Flames of War - Kutak za pocetnike ...

Tabletop wargame baziran na tematici WW2

Moderator: deka

Post Reply
User avatar
Duc d' Elchingen
Posts: 2198
Joined: Sat Apr 02, 2005 5:11 pm

Re: Flames of War - Kutak za pocetnike ...

Post by Duc d' Elchingen »

normalan ROF sa svim pratećim modifikatorima
pri tom onaj koji puca Smoke bira koga gađa
User avatar
Skobra
Posts: 1077
Joined: Mon Oct 28, 2002 1:05 pm
Location: Bgd

Re: Flames of War - Kutak za pocetnike ...

Post by Skobra »

Duc d' Elchingen wrote:normalan ROF sa svim pratećim modifikatorima
pri tom onaj koji puca Smoke bira koga pogađa
Mala korekcija... Cek jel si siguran u ovo? Znaci vod od 3 tenka sa RoF 2 moze da napravi traku dima od 2x2x4"=16"!!!!
opsidiannight wrote:Nema svrhe da ga osudujemo sto prodaje figure jebo je u stisci.

User avatar
Duc d' Elchingen
Posts: 2198
Joined: Sat Apr 02, 2005 5:11 pm

Re: Flames of War - Kutak za pocetnike ...

Post by Duc d' Elchingen »

proveriću kada dođem kući u pravilima
User avatar
Hertz
Posts: 548
Joined: Wed Dec 08, 2010 9:01 pm

Re: Flames of War - Kutak za pocetnike ...

Post by Hertz »

Za danas sam spremio jos jedno pitanje za experte. Ovog puta vezano je za asoult.
Da li vod sa tenkom koji je primio hit a prosao je armour save (nije ni unisten ni bejlovan) mora da baca motivacioni test, na svom potezu, da bi nastavio da udara po pesadiji?
Image
User avatar
Duc d' Elchingen
Posts: 2198
Joined: Sat Apr 02, 2005 5:11 pm

Re: Flames of War - Kutak za pocetnike ...

Post by Duc d' Elchingen »

da naravno
svako ko primi hit a preživi iz ovog ili onog razloga mora da prolazi Motivaciju
User avatar
Duc d' Elchingen
Posts: 2198
Joined: Sat Apr 02, 2005 5:11 pm

Re: Flames of War - Kutak za pocetnike ...

Post by Duc d' Elchingen »

Skobra wrote:
Duc d' Elchingen wrote:normalan ROF sa svim pratećim modifikatorima
pri tom onaj koji puca Smoke bira koga pogađa
Mala korekcija... Cek jel si siguran u ovo? Znaci vod od 3 tenka sa RoF 2 moze da napravi traku dima od 2x2x4"=16"!!!!
provereno
upravo tako, svaki hitac daje potencijalnih 4" dima
poenta je što ti kada selektuješ vod da puca moraš unapred da kažeš ko puca Smoke a ko bojevom municijom
antisocial
Posts: 3
Joined: Thu Nov 15, 2012 7:25 pm

Re: Flames of War - Kutak za pocetnike ...

Post by antisocial »

poz

novi sam u FOW-u i listajući forum naišao sam na
žubor wrote:Pored, svima nam vec znanog Army Buildera, za Flames of War postoje i Army liste u Excel obliku. Sve liste se mogu naci na: Ovoj stranici

Ono sto je interesantno je da se na gore navedenom linku mogu naci i Army liste za malo egzoticnije armije (tipa, Rumuni, Finci itd.)
link ne radi pa me zanima ima li iko neki bolji link ili fajlove koje može poslat...

hvala
User avatar
Histericni Istoricar
Kапитан Рубинщайн
Posts: 1341
Joined: Thu May 01, 2008 9:47 pm
Location: Jarak

Re: Flames of War - Kutak za pocetnike ...

Post by Histericni Istoricar »

http://fowlists.blogspot.com/

Treba ti i odgvarajuca knjiga, ali je ovaj sajt odlican. Za knjige mozes da se obratis Milanu (Hertz) da ti posalje.
U jednog Bocu, mi verujemo!
antisocial
Posts: 3
Joined: Thu Nov 15, 2012 7:25 pm

Re: Flames of War - Kutak za pocetnike ...

Post by antisocial »

iman potrebne knjige....
ludilo link
hvala
User avatar
badtaste
Posts: 245
Joined: Sun Aug 30, 2009 9:15 pm

Re: Flames of War - Kutak za pocetnike ...

