Kako i zašto?

Sve o Rackhamovim fantazijskim igrama (Confrontation, Hybrid, Rag'narok i Cadwallon)

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
Homer
Posts: 369
Joined: Sat Oct 14, 2006 1:00 pm

Kako i zašto?

Post by Homer »

Vec duže vreme slušam(o) kuknjavu pojedinih igraca, a i drugih subjekata (ili objekata, ko šta vec želi da bude), koja otprilike glasi ovako:
Zašto Red Karnarg (i sl. gamad), nije karnag (i njoj naizgled slicna gamad), a Varsym Killer jeste Varsym.
S' toga reših da skoknem do Aarklash-a i vidim o cemu se to radi.
Tako jedne nedelje krenem ja do svaje na Novi pa uz put navratim do Lenevera da se raspitam o Varsym-ima, i evo kako gospoda vilenjaci to tumace:
Varsym Killer-i su Varsym, jer svaki u borbi prekaljeni Varsym, nakon što je sredio gomilu protivnika (uglavnom ultra giga megabaja), dobije pocasnu titulu Killer, i tome naravno teže svi Varsym-i. Naravno nestignu svi oni do pocasne titule, ali je više nego jasno da oni u svom društvu žele i imaju Varsym Killer-e, i tu nema mesta zabuni.
Naravno nakon ovoga reših da svratim do svima nam dobro poznate šumice i raspitam se za zdavlje Karnarg-a i njihove crvene brace ( kako sam do tada mislio). Pa, dobro, evo o cemu se tu radi:
Svi mi znamo ko su Karnarg ratnici, ali znamo li šta je Red Karnarg?
E, tu se stvari prilicno komplikuju,...
Red Karnarg je rodjen kao Karnag, ali je u bici povio rep i šibno, s' toga su ga njegova dotadašnja braca izbacila iz svojin redova, a crvena boja simbolizuje, ne krv neprijatelja, vec to da so oni jedne velike p.... . Znam da ce sada svi da krenu onu pricu koja piše na Rackham-ovom sajtu, ali razmislite malo ko bi hteo da kupi Red Karnarg-e kada bi znao pravu pricu, podite od vas samih da li bi ste hteli da vodite bandu p.... u duši?

Do sledeceg objašnjenja, pozdrav svima.
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Post by Pendargon »

Nisam siguran da bas shvatam poentu ovog posta, ali u recima velikog mudraca pevca Petronija:
"Ovaj, gresis sinak, silno gresis.... (decak koji nikad nije igrao bejzbol) 8O 8O 8O "

Naime, ako za trenutak skrenes paznju sa arijevsko-gej propagande svilenjaka cynwallskog podrijetla koji vole da ih zadovoljavaju njihovi roboti (i pritom ne znam sta rade u laneveru *zene im skoknule na brzinu do alahana, jer su muskarci previse zauzeti merenjem, ahem, kopalja), videces da Wandyr, drugi najveci dominator (jer svi znamo ko je najveci) nosi oko pojasa rascerecen les cynwall varsyma (jeste, jeste, i shit you not, obrati paznju na masku). A kako znamo da je Wandyr najveci baja karnagh, shvatamo koja armija se sastoji od p...aka 8) 8) 8) 8) 8)

Pendargon, veliki razotkrivac arijevsko-gej propagande... :twisted: :twisted:
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
Balder
Posts: 608
Joined: Tue Nov 29, 2005 11:42 pm
Location: Beograd
Contact:

Post by Balder »

Drune su odvratne!
Sto kazu u cetvrtom broju CH-a; Aheron ubija barem zato sto zeli da osvoji svet, a ove zivotinje ubijaju iz cistog zadovoljstva... grrr
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Post by Pendargon »

Naravno, u tome je i sva car... Haos ubija iz zadovoljstva, drune ubijaju iz zadovoljstva, dirz ubija da bi opstao (ali nije da ne uziva), devoureri ubijaju iz zadovoljstva (cak i vase bogove, da,da)...govori vam li to nesto o meni... 8) 8) 8) 8)
Prosto se zapita covek koji moj igram grifone...??? (znam... zato sto volim garella, velikog grifinskog baju koji je *pogadjate* izgubio veru. :twisted: :twisted: ). (a i on i darkness hunter podsecaju na alucarda) :wink: :wink:
Dugo vremena sam drzao jedan citat iz Konana u potpisu, setice se mozda poneko...
Ali...
Chaos should be feared, and Chaos should be strong!!!!
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
Balder
Posts: 608
Joined: Tue Nov 29, 2005 11:42 pm
Location: Beograd
Contact:

Post by Balder »

Garell pesovan :) I ima ruznu figuru :P
Nego, zasto je on Fanatik kad je izgubio veru?!
User avatar
Homer
Posts: 369
Joined: Sat Oct 14, 2006 1:00 pm

Post by Homer »

Dule pročitaj još jednom moj post (i potrudi se da razumeš šta tu piše), pa onda odgovaraj na isti.

Pozz
Locked

Return to “Confrontation”