GM wanted

Ako želite da igrate ili vodite FRP preko foruma, ovo je mesto za vas

Moderator: Moderators

Post Reply
shinanai

GM wanted

Post by shinanai »

potreban nam je jedan jako dobar GM da vodi jednu SHADOWRUN igricu.

pravila nisu problem - imam ih ja, mogu ih dostaviti. jedino nam fali GM, pošto mene mrzi da vodim (pogotovo na forumu).
User avatar
IG
Bot
Posts: 1107
Joined: Tue Aug 26, 2003 8:45 pm
Contact:

Post by IG »

Ooo zanimljivo :) meni se vodi bas :) ali nije da sam igrao shadowrun :) mozda bih mogao i da igram :)
Image
User avatar
Kirgan
Ser
Posts: 1624
Joined: Mon Sep 06, 2004 12:32 pm
Location: Banovo Brdo Republika

Post by Kirgan »

Dakle to je specifican sistem i zahteva malo vise od osnovnih pravilakoja su inace dovoljna ali ako hoces da se lepo igras istog ipak ti treba bar nekoliko dodataka :za implante ( i tech i bio odlicna podela) za hakere za oruzja i oklope i naravno za magije i monstrume :twisted:
Josef Quartjin (Enemy Within):

"Zbogom Wittgendorf-e na k...c te nabijem" Sommerzeit 13. 2512.
shinanai

pravila

Post by shinanai »

ja sam već vodila mnogo puta shadowrun ... ali jednostavno ovog puta nemam volju da znam sve - želim samo da igram i da bivam iznenađena.

pošto su pravila za shadowrun relativno zložena, netreba ih koristiti za forum. ja sam par puta u RL isprobala pravila BESM (Big Eyes Small Mouth), koja nisu vezana za svet i jako su jednostavna. nema čak ni klasičnog willpower, intelligence, charisma itd. nego se ide po tri-stat sistemu (boy, mind, soul).

uzgred se koriste samo 2d6 (dve kockice sa 6 strana), šta mnogo olakšava postupak i straćuje zamaranje oko kockanja. tako da se i fight-ovi mnogo brže odvijaju ...

ja imam shadowrun rulebook treću ediciju u pdf formatu i razne dodatke (sprawl survival vodič, arsenal 2060, bioware itd. čak i kartu sveta) a i fast play rulebook BESM. inače sam već uhodana u prenošenje shadowrun sveta na BESM pravila, tako da mogu da budem od pomoći - samo neželim da vodim igru.
User avatar
IG
Bot
Posts: 1107
Joined: Tue Aug 26, 2003 8:45 pm
Contact:

Post by IG »

Super :) ja sam iskreno zainteresovan za sve to pogotovo sto mi je sad bas potrebno iskustva u oblasti tako nekog modernog, sf ili superhero RP-inga.

Kao sto rekoh imao sam vrlo malo dodira sa Shadowranom tako da u kranjoj liniji vjerovatno iskusnijim igracima to ne bi odgovaralo ali imam volju da se prihvatim GM-ovanja jer mislim da bi me to ubacilo u trip koji mi je iz navedenog razloga potreban, a za igranje sam takodje raspolozen :)
Image
Post Reply

Return to “Online RPG”