Confrontation - bitke u sezoni 2009/10

Sve o Rackhamovim fantazijskim igrama (Confrontation, Hybrid, Rag'narok i Cadwallon)

Moderator: Moderators

User avatar
Monsterman
Posts: 339
Joined: Fri Jan 27, 2006 2:55 pm
Location: Plane Of Happy Ponies

Confrontation - bitke u sezoni 2009/10

Post by Monsterman »

Ma u redu je :)
Neka neka, bice to opet nova vremena, nece Conf da se ugasi!
Kad smo kod toga, cemo da bacimo neki turnir uskoro, posto vidim da ima novih zrtava za igranje, plus oni stari, pa moze da se sklepa nekih 8oro ljudi barem?
No one leaves...the Monsterican Dream
User avatar
vamsi
Posts: 239
Joined: Mon Nov 02, 2009 9:33 pm
Location: Beograd
Contact:

Re: Pocetnicka pitanja o Confrontu

Post by vamsi »

Ja sam veliko ZA :)
Jedino sto mi treba jos nekoliko partija da steknem malo vise iskustva i da se upoznam sa svojim ratnicima. Tek sam dve partije odigrao i to ne punim potencijalom svojih Behemota. A i jos ne znam bas tacno proces i redosled igranja, sabiranje, oduzimanje, deljenje i mnozenje :D
A specijalno ne znam da pravim taktike.
Za mesec-dva mislim da cu biti spreman. Bar da ne moram da pitam stalno: a sta sad?, a sto to? i tako.
Glupost se uvek gura u prve redove da bi bila vidjena, a mudrost u poslednje da bi gledala.

Great minds discuss ideas. Average minds discuss events. Small minds discuss people.

Image
User avatar
Monsterman
Posts: 339
Joined: Fri Jan 27, 2006 2:55 pm
Location: Plane Of Happy Ponies

Re: Pocetnicka pitanja o Confrontu

Post by Monsterman »

Haha nista ne brini, ne bi bio ni prvi ni poslednji da tako igras :)
Kad god oces da igras i to, baci PM pa da se uklopimo ;)
A ja cu videti da Odliverom za ovaj turnir, pricali smo i zadnji put o tome...
No one leaves...the Monsterican Dream
User avatar
vamsi
Posts: 239
Joined: Mon Nov 02, 2009 9:33 pm
Location: Beograd
Contact:

Re: Pocetnicka pitanja o Confrontu

Post by vamsi »

Doci cu danas do Olivera a i u Subotu i poneti svoje Behemote.
Jos nisu ofarbani, ni postavljeni na original postolja zato sto sam imao ideju za Display, pa ne bih da ih bojim navrat-nanos.
I u klubu me svi zovu Vamsi, tako, samo je potrebno da pitas koji li sam :)

Pozdrav

PS: jedva cekam jos partija :D (mislim, lepo mi je bilo i sa malim Branom, ali ni on ne zna sve)
Glupost se uvek gura u prve redove da bi bila vidjena, a mudrost u poslednje da bi gledala.

Great minds discuss ideas. Average minds discuss events. Small minds discuss people.

Image
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Re: Pocetnicka pitanja o Confrontu

Post by Ko, jel' ja? »

Hu majku vam :) sad se i meni igra. Vec koliko sledece nedelje te zovem da se igramo Vamsi.
User avatar
vamsi
Posts: 239
Joined: Mon Nov 02, 2009 9:33 pm
Location: Beograd
Contact:

Re: Pocetnicka pitanja o Confrontu

Post by vamsi »

Hooo, znaci pasce neki turnir uskoro, vidim ja \:D/
E pa, ko, jel' ti?, cekam te na Aarklashu :)
Samo se nemojte radovati pobedi ko mali Brana, uci me da igram, i onda: Jao, Olivere, pobedio sam Vamsija!! :)
Glupost se uvek gura u prve redove da bi bila vidjena, a mudrost u poslednje da bi gledala.

Great minds discuss ideas. Average minds discuss events. Small minds discuss people.

