ETC 15./16.

Tabletop wargame baziran na tematici WW2

Moderator: deka

Nemanja
Posts: 805
Joined: Mon Jun 07, 2010 1:01 pm

ETC 15./16.

Post by Nemanja »

Zdravo svima,

evo da prijavim da smo bili, videli i poginuli :wall:
Rezultati su:
vs. Portugal 3-3
S.Irska 2-4
Belorusija 2-4
Italija 1-5
UN2 4-2
Rumunija 3-2
U zbiru poražavajućih 15 poena, dovoljnih za neslavno 18. mesto :cry:
Ove godine smo gubili od protivnika koje smo ranije glat dobijali i to prilično ubedljivo.
Sve smo uradili na vreme, izabrali dobre liste, trenirali nikad više, imali (na papiru) dobra uparivanja, ali rezultata nije bilo.
U svoju odbranu ne treba da kažemo ništa, glupo bi zvučalo :mrgreen:

Sledeće godine se igra u Atini Mid war. Nadam se da će za odlazak biti više zainteresovanih i da ćemo organizovati neku vrstu zvaničnih kvalifikacija.
Takođe, pričajući sa igračima iz okolnih zemalja, svi smo došli do zaključka da su nam neophodni regionalni turniri. Jednostavno igramo suviše često sa istim protivnicima i znamo šta od koga možemo da očekujemo. Bez obzira na veliku poslovnu i porodičnu zauzetost svih moraćemo to stanje da popravimo (ako hoćemo ozbiljnije rezultate).
Ko god ima dobru ideju(ili ideju za koju misli da je dobra :mrgreen: ) neka se oglasi :efortless:
User avatar
Histericni Istoricar
Kапитан Рубинщайн
Posts: 1341
Joined: Thu May 01, 2008 9:47 pm
Location: Jarak

Re: ETC 15./16.

Post by Histericni Istoricar »

Premalo partija sa Milinovicem, to vam je problem, a i poceli ste sami da pravite liste.
U jednog Bocu, mi verujemo!
User avatar
Hertz
Posts: 548
Joined: Wed Dec 08, 2010 9:01 pm

Re: ETC 15./16.

Post by Hertz »

Za unapređenje igre ja predlažem:

- da organizujemo ligu kako bi što redovnije igrali i imali neke rezultate za internu upotrebu;
- da organizujemo lokalne turnire bar na dva meseca. Ja mogu da preuzmem ovu obavezu;
- da organizujemo jedan međunarodni (balkanski) turnir godišnje. Ja mogu maksimalno da se angažujem;
- da zajedno idemo na turnire u okruženju. U Hrvatskoj je jedan krajem septembra, a u Sloveniji bar nekoliko godišnje. Posebno je bio lep i dobro organizovan turnir u Pivki. Rumunija, Mađarska pa čak i Austrija i Italija su takođe blizu;
- da probamo da igramo sa listama najbolje plasiranih timova, pa šta ako je i copy/paste. Treba da uđemo u glavu pobednika :)

Vidimo se u subotu u Grenadiru!
Image
Nemanja
Posts: 805
Joined: Mon Jun 07, 2010 1:01 pm

Re: ETC 15./16.

Post by Nemanja »

Histericni Istoricar wrote:Premalo partija sa Milinovicem, to vam je problem, a i poceli ste sami da pravite liste.

liste je (uglavnom) pravio kapiten, mada je svako tu dao svoj doprinos.
to se nije menjalo, a nisu liste krive za plasman
User avatar
Histericni Istoricar
Kапитан Рубинщайн
Posts: 1341
Joined: Thu May 01, 2008 9:47 pm
Location: Jarak

Re: ETC 15./16.

Post by Histericni Istoricar »

Nije to to, ranije je bila gvozedna ruka, sad ste se raspustili, pa dajte doprinos.
U jednog Bocu, mi verujemo!
TomZG
Posts: 265
Joined: Thu Nov 25, 2010 9:06 am
Location: Zagreb
Contact:

Re: ETC 15./16.

