Flash golem i grifonska konjica

Sve o Rackhamovim fantazijskim igrama (Confrontation, Hybrid, Rag'narok i Cadwallon)

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
Rover
Posts: 1150
Joined: Fri Feb 13, 2004 6:46 pm
Location: In DooRs

Flash golem i grifonska konjica

Post by Rover »

"I like my women like i like my cannons: Big, Loud and full of fire"
User avatar
Balder
Posts: 608
Joined: Tue Nov 29, 2005 11:42 pm
Location: Beograd
Contact:

Post by Balder »

Ja sam konjicom tooootalno odusevljen... Ali se plasim da ce biti krs u toj gumenoj plastici kad dodje prepainted...
Mind Uploader

konjica!

Post by Mind Uploader »

bre...konjica je super... stvarno...
kvalitet figura je ekstra...videcemo kako ce izgledati u gumoplastici ali ove slike...perfektno...
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Post by Pendargon »

Pa sad... zavisi kako gledas. da li je bolja od Gw-ove? Da, 100 puta. Ali, kada je uporedis sa Rackhamovim stvarima, kao Drunski raideri ili acheronski scavangeri, onda se vidi blagi (ali evidentni) pad kvaliteta. Jahaci su super, ali konji imaju malo "isforsirane" poze. Sto se gumiplastike tice, postoje indicije da ce se confront figure praviti ne od nje, vec od one pomalo gw-ovaste plastike, koja je tvrda (kao abby prime). Drzimo prekrstene prste :wink: :wink: :P :P .
Samo da ne ukake sa prepaintima.
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
Bane
Posts: 40
Joined: Sat Mar 20, 2004 12:56 am
Location: Beograd

Post by Bane »

Pendargon wrote:Samo da ne ukake sa prepaintima.
Lako ih prefarbamo, samo da NE BUDE SUGAVA GUMOPLASTIKA! :roll:
mladjano bugarce
Posts: 449
Joined: Thu Feb 19, 2004 4:48 pm

Post by mladjano bugarce »

Flesh golem mi se veoma svidja a konjica mi i nije nesto.
User avatar
Balder
Posts: 608
Joined: Tue Nov 29, 2005 11:42 pm
Location: Beograd
Contact:

Post by Balder »

Pa mozda nisu bolji od one Drunske po kvalitetu, ali su i dalje sjajni... I meni su znatno lepsi od Alahanskih vitezova... Tako da ne verujem da su ovakvi "losi" zbog plastike...
E sad, kvalitet te plastike treba da nas brine... Ali ako Bog da i bude stvarno tako kvalitetna, onda cemo se vec snaci za prefarbavanje :D
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Post by Pendargon »

... I meni su znatno lepsi od Alahanskih vitezova... Tako da ne verujem da su ovakvi "losi" zbog plastike...
Pa ja verujem da jesu... Plastika NIKAD ne moze da prenese nivo detalja kao metal.. (zamisli asadare u plastici... ne ide, jel' da). Alahanska konjica nije reper, jer je ona jedna od najstarijih R izdanja, stari su barem 4 godine kao modeli, od tada se znacajno napredovalo (seti se guards of allahan ili gifoskih spearmena koji izgledaju kao da nose powerfistove :lol: :lol: :lol: )
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
Balder
Posts: 608
Joined: Tue Nov 29, 2005 11:42 pm
Location: Beograd
Contact:

Post by Balder »

Slazem se, ali tu konjicu mnogi jos uvek hvale...
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Ma i plasticni modeli mogu da budu sasvim dovoljno detaljni, jedini je problem sto su detalji samo sa prednje i zadnje strane odlivenog dela... Ne znam kako Rackhamovci nameravaju to da rese... Odlivaju plasticne figure u mnogo delova? Ili mozda zbog toga koriste gumi-plastiku?