Image
User avatar
Monsterman
Posts: 339
Joined: Fri Jan 27, 2006 2:55 pm
Location: Plane Of Happy Ponies

Re: Pocetnicka pitanja o Confrontu

Post by Monsterman »

Ok, aj svraticu i ja danas posle faxa (racunaj najkasnije do 5) sa mojim prasnjavim undeadovima, pa ce se vidimo :)
No one leaves...the Monsterican Dream
User avatar
vamsi
Posts: 239
Joined: Mon Nov 02, 2009 9:33 pm
Location: Beograd
Contact:

Re: Pocetnicka pitanja o Confrontu

Post by vamsi »

Oket :)
Glupost se uvek gura u prve redove da bi bila vidjena, a mudrost u poslednje da bi gledala.

Great minds discuss ideas. Average minds discuss events. Small minds discuss people.

Image
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Re: Pocetnicka pitanja o Confrontu

Post by Ko, jel' ja? »

Živ je Konfront umro nije :lol:
User avatar
vamsi
Posts: 239
Joined: Mon Nov 02, 2009 9:33 pm
Location: Beograd
Contact:

Re: Pocetnicka pitanja o Confrontu

Post by vamsi »

Bila bi prava steta. Lepo osmisljen fantazi svet, zivotne price i osobine likova a oni ga prekinuli!?!
Da li je igde Rackham zvanicno objavio, a neko da je procitao, zbog cega su prestali da rade na Confu?
A da pisemo peticiju? :)
Glupost se uvek gura u prve redove da bi bila vidjena, a mudrost u poslednje da bi gledala.

Great minds discuss ideas. Average minds discuss events. Small minds discuss people.

Image
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: Pocetnicka pitanja o Confrontu

Post by Shunka »

Izbacili su novi Confrontation, koji ima potpuno drugacija osnovna pravila, i plasticne obojene figure.

Rackham jebe svoju igracku bazu u zdrav mozak otkad je sveta i veka, peticije ne pomazu.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
vamsi
Posts: 239
Joined: Mon Nov 02, 2009 9:33 pm
Location: Beograd
Contact:

Re: Pocetnicka pitanja o Confrontu

Post by vamsi »

Ma znam za plastiku. Mislio sam na ovaj " The Iron Age" iliti "The Lead Age" :)

Btw, igrali smo juce Vukan i ja i bilo mi je jako lepo iako nismo uspeli da odigramo do kraja zbog fakultetskih obaveza, al svejedno bih izgubio :D
Glupost se uvek gura u prve redove da bi bila vidjena, a mudrost u poslednje da bi gledala.

Great minds discuss ideas. Average minds discuss events. Small minds discuss people.

Image
User avatar
Monsterman
Posts: 339
Joined: Fri Jan 27, 2006 2:55 pm
Location: Plane Of Happy Ponies

Re: Pocetnicka pitanja o Confrontu

Post by Monsterman »

Nisu fakultetske obaveze nego bracne XD
Ma bilo je kul, poceo je Vamsi da polako kapira taktike i ostala cuda :)
I efekat Master Strike-a, na tezi nacin... XD
No one leaves...the Monsterican Dream
User avatar
vamsi
Posts: 239
Joined: Mon Nov 02, 2009 9:33 pm
Location: Beograd
Contact:

Re: Pocetnicka pitanja o Confrontu

Post by vamsi »

Eee, al zato je Vamsi sa svojim Behemotima u Subotu pobedio Grifonce :)
Protivnik je poceo da pobedjuje, doduse uz, ponovno, muljanje sa pravilima i izostavljanjem nekih stvari, precutkivanjem i menjanjem pravila igre, a sve u svrhu fucking pobede, koja jos uvek ne bi trebala da donosi neku satisfakciju jer ja nemam pojma da igram. I nezgodno je da dok sam u procesu ucenja protivnik koristi moje ne znanje da bi pobedio, al posto mi nesto zdravorazumski nije bilo logicno, otisao sam i pitao Homera i ispostavilo se da sam u pravu, i dobio tu bitku. kasnije je opet pocelo sa muljanjem pravilima, ja opet pito Homera, on dosao i kaze: "Sta radite vi to?". Objasnio mi je o podeli fray-a, pa sam opet dobio. Misa je uskocio sa komentarom: "Mogao si to i to a ne to". Aha, dobro, necu da vracam, al sam to iskoristio u nekoj sledecoj prilici.
Tako da na kraju, nije mi bilo toliko drago sto sam pobedio, nego to sto sam video da i sa mojom vojskom mogu da pobedim iako sam mislio da nema sanse nikada.
Doduse, da me nisu toliko hteli kecevi, moglo se i mnogo ranije zavrsiti :)
Glupost se uvek gura u prve redove da bi bila vidjena, a mudrost u poslednje da bi gledala.

