Elf, ork i josh neshto

Sve o Rackhamovim fantazijskim igrama (Confrontation, Hybrid, Rag'narok i Cadwallon)

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
Balder
Posts: 608
Joined: Tue Nov 29, 2005 11:42 pm
Location: Beograd
Contact:

Post by Balder »

Vilenjak mi se prilicno svidja... Ork tu i tamo, a zmija mi je ruzna u faci, ali je plast prilicno lep...
Je l' ovaj elf, Kurujai, neki Daikinee sampion?!
User avatar
atma
Posts: 93
Joined: Fri Jul 08, 2005 12:04 pm
Location: Sarajevo

Post by atma »

Da
A target
An arrow, a target, a death. Such was the credo guiding Kurujaï´s life.
The moon was veiled and his target was darting between the majestic trees of the Emerald forest.
Strong winds were blowing in from the sea. The foliage shivered. The bow string twanged. The raider collapsed from his saddle, an arrow sticking through his neck.
Kurujaï never missed a target
A u pozadini muzika iz pokemona: "moras skupit SVE"
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Post by Ko, jel' ja? »

Ne svidja mi se preterano kombinacija zmija i ljudi. Bolje da su to ostavili razdvojeno, a ne ovo, zmijoljudi.
Ork je skroz super, a daikini previse lici na sinvale (sto se poze tice).
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Zmijoljud je fenomenalan.
Videcemo jos kakav fluff stoji iza njega.
A Ork i Svilenjak su simpaticni.
Ako potonji ne bude bio mega-shooter u rangu Safona Procistitelja ili bar Garela Iskupitelja... Moracu da mrzim nekoga iz R-a...
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Monsterman
Posts: 339
Joined: Fri Jan 27, 2006 2:55 pm
Location: Plane Of Happy Ponies

Post by Monsterman »

Elf je ok...mada, mozda su malo preterali sa onom "power ranger" pozom, al dobro! :)
Ork ima krajnje zanimljiv izraz lica! Lepo su ga napravili! :)
Guster mi se svidjaaa!! Lici mi na Melrete iz Shannare! :D
No one leaves...the Monsterican Dream
User avatar
slayer king
Posts: 811
Joined: Sat Mar 18, 2006 8:24 am
Location: Zvezdara

Post by slayer king »

Ideja zmija/ljudi je sasvim gotivna, ali ova figura ima prilicno cudnu pozu. vilenjak i ork su odlicni(koliko god to vilenjaci mogu biti :twisted: ...).
Image
opsidiannight wrote:Čitaj moje postove, šećeru.
User avatar
Mucous
Posts: 140
Joined: Wed Feb 08, 2006 1:08 pm
Location: Zagreb,Hrvatska

Post by Mucous »

Meni se zmijoljud najviše sviđa (bem' ti švedsku tastaturu, tebalo mi je pola minute da upišem slovo đ).
Obožavam taj koncept jer je bio jako često korišten u kvalitetnom američkom stripu 70-tih i početkom 80-setih.
Npr. Conan i Rip Kirby(možda?) stilovi stripa, ali i mnogi super negativci u spidermenima i ostalim nešto-menima su bili zmijoljudi.

Kuraji the might arrow spewing elf ima superozbiljnu bad mutter fuch** izraz lica i bila bi sramota da ne uđe u topgunse Confrontation svijeta.
A i tebao bi i biti Daikinee mitraljez, pa se nadam master archer ability-ju.
User avatar
Rover
Posts: 1150
Joined: Fri Feb 13, 2004 6:46 pm
Location: In DooRs

Post by Rover »

flufche za archera...
An arrow, a target, a death. Such was the credo guiding Kurujaï´s life.

The moon was veiled and his target was darting between the majestic trees of the Emerald forest.
Strong winds were blowing in from the sea. The foliage shivered. The bow string twanged. The raider collapsed from his saddle, an arrow sticking through his neck.

Kurujaï never missed a target.
"I like my women like i like my cannons: Big, Loud and full of fire"
User avatar
jorgurt hlebozvak
Posts: 449
Joined: Mon Nov 29, 2004 1:07 pm

Ork

Post by jorgurt hlebozvak »

Ork je Behemont i previše stereotipan. Dosadan. Svi Behemont orci izgledaju isto. Zmije su OK. Vilenjak je odvratan. Kao uostalom i svi vilenjaci. Samo mrtav vilenjak je dobar vilenjak.
orks rules!!! Osim kad to nije slučaj.
Mind Uploader

Zmija

Post by Mind Uploader »

Zmijo-ljud na prvoj slici ima izraz lica kao Kermit iz mapeta kada mu neko isprica glup vic...
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Re: Zmija

Post by Ko, jel' ja? »

Mind Uploader wrote:Zmijo-ljud na jednoj slici ima izraz lica kao Kermit kada mu neko isprica glup vic...
:lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
lord warrior
Server Admin
Server Admin
Posts: 1169
Joined: Wed Mar 27, 2002 9:15 pm
Contact:

Post by lord warrior »

Mucous wrote: Obožavam taj koncept jer je bio jako èesto korišten u kvalitetnom amerièkom stripu 70-tih i poèetkom 80-setih.
Npr. Conan i Rip Kirby(možda?) stilovi stripa, ali i mnogi super negativci u spidermenima i ostalim nešto-menima su bili zmijoljudi.
Pa i mnogo ranije. Koncept zmijoljuda potice jos od Howarda i Lovecrafta. Howard ih je opisao u romanima o Konanu, a Lovecraft, zajdno sa Zealiom Bishop u romanu "The Curse of Yig". Takodje ih je pominjao i Klark Eston Smit u "The Seven Geases", a kasnije ih je koristio i Lin Carter.
I, gle cuda, svuda izgledaju bas kao ovi! :lol:

Moram priznati, zmijoljudi mi se svidjaju. Za pocetak izgledaju bas kako su ih opisali gorepomenuti (dobro, kod Lavkradta su obicno bili ALhemicari i carobnjaci, ali dobro).
Sto se orka tice, izgleda dobro. Jedino mu oruzje nije lepo uslikano, tako da gane vidim dobro, ali izgleda mi malo predebelo.
Elf - poza je krajnje retardirana. Kao i lice.
Deception is a Right · Truth is a Privilege · Innocence is a Luxury
User avatar
Mucous
Posts: 140
Joined: Wed Feb 08, 2006 1:08 pm
Location: Zagreb,Hrvatska

Post by Mucous »

Da i H.P. Lovecraft je naučio Robert E. Howard-a pisati putem pošte, tj. dopisivanja.

Trivia OWND!

Ja sam spomenuo nacrtane zmijoljude...
Locked

Return to “Confrontation”