Turnir

Tabletop wargame baziran na tematici WW2

Moderator: deka

Koji termin i koji model MW FoW turnira zelite?

Poll ended at Sat Dec 10, 2011 6:46 pm

- termin 24-25 decembar
6
33%
- termin u januaru 2012
3
17%
- escalation model turnira (1000pts->1200pts->1500pts)
4
22%
- plain model turnira (1500pts za sve tri bitke na turniru)
5
28%
 
Total votes: 18

User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Turnir

Post by opsidiannight »

E crni Bane, pa ja sam igrao turnire dok sam bio u komi od droge a ti, kao ne možeš od malo metaamfetaminčića. Pa sram da te bude, gde ti je ponosno prezime gde su ti junački preci?
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
deka
Medved ili Jeti? Odlučite sami.
Posts: 1116
Joined: Thu Feb 24, 2005 3:55 pm

Re: Turnir

Post by deka »

Nego dal' se to meni čini, ili imaš 5 saveznika i 7 osovinaca?
Image Image
User avatar
Mikaan
Posts: 507
Joined: Mon Jul 07, 2008 4:51 pm

Re: Turnir

Post by Mikaan »

Imam :mrgreen: - jedna partija po krugu morace biti axis na axis :wink:
Nemanja
Posts: 805
Joined: Mon Jun 07, 2010 1:01 pm

Re: Turnir

Post by Nemanja »

A koja je fora sa igracima br.5 i 12?ajde bre ljudi bar sedam tabli da imamo!!!dogovaramo se 3 meseca i sad ste odjednom nasli da se napijete i nadrogirate?!Ko da ne mozete to veceras da odradite :lol:
User avatar
Baneblade
Posts: 397
Joined: Thu Apr 10, 2008 12:00 am
Location: Teretana

Re: Turnir

Post by Baneblade »

Nemanja wrote:A koja je fora sa igracima br.5 i 12?ajde bre ljudi bar sedam tabli da imamo!!!dogovaramo se 3 meseca i sad ste odjednom nasli da se napijete i nadrogirate?!Ko da ne mozete to veceras da odradite :lol:
e,ali i veceras se drogiram,samo sto veceras grejemo kasiku!
Александар Велики је заправо српски војсковођа Александар Карановић и он је трећи српски војсковођа који је у свом походу на исток дошао до Индије. Пре њега су то учинили Нино Белов и Сербо Макаридов.
User avatar
Mikaan
Posts: 507
Joined: Mon Jul 07, 2008 4:51 pm

Re: Turnir

Post by Mikaan »

Golub i Slovic rade u nedelju, tako da je za njih opravdano delimicno ucesce ... :wink:
User avatar
Duc d' Elchingen
Posts: 2198
Joined: Sat Apr 02, 2005 5:11 pm

Re: Turnir

Post by Duc d' Elchingen »

elem, izgleda da je neko poneo moj artiljerijske BF templejt
ako pre četvrtka bude navraćao do Sigila neka ga ostavi kod osoblja
ja u sam u svakom slučaju tamo u četvrtak
hvala unapred
User avatar
Mikaan
Posts: 507
Joined: Mon Jul 07, 2008 4:51 pm

Re: Turnir

Post by Mikaan »

Kao sto sam najavio na pocetku ovog post-a, potrudicu se da upload-ujem info u turniru i igracima na http://rankingshq.com

Za ovo mi je potrebno sledece:
1) Ime i prezime igraca (u stvari mi treba prezime :mrgreen: za Hertz-a, Nemanju, Baneta, Nevenka, Deku, Gorana i Vojislava) - post-ujte ovde ili saljite na PM
2) Oni koji zele da se registruju tj. otvore profil na rankings HQ http://rankingshq.com mogu to da urade do kraja nedelje i da mi posalju svoj player ID kako bi i taj info dodao u upload file za turnir

Ovim bi postali 12-ta zemlja sa registrovanim turnirima i igracima FoW (barem za ovu godinu - koliko sam video za FoW se jedna sezona racuna od septembra do septembra, nakon cega se resetuje rankings) i bilo bi lepo kad bi do septembra 2012 godine ovde imali barem 3 turnira (ako ne i vise :D ). Na rankings HQ stoje i informacije o predstojecim FoW turnirima (mislim da feed za ovo ide sa FoW site-a), tako da sledeci mozemo da najavimo podobrano unapred, pa mozda zaluta do nas i poneki igrac iz drugih krajeva :mrgreen: - pa kad se razradi biznis ko god da bude organizator predstojecih turnira moze i da prodaje ticket-e preko istog :lol:

Uz ovo ocekujemo od Igor-a da post-uje slike sa turnira na forumu FoW sajta, gde bi bilo lepo da se napise i nesto komentara....