Great minds discuss ideas. Average minds discuss events. Small minds discuss people.

Image
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Re: Pocetnicka pitanja o Confrontu

Post by Ko, jel' ja? »

Protiv koga si igrao?
User avatar
vamsi
Posts: 239
Joined: Mon Nov 02, 2009 9:33 pm
Location: Beograd
Contact:

Re: Pocetnicka pitanja o Confrontu

Post by vamsi »

Ma nema veze, klinac od 15 godina :)
Nego, kad cemo ti i ja, Ivane? ;)
Glupost se uvek gura u prve redove da bi bila vidjena, a mudrost u poslednje da bi gledala.

Great minds discuss ideas. Average minds discuss events. Small minds discuss people.

Image
User avatar
Monsterman
Posts: 339
Joined: Fri Jan 27, 2006 2:55 pm
Location: Plane Of Happy Ponies

Re: Pocetnicka pitanja o Confrontu

Post by Monsterman »

Ne bi da izigravam nekog moderatora i to, al zasto ne prebacimo raspravu u "Confront - bitke u 2009." temu? :P
Barem dok jos traje 2009. :lol:
No one leaves...the Monsterican Dream
User avatar
vamsi
Posts: 239
Joined: Mon Nov 02, 2009 9:33 pm
Location: Beograd
Contact:

Re: Pocetnicka pitanja o Confrontu

Post by vamsi »

moze :)
Glupost se uvek gura u prve redove da bi bila vidjena, a mudrost u poslednje da bi gledala.

Great minds discuss ideas. Average minds discuss events. Small minds discuss people.

Image
User avatar
Rover
Posts: 1150
Joined: Fri Feb 13, 2004 6:46 pm
Location: In DooRs

Re: Confrontation - bitke u sezoni 2009/10

Post by Rover »

prebacheno...
"I like my women like i like my cannons: Big, Loud and full of fire"
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Re: Confrontation - bitke u sezoni 2009/10

Post by Ko, jel' ja? »

Hvala moderatoru. Pa Vamsi, mislim da cemo biti u prilici da odmerimo snage vec ove subote. Dugo nisam igrao tako da nam je poznavanje pravila verovatno na slicnom nivou, a i nisam narociti takticar. Tako da, bice zabavno sve u svemu.

Pozivam i ostale igrace da nam se pridruze.
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: Confrontation - bitke u sezoni 2009/10

Post by Shunka »

Ja bih voleo da dodjem, videcemo da li ce se to i desiti.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Homer
Posts: 369
Joined: Sat Oct 14, 2006 1:00 pm

Re: Confrontation - bitke u sezoni 2009/10

Post by Homer »

Shunka wrote:Ja bih voleo da dodjem, videcemo da li ce se to i desiti.
Takodje
User avatar
vamsi
Posts: 239
Joined: Mon Nov 02, 2009 9:33 pm
Location: Beograd
Contact:

Re: Confrontation - bitke u sezoni 2009/10

Post by vamsi »

ja cu 99% doci.
Glupost se uvek gura u prve redove da bi bila vidjena, a mudrost u poslednje da bi gledala.

Great minds discuss ideas. Average minds discuss events. Small minds discuss people.

Image
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Re: Confrontation - bitke u sezoni 2009/10

Post by Ko, jel' ja? »

Ja cu videti da ti ponesem cry havoc i staticku travu :wink:
User avatar
vamsi
Posts: 239
Joined: Mon Nov 02, 2009 9:33 pm
Location: Beograd
Contact:

Re: Confrontation - bitke u sezoni 2009/10

Post by vamsi »

E pa hvala Ivane :)
Ako se setis. Al nemoj misliti da cu te zbog toga pustiti da pobedis :p
Glupost se uvek gura u prve redove da bi bila vidjena, a mudrost u poslednje da bi gledala.

