Nagradna igra 2012-09

Tabletop wargame baziran na tematici WW2

Moderator: deka

Locked
TomZG
Posts: 265
Joined: Thu Nov 25, 2010 9:06 am
Location: Zagreb
Contact:

Nagradna igra 2012-09

Post by TomZG »

Vrijeme je za još jednu nagradnu igru. Nadam se da ste spremni za bojanje.

Nakon konzultacije sa par ljudi, odlučio sam se da je tema nagradne igre bojanje voda pješadije. Morate poslati najmanje jednu fotku cijelog platoona (što više to bolje) i 5 fotki jedne pješadijske pločice. Ta pločica mora biti fotkana sa svih strana (lijevo, desno, napred, nazad i gore). Gleda se bojanje vojnika i baziranje pločice, te ukupni dojam cijelog platoona. Nije bitno iz kojeg perioda rata su vojnici, mora biti WW2 i mjerilo 1/100. Proizvođač nije bitan. Kao dokaz da ste to vi radili, na jednoj fotografiji uz pločicu pješadije stavite papirić sa svojim imenom i kovanicu domaće valute. Uz te fotke, potrebno je napisati o kojoj jedinici se radi, i ako želite, napišite kojim bojama ste radili, što ste radili, kako ste bazirali sl. Možda taj dodatni opis odluči pobjednika.

Fotke i osnovne podatke (ime i prezime, adresa) šaljite na mail: [email protected]
Rok za slanje je 15.09. nakon čega ostavljam dva tjedna za glasanje. Glasati mogu svi koji nisu sudjelovali u nagradnoj igri, ja neću glasati.
Dućan Carta Magica je i dalje sponzor, ali ovaj put sa 30 eura koje trošite u dućanu. Ukoliko ste van Zagreba, odabranu nagradu šaljem preporučenom poštom u roku par dana. Tražim dodatne sponzore pa nagrada može biti i veća ako tko pristane na sponzorstvo.

Sve fotke ću nakon proglašenja pobjednika objaviti u zajedničkoj galeriji.
Što se mene tiče, možete sudjelovati sa više različitih pješadijskih platoona.

Sve one koji iz bilo kojeg razloga nisu sudjelovali u prošloj nagradnoj igri (godišnji odmori, lijenost, nemogućnost fotkanja jer nemaju dovoljno dobar fotić, kratki rok trajanja nagradne igre...) molim da pošalju svoje radove jer je rok 3 tjedna.

Ovo ću u roku par dana objaviti na desetak foruma ukljućujući i Battlefrontov. Nadam se što većem broju natjecatelja. Ako imate bilo kakva pitanja u vezi nagradne igre, slobodno pitajte.

tomislav
Olsianon
Posts: 1467
Joined: Tue Nov 04, 2008 8:17 am
Location: Lazarevac
Contact:

Re: Nagradna igra 2012-09

Post by Olsianon »

Propozicije su jasne.
Spremiću nešto već :)
TomZG
Posts: 265
Joined: Thu Nov 25, 2010 9:06 am
Location: Zagreb
Contact:

Re: Nagradna igra 2012-09

Post by TomZG »

Do sada nema prijava iz Srbije. Tko se prijavi, dobije mali kalendarić za 2013. godinu (čim tiskara napravi pripremu).

t.
Olsianon
Posts: 1467
Joined: Tue Nov 04, 2008 8:17 am
Location: Lazarevac
Contact:

Re: Nagradna igra 2012-09

Post by Olsianon »

TomZG wrote:Do sada nema prijava iz Srbije. Tko se prijavi, dobije mali kalendarić za 2013. godinu (čim tiskara napravi pripremu).

t.
e moram da imam taj kalendar :lol:
User avatar
Hertz
Posts: 548
Joined: Wed Dec 08, 2010 9:01 pm

Re: Nagradna igra 2012-09

Post by Hertz »

Biće biće ;)
A da li bi mi tolerisao probijanje roka? Ja bih mogao da ti pošaljem fotke mojih radova tek u nedelju 16.9.
Image
TomZG
Posts: 265
Joined: Thu Nov 25, 2010 9:06 am
Location: Zagreb
Contact:

Re: Nagradna igra 2012-09

Post by TomZG »

Hertz wrote:Biće biće ;)
A da li bi mi tolerisao probijanje roka? Ja bih mogao da ti pošaljem fotke mojih radova tek u nedelju 16.9.
Može, ali ni sukunde više. U nedjelju u ponoć (16. na 17.10.) zatvaram.
TomZG
Posts: 265
Joined: Thu Nov 25, 2010 9:06 am
Location: Zagreb
Contact:

