FoW igrači, turniri...

Tabletop wargame baziran na tematici WW2

Moderator: deka

Post Reply
TomZG
Posts: 265
Joined: Thu Nov 25, 2010 9:06 am
Location: Zagreb
Contact:

FoW igrači, turniri...

Post by TomZG »

Pozdrav igračima FoW-a, te ostalima koji povremeno ovdje zalutaju!

Evo čega se sjetih još prije par mjeseci pa napišite ima li vam to smisla, tj. po broju komentara ću sam zaključiti.

Želite li da se na jednom mjestu nalazi tablica sa popisom svih igrača iz regije (aktivnih i povremenih)?
Uz ime, period, vojsku... mogla bi biti mail adresa, broj mobitela ili što god želite. To bi nekome moglo biti od pomoći.

Svakako bih napisao gdje se može igrati FoW, gdje se mogu nabaviti modeli, kome se može obratiti za pomoć...

Ukoliko ste zainteresirani, može biti godišnja statistika za svakog igrača (broj partija, pobjede i porazi...). Da se vidi tko je aktivan, a tko se samo zaj.....
Sve to bi se nalazilo kod mene na blogu, a tablica na recimo dropboxu.

Vrhunac svega bi možda bio turnir gdje bi došli svi koji mogu iz regije. Peđa i ja smo prije par godina nešto pričali o tome, međutim nismo daleko dogurali.

Kod nas u HR se FoW pomalo počinje buditi iz sna, vi igrate često, a Slovenci su jako aktivni.

T.
Koba
Posts: 170
Joined: Mon Oct 15, 2012 3:39 pm
Location: Вршац

Re: FoW igrači, turniri...

Post by Koba »

Meni se ideja jako sviđa. I sam sam o tome razmišljao. Rado ću ti poslati sve što kažeš od podataka za blog. Generalno, možda bi mogla i neka liga da se napravi. Moja statistika nije sjajna ali nadam se da ću jednog dana videti napredak ahahahaha
User avatar
deka
Medved ili Jeti? Odlučite sami.
Posts: 1116
Joined: Thu Feb 24, 2005 3:55 pm

Re: FoW igrači, turniri...

Post by deka »

Koba wrote:Meni se ideja jako sviđa. I sam sam o tome razmišljao. Rado ću ti poslati sve što kažeš od podataka za blog. Generalno, možda bi mogla i neka liga da se napravi. Moja statistika nije sjajna ali nadam se da ću jednog dana videti napredak ahahahaha
+1 (Mada ja nisam razmišljao O:) bar ne o tome)
Image Image
User avatar
badtaste
Posts: 245
Joined: Sun Aug 30, 2009 9:15 pm

Re: FoW igrači, turniri...

Post by badtaste »

+1
TomZG
Posts: 265
Joined: Thu Nov 25, 2010 9:06 am
Location: Zagreb
Contact:

Re: FoW igrači, turniri...

Post by TomZG »

Većini sam poslao poruke sa upitnikom. Ako sam nekoga izostavio molim da ovo popunite i vratite u poruci.

1. Ime (koje koristite na forumima) -------------- PRIMJER: TomZG
2. Ime i prezime -------------- PRIMJER: Tomislav B
3. E-mail adresa -------------- PRIMJER: [email protected]
4. Mobitel (nije obavezno) - Možda ovo izbacim jer velika većina ne želi davati brojeve mobitela što je shvatljivo :)
5. Država -------------- PRIMJER: HR
6. Grad -------------- PRIMJER: Zagreb
7. Period/ nacija -------------- PRIMJER: EW Japanci, MW i LW Nijemci

Svi ovi podaci će biti objavljeni na blogu i bit će dostupni svima.
Ukoliko ne želite objaviti broj mobitela nema problema. Ostalo je obavezno. Na mail adresu ću poslati informaciju o postavljanju tablice na blog.

Prvo ću postaviti info za igrače iz regije, a kasnije tko zna... Ako bude zainteresiranih idem i dalje...

Tablicu bih do kraja tjedna postavio na blog, a update jednom tjedno. Želite li da budu i male fotografije pa da se zna tko je tko?

Hvala!
TomZG
Posts: 265
Joined: Thu Nov 25, 2010 9:06 am
Location: Zagreb
Contact:

Re: FoW igrači, turniri...

Post by TomZG »

Pozdrav svima,

to što na blog nisam postavio tablicu sa informacijama o FoW igračima iz regije ne znači da neću :).
Samo čekam da mi se još neki jave mada mi se čini da to neću dočekati. Nema veze, tablica u roku par dana ide van.

Bilo bi dobro da se malo organiziramo sa turnirima, tj. da svaka država iz regije (gdje se igra FoW) napravi bar jedan veliki turnir u terminu koji svima odgovara. Teško da godišnje mogu doći više od jednom do vas.

Kako je na turniru u Pivki (Slovenija) prije dva i pol tjedna bilo odlično, oni će turnir ponoviti i sljedeće godine. Više o turniru možete pročitati na blogu: http://tomsmagazine.blogspot.com/2015/0 ... azine.html
Ja polako pripremam LW turnir u Kumrovcu krajem 9. mjeseca ove godine. Očekujem bar 4 igrača iz Srbije, 4-6 iz Slovenije, 3+ iz Hrvatske i nema razloga da ne bude dobro.

Lijepo bi se uklopio neki turnir kod vas, recimo na proljeće... ono, dva dana sa 4 bitke ukupno, 20+ igrača... Turnir koji će biti svake godine u isto vrijeme, kako to već ide...

T.
Post Reply

Return to “Flames of War”