Great minds discuss ideas. Average minds discuss events. Small minds discuss people.

Image
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Re: Confrontation - bitke u sezoni 2009/10

Post by Ko, jel' ja? »

Po kojim se pravilima igra, 3 ili 3.5?

Sto se mene tice moze po 3 :D
User avatar
vamsi
Posts: 239
Joined: Mon Nov 02, 2009 9:33 pm
Location: Beograd
Contact:

Re: Confrontation - bitke u sezoni 2009/10

Post by vamsi »

Ja igram po pravilima koja mi kazu :D
Glupost se uvek gura u prve redove da bi bila vidjena, a mudrost u poslednje da bi gledala.

Great minds discuss ideas. Average minds discuss events. Small minds discuss people.

Image
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Re: Confrontation - bitke u sezoni 2009/10

Post by Ko, jel' ja? »

Bicu u klubu oko 5, u subotu.

Vidimo se.
User avatar
vamsi
Posts: 239
Joined: Mon Nov 02, 2009 9:33 pm
Location: Beograd
Contact:

Re: Confrontation - bitke u sezoni 2009/10

Post by vamsi »

Mogao bi neko nesto da napise sa jucerasnje bitke (5.12.2009.), jer ja ne znam ni ko je koju vojsku vodio sa kojim alijansama :)
Ono sto ja mogu da kazem je da smo igrali u cetvoro:
Ivan&Brana Vs. Homer&Me i da mi je bilo prelepo iako opet nismo zavrsili, nego smo objavili nereseno jer je Ivance morao da ide u 20h. Mada...:), Brana je puko skroz, Homer je taktizirao i za njega i za mene jer zam zutokljunac. Ja sam samo bacao kockice da se ne kaze da je igrao sam :D
Narocito mi se svideo drugarski odnos izmedju Homera i Ivana, i pored cestih pickaranja i hranjenja, zadrzao se osmeh i veseli duh.
Brana je bio tunjav ko i obicno kad gubi, ja sam bio sretan ko pas kad ga izvedes napolje posle dugog trpljenja, jer sam prvi put igrao 2 na 2.
Ivan je imao prelepo obojene svoje figure, i toliko precizno, da je izgledalo ko da su fabricki ofarbane. Svaka cast!
E, Brana je imao dva peha, gde je prvo oborio svog skupog i lepo obojenog Vorga i polomio mu ruku, a posle je drug Misha hteo da mu pomogne da ih raskloni, pa mu je nesrecom ispala jedna na pod i uspeo je i nju da polomi. Bilo mu je mnogo krivo ali je Brana rekao da nema veze.
Da me covek pita sto sve ovo pisem, nemam pojma, nema nikakve veze sa Battle Report, ali eto, da kazem bar nesto sto se desavalo kao "Side Effect".
Puno pozdrava i zahvalnosti ucesnicima, i jedva cekam sledece okrsaje :)
Glupost se uvek gura u prve redove da bi bila vidjena, a mudrost u poslednje da bi gledala.

Great minds discuss ideas. Average minds discuss events. Small minds discuss people.

Image
User avatar
Homer
Posts: 369
Joined: Sat Oct 14, 2006 1:00 pm

Re: Confrontation - bitke u sezoni 2009/10

Post by Homer »

Pa, dobro...
Evo ovako igralo se 2 vs 2 u nekih 900pts po strani i to na sledeci nacin:
Po 3.0 pravilima.
Ivan 380 - 390 pts grifona i Brana 500 pts druna vs Vamsi 480 pts Orks of behemot i ja 404 pts Cynwall.
Ivan:
Heroj templar, 2 pretorijanca, 3 fusilera, 2 templara i ostatak conscripti.
Brana:
Ardokat (Sacrificition blade), velika i mala krava, 2 formora, 3 percecutora, 3 fiane, 3 wraitha, 3 strelca.
Vamsi:
Kolgor sa svojom prackom, Grakha sa svojim aretefaktima (bonusi na ini i str na broj protivnika i oklop koji negira light wound),
3 wariors of stone, 4 trackera.
Ja:
Blade of truth: Naphael (sa Mygarie:str 6, 30-55-80, concetracion gde zeli)), 2 assadara, 2 eckhaim, 2 knihgt of alahan.