Post by TomZG »

Sledeće godine se igra u Atini Mid war. Nadam se da će za odlazak biti više zainteresovanih i da ćemo organizovati neku vrstu zvaničnih kvalifikacija.
Takođe, pričajući sa igračima iz okolnih zemalja, svi smo došli do zaključka da su nam neophodni regionalni turniri. Jednostavno igramo suviše često sa istim protivnicima i znamo šta od koga možemo da očekujemo. Bez obzira na veliku poslovnu i porodičnu zauzetost svih moraćemo to stanje da popravimo (ako hoćemo ozbiljnije rezultate).
Ko god ima dobru ideju(ili ideju za koju misli da je dobra :mrgreen: ) neka se oglasi
Zadnji vikend u 9. mjesecu će biti MW turnir u Kumrovcu, HR. Za sada je 14 prijavljenih igrača.
Doći će SLO ETC ekipa (vjerojatno svi osim Jana) pa vam dobrih protivnika neće faliti jer su oni ove godine bili peti. Da su imali jedan bod više bili bi treći.

Turnir u Sloveniji (Pivka) je bio odlično organiziran, odite sljedeće godine u većem broju. Sigurno će staviti MW.
Napravite dvodnevni turnir i pozovite okolne ekipe. Ja ću se rado odazvati pozivu mada od mene nećete naučiti puno ;).

T.
User avatar
Bojan Tiger Ace
Posts: 365
Joined: Sat Jun 30, 2012 9:38 pm

Re: ETC 15./16.

Post by Bojan Tiger Ace »

Odusevljen ovom temom!

Moje zapazanje nakon drugog ucesca na ETC jeste:

1. Igramo samo jedni sa drugima i sa listama naseg ETC tima.

Pokazalo se da razni igraci mnogo drugacije igraju (neko odugovlaci veoma iskusno, neko se zalece neopradano itd) na sta nismo navikli. Mi svi igramo na relativno slican nacin.

Takodje, ucinak protiv lista slicnih nasim je mnogo bolji nego protiv ostalih lista koje umeju da iznenade.

2. Prvo moja, licna greska, je sto igram samo Nemacke liste.

Od sada igram sve sem nemaca da bih upoznao ostale nacije bolje. Na ovom ETC sam igrao dva puta protiv nemaca, jednog dobio, drugog zamalo dobio, isteklo mi vreme. Logican zakljucak da sa nacijom koju dobro poznajem najlakse baratam.


Pozdravljam inicijativu za ligu i za ceste turnire, gde bi svaki 3-4. mogao da bude internacionalnog nivoa.

Mislim da je bolje i da se igra turnir od 2 partije (radi zamora i putovanja gostiju) nego da se ne igra uopste.

U nastavku, ne znam koliko mogu da ponudim pomoci u organizaciji (nekad cu moci nekad ne) ali svakako mogu da ponudim na primer prenociste nekom gostu i svoje figure na raspolaganje ako nekome treba.

Ja se raspisah, pozdrav :)
Nemanja
Posts: 805
Joined: Mon Jun 07, 2010 1:01 pm

Re: ETC 15./16.

Post by Nemanja »

Milose, nesto se ne secam da smo dogovarali za koji period da ide nas glas?
User avatar
deka
Medved ili Jeti? Odlučite sami.
Posts: 1116
Joined: Thu Feb 24, 2005 3:55 pm

Re: ETC 15./16.

Post by deka »

Pa kada sam svima pravi liste za ETC, zašto onda ne bi sam odlučivao umesto svih o glasanjima :?: :?: :?: :evil:
Image Image
Koba
Posts: 170
Joined: Mon Oct 15, 2012 3:39 pm
Location: Вршац

Re: ETC 15./16.

Post by Koba »

- Хвала на извештају са ЕТЦ. Мислим да нисте били лоши. Мислим да велики део екипа игра мноооого чешће од нас.
- Подржавам идеју о лиги.
- Подржавам идеју да се игра са различитим војскама. Имам ја још понешто али кад дође време да се игра сви хоће да играју против мојијех Руса :) А лако је жабу у воду натерати.
-Треба да се игра један турнир на месец и по` дана најмање. Идеално један месечно. Ја ћу дати све од себе да организујем турнир у Вршцу. Није ми лако јер сам сам али кад крене школа кренућу у озбиљну кампању.
- Волео бих да ми неко експлицитно напише по чему MW књиге нису усаглашене са V3 правилима. Мој је утисак да су руски тенкови прескупи али ја нисам меродаван. Каква су остала запажања?
Пуно вас све поздрављам
User avatar
Hertz
Posts: 548
Joined: Wed Dec 08, 2010 9:01 pm

Re: ETC 15./16.