Post by badtaste »

Pozdrav,

Pitanje za veterane - Ako observer tim primi pogodak od neprijateljske artiljerije (bombardmenta), da li je njegova artiljerija pinovana?
(Ima slično pitanje na BF Forumu u QQTW pa me zanima odgovor ranije nego da cekam nedelju dana ;) )

Uros
Nemanja
Posts: 805
Joined: Mon Jun 07, 2010 1:01 pm

Re: Flames of War - Kutak za pocetnike ...

Post by Nemanja »

badtaste wrote:Pozdrav,

Pitanje za veterane - Ako observer tim primi pogodak od neprijateljske artiljerije (bombardmenta), da li je njegova artiljerija pinovana?
(Ima slično pitanje na BF Forumu u QQTW pa me zanima odgovor ranije nego da cekam nedelju dana ;) )

Uros
observer je independent tim, zato artiljerija nije pinovana
User avatar
Skobra
Posts: 1077
Joined: Mon Oct 28, 2002 1:05 pm
Location: Bgd

Re: Flames of War - Kutak za pocetnike ...

Post by Skobra »

Nastavak pitanja...

Sta se desava ako je ispod ariljerijskog templejta obsever (infantry) i 3 tima nekog infantry platuna. Bacas za to hit, dobijes da si pogodio jednom. Protivnik stavi hit na observera - da li je i platun pinovan?

Po meni ima 2 resenja:

A. Posmatras artiljerijsko bombardovanje kao i obican shooting - znaci ako je observer ispor templejta mora da se pridruzi infantry platunu (sad ima i varijacija da li se smatra da si pucao na observera ako je ispod templejta ili samo ako si rangeovao direktno na njega)

B. Bacas To Hit odvojeno - 1 kockica za observera i 3 za infantry platun - ako je samo observer pogodjen infantry platun se ne pinuje
opsidiannight wrote:Nema svrhe da ga osudujemo sto prodaje figure jebo je u stisci.

User avatar
Duc d' Elchingen
Posts: 2198
Joined: Sat Apr 02, 2005 5:11 pm

Re: Flames of War - Kutak za pocetnike ...

Post by Duc d' Elchingen »

ovako odgovor na to pitanje nalazi se u alokaciji pogodaka
na 133 strani objašnjenjo je kako se raspoređuju pogodci prilikom bombardovanja
poslednja rečenica kaže da prvo moraju da budu pogođeni timovi koji nisu Gone to the Ground
onda se okrene 193 strana Cautious Movement gde se kaže da su Recce i Observer timovi uvek Gone to the Ground ukoliko nisu išli At The Double, pucali, jurišali ili prenosili putnike koji nisu Recce
što će reći kada je Observer ispod templejta sa još nekoliko pešadijskih postolja on biva poslednji pogođen bombardovanjem
st1v xtr1m
Posts: 64
Joined: Mon Jul 28, 2008 4:25 pm

Re: Flames of War - Kutak za pocetnike ...

Post by st1v xtr1m »

Duc d' Elchingen wrote:ovako odgovor na to pitanje nalazi se u alokaciji pogodaka
na 133 strani objašnjenjo je kako se raspoređuju pogodci prilikom bombardovanja
poslednja rečenica kaže da prvo moraju da budu pogođeni timovi koji nisu Gone to the Ground
onda se okrene 193 strana Cautious Movement gde se kaže da su Recce i Observer timovi uvek Gone to the Ground ukoliko nisu išli At The Double, pucali, jurišali ili prenosili putnike koji nisu Recce
što će reći kada je Observer ispod templejta sa još nekoliko pešadijskih postolja on biva poslednji pogođen bombardovanjem
Malo sam njub, ali zar nije kod artiljerije slučaj:

Template odredi koji modeli su zahvaceni, za svaki bacas zasebno to-hit, nema alokacije? Ili krivo igramo?
User avatar
Histericni Istoricar
Kапитан Рубинщайн
Posts: 1341
Joined: Thu May 01, 2008 9:47 pm
Location: Jarak

Re: Flames of War - Kutak za pocetnike ...