Posto smo se postavili (postavili smo golilu terena, tako da je bilo dosta steka, ali su oni sve strelce postavili zajedno na vrh jedne srusene kuce), oni otvaraju sezonu i fusilieri pucaju po jednom konjaniku i samo stunted. Onda im mi dajemo refuse (imali smo 3 karte manje). Pucaju drunski strelci i nanose light wound konjaniku. Refuse again, Ardokhat ranjava 1 wrighta da bi imao poene da prizove ono njegovo cudo, ali ne uspeva. Jedan worrior krece polako napred. Mala krava jurisa na njega, a ostala 2 worriora jurisaju na nju. Percecutori trce napred. Refuse. Velika krava chargeuje Grakhu, Kolgor izlazi i gadja jednog percecutora (serious wound) i vraca se u stek. formori jurisaju napred. Naphael upucava jednog fusliera i nanosi mu serious wound. fiane idu napred, 2 trackera i im prilaze i otkrivaju ih i pokusavaju da pogode Ardokata, ali bezuspesno. Wrightovi ostaju de su bili. Assadari idu napred. pretotijanci idu napred. druga dva trackera pucaju i ranjavaju 1 drunskog strelca.Conscpiti idu napred. 1 konjanik chargeuje 1 conscripta, a drugi ranjenog percecutora. Templari ne uspevaju da stignu ni do konjanika ni do trackera. 1 eckhaim napada fiane, druga hvata busiju blizu strelaca. Grifonski karakter ide napred.
Fight: Konjanik ubija ranjenog percecutora i jos jednog u persuitu, drugi ranjava (critical) conscripta. Eckhaim ubija 1 fianu.
Grackha nanosi velikoj kravi serious wound, Worriors of stone nanose maloj kravi critical i jedan od njih dobija light wound.

2 Runda:

Fuslieri nanose Serious wound Naphael, ona ne pogadja nikog i bezi u stek. 2 trackera idu ka Ardokatu gadjaju ga i promasuju. Drunski strelac sa otrovom gadja u borbu izmedju konjanika i conscripta i ubija conscripta (ali on ostaje tu do kraja kruga - fierce), ostali promasuju trackere. Trakeri im uzvracaju vatru i ranjavaju 1 drunskog strelaca i jednog fusilera.
1 Konjanik chargeuje preostalog percecutora, drugi je vezan conscriptom. Ardokat ubija wrighta i uspeva prizove svoje cudo i posle toga se povlaci. Kolgor izlazi i gadja formora, ali bez uspeha i nastavlja dalje da se krece ka ostalima. 1 formor napada Grakhu, drugi konjanika. Refuse. Mala krava je u fightu. Refuse. Velika krava je u Fightu. Refuse. Fiane su u figthu. worrior of wind je u fightu. wrigthovi se premestaju blize Ardokatu. Druga dva worriora su u fightu. 1 Templar napada konjanika, drugi trackera. Assadari idu napred. Conscripti ih napadaju. Grifonski heroj ide napred. 1 eckhaim napada neranjenog drunskog strelca, druga se disengageuje od fiana i napada 1 wrighta. 1 Pretorijanac napada eckhaima koji napao strelca, drugi trackera.
Rezime tuce:
Mrtvi: Velika i mala krava, oba formora, percecutor.
Eckhaim koji je napao strelca.
Ranjeni: Wright serious wound.
Oba assadara serious wound (conscripti neograbani)
Grakha serious wound, tracker serious wound
Templar koji je napao konjanika serious wound.

Ovde je Ivan morao da ide, pa smo se dogovorili da je nereseno.
User avatar
vamsi
Posts: 239
Joined: Mon Nov 02, 2009 9:33 pm
Location: Beograd
Contact:

Re: Confrontation - bitke u sezoni 2009/10

Post by vamsi »

Gde bre zapamti to sve :D
Mala Errata: nisu Worriors of Wind, nego Worriors of Stone :)
Tek da se zna.
Glupost se uvek gura u prve redove da bi bila vidjena, a mudrost u poslednje da bi gledala.

