P-47 boNbe

Tabletop wargame baziran na tematici WW2

Moderator: deka

Post Reply
User avatar
TheMarko
Posts: 639
Joined: Sun Jan 22, 2006 2:24 am
Location: Altdorf
Contact:

P-47 boNbe

Post by TheMarko »

Jedno tehnicko-takticko pitanje. Ima li ko visak bombu za BF-ov p-47, a da bi se rastao od nje? Laza mi je dohvatio avion i probao je da li leti . . . ostale komade sam ispronalazio . . . spasite me vajanja bombe od greenstuffa, jer nisam dobar vajar . . . imam razne druge bitse za trampu (samo US i vrlo malo stug stowage-a iz open fire-a) . . .
There is no problem a cannon* can't solve.
Dzon Vejn wrote:Ali uopste nije poenta u tome... poenta je da ti:
1. Nemas veru u Sigmara, i zato ti Hellblaster ne radi protiv goblina, kostura, itd.
2. Verujes u tamo neke tenkove, i ostale alternativne metodologije imperijalne borbe, dok je u stvarnosti Hellblaster osnova svega :D - dakle topovi, mortari, handugnneri, tenkovi - to sve dodje i prodje; jedino je Hellblaster siguran posao ;).
*Zbog promene sistema koji igram, ovo treba citati kao "combined late US veteran artillery barage of 12 or more barrels with first roll to range in success"
User avatar
Hertz
Posts: 548
Joined: Wed Dec 08, 2010 9:01 pm

Re: P-47 boNbe

Post by Hertz »

Ako ne nadjes americku bombu za P-47, donecu ti ja bombe od 262 iduce subote na turnir
Image
User avatar
TheMarko
Posts: 639
Joined: Sun Jan 22, 2006 2:24 am
Location: Altdorf
Contact:

Re: P-47 boNbe

Post by TheMarko »

hFala . . . Jos uvek se nadam da neko mozda ima . . . :D
There is no problem a cannon* can't solve.
Dzon Vejn wrote:Ali uopste nije poenta u tome... poenta je da ti:
1. Nemas veru u Sigmara, i zato ti Hellblaster ne radi protiv goblina, kostura, itd.
2. Verujes u tamo neke tenkove, i ostale alternativne metodologije imperijalne borbe, dok je u stvarnosti Hellblaster osnova svega :D - dakle topovi, mortari, handugnneri, tenkovi - to sve dodje i prodje; jedino je Hellblaster siguran posao ;).
*Zbog promene sistema koji igram, ovo treba citati kao "combined late US veteran artillery barage of 12 or more barrels with first roll to range in success"
Post Reply

Return to “Flames of War”