Post by Histericni Istoricar »

Observer je specifican. Posto je uvek GtG, njemu ide poslednji hitac. Ako se gadja jos neki GtG tim odvojeno se baca za to hit za te tomove, a odvojeno za observere. Ako samo on popije pogodak, samo je on pinovan ili unisten.
U jednog Bocu, mi verujemo!
User avatar
Duc d' Elchingen
Posts: 2198
Joined: Sat Apr 02, 2005 5:11 pm

Re: Flames of War - Kutak za pocetnike ...

Post by Duc d' Elchingen »

st1v xtr1m wrote:
Duc d' Elchingen wrote:ovako odgovor na to pitanje nalazi se u alokaciji pogodaka
na 133 strani objašnjenjo je kako se raspoređuju pogodci prilikom bombardovanja
poslednja rečenica kaže da prvo moraju da budu pogođeni timovi koji nisu Gone to the Ground
onda se okrene 193 strana Cautious Movement gde se kaže da su Recce i Observer timovi uvek Gone to the Ground ukoliko nisu išli At The Double, pucali, jurišali ili prenosili putnike koji nisu Recce
što će reći kada je Observer ispod templejta sa još nekoliko pešadijskih postolja on biva poslednji pogođen bombardovanjem
Malo sam njub, ali zar nije kod artiljerije slučaj:

Template odredi koji modeli su zahvaceni, za svaki bacas zasebno to-hit, nema alokacije? Ili krivo igramo?
kada se postavi template i ustanovi koji su modeli zahvaćeni posebno se baca za Infantry, Gun, Tank timove i sl.
dakle ako ima npr 3 INF postolja, 1 HMG i Observer INF team pod teplateom baca se na sledeći način da se vidi ko je pogođen
1 kocka za HMG jer je on Gun team
4 kocke za INF (3 obična postolja i 1 Observer) i tek ako su sva 4 INF postolja pogođena pogođen je i Observer
User avatar
Skobra
Posts: 1077
Joined: Mon Oct 28, 2002 1:05 pm
Location: Bgd

Re: Flames of War - Kutak za pocetnike ...

Post by Skobra »

Ok to je za alokaciju bombardment pogodaka (a i to se dosta promenilo) nego sta je sa must/may pridruzivanjem observera u bombardovanju?
opsidiannight wrote:Nema svrhe da ga osudujemo sto prodaje figure jebo je u stisci.

User avatar
Duc d' Elchingen
Posts: 2198
Joined: Sat Apr 02, 2005 5:11 pm

Re: Flames of War - Kutak za pocetnike ...

Post by Duc d' Elchingen »

moram da priznam da mi nije jasno pitanje
ako je pod templejtom onda je pod templejtom
ako nije onda nije
User avatar
Skobra
Posts: 1077
Joined: Mon Oct 28, 2002 1:05 pm
Location: Bgd

Re: Flames of War - Kutak za pocetnike ...

Post by Skobra »

Skobra wrote:Nastavak pitanja...

Sta se desava ako je ispod ariljerijskog templejta obsever (infantry) i 3 tima nekog infantry platuna. Bacas za to hit, dobijes da si pogodio jednom. Protivnik stavi hit na observera (moze to da uradi jer su recimo svi GtG ili niko nije GtG) - da li je i platun pinovan?

Po meni ima 2 resenja:

A. Posmatras artiljerijsko bombardovanje kao i obican shooting - znaci ako je observer ispod templejta mora da se pridruzi infantry platunu - kao sto bi bio slucaj kod direkt pucanja (sad ima i varijacija da li se smatra da si pucao na observera ako je ispod templejta ili samo ako si rangeovao direktno na njega)

B. Bacas To Hit odvojeno - 1 kockica za observera i 3 za infantry platun (jer observer nije morao da se pridruzi) - ako je samo observer pogodjen infantry platun se ne pinuje
Iliti skraceno, da li se za potrebe obaveznog/dobrovoljnog pridruzivanja independent timova platunu u slucaju bombardovanja primenjuju ista pravila kao i za direktno pucanje?
opsidiannight wrote:Nema svrhe da ga osudujemo sto prodaje figure jebo je u stisci.

User avatar
Duc d' Elchingen
Posts: 2198
Joined: Sat Apr 02, 2005 5:11 pm

Re: Flames of War - Kutak za pocetnike ...

Post by Duc d' Elchingen »

rekao bih da iako nigde decidirano ne piše
User avatar
badtaste
Posts: 245
Joined: Sun Aug 30, 2009 9:15 pm

Re: Flames of War - Kutak za pocetnike ...