Great minds discuss ideas. Average minds discuss events. Small minds discuss people.

Image
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Re: Confrontation - bitke u sezoni 2009/10

Post by Ko, jel' ja? »

Bilo je zabavno, zao mi je sto sam morao da palim.

Sledeci put ce biti jos bolje :)
User avatar
Petar
Posts: 145
Joined: Sat Mar 22, 2008 2:25 pm
Location: The Ambiss

Re: Confrontation - bitke u sezoni 2009/10

Post by Petar »

Hehe, a uskoro ce stici i pojacanje \:D/ :twisted:
Shunka wrote:...Veliki pop. Ali u sustini nije narocito opasan. Sasvim dobro radi u svom coporu...
User avatar
vamsi
Posts: 239
Joined: Mon Nov 02, 2009 9:33 pm
Location: Beograd
Contact:

Re: Confrontation - bitke u sezoni 2009/10

Post by vamsi »

Ajd da te vidimo koliko si hrabar, Petre.
So chim igras?
Glupost se uvek gura u prve redove da bi bila vidjena, a mudrost u poslednje da bi gledala.

Great minds discuss ideas. Average minds discuss events. Small minds discuss people.

Image
User avatar
Petar
Posts: 145
Joined: Sat Mar 22, 2008 2:25 pm
Location: The Ambiss

Re: Confrontation - bitke u sezoni 2009/10

Post by Petar »

Shunka wrote:...Veliki pop. Ali u sustini nije narocito opasan. Sasvim dobro radi u svom coporu...
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Re: Confrontation - bitke u sezoni 2009/10

Post by Ko, jel' ja? »

Danas je bio bratoubilački rat. Grifoni protiv Grifona. Balder i ja.

Moja lista je bila ista kao i prosli put:
- 3 templara
- 3 fuzilijera
- 3 konskripta veterana
- 2 pretorijanca
- Arkhos

Balderova lista:
- 2 fuzilijera veterana
- 3 konskripta veterana
- 2 pretorijanca
- 2 taliona
- Klajn

Igrali smo dve partije. U obe sam pobedio. Moram napomenuti da Balder nije jako dugo igrao.
Mrzi me da prepričavam bitke. Par zanimljivosti je da sam bacio dosta kečeva, pogotovo na master strajkove. Jednom sam dobio dve šestice na demidž i jednom dve iste na demidž za master strajk sa pretorijancem.

Bilo je zabavno i brzo. Nekad i ja da pobedim :)
User avatar
atma
Posts: 93
Joined: Fri Jul 08, 2005 12:04 pm
Location: Sarajevo

Re: Confrontation - bitke u sezoni 2009/10

Post by atma »

Dakle da probam:

Ima li igrac i prostor za jednu ili vise partija Confrontation-a u treminu od 14. do 16. ovog mjeseca po mogucnosti iza 18 sati?? (ostali termini su mi upitni ali se moze nesto izmajmunisati).
Dovlacim sa sobom dosta (u stvari sve izdate) Daikina/e pa da odigram tu drugu partiju u zivotu...
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: Confrontation - bitke u sezoni 2009/10

Post by Shunka »

Ja cu ako nece niko drugi.
Nisam igrao poodavno, ne racunajuci par turnira tu i tamo tokom godina, ali obzirom da je tebi druga partija snaci cemo se vec nekako.
Bar jos uvek znam wound tabelu napamet, ako ne i sva pravila.

Sto se prostora tice nije problem, pustice nas da se igramo i u Hobby Store-u i u Sigilu.
A mozda priredimo i neku domacu varijantu. Doktore?!
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
atma
Posts: 93
Joined: Fri Jul 08, 2005 12:04 pm
Location: Sarajevo

Re: Confrontation - bitke u sezoni 2009/10

Post by atma »

To je bilo brzo! Hvala.
User avatar
Homer
Posts: 369
Joined: Sat Oct 14, 2006 1:00 pm

Re: Confrontation - bitke u sezoni 2009/10

Post by Homer »

Ne znam za Docu, ali ja sam za.
Izvoli moj broj:
064/274-08-35
Tako cemo se lakse dogovoriti.
Locked

Return to “Confrontation”