Meni se grifonski konjanici sasvim svidjaju... Samo mi je dizajn oklopa cudan (neistorijski)... I sami konjanici... Pa kakvi su im to glupi pljosnati stitovi i gde su im bre plastovi?!
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Balder
Posts: 608
Joined: Tue Nov 29, 2005 11:42 pm
Location: Beograd
Contact:

Post by Balder »

Eh, da... vidis plastovi bi dobro dosli..
User avatar
Rover
Posts: 1150
Joined: Fri Feb 13, 2004 6:46 pm
Location: In DooRs

Post by Rover »

...why don't we all get capes. Capes are coll....look at Dr Domm, do you know why he is so strong....couse he got cape...
deathpool-marvel ultimate alliance
"I like my women like i like my cannons: Big, Loud and full of fire"
User avatar
Balder
Posts: 608
Joined: Tue Nov 29, 2005 11:42 pm
Location: Beograd
Contact:

Post by Balder »

:lol: Potpuno se slazem... Obozavam plastove :D
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Post by Pendargon »

Primecujete li da se tema zove FLASH golem... Cini se da se damjan malo previse druzio sa Vladarom arrogantnim i njegovom FLASHERSKOM druzinom u veeeelikim ogrtacima...
A i sunka mi je sumnjiv sa svojim trazenjem ogrtaca... :twisted: :twisted: 8) 8) 8)
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Post by Pendargon »

Ugh, i balder obozava plasteve.... kuda ide ovaj svet.... 8) 8) :twisted: :twisted:
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Post by novot »

Shunka wrote:Ma i plasticni modeli mogu da budu sasvim dovoljno detaljni, jedini je problem sto su detalji samo sa prednje i zadnje strane odlivenog dela... Ne znam kako Rackhamovci nameravaju to da rese...


Samo mi je dizajn oklopa cudan (neistorijski)...
Vidis, ne mogu nikako da rese, buduci da je tehnologija izrade jednih (metalnih) i drugih (plasticnih) dijametralno suprotna- za metalne figure se koriste meki, silikonski kalupi, koji trpe kontra-konusne povrsine (moze da ima dubok, reljef, koji je ponekad i "zabacen" u supljinama), dok se za plasticne figure koriste rigidni, skupi celicni kalupi, koji ni u jednom slucaju, cisto iz fizickih razloga, ne dozvoljavaju kontra-konusne povrsine i samim ti su figure u plastici znatno slabijeg detalja.

Molim, kakva je ovo opaska " dizajn oklopa neistorijski" 8O 8O 8O - pa zar ovo nije fantazija???
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Post by bojan »

Sunko - barding JE prilicno istorijski... Malo vishe fancy nego sto bi bio ali nista posebno...
PS. Cini li se nekome da su mozda zadnje konjske noge blago predebele?
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
mladjano bugarce
Posts: 449
Joined: Thu Feb 19, 2004 4:48 pm

Post by mladjano bugarce »

Da!
User avatar
slayer king
Posts: 811
Joined: Sat Mar 18, 2006 8:24 am
Location: Zvezdara

Post by slayer king »

Golem je zakon 8O
Konjanici su malo monotoni ali ce lako postati korisni, iskonvertovacu ih u vitezove Haosa :twisted:
Image
opsidiannight wrote:Čitaj moje postove, šećeru.
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Pendargon wrote:Cini se da se damjan malo previse druzio sa Vladarom arrogantnim i njegovom FLASHERSKOM druzinom u veeeelikim ogrtacima...
Zar nisi dosad gledao 300?! To je sad u modi...

@Oli:
Nisam rekao da su neistorijski oklopi losi, samo mi je ovaj malko cudan... Volim ja fantasy oklope sa prevelikim naramenicama.

@Beta:
Mislio sam da su istorijski bardinzi uglavnom ograniceni na ono sto sto se da primetiti na GW konjima... Ogromna metalna kruzna ploca oko vrata konja mi je delovala pomalo neuverljivo.

Nije mi se ucinilo da su konjske noge predebele. Mozda zato sto nose debeo oklop...
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
Locked

Return to “Confrontation”