Pocetnicka pitanja tj. kako poceti sa Warmachinom/Hordama

Moderators: TheSerbianRaven, Rick, Dzon Vejn

Post Reply
User avatar
xclub
Posts: 248
Joined: Mon Nov 28, 2005 6:34 am
Location: Novi Sad, Telep, bezinternetno mesto

Post by xclub »

Deluju zabavni, ali ja bih se radije odlucio na neku frakciju nego na merkove u startu...

Mnogo veci je izbor jedinica u frakcijama...
Image
mladjano bugarce
Posts: 449
Joined: Thu Feb 19, 2004 4:48 pm

Post by mladjano bugarce »

Rik ga je dobio u poslednjoj porudzbini i ima par 2 Fineus Shae-a. Placenici kao frakcija imaju najvise raznolikosti od svih( najvise jedinica, jackova... Unutar njih kao posebne mini frakcije mozes voditi patuljke, Magnusove izdajnike i najzanimljivije : PIRATE. Pirati imaju tri warcastera : Fineusa Shae-a koji najbolje radi s trupama, Broadside Barta koji je najbolji sa jackovima i Fionu koja je prevashodno spell caster i jedini mercenary pored Magnusa koji efektivno ima arc node.

Pirati imaju i svoju zasebnu frakcijsku knjigu i zato sto im se taktika zasniva na velikom broju soloa koji daju razlicite bonuse jackovima i trupama ali lako ginu veoma su zanimljivi za igranje.
ImageImage
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Post by Pendargon »

Rik ga je dobio u poslednjoj porudzbini i ima par 2 Fineus Shae-a.
Jeste... i nijednog commodorea.
Tako da, dok nema comodora, nema ni Phinneusa :D
Image
ImageImageImageImageImage
mladjano bugarce
Posts: 449
Joined: Thu Feb 19, 2004 4:48 pm

Post by mladjano bugarce »

Video sam bar jednog a verovatno i dva komodora kod Rika, jedino za sada nema jackove - sve ostalo ima.
ImageImage
User avatar
Slartibartfast
Posts: 933
Joined: Sat Mar 13, 2004 9:31 pm
Location: Beograd

Post by Slartibartfast »

Commodore je onaj vejiki top? Deluje bajno.

No dobro, to ce sve sacekati eventualni trenutak mog prelaska na Warmachine.

Inace, necu imati sklopljenu armiju do vikenda (nemadoh vremena da svratim do Pop Lukine da uzmem preostala dva unita), ali cu svakako doci da pogledam ako bude bilo bitaka. Bice valjda i ligaskih, koliko vidim?
mladjano bugarce
Posts: 449
Joined: Thu Feb 19, 2004 4:48 pm

Post by mladjano bugarce »

Ja cu u subotu igrati sa Everblightom tako da ako hoces da gledas javi.
ImageImage
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Post by Pendargon »

dang... ima i commodore....
must...resist..to...spend..money....

I ja sam u subotu tamo, tako da dodji opusteno.
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Dakle u subotu se igramo kod Rika?
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Slartibartfast
Posts: 933
Joined: Sat Mar 13, 2004 9:31 pm
Location: Beograd

Post by Slartibartfast »

OK, samo se nadam da je termin relativno ran, posto idem na fest posle. Potpuno sam zaboravio na to.
Necete me promasiti ako se pojavim, bicu tip sa safari sesirom.
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Post by Shark »

ja dolazim da gledam od 14h :)
EDIT: ok, uzeh Menoth starter, dodjoh kutji, pogledao pravila,kartice itd i zasad mi se sve svidja...

tako da imam par pitanja:
- koliko nechega mogu da furam po partiji? da, video sam da ima field limit i kapiram da je U=unlimited, C=samo jedan po tabli, a broj je tolko koliko je... ali dal je to zaista tako? npr da li mogu da izvuchem 10 istih jackova ili ima neko pravilo za to?

- koliko jackova mozhe da se vuche po partiji? koliko sam video na kartici warcastera, ima mesta samo za tri-chetiri... pitam uglavnom zbog toga shto otju da imam pun K jackova (da bih mogao da pravim sve od fluffy do "matematichki pederskih" listi) a poshto tje me to puno koshtati da ne uzmem vishe no shto je dozvoljeno da se ima :)
The mark of my divinity shalt scar thy DNA!
Up Up Down Down Left Right Left Right B A Start.
mladjano bugarce
Posts: 449
Joined: Thu Feb 19, 2004 4:48 pm

Post by mladjano bugarce »

