prijavljivanja... Napravi se banda, dodje se u klub i igra se :)
Ja cu danas da odigram sa Srdjanom... Ako bude jos nekoga i vremena, mozda s jos nekim :)
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Post by Ko, jel' ja? »

Mirijevac wrote:P.S. Jel bilo neshto ? (makar drugarski...)
ROFL
User avatar
slayer king
Posts: 811
Joined: Sat Mar 18, 2006 8:24 am
Location: Zvezdara

Post by slayer king »

Ja dolazim u subotu , pa ako je neko zainteresovan.
Image
opsidiannight wrote:Čitaj moje postove, šećeru.
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Post by novot »

Pa DoW je veceras i zvanicno poceo! Igrali su Rover i Mind Uploader, pa ocekujem neki izvestajcic... Kako sam cuo, bila je prilicno interesantna partija.
Mind Uploader

Izvestajcic...

Post by Mind Uploader »

Tri vuka, Luidji (predator of blood), Djankarlo (great fang) i Francesko (warrior), ogranak italo-mafijaske kuce sa teritorije crvenih hrastova poslata su u Ankh da pronadju MISTERIOZNU masku. (ok, sve mi je jasno, ali delovalo je zabavno juce kada sam pravio rooster) :oops:

U svakom slucaju jako brzo su stupili u kontakt sa gildom usurera od koje su dobili prvi posao da se dokazu u novoj okolini. Naime receno im je da treba da prebiju par goblina koji prenose pare za istocnjacku mafiju. Nemajuci pojma u sta se upustaju vuci jel'te sacekaju izvesne gobline...i sta vide pitate se vi... Saku goblina i DVA dai-bakemeno ogra. Posto su progutali knedlu i zbili redove jedan od vukova vikne (prolaje?) nesto u stilu "Dajte pare 'vamo!" Sledeca stvar koju je video bila je naginata jednog dai-bakemonca zavitlana pravo u stomak...

Postavka:
Damjan postavlja gobline i ogrove oko grupe od 5 modela koji nose pare. Ja postavljam vukove na jednu stranu kolone.

Prvi krug:
Damjan dobija disciplinu. Goblinima vezuje predatora i great fang-a (zasto sam postavio vukove tako blizu cele kolone ostaje tajna i za mene). Warrior cardzuje jednog goblina. Jedan dai-bakemono ogre dolazi da pomogne goblinu koji za nogu drzi great fang-a a drugi odlazi da prebije warriora. Jos par goblina se ukljucuje u tucu. Pocinje combat faza. Great fang se brani od Dai-bakemono ogra koji master strike-uje i ne uspeva da se odbrani, ali pije najvise laku ranu. Kaze "Uff, srece!". Verovano ubija goblina. Predator i warrior prolaze kroz neke gobline ali dai-bakemono opako lupi po glavi warriora...

Drugi krug:
Vuci su u defanzivi... Great fang stavlja dve kocke u odbranu da se brani od ogrovog majstorskog udarca (inace njima se pridruzio jos jedan goblin da vuce vuka za j..a ovaj, rep). :) Predator pocinje da povredjuje drugog ogra i da leci sebi neke lake rane. Warrior stavlja dve ili tri kocke u odbranu u nadi da ce preziveti dok predator ne prebije ogra.

Treci-cetvrti krug:
Great fang se brani sa dve kocke od dai-bakemono ogra koji master strike-uje. Dobija dva puta po dva keca, ali na srecu dai-bakemono nije doruckovao pa samo tera vuka na serious, tj kasnije critical ranu. Predator i warrior ubijaju drugog ogra i jos neke gobline. Sve vreme se lece predatorovim cure/4 item-om. Predator je bez rana, warrior je ozbiljno ranjen.

Peti-sesti-sedmi...etc. krugovi:
Predator i great fang ubijaju ogra, great fang prezivljava i staje pored predatora da ga ovaj leci. Ozbiljno ranjeni warrior odlazi da prebije neke likove sa zlatom na koje su svi u zaru borbe zaboravili. Dolazi poslenji zaostali goblin i prebija warriora skoro do smrti. Predator uzdahne i ode da prebije i poslednjeg goblina...