Post by Hertz »

Evo kako su glasali kapiteni koji će se period igrati na sledećem ETC-u. Izvor Warhammer forum

Image

Došlo je i do konfuzije jer su neki timovi davali poene 3,2,1 a neki glasali 1,2,3 prema preferencijalu. Može da se dogodi da se promeni period. Trenutno se čekaju potvrde timova koji su glasali prema preferencijalu.
Image
User avatar
Bojan Tiger Ace
Posts: 365
Joined: Sat Jun 30, 2012 9:38 pm

Re: ETC 15./16.

Post by Bojan Tiger Ace »

Nemanja wrote:Milose, nesto se ne secam da smo dogovarali za koji period da ide nas glas?
Mozda se nisi zatekao u trenutku kada su mu doneli papiric.

Ne mogu da se setim ko je sve bio tu ali ja sam papiric video i podrzao MW srcano :)
Nemanja
Posts: 805
Joined: Mon Jun 07, 2010 1:01 pm

Re: ETC 15./16.

Post by Nemanja »

Bojan Tiger Ace wrote:
Nemanja wrote:Milose, nesto se ne secam da smo dogovarali za koji period da ide nas glas?
Mozda se nisi zatekao u trenutku kada su mu doneli papiric.

Ne mogu da se setim ko je sve bio tu ali ja sam papiric video i podrzao MW srcano :)
Ma meni je realno stvarno svejedno za period. Ali ne mogu da propustim šansu da se našalim sa kapitenom. A sad lepo mogu celu godinu da ga podsećam na rezultat :wink:
Istini za voljnu, do sada je bio naš najuspešniji ETC igrač :applause: sada je više u zlatnoj sredini :wink:
Koba, što se tiče neusklađenosti- neke stvari su jednostavno preskupe, liste su dosta generičke, knjige su samo 2, treba da se dopišu neke karakteristike (da li je neko video šta je sa topovima/haubicama kalibra preko 100mm u MW? Morali bi da budu heavy breakthru gunovi).
Možda su najviše oštećeni Sovjeti sa cenom tenkova.

Inače, u pripremama za ovaj ETC nije nedostajalo partija.Igralo se više nego ikad. Realan problem je bio sa odustajanjem Peđe i sa zamenom Chempressove liste. Doduše, on se super prilagodio i pobedio sve protivnike :applause:

Ja sam lično video kada je Hertz prilikom bacanja za pobedu dobio 5xkeca i 1xdvojku :argh: a znam da je prvi dan Mikan imao užasnu sreću. Izgleda da ga kocka ide samo protiv mene :mrgreen: Zaključak-ljudi, kupite još neki set kockica, nisu baš skupe :wink:

Takmičenje je bilo ujednačeno, male su razlike između 5,6 mesta i npr.23. mesta gde su bili Grci(inače, jedna od boljih ekipa svih ovih godina).
Da ne dužim, treba igrati sa različitim ljudima i uključiti ono malo ljudi iz ostalih gradova koji igraju. Ja sam spreman da subotom idem bilo gde i da sa sobom nosim sav potreban teren. Naravno, vodim i sina sa sobom. Bez njega mi nikada ne dolazi avijacija :-({|=
Nemanja
Posts: 805
Joined: Mon Jun 07, 2010 1:01 pm

Re: ETC 15./16.

Post by Nemanja »

inače, već par godina se ozbiljno priča o nameštenim kockama(da li je neko spominjao Poljake?!)
mislim da će ubuduće svi igrati sa istim:
citiram Bila:
Provide ETC dice to each player. I don’t think that we had cooked dice at the event, but there are always rumors. Let’s just avoid the issue entirely and provide each player with a set of ETC dice. The players get a nice take away, and any negative talk disappears. You don’t take your own dice to Vegas, so….
User avatar
Bojan Tiger Ace
Posts: 365
Joined: Sat Jun 30, 2012 9:38 pm

Re: ETC 15./16.

Post by Bojan Tiger Ace »

Nemanja wrote:inače, već par godina se ozbiljno priča o nameštenim kockama(da li je neko spominjao Poljake?!)
mislim da će ubuduće svi igrati sa istim:
citiram Bila:
Provide ETC dice to each player. I don’t think that we had cooked dice at the event, but there are always rumors. Let’s just avoid the issue entirely and provide each player with a set of ETC dice. The players get a nice take away, and any negative talk disappears. You don’t take your own dice to Vegas, so….
Ovaj covek je BOG!
User avatar
deka
Medved ili Jeti? Odlučite sami.
Posts: 1116
Joined: Thu Feb 24, 2005 3:55 pm

Re: ETC 15./16.

