Four-Color Glare

T2, Extended, T1, Block rasprave o MtG deck-ovima...

Moderator: Moderators

Locked
Joca
Posts: 8
Joined: Thu Mar 24, 2005 10:47 am

Four-Color Glare

Post by Joca »

Na starcity su postavili interesantan clanak o Four-Color Glare deku.
http://www.starcitygames.com/php/news/a ... 14235.html

Da li ga je neko testirao? Kako se pokazao?
User avatar
Valnjes 666
Posts: 72
Joined: Fri Feb 03, 2006 8:44 pm

Post by Valnjes 666 »

Testao ga je moj frend ovu Nedjelju:

Ima score 0,0,4!

Užas,bio je zadnji!

Deck se čini jako loš,i mislim da nitko nezna dobro igrati osim samog autora decka.


Meni se osobno ni malo ne sviđa...
Image
User avatar
Andy
Posts: 268
Joined: Sat Jan 10, 2004 2:14 am
Location: Jagodina

Post by Andy »

Pa, ne mora da znaci da je los, moras da se naviknes da igras sa takvim deckom...

Kakav je bio metagame? Koji su se spilovi igrali na tom turniru?
User avatar
Valnjes 666
Posts: 72
Joined: Fri Feb 03, 2006 8:44 pm

Post by Valnjes 666 »

Andy wrote:Pa, ne mora da znaci da je los, moras da se naviknes da igras sa takvim deckom...

Kakav je bio metagame? Koji su se spilovi igrali na tom turniru?

8 ljudi:

1. mjesto UWB "control" mix
2. mjesto Miss Croatia (nekakv složenac od crvene,bijele i plave...dosta agro uglavnom)
3. mjesto Dragonstorm
4. mjesto WW
5. Mjesto MuC (moja malenkost)
6. mjesto RG agro-burn
7. mjesto Boros (razočaravajuće loše prošao,čudo,po meni jedan od najjačih deckova)
8. mjesto Four-Color Glare

Moj score 2,0,2

1. runda protiv Miss Croatia gubim 2-1
2. runda protiv Dragonstorm dobijam 2-0
3. runda protiv RG agro-burn-a gubim 2-0
4. runda protiv Boros dobijam 2-1

I to je to...

Moram pitati s kim je Stjep igrao,pa javim....
Image
User avatar
SerbZmaj
Posts: 151
Joined: Tue Dec 20, 2005 2:27 am
Location: Beograd
Contact:

Post by SerbZmaj »

Ako te ne mrzi mozes da napises jos neke detalje tj koliko je bilo ljudi sta se najvise igralo...malo detaljnije o deckovima...
User avatar
Valnjes 666
Posts: 72
Joined: Fri Feb 03, 2006 8:44 pm

Post by Valnjes 666 »

Pa piše: 8 ljudi! :)

Uglavnom što se tiče deckova:

-Dragonstorm neki random prepisani,mislim da je onaj od onog japanera,99% istih karata igraju...

-Miss Croatia ima raznih varijacija,ali uglavnom je tu akroma (bijela i crvena),wog,čarovi,psionic blast,blaze,par countera i to je to...

-WW je standardan sa lavovima i mnoštvo malih govanaca,nema se šta previše posebno reći.

-UWB "control" mix - to je bilo čudo od decka,uglavnom puno anđela, akroma,angel of despair,angel of salvation,wog,damnation,tidings i malo hard countera (cancel,remand itd),i mislim da sam vidio 1 ili 2 teferija i arene.

-RG agro-burn uglavnom se temelji na malim snagatorima,pauk itd... Burn i research karte i slično...

-Boros je po meni trebao proći bolje,meni daleko najbolji deck na turniru,samo je jako loše vukao,ili ne vuče landove ili vuče samo landove.
Šteta...

-Four-Color Glare je prepisan onog gore,samo mislim da je sajd malo drugačiji sideboard bio. Loš deck,meni se ne sviđa.

-MuC - monoplava kontra,moj deck. Teferi,magus of the future,counteri,ma standardni carddraw itd...
Još ga moram doraditi kad izađe X edition,onda će se (valjda= moći boriti sa svime (premda mi se crvena i zelena u core setu čine premoćnim).
Image
Locked

Return to “MtG: Deck-ovi”