Post by badtaste »

Kako se gleda britanska artiljerija kada se uzmu dva gun troop-a prilikom deploymenta? kao jedan platoon ili dva (bitno mi zbog misija gde mi je pola vodova na tabli, a pola dolaze iz rezervi... a i ovako da znam ;) )
User avatar
Duc d' Elchingen
Posts: 2198
Joined: Sat Apr 02, 2005 5:11 pm

Re: Flames of War - Kutak za pocetnike ...

Post by Duc d' Elchingen »

tek kada se pojave na tabli fizički, dal kao rezerva ili kao Ambush broje se kao 2 voda
do tada broje se kao 1 vod
User avatar
Mikaan
Posts: 507
Joined: Mon Jul 07, 2008 4:51 pm

Re: Flames of War - Kutak za pocetnike ...

Post by Mikaan »

Duc d' Elchingen wrote:tek kada se pojave na tabli fizički, dal kao rezerva ili kao Ambush broje se kao 2 voda
do tada broje se kao 1 vod
Po V3 svi multi-part platoons racunaju se kao odvojeni vodovi za sve svrhe - strana 259 rulebook-a. Znaci broje se kao 2 voda uvek ....
User avatar
badtaste
Posts: 245
Joined: Sun Aug 30, 2009 9:15 pm

Re: Flames of War - Kutak za pocetnike ...

Post by badtaste »

ok jasno fala ;)
User avatar
Duc d' Elchingen
Posts: 2198
Joined: Sat Apr 02, 2005 5:11 pm

Re: Flames of War - Kutak za pocetnike ...

Post by Duc d' Elchingen »

:oops: ups...
User avatar
Skobra
Posts: 1077
Joined: Mon Oct 28, 2002 1:05 pm
Location: Bgd

Re: Flames of War - Kutak za pocetnike ...

Post by Skobra »

Cek, cek sad znaci oni ludi recon platuni se racunaju kao 2,3,4 voda???
opsidiannight wrote:Nema svrhe da ga osudujemo sto prodaje figure jebo je u stisci.

User avatar
Mikaan
Posts: 507
Joined: Mon Jul 07, 2008 4:51 pm

Re: Flames of War - Kutak za pocetnike ...

Post by Mikaan »

Skobra wrote:Cek, cek sad znaci oni ludi recon platuni se racunaju kao 2,3,4 voda???
Da, da ... :)
User avatar
Baneblade
Posts: 397
Joined: Thu Apr 10, 2008 12:00 am
Location: Teretana

Re: Flames of War - Kutak za pocetnike ...

Post by Baneblade »

ju,ja tek sad ovo videh...to za mene znaci JOS DZIPOVA,TONE DZIPOVA!
Александар Велики је заправо српски војсковођа Александар Карановић и он је трећи српски војсковођа који је у свом походу на исток дошао до Индије. Пре њега су то учинили Нино Белов и Сербо Макаридов.
User avatar
Chempress
Posts: 401
Joined: Wed Jun 11, 2008 11:27 am
Location: Standard

Re: Flames of War - Kutak za pocetnike ...

Post by Chempress »

broken
op
Nemanja
Posts: 805
Joined: Mon Jun 07, 2010 1:01 pm

Re: Flames of War - Kutak za pocetnike ...

Post by Nemanja »

Mikaan wrote:
Duc d' Elchingen wrote:tek kada se pojave na tabli fizički, dal kao rezerva ili kao Ambush broje se kao 2 voda
do tada broje se kao 1 vod
Po V3 svi multi-part platoons racunaju se kao odvojeni vodovi za sve svrhe - strana 259 rulebook-a. Znaci broje se kao 2 voda uvek ....

pazite sad na ovu ludu varijantu:
po današnjem PDF za 2.Pz diviziju i Pz Lehr diviziju:
Gepanzerte Aufklärungs lista: 4 multi part voda, sa ukupno 8 puma za 400 poena. Bez problema se pravi jaka nemačka lista sa 9 vodova veterana+ stavljaš sve pume odjednom kad dolaze iz rezerve!
e pa ako to nije izbagovano... :oops:
User avatar
Mikaan
Posts: 507
Joined: Mon Jul 07, 2008 4:51 pm

Re: Flames of War - Kutak za pocetnike ...