Post by deka »

Nemanja wrote:... Ja sam spreman da subotom idem bilo gde i da sa sobom nosim sav potreban teren...
Baš me nasmeja... :) :) :)

Pa zar ti ne beše onaj "što ga mrzi da vuče silne torbe uz stepenice u Zmaj, i zbog toga ne može da dolazi da se igra tamo" :?: :?: :?:

Za tebe, a i za ostale: Milan, Šuki i ja relativno redovno igramo FoW u Zmaju, recimo bar dva puta mesečno... Ponekad, kad može, dođe i Pribićević.
A kako stvari stoje, priključiće nam se i Uroš...

Sad ovaj vikend je WH 40K turnir, ali već sledeći je na redu FoW, i pripreme za Tomov turnir...

Edit: I, pre nego što predložiš, ne mogu da dolazim u Grenadir, pošto pored toga što tamo nemam gde se parkiram, veći problem je klimatizacija koja je u Zmaju sasvim, potpuno na nivou...
Image Image
Nemanja
Posts: 805
Joined: Mon Jun 07, 2010 1:01 pm

Re: ETC 15./16.

Post by Nemanja »

deka wrote:
Nemanja wrote:... Ja sam spreman da subotom idem bilo gde i da sa sobom nosim sav potreban teren...
Baš me nasmeja... :) :) :)

Pa zar ti ne beše onaj "što ga mrzi da vuče silne torbe uz stepenice u Zmaj, i zbog toga ne može da dolazi da se igra tamo" :?: :?: :?:

Za tebe, a i za ostale: Milan, Šuki i ja relativno redovno igramo FoW u Zmaju, recimo bar dva puta mesečno... Ponekad, kad može, dođe i Pribićević.
A kako stvari stoje, priključiće nam se i Uroš...

Sad ovaj vikend je WH 40K turnir, ali već sledeći je na redu FoW, i pripreme za Tomov turnir...

Edit: I, pre nego što predložiš, ne mogu da dolazim u Grenadir, pošto pored toga što tamo nemam gde se parkiram, veći problem je klimatizacija koja je u Zmaju sasvim, potpuno na nivou...

Vidi, da sam mislio da u Beogradu igram u Zmaju ne bih otvarao svoj klub. Ne zato što imam bilo šta protiv Zmaja(rado dolazim na WM/H), već zato što mi treba baza u kojoj ću držati sve silne terene i 15+ torbi koje imam.
A rekao sam da ću subotom rado upaliti kola, popakovati terene, povesti još ljudi sa sobom i ići u Vršac, N.Sad, Vranje ili Leskovac da igram. Gde god postoje zainteresovani ljudi...
Inače, svake subote se igra u Grenadiru :wink:
User avatar
deka
Medved ili Jeti? Odlučite sami.
Posts: 1116
Joined: Thu Feb 24, 2005 3:55 pm

Re: ETC 15./16.

Post by deka »

Pa da, ali u Zmaj ne moraš da donosiš terene, pošto ih (za sada) ima dovoljno...

A nešto stvarno nisam siguran da ti treba 15+ torbi da bi odigrao 1 - 2 partije :evil: :evil: :evil:

Tako da je dovoljno da poneseš sebe, juniora i jednu torbu sa figurama, kao i sav normalan svet...
Image Image
Nemanja
Posts: 805
Joined: Mon Jun 07, 2010 1:01 pm

Re: ETC 15./16.

Post by Nemanja »

opet moram da dođem u Grenadir, prepakujem stvari, onda preparkiram....
Ali sa nekim listama i nije problem. Evo recimo MW i Italijani. Može!
Nemanja
Posts: 805
Joined: Mon Jun 07, 2010 1:01 pm

Re: ETC 15./16.

Post by Nemanja »

još 1 AAR, od naših tradicionalnih mušterija, koje su se ovoga puta proslavile.....

http://waraltar.blogspot.ie/2015/08/etc ... f-war.html
User avatar
Bojan Tiger Ace
Posts: 365
Joined: Sat Jun 30, 2012 9:38 pm

Re: ETC 15./16.

Post by Bojan Tiger Ace »

Nemanja uspesno gazi protivnika na najlepsoj tabli ikad!

Image
Nemanja
Posts: 805
Joined: Mon Jun 07, 2010 1:01 pm

Re: ETC 15./16.