Re: Nagradna igra 2012-09

Post by TomZG »

Olsianon wrote:e moram da imam taj kalendar :lol:
Zasluži ga :D
TomZG
Posts: 265
Joined: Thu Nov 25, 2010 9:06 am
Location: Zagreb
Contact:

Re: Nagradna igra 2012-09

Post by TomZG »

Imate rok za slanje fotografija do kraja tjedna. Sve što mi dođe do ponedjekljka ujutro ulazi u nagradnu igru.

tomislav
TomZG
Posts: 265
Joined: Thu Nov 25, 2010 9:06 am
Location: Zagreb
Contact:

Re: Nagradna igra 2012-09

Post by TomZG »

Nema više prijava za ovu nagradnu igru!

Sada preostaje samo glasanje. Imate 13 natjecatelja. Za Rubena (Heresy) ne možete glasati, on je samo želio pokazati kako modeli mogu izgledati. Da malo zakompliciram, svaki od glasača može dati bodove trojici svojih favorita (1, 2 i 3 boda). Vjerujem da ćemo na taj način ovu nagradnu igru učiniti malo zanimljivijom.

Opet će se izvlačiti najsretniji glasač, a nagrada će biti poklon bon iz dućana Carta Magica u vrijednosti 10 eura.

Glasati mogu svi koji nisu sudjelovali u nagradnoj igri, znači Milan (Hertz) ne može glasati dvaput. Potrebno je na mail: [email protected] poslati popis kandidata za koje glasate i koliko im dajate bodova i uz to napišite svoje podatke (ime i prezime, kompletnu adresu).

Glasanje traje do 30.09., a ime pobjednika ću objaviti dan nakon toga tj. 01.10. Najsretnijeg glasača će izvući Rašo (djelatnik/suvlasnik dućana Carta Magica) i to kada odem po nagradu za pobjednika nagradne igre.

hvala

t.
TomZG
Posts: 265
Joined: Thu Nov 25, 2010 9:06 am
Location: Zagreb
Contact:

Re: Nagradna igra 2012-09

Post by TomZG »

Da bude malo zanimljivije, tablicu sa rezultatima ću svaki dan ažurirati.
Link: http://tomzg.webplus.net/nagradnaigra.html

t.
Olsianon
Posts: 1467
Joined: Tue Nov 04, 2008 8:17 am
Location: Lazarevac
Contact:

Re: Nagradna igra 2012-09

Post by Olsianon »

TomZG wrote:Da bude malo zanimljivije, tablicu sa rezultatima ću svaki dan ažurirati.
Link: http://tomzg.webplus.net/nagradnaigra.html

t.
Lepo si to zamislio :) !
TomZG
Posts: 265
Joined: Thu Nov 25, 2010 9:06 am
Location: Zagreb
Contact:

Re: Nagradna igra 2012-09

Post by TomZG »

Olsianon wrote: Lepo si to zamislio :) !
Izgleda da baš i nisam :(

Radi desetak (možda je sada i više) glasača iz Osijeka i okolice koji su 3 boda dali Danijelu ova nagradna igra se pretvara u nešto što nisam želio. Ljudi nisu napravili ništa van pravila koja sam odredio, ali baš da je svima njegov model najbolji, nisam siguran. Očegledno je da su se jučer svi spojili prvi put na stranicu (Google Analytics sve zna) i da vjerojatno neće više nikada. Nije važno, ali samo su oni jučer glasali pa Danijel izbija na prvo mjesto.

Kako se na greškama uči, vjerujem da će u sljedećoj nagradnoj igri moći glasati samo natjecatelji i to ne za sebe. Da bar malo ispravim propust i u ovoj nagradnoj igri, molim sve natjecatelje da glasaju (ne mogu za sebe) pa će biti dvije nagrade. Jedna ide najboljem po izboru glasača, a druga najboljem po izboru natjecatelja. Eto vam sad. I da, treća nagrada će ići jednom od glasača.

Molim vas za vaše mišljenje. Ako imate kakvu ideju za što bolje glasanje i ocjenjivanje, slobodno napišite ovdje ili mi pošaljite na mail: [email protected]

hvala

t.
TomZG
Posts: 265
Joined: Thu Nov 25, 2010 9:06 am
Location: Zagreb
Contact:

Re: Nagradna igra 2012-09

Post by TomZG »

Objavljen je konačni poredak.

t.

http://tomzg.webplus.net/nagradnaigra.html
Locked

Return to “Flames of War”