Conf na Uprising - u

Sve o Rackhamovim fantazijskim igrama (Confrontation, Hybrid, Rag'narok i Cadwallon)

Moderator: Moderators

Locked

Igram na Conf na uprising - u.

Da
3
60%
Ne
2
40%
 
Total votes: 5

User avatar
Homer
Posts: 369
Joined: Sat Oct 14, 2006 1:00 pm

Conf na Uprising - u

Post by Homer »

Ko sto naslov kaze:
Koliko ima zainteresovanih za igranje Conf - a po 3.5 pravilima na Uprising - u?
Naravno LoS je po 3.0 pravilima, a mozemo ubaciti jos po koje pravilo da bi se ogranicle mogucnosti nekih jedinica:
Npr.: Strelci mogu na Str pomocu bull's eye - a da dodaju maksimalno trenutnu vrednost Aim - a.

Neka se javljaju samo oni koji su sigurni, jer cemo opravdanja prihvatiti samo ako su napisana od strane cukundede solunca, i sl. (naravno ako dodje do poslovne zajebancije veceg kalibra i to je opravdano).

Pozz
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Post by Ko, jel' ja? »

Mislim da prvo treba proveriti sa Vladom da li ima mesta.
Da napomenem i da bi se za turnir placalo ucesce, kao sto je to slucaj za warhammer.

A sto se pravila tice, nemoj da izmisljas krive Drine. Ili ce se igrati po 3.x ili po 3, sa standardnim ogranicenjima naravno.
User avatar
Homer
Posts: 369
Joined: Sat Oct 14, 2006 1:00 pm

Post by Homer »

Starac rece da je OK, sto se mesta tice.

Sto se pravila tice, uzeo sam uobicajna po kojima igramo i ubacio jedno ogranicenje koje je Vaske pomenuo da su ovi Decord -a uveli da strelci ne bi bili prejaki (iako mi odgovara da azure hunter napuca nekog sa 15+ snagom , to nije uredu je on kosta svega 29 pts).

Naravno tema i postoji da bi se oko svega dogovorili.
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Post by Ko, jel' ja? »

Onda mozemo da pricamo i o zajebanim spellovima za Dz, itd..., ali onda mozemo tako u nedogled.
User avatar
Homer
Posts: 369
Joined: Sat Oct 14, 2006 1:00 pm

Post by Homer »

Pa, mozemo, al' cekaj da vidis da li jos neko zeli da igra Conf, ili smo to samo nas dvojica.
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Post by Ko, jel' ja? »

Pazi, ja nisam glasao :wink:
Neko drugi je u pitanju.
Locked

Return to “Confrontation”