Post by Mikaan »

Mikaan wrote:
Po V3 svi multi-part platoons racunaju se kao odvojeni vodovi za sve svrhe - strana 259 rulebook-a. Znaci broje se kao 2 voda uvek ....
Znaci i za dolazak iz rezerve ;)
Olsianon
Posts: 1467
Joined: Tue Nov 04, 2008 8:17 am
Location: Lazarevac
Contact:

Re: Flames of War - Kutak za pocetnike ...

Post by Olsianon »

Pa recimo ovako nešto:

Compulsory Panzerspah Lehr Company HQ - 1x CinC Sd Kfz 234/2 Puma (50 pts)

Compulsory Puma Panzerspah Lehr Platoon - 1x Command Sd Kfz 234/2 Puma, 2x Sd Kfz 234/2 Puma (150 pts)

Compulsory Puma Panzerspah Lehr Platoon - 1x Command Sd Kfz 234/2 Puma, 2x Sd Kfz 234/2 Puma (150 pts)

7.5cm Armoured Car Lehr Platoon - 1x Command Sd Kfz 233 (7.5cm), 1x Sd Kfz 233 (7.5cm) (95 pts)

PanzerPionier Lehr Platoon - 1x Command Pioneer MG, 1x Sd Kfz 251/1, 6x Pioneer MG, 3x Sd Kfz 251/7 (265 pts)
- Command Upgrade - 1x Replace Command MG with 1x Command Panzerfaust SMG (10 pts)

Panzer Lehr Platoon - 1x Command Panzer IVH, 3x Panzer IVH (380 pts)

Tank-Hunter Lehr Platoon - 1x Command Jagdpanzer IV, 2x Jagdpanzer IV (285 pts)

Armoured Artillery Lehr Battery - 1x Command SMG, 1x Staff, 1x Kfz 15 field Car, 1x Kfz 68 radio Truck, 1x Panzer III OP, 3x Wespe (245 pts)

Anti-aircraft Gun Lehr Platoon - 1x Command Sd Kfz 7/2 (3.7cm) Half-track, 1x Sd Kfz 7/2 (3.7cm) Half-track (100 pts)
- Armour Upgrade - 2x Upgrade Half-track with Armour (20 pts)


1750 Points, 8 Platoons

Sasvim solidna lista :)
Vreme je da PS izbaci modele PUMA :lol:
User avatar
Bojan Tiger Ace
Posts: 365
Joined: Sat Jun 30, 2012 9:38 pm

Re: News from the FOW

Post by Bojan Tiger Ace »

Nemci sa half-track-ovima koji imaju mounted assault se tretiraju kao tenk timovi kada su u vozilu.

Moje pitanje je: Da li to znaci kada mi je pesadija u sdkfz da protivnicki tenkovi ne mogu da je assault?
User avatar
Mikaan
Posts: 507
Joined: Mon Jul 07, 2008 4:51 pm

Re: News from the FOW

Post by Mikaan »

bokica wrote:Nemci sa half-track-ovima koji imaju mounted assault se tretiraju kao tenk timovi kada su u vozilu.

Moje pitanje je: Da li to znaci kada mi je pesadija u sdkfz da protivnicki tenkovi ne mogu da je assault?
Tacno - vozila ne mogu da assault druga vozila
User avatar
meloras
Posts: 723
Joined: Sat Oct 18, 2003 1:20 pm
Location: Novi Beograd

Re: News from the FOW

Post by meloras »

Da ne govorimo o tome koliko bi bio glup potez da nemacka pesadija sedi u transportu i moli boga da ih tenkovi ne diraju :roll:
Ali ovo vec nije topic za te stvari.
User avatar
Skobra
Posts: 1077
Joined: Mon Oct 28, 2002 1:05 pm
Location: Bgd

Re: News from the FOW

Post by Skobra »

Zar nije da se mounted assault rule primenjuje samo za svrhe jurisa tih halftrackova?

U svakom slucaju uvek imas foru da pre jurisa bailujes ili unistis jedan od halftrackova i da onda assaultujes pesadiju koja je iskocila... mislim da se onda ta svapska pesadija tretira kao da je u transportima i da mora da izadje ako hoce da vrsi counter-assault....
opsidiannight wrote:Nema svrhe da ga osudujemo sto prodaje figure jebo je u stisci.

User avatar
Bojan Tiger Ace
Posts: 365
Joined: Sat Jun 30, 2012 9:38 pm

Re: News from the FOW

Post by Bojan Tiger Ace »

meloras wrote:Da ne govorimo o tome koliko bi bio glup potez da nemacka pesadija sedi u transportu i moli boga da ih tenkovi ne diraju :roll:
Ali ovo vec nije topic za te stvari.
Iako imam izuzetno malo iskustva, shvatam da je ovo situaciona igra.