Nemanja, Igore - kad ce vise te slicice da vidimo kako je nedelja izgledala kroz objektiv majstora fotografije :?:
Olsianon
Posts: 1467
Joined: Tue Nov 04, 2008 8:17 am
Location: Lazarevac
Contact:

Re: Turnir

Post by Olsianon »

Nemanja, Igore - kad ce vise te slicice da vidimo kako je nedelja izgledala kroz objektiv majstora fotografije :?:
Nemanja mi salje njegove fotke sa turnira danas ili sutra na mejl da objedinimo lepo to sve zajedno, a potom ...
...ja cu postovati slike u ponedeljak ili u utorak iduce nedelje, nazalost ne mogu ranije iz tehnickih razloga u svakom slucaju evo vam link za moju galeriju na oficijalnom FoW sajtu gde ce i biti slike sa turnira postovane: http://www.flamesofwar.com/Default.aspx ... &afv=topic
NAPOMENA: da bi ste gledali fotke morate da se registrujete na oficijalnom sajtu :D
User avatar
Baneblade
Posts: 397
Joined: Thu Apr 10, 2008 12:00 am
Location: Teretana

Re: Turnir

Post by Baneblade »

Olsianon wrote:
Nemanja, Igore - kad ce vise te slicice da vidimo kako je nedelja izgledala kroz objektiv majstora fotografije :?:
Nemanja mi salje njegove fotke sa turnira danas ili sutra na mejl da objedinimo lepo to sve zajedno, a potom ...
...ja cu postovati slike u ponedeljak ili u utorak iduce nedelje, nazalost ne mogu ranije iz tehnickih razloga u svakom slucaju evo vam link za moju galeriju na oficijalnom FoW sajtu gde ce i biti slike sa turnira postovane: http://www.flamesofwar.com/Default.aspx ... &afv=topic
NAPOMENA: da bi ste gledali fotke morate da se registrujete na oficijalnom sajtu :D
e ali nemoj da postujes slike u svoju galeriju,nego napravi poseban topic u after action reports sekciji.
Александар Велики је заправо српски војсковођа Александар Карановић и он је трећи српски војсковођа који је у свом походу на исток дошао до Индије. Пре њега су то учинили Нино Белов и Сербо Макаридов.
Olsianon
Posts: 1467
Joined: Tue Nov 04, 2008 8:17 am
Location: Lazarevac
Contact:

Re: Turnir

Post by Olsianon »

Baneblade wrote:
Olsianon wrote:
Nemanja, Igore - kad ce vise te slicice da vidimo kako je nedelja izgledala kroz objektiv majstora fotografije :?:
Nemanja mi salje njegove fotke sa turnira danas ili sutra na mejl da objedinimo lepo to sve zajedno, a potom ...
...ja cu postovati slike u ponedeljak ili u utorak iduce nedelje, nazalost ne mogu ranije iz tehnickih razloga u svakom slucaju evo vam link za moju galeriju na oficijalnom FoW sajtu gde ce i biti slike sa turnira postovane: http://www.flamesofwar.com/Default.aspx ... &afv=topic
NAPOMENA: da bi ste gledali fotke morate da se registrujete na oficijalnom sajtu :D
e ali nemoj da postujes slike u svoju galeriju,nego napravi poseban topic u after action reports sekciji.
Upravu si, poseban topic cu otvoriti.
User avatar
Mikaan
Posts: 507
Joined: Mon Jul 07, 2008 4:51 pm

Re: Turnir

Post by Mikaan »

Rezultati turnira su upload-ovani na Rankings HQ http://rankingshq.com/flamesofwar/ranki ... egionId=45

8 od 12 igraca je otvorilo profile - nije lose :mrgreen:
User avatar
Hertz
Posts: 548
Joined: Wed Dec 08, 2010 9:01 pm

Re: Turnir

Post by Hertz »

Mikaan wrote:Rezultati turnira su upload-ovani na Rankings HQ http://rankingshq.com/flamesofwar/ranki ... egionId=45
Cool 8-)
Image
User avatar
Baneblade
Posts: 397
Joined: Thu Apr 10, 2008 12:00 am
Location: Teretana

Re: Turnir

Post by Baneblade »

memorijalni turnir "Milos Milojevic" je zvanicno zaveden kako i dolikuje.ocekujem da ovako bude i sa predstojecim memorijalnim turnirom "Predrag Pribicevic"!
Александар Велики је заправо српски војсковођа Александар Карановић и он је трећи српски војсковођа који је у свом походу на исток дошао до Индије. Пре њега су то учинили Нино Белов и Сербо Макаридов.
User avatar
Hertz
Posts: 548
Joined: Wed Dec 08, 2010 9:01 pm

Re: Turnir

Post by Hertz »

Baneblade wrote:memorijalni turnir "Milos Milojevic" je zvanicno zaveden kako i dolikuje.ocekujem da ovako bude i sa predstojecim memorijalnim turnirom "Predrag Pribicevic"!
:lol: :lol: :lol:
Image
User avatar
Skobra
Posts: 1077
Joined: Mon Oct 28, 2002 1:05 pm
Location: Bgd

Re: Turnir

Post by Skobra »

Mikaan wrote:Rezultati turnira su upload-ovani na Rankings HQ http://rankingshq.com/flamesofwar/ranki ... egionId=45

8 od 12 igraca je otvorilo profile - nije lose :mrgreen:
QL osim sto nisu pravilno postavljeni poeni u prvoj koloni Battle. To bi trebalo ispraviti
opsidiannight wrote:Nema svrhe da ga osudujemo sto prodaje figure jebo je u stisci.

Post Reply

Return to “Flames of War”