Post by Nemanja »

Lepa slika.
Jesam ga odvalio 5-2, ali realno sam imao sreću da se branim.
Tabla je prelepa. Znam da su neki kukali da nije prakticna. Meni je bilo ok. Samo će vremenom dosta toga da se polomi.
Naročito napominjuem da tabla ima mogućnost da iz svih zgrada svetle sijalice!!!
User avatar
Duc d' Elchingen
Posts: 2198
Joined: Sat Apr 02, 2005 5:11 pm

Re: ETC 15./16.

Post by Duc d' Elchingen »

a što tabla nije praktična?
a da je špic brašo, špic je
User avatar
Mrzimsvee
Posts: 3198
Joined: Wed Feb 12, 2003 4:46 pm
Location: Novi Beograd

Re: ETC 15./16.

Post by Mrzimsvee »

Tabla je vrhunska
"They shall be my finest warriors, these men who give of themselves to me. Like clay I shall mould them, and in the furnace of war forge them. They will be of iron will and steely muscle. In great armour shall I clad them and with the mightiest guns will they be armed. They will be untouched by plague or disease, no sickness will blight them. They will have tactics, strategies and machines so that no foe can best them in battle. They are my bulwark against the Terror. They are the Defenders of Humanity. They are my Space Marines and they shall know no fear."
Emperor of mankind – on the Creation of the Space Marines.

"By reason. By truth. I have learned how your hearts and minds function. With that lore, I brought peace to this culture."
"--At the cost of freedom."
"Peace reigns, as I reign. I wouldn't expect your to understand. You are a little man, with little dreams."
"--You've ushered in the peace of the graveyard. Peace, at the cost of surrendering all choice, all freedom. The city lies in terror, forced to live by the standards you place upon our shoulder."
"Yes...yes."
"--But every sin...is punished, but punished by death, no matter the crime. No matter the scale of the sin. The people of the city live in silence, lest a single word earn them death for speaking out against you."
"Yes. Listen. Listen to the sound of raw silence. Is it not serene?"
- Night Haunter addressing a gathering of Nostraman nobles

"Your presence does not surprise me, Assassin. I have known of you ever since your craft entered the Eastern Fringes. Why did I not have you killed? Because your mission and the act you are about to commit proves the truth of all I have ever said or done. I merely punished those who had wronged, just as your False Emperor now seeks to punish me. Death is nothing compared to vindication."
Nemanja
Posts: 805
Joined: Mon Jun 07, 2010 1:01 pm

Re: ETC 15./16.

Post by Nemanja »

Ima na yutube kako je pravljena. čista umetnost!
User avatar
TheMarko
Posts: 639
Joined: Sun Jan 22, 2006 2:24 am
Location: Altdorf
Contact:

Re: ETC 15./16.

Post by TheMarko »

Nisam igrao na tabli, ali sam gledao neke jako zanimljive meceve na njoj. VRHUNSAK TABLA ! ! ! Ako neko hoce da kupi, rece Son da ovakve table pravi za oko 2300 $, verovatno je mislio na kanadske, ali nisam 100% siguran . . . ;)
There is no problem a cannon* can't solve.
Dzon Vejn wrote:Ali uopste nije poenta u tome... poenta je da ti:
1. Nemas veru u Sigmara, i zato ti Hellblaster ne radi protiv goblina, kostura, itd.
2. Verujes u tamo neke tenkove, i ostale alternativne metodologije imperijalne borbe, dok je u stvarnosti Hellblaster osnova svega :D - dakle topovi, mortari, handugnneri, tenkovi - to sve dodje i prodje; jedino je Hellblaster siguran posao ;).
*Zbog promene sistema koji igram, ovo treba citati kao "combined late US veteran artillery barage of 12 or more barrels with first roll to range in success"
Nemanja
Posts: 805
Joined: Mon Jun 07, 2010 1:01 pm

Re: ETC 15./16.

Post by Nemanja »

TheMarko wrote:Nisam igrao na tabli, ali sam gledao neke jako zanimljive meceve na njoj. VRHUNSAK TABLA ! ! ! Ako neko hoce da kupi, rece Son da ovakve table pravi za oko 2300 $, verovatno je mislio na kanadske, ali nisam 100% siguran . . . ;)
Mislim da su kanadski dolari, ali ne zaboravite shipping :wink:
Inače, već ima 3 poručene+pravi novu za ETC 2016. i ne prima porudžbine do posle sledećeg ETCa :-({|=
Nemanja
Posts: 805
Joined: Mon Jun 07, 2010 1:01 pm

Re: ETC 15./16.

Post by Nemanja »

User avatar
Duc d' Elchingen
Posts: 2198
Joined: Sat Apr 02, 2005 5:11 pm

Re: ETC 15./16.