Pouka:
Nemojte trcati sa makazama u rukama. Uzimite vodji bande cure/4 item. Nemojte bacati keceve. :D
User avatar
Balder
Posts: 608
Joined: Tue Nov 29, 2005 11:42 pm
Location: Beograd
Contact:

Post by Balder »

Hehe :) super izvestaj :P videcemo kako ce danas biti sa mojim Grifoncima :)
User avatar
Zekina banda
Posts: 1459
Joined: Tue Dec 20, 2005 8:16 am

Post by Zekina banda »

Igrali danas Slayer (midnorci) i ja(cinwali). Igrali smo asasinaciju, ja sam vodi ambasadora. Slayer se postavio na sredinu tako da je ambasador izasao na pocetku drugog kruga. Lako zaradjeni pojeni u najkracoj partiji :roll:
Podsetio bih sve da se DOW igra po scenarijima te da o tome povedu racuna radi interesantnosti partija.
Image
Izgubio je sve ko nije razumeo da je pobeda bila nesto drugo
http://offgridttgamers.blogspot.rs/
stari blog http://waxerspasttime.wordpress.com/
User avatar
slayer king
Posts: 811
Joined: Sat Mar 18, 2006 8:24 am
Location: Zvezdara

Post by slayer king »

Jbg. treba mi nesto brzo, verovatno neki keratis :twisted: .....
Image
opsidiannight wrote:Čitaj moje postove, šećeru.
thezgag
Posts: 122
Joined: Tue Oct 10, 2006 7:24 pm
Location: Zagreb

Post by thezgag »

ambasador u 95% slučajeva završi u drugom krugu. Ili izađe ili ga ubije prvi idiot koji dođe u base-to-base. Također, figure sa Leapom dobivaju tu partiju. (a leap je prejeftin...)
"I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy."
User avatar
Balder
Posts: 608
Joined: Tue Nov 29, 2005 11:42 pm
Location: Beograd
Contact:

Post by Balder »

Srki i ja smo u petak odigrali jednu partiju... Moja nova druzinica, sastavljena od Septimusa (Pretorijanca), Cataline (Pretorijanca), Vergiliusa (Veteran Fusilera) i Pliniusa (Veterana Kriskih pohoda), a Srki je imao neke Italijane :) Franceska, Djankarla, uglavnom Predator of Blood-a i 2 razlicita warriora...

Sve u svemu, igrali smo Treasure Hunt, interesantan scenario, koji se igra u samo 3 runde...
E sad, ja nazalost nisam recit kao Srdjan, pa cu ukratko reci da su Grifonske snage po vodjstvom Septimusa lako savladale sve vuke do kraja 3. runde, time pokupivsi svo drago kamenje. Sve ovo je bilo omoguceno Srkijevim nesvakidasnje lose bacanim kockicama (ne znam da li je na nekom dmg roll-u bacio manju kocku vecu od 1 :))

Uglavnom, meni je bilo prilicno interesantno, a i DoW mi se super svidja... :D
User avatar
slayer king
Posts: 811
Joined: Sat Mar 18, 2006 8:24 am
Location: Zvezdara

Post by slayer king »

thezgag wrote:ambasador u 95% slučajeva završi u drugom krugu. Ili izađe ili ga ubije prvi idiot koji dođe u base-to-base. Također, figure sa Leapom dobivaju tu partiju. (a leap je prejeftin...)
U pravu si, videcu da mozda uzmem Prowlera MOV15/leap za male pare.
Image
opsidiannight wrote:Čitaj moje postove, šećeru.
User avatar
Zekina banda
Posts: 1459
Joined: Tue Dec 20, 2005 8:16 am

Post by Zekina banda »

Sta mislite da u sredu organizujemo DOW dan kod starca, tj. da se igra samo DOW (bar 6 ljudi)?
Image
Izgubio je sve ko nije razumeo da je pobeda bila nesto drugo
http://offgridttgamers.blogspot.rs/
stari blog http://waxerspasttime.wordpress.com/
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Post by novot »

Na zalost, u sredu ce klub biti zatvoren za javnost. Ponavljam u sredu i SAMO u sredu.
User avatar
slayer king
Posts: 811
Joined: Sat Mar 18, 2006 8:24 am
Location: Zvezdara

Post by slayer king »

Kojim povodom , ako nije tajna.
Image
opsidiannight wrote:Čitaj moje postove, šećeru.
User avatar
Homer
Posts: 369
Joined: Sat Oct 14, 2006 1:00 pm

Post by Homer »

Da li je neko za koju partiju u Subotu 02.06.?
User avatar
slayer king
Posts: 811
Joined: Sat Mar 18, 2006 8:24 am
Location: Zvezdara

Post by slayer king »

Ja sam u klubu do oko pola 11, pa sam shodno tome i zainteresovan. :twisted:
Image
opsidiannight wrote:Čitaj moje postove, šećeru.
Locked

Return to “Confrontation”