Dakle da li je nesto glup potez zavisi od partije do partije...

U mom slucaju, bilo mi je bolje da stavim pesadiju u transporte, da me t70 pogadjaju na 6 ili mozda cak i 7 topom, pa i ako ubiju nekoga da izbacim pesadiju VAN dometa assalta, nego da me oprse sa skoro 30 kockica mitraljeza, assaultuju i oteraju...
User avatar
meloras
Posts: 723
Joined: Sat Oct 18, 2003 1:20 pm
Location: Novi Beograd

Re: News from the FOW

Post by meloras »

Nisi razumeo.
Ako ti je bolje da te tenk pogadja na 6 ( u tvom slucaju,predpostavljam da su transporti u sumici,a da se t70 kretao),opet nesto radis pogresno.Taj transport inace pogadja na 4+,na 5+ ako je u zaklonu ili preko 16",na 6 ako se kretao sa rof 1 topom kao t70,nemas sejv ako te gadja topom plus pesadija ti je u opasnosti da popada losije sejvove na 5+ kad ode transport i da pritom nista ne uradi.
Lepo ukopas te pesake u sred njive recimo,i pogadja te na 6+ unutar 16",ako te i pogodi (mitraljezom,jer topom ne moze),ti prvo imas sejv na 3+,pa on fp na 6+,u proseku ako ti ubije jednog ciku svaka mu cast.Ako je lud da assaultuje (a da ti pri tom imas sve sto treba da imas u tom vodu) ti u def vatri opletes nekim at oruzijem,spicis mu 2 tenkica koja u ovom slucaju nije tesko spiciti i on ostaje zaglavljen i bez assaulta.Ako na sve to izmenis da si buo ukopan u sumici a ne na otvorenom,jos bolje,jer mora da ti pridje mnogo blize,plus kad rus krene u sumu sa 10 tenkova obicno se bar 8 zaglavi na ivici.

Slikovitije prikazano,10 hitaca topom,na 6 ako pogadja,ima samo 4 mete koje pritom nemaju sejv.Fp rol na 5+ opet uz malo srece ode ti pola transporta,pa pola platuna sejv na 5+,sto ce opet jos 30% voda da ti ukloni.Ako ga taj dan oce kocka ode ti ispod pola,pa moral i imas sanse da ode platun bez ispaljenog metka.
Sa druge strane 30 kocaka mitraljeza,na 6 pogadja,ima 7+ meta,racunaj na 5-6 pogodaka,za svaki moras da prodjes 3+ sejv,sto ce ti prosecno ubiti 1 ili nijednog ciku,ako padnes taj sejv on mora da prodje opet na 6 fp sto ce mu jos vise otezati situaciju.

Situacionalno je ako te juri drugim tenkom,ako je losija pesadija u pitanju,transporti koji ne moraju ni imati oklop,cover,teren,pinovana pesadija,los dan sa kockama..

Moj ti je savet,odigraj sto vise partija,makar i nekih manjih sa listama od 500 poena i po 2 platuna,isprobaj sto vise razlicitih situacija da bi stekao bolji osecaj za igru.
Nije sve u sejvovima i ap vrednostima,a kao svaba to moras najbolje da znas.
User avatar
Hertz
Posts: 548
Joined: Wed Dec 08, 2010 9:01 pm

Re: Flames of War - Kutak za pocetnike ...

Post by Hertz »

Važna informacija koja se tiče žita (crop fields). Na ETC-u će se tretirati kao što piše u knjizi V3 pravila na strani 22. Daje concealment svim trupama jednako. Pešadija nema benefit da se ne vidi ako je celom pločicom unutar area terena. Naše home rule pravilo ne važi da je zaklonjeno od pogleda preko 6 incha. Obratite pažnju na to.
Image
User avatar
Duc d' Elchingen
Posts: 2198
Joined: Sat Apr 02, 2005 5:11 pm

Re: Flames of War - Kutak za pocetnike ...

Post by Duc d' Elchingen »

nama je veća briga da li će Škobra imati potrebne jedinice a ne žito i ko kako vidi...
obzirom da je kapiten pravio liste ne uizimajući uopšte u obzir šta imamo od figura
Post Reply

Return to “Flames of War”