Post by Duc d' Elchingen »

Ja bi mrtav ladan kupio
Jedini problem je što bi me žena ubila
User avatar
TheMarko
Posts: 639
Joined: Sun Jan 22, 2006 2:24 am
Location: Altdorf
Contact:

Re: ETC 15./16.

Post by TheMarko »

Pa mrtav 'ladan, pre ili posle kupovine . . . isto ti se 'vata . . . :P
There is no problem a cannon* can't solve.
Dzon Vejn wrote:Ali uopste nije poenta u tome... poenta je da ti:
1. Nemas veru u Sigmara, i zato ti Hellblaster ne radi protiv goblina, kostura, itd.
2. Verujes u tamo neke tenkove, i ostale alternativne metodologije imperijalne borbe, dok je u stvarnosti Hellblaster osnova svega :D - dakle topovi, mortari, handugnneri, tenkovi - to sve dodje i prodje; jedino je Hellblaster siguran posao ;).
*Zbog promene sistema koji igram, ovo treba citati kao "combined late US veteran artillery barage of 12 or more barrels with first roll to range in success"
User avatar
Bojan Tiger Ace
Posts: 365
Joined: Sat Jun 30, 2012 9:38 pm

Re: ETC 15./16.

Post by Bojan Tiger Ace »

Jel bi hteo to da imas za radnju ili da ti stoji kod kuce? :)
Nemanja
Posts: 805
Joined: Mon Jun 07, 2010 1:01 pm

Re: ETC 15./16.

Post by Nemanja »

Bojan Tiger Ace wrote:Jel bi hteo to da imas za radnju ili da ti stoji kod kuce? :)
Pa znas valjda da nam obojici svi tereni stoje u radnji.
Ja bih ga stavio na Terazije :mrgreen:
User avatar
Duc d' Elchingen
Posts: 2198
Joined: Sat Apr 02, 2005 5:11 pm

Re: ETC 15./16.

Post by Duc d' Elchingen »

Bojan Tiger Ace wrote:Jel bi hteo to da imas za radnju ili da ti stoji kod kuce? :)
u kancelariji
umesto konferencijskog stola
User avatar
badtaste
Posts: 245
Joined: Sun Aug 30, 2009 9:15 pm

Re: ETC 15./16.

Post by badtaste »

Duc d' Elchingen wrote: u kancelariji
umesto konferencijskog stola
I svi koji dolaze na sastanke moraju da budu u adekvatnim uniformama? :efortless:
User avatar
Duc d' Elchingen
Posts: 2198
Joined: Sat Apr 02, 2005 5:11 pm

Re: ETC 15./16.

Post by Duc d' Elchingen »

nije neophodno
ali će se gledati na to blagonaklono
User avatar
badtaste
Posts: 245
Joined: Sun Aug 30, 2009 9:15 pm

Re: ETC 15./16.

Post by badtaste »

Duc d' Elchingen wrote:nije neophodno
ali će se gledati na to blagonaklono
Celebrate Diversity.jpg
Nemanja
Posts: 805
Joined: Mon Jun 07, 2010 1:01 pm

Re: ETC 15./16.

Post by Nemanja »

Zvanicno se igra u 1650., bez Mid war monsters.
Trenutno se glasa o eventualnim promenama formata -da li da se ogranici na 2 liste po naciji. Ima jos nekih blesavih predloga,koje tesko da mogu da prepricam
User avatar
Bojan Tiger Ace
Posts: 365
Joined: Sat Jun 30, 2012 9:38 pm

Re: ETC 15./16.

Post by Bojan Tiger Ace »

Bilo bi kul da su ostavili MWM. Potpuno suludo, ali veoma kul :)

Ima neki od tih blesavih predloga da moze da prodje?

Dodatno, meni je skroz ok ograniciti i na 1 listu po naciji :)
TomZG
Posts: 265
Joined: Thu Nov 25, 2010 9:06 am
Location: Zagreb
Contact:

Re: ETC 15./16.

Post by TomZG »

Ograničiti liste (2 po naciji) je po meni nepotrebno.
Ima važnijih stvari na kojima bi se trebalo poraditi, ali o tome nekom drugom prilikom ;).
User avatar
Duc d' Elchingen
Posts: 2198
Joined: Sat Apr 02, 2005 5:11 pm

Re: ETC 15./16.

Post by Duc d' Elchingen »

hvaljen Isus što su izbacili MWM
Post Reply

Return to “Flames of War”