ETC u Srbiji

Tabletop wargame baziran na tematici WW2

Moderator: deka

User avatar
Mikaan
Posts: 507
Joined: Mon Jul 07, 2008 4:51 pm

Re: ETC u Srbiji

Post by Mikaan »

Severian wrote:Bogami gurmao i to junački :). Baš sada mi je pisao neki kanađanin da pita kakvi smo sa eventualnim dodatnim igračma koji treba da popunjavaju timove. Za njih su recimo ove godine igrala čak tri poljaka.

Ja ću naravno kukati u komšiluku za još ljudi ali me pre toga zanima koliko mi imamo FOW igrača koji nisu u reprezentaciji a imaju vojske i igrali bi za neki drugi tim ?
Po mojoj proceni trenutno oko 5 ljudi realno, s tim sto mozemo da pitamo i po okolnim zemljama. Slovenci bi sigurno imali dodatnih igraca a verovatno i neke druge zemlje. Cak su se i za ovogodisnji ETC javljali ljudi iz raznih zemalja na WHF da budu mercs ...
Nemanja
Posts: 805
Joined: Mon Jun 07, 2010 1:01 pm

Re: ETC u Srbiji

Post by Nemanja »

Mikaan wrote:
Severian wrote:Bogami gurmao i to junački :). Baš sada mi je pisao neki kanađanin da pita kakvi smo sa eventualnim dodatnim igračma koji treba da popunjavaju timove. Za njih su recimo ove godine igrala čak tri poljaka.

Ja ću naravno kukati u komšiluku za još ljudi ali me pre toga zanima koliko mi imamo FOW igrača koji nisu u reprezentaciji a imaju vojske i igrali bi za neki drugi tim ?
Po mojoj proceni trenutno oko 5 ljudi realno, s tim sto mozemo da pitamo i po okolnim zemljama. Slovenci bi sigurno imali dodatnih igraca a verovatno i neke druge zemlje. Cak su se i za ovogodisnji ETC javljali ljudi iz raznih zemalja na WHF da budu mercs ...

ako je u pitanju Kanada, skoro sam siguran da će Peđa igrati za njih :lol:
User avatar
Severian
Posts: 387
Joined: Thu Jun 27, 2002 4:09 pm
Location: Novi Sad
Contact:

Re: ETC u Srbiji

Post by Severian »

Koliko su meni objasnili, FOW događaj u Poljskoj je imao toliko uspeha upravo zato što su oni imali dosta ljudi da popunjavaju rupe u timovima. Mi naravno nemamo ni blizu igrača kao Poljaci ali i 4-5 nije loše. Bitno je da se shvati da će biti mesta za svakoga ko hoće da se igra. I mislim da to važi za sve sisteme a ne samo FOW. Ovde sa postovao jer je FOW ipak sistem sa najmanje igrača kod nas... (Nije da ih i u ostalim sistemima imamo previše...)
Archibald Redoak, Grand Trabbar of Waukeen, Overgold of Eninok, Financial Minister of Bothwelian Duchy
www.valhala.eu
Nemanja
Posts: 805
Joined: Mon Jun 07, 2010 1:01 pm

Re: ETC u Srbiji

Post by Nemanja »

Severian wrote:Koliko su meni objasnili, FOW događaj u Poljskoj je imao toliko uspeha upravo zato što su oni imali dosta ljudi da popunjavaju rupe u timovima. Mi naravno nemamo ni blizu igrača kao Poljaci ali i 4-5 nije loše. Bitno je da se shvati da će biti mesta za svakoga ko hoće da se igra. I mislim da to važi za sve sisteme a ne samo FOW. Ovde sa postovao jer je FOW ipak sistem sa najmanje igrača kod nas... (Nije da ih i u ostalim sistemima imamo previše...)
mislim da je potrebno desetak,, plaćenika".nezgodno je to što se dugo neće znati njihov tačan broj.5-6 možemo da nađemo na domaćem tržištu, ostale moramo da ,,uvezemo".uostalom to i jeste poenta plaćenika-skupiš ih sa svih strana sveta u poslednjem času i za male pare :lol:
User avatar
Duc d' Elchingen
Posts: 2198
Joined: Sat Apr 02, 2005 5:11 pm

Re: ETC u Srbiji

Post by Duc d' Elchingen »

Nemanja wrote:
Mikaan wrote:
Severian wrote:Bogami gurmao i to junački :). Baš sada mi je pisao neki kanađanin da pita kakvi smo sa eventualnim dodatnim igračma koji treba da popunjavaju timove. Za njih su recimo ove godine igrala čak tri poljaka.

Ja ću naravno kukati u komšiluku za još ljudi ali me pre toga zanima koliko mi imamo FOW igrača koji nisu u reprezentaciji a imaju vojske i igrali bi za neki drugi tim ?
Po mojoj proceni trenutno oko 5 ljudi realno, s tim sto mozemo da pitamo i po okolnim zemljama. Slovenci bi sigurno imali dodatnih igraca a verovatno i neke druge zemlje. Cak su se i za ovogodisnji ETC javljali ljudi iz raznih zemalja na WHF da budu mercs ...

ako je u pitanju Kanada, skoro sam siguran da će Peđa igrati za njih :lol:
O Canada!
Our home and native land!
True patriot love in all thy sons command.
With glowing hearts we see thee rise,
The True North strong and free!
From far and wide,
O Canada, we stand on guard for thee.
God keep our land glorious and free!
O Canada, we stand on guard for thee.
O Canada, we stand on guard for thee.


Ô Canada!
Terre de nos aïeux,
Ton front est ceint de fleurons glorieux!
Car ton bras sait porter l'épée,
Il sait porter la croix!
Ton histoire est une épopée
Des plus brillants exploits.
Et ta valeur, de foi trempée,
Protégera nos foyers et nos droits.
Protégera nos foyers et nos droits.
User avatar
Baneblade
Posts: 397
Joined: Thu Apr 10, 2008 12:00 am
Location: Teretana

Re: ETC u Srbiji

Post by Baneblade »

ja bi za crnu goru sigurno igrao!
Александар Велики је заправо српски војсковођа Александар Карановић и он је трећи српски војсковођа који је у свом походу на исток дошао до Индије. Пре њега су то учинили Нино Белов и Сербо Макаридов.
Post Reply

Return to “Flames of War”