Sto se broja tice radi bas kako si rekao.
Da, postoje jackovi koji nemaju ogranicenja pa ih mozes imati beskrajno na tabli.
Generalno, jedinice su korisnije od jackova.
ImageImage
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Post by Shark »

kako tachno rade jedinice? mislim, budutji da u ovim quick start pravilima ne pishe nishta za njih, dal oni dolaze u paketu i point cost je za celu jedinicu ili svaki model za sebe?

tj, na primeru... ako u paketu legionara dobijem njih 4 i leadera (dakle 5), 10 legionara bi onda bile dve jedinice, right? tj ne bih mogao da imam jednu jedinicu od 10 legionara?

kapiram da ih onda brojevi mere po jedinicama, takodje...
The mark of my divinity shalt scar thy DNA!
Up Up Down Down Left Right Left Right B A Start.
User avatar
joggy
Hronos
Hronos
Posts: 1224
Joined: Sat Apr 06, 2002 6:17 am
Location: Buduca nezavisna Republika Kotez
Contact:

Post by joggy »

Svaka jedinica ima minimalni i maximalni broj modela koji moze da cini tu jedinicu. Postoji cena u bodovima za "osnovnu verziju" sto obicno cini par modela i leader-a, i onda mozes da dodas odredjen broj modela za cenu koja pise na kartici. Kolko jos modela mozes da dodas isto pise na kartici. Neko opste misljenje je da jedinice treba da budu maximizovane, jer, recimo jedinica vredi isti broj poena kad se ubije bez obzira dal u njoj ima minimalni broj modela ili maksimalni.
"Narod u demokratiji ne može da pogreši. Kakva god da je odluka naroda to je odluka Boga." Vulin.
"Potrebno je da vozilo koje vrši transport ima onu ruku napred, da prebacuje... Imaju proizvođači, ja sad ne znam ko su“ Velja.
„Na Beka su pucali amateri, jednom je čak spala kapuljača“ Nesa.
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Post by Dzon Vejn »

Sto se Menotha tice:

Choir (koji zelis da imas):
osnova je 18 poena za warpriesta i 3 akolita
svaki dodatni akolit je 2 poena, a mozes maksimalno dodati jos 2 akolita

Bombasi (koje takodje zelis da imas):
osnova je 5 zilota plus warpriest 40 poena
svaki dodatni zealot je 5 poena, a mozes dodati maksimalno 4
mozes da ih upgradeujes monolith bearerom koji kosta 24 poena (to ti je jos jedan model), daje im silne abilitije ali i povecava njihovu vrednost u victory poenima sa 2 na 3

Knight exemplars:
Dolaze u pakovanju 5 + 1 baja, kostaju 69 poena i ne moze se imati vise od osnove (znaci nema dokupljivanja dodatnih modela)

Temple flameguarda (dobar unit):
osnova je 5+1 53 poena
mozes dodati za 8 poena po modelu max 4 modela
mozes dodati za 27 poena battle standarda i sampiona (2 modela) koji recimo da rade slicno kao monolith bearer

Delivereri:
osnova je 5+1 46 poena
7 poena svaki dodatni model, max 4 dodatnih
nemaju nikakav unit upgrade

itd., itd......

ono sto svakako zelis da imas su bombasi i hor.... to ti je osnova svake menoth liste, a ostalo po volji ;)
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
Bathory
Posts: 786
Joined: Thu Jan 22, 2004 10:15 am

Post by Bathory »

Naravno, da bi hor bio efikasan mora pevati nekome :) . A posto njega jedino kante bez mozga slusaju, onda ti valja nabaviti i par warjackova. Moj predlog, za pocetak, revenger i devout.
Image
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Post by Shark »

kapiram :) fin koncept...

hvala :)

ionako podsvesno tezhim jack-oriented listi, a ti horovi ih budzhe nenormalno, tako da su mi oni "a must" shto bi se reklo :)
The mark of my divinity shalt scar thy DNA!
Up Up Down Down Left Right Left Right B A Start.
User avatar
TheSerbianRaven
Posts: 244
Joined: Tue Dec 20, 2005 6:05 pm

Post by TheSerbianRaven »

Vredi obratiti paznju na jackove, jer ce ih u Legends expanziji konacno vratiti u prvi plan.
User avatar
joggy
Hronos
Hronos
Posts: 1224
Joined: Sat Apr 06, 2002 6:17 am
Location: Buduca nezavisna Republika Kotez
Contact:

Post by joggy »

oh, ljudi, nemojte i ovde:
-ovo mora da se ima
-ovo ti ne treba ama uopste
suvise ce poceti da lici na warhammer
"Narod u demokratiji ne može da pogreši. Kakva god da je odluka naroda to je odluka Boga." Vulin.
"Potrebno je da vozilo koje vrši transport ima onu ruku napred, da prebacuje... Imaju proizvođači, ja sad ne znam ko su“ Velja.
„Na Beka su pucali amateri, jednom je čak spala kapuljača“ Nesa.
User avatar
dublerius
Posts: 60
Joined: Sun Dec 04, 2005 1:11 am
Location: novi sad, vojvodina, srbija, balkan, europa, stari svet, zemlja, solarni sistem, mlecni put

Post by dublerius »

moja lista nema ni zealote ni exemplare vec samo flamegardove (idem na nesto slicno Umber Guard) i radi dosta dobro(kada me ne mrzi da razmisljam umem da pobedim nesto ljudi kada me mrzi sam sebe popalim flame-vima :D) tako da se i ja slazem sa onim da nema nesto sto moras imati (osim choira koji ti trebaju ako izvodis vise od 2 jacka :D)
burn the infidels in the holy flames of menoth
Image
mladjano bugarce
Posts: 449
Joined: Thu Feb 19, 2004 4:48 pm

Post by mladjano bugarce »

Postoji bitna razlika, poslednjih par partija sa Kadorom igram iskljucivo sa figurama koje sve smislene taktike preporucuju za ostaviti u kutiji i odlicno se zabavljam! GO KARCHEV, GO!!! :lol:
ImageImage
User avatar
Bathory
Posts: 786
Joined: Thu Jan 22, 2004 10:15 am

Post by Bathory »

Bilo bi veoma lepo, kada bi svi igrali vise sa lepim, a ne nuzno i korisnim figuricama.

Evo ja se spremam da protiv Joggyja izvedem strah i trepet warmachina: flameguard Cleanere!!! Zivela borba usisivacima!!!!! :D
Image
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Post by Shark »

mladjano bugarce wrote:Postoji bitna razlika, poslednjih par partija sa Kadorom igram iskljucivo sa figurama koje sve smislene taktike preporucuju za ostaviti u kutiji i odlicno se zabavljam! GO KARCHEV, GO!!! :lol:
treba skupiti toliko figura prvo... ja sve ovo "morash da imash" shvatam kao "kad stignesh, kupi to pre ostatka jer tje ti vishe znachiti" ... kad budem imao poena kolko i ti (a verovatno tjesh ti tad imati duplo vishe od mene :D) samo tako tju isprobavati neke kretenizme ili looong-shot liste chisto da vidim kako rade i zashto su toliko loshe koliko ih blate neki tamo pro tipovi koje ni ne chitam :)

ali kad budem imao puno poena, od mene tje se motji ochekivati puno jackova koji zhare i pale po celom terenu. tachka :)
The mark of my divinity shalt scar thy DNA!
Up Up Down Down Left Right Left Right B A Start.
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Post by Pendargon »

Jos jedna stvar koju smo radili pogresno : flying steel : you get d3 inital attacks during your activation
pogledati pod activation.
Nema flying steela za drakhuna u counter chargeu :D

http://www.privateerpressforums.com/ind ... pic=139851
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
xclub
Posts: 248
Joined: Mon Nov 28, 2005 6:34 am
Location: Novi Sad, Telep, bezinternetno mesto

Post by xclub »

Ovo sam cak i ja znao... Pogledaj pod bile thrallove...
Image
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Post by Shark »

gde mogu da kupim slivere za kartice? :)
The mark of my divinity shalt scar thy DNA!
Up Up Down Down Left Right Left Right B A Start.
User avatar
Slartibartfast
Posts: 933
Joined: Sat Mar 13, 2004 9:31 pm
Location: Beograd

Post by Slartibartfast »

Odigrao prvu partiju, doduse 2 na 2. Shunka i Griter pobedili Rika i mene. Igra zaista obecava, jedva cekam da zapravo probam Everblight (ko mi je kriv, zakasnio sam i igrao ono sto mi je zapalo; opet je sve ispalo prilicno zabavno).

Inace, nivoi maherstva su bili neizdrzivi: npr. umalo nisam izgubio warlock -a u drugom krugu... posle jurisa kositskih brdjana.
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Post by Pendargon »

Eto, svi smo pametni naknadno... u danasnjoj partiji stvari bi bile jako, jako drugacije protiv skorne da sam citao errate Hexerisovog feata :

When a non-stationary living enemy model is destroyed in Hexeris’ control area, Hexeris’ controller may immediately move the model up to its SPD in inches and make one normal melee attack, after which it is removed from play. During this movement and attack the model is a friendly Skorne independent model. The model is not considered to be a living model. The model cannot be targeted by free strikes during this movement. The model cannot be forced. Ignore the effects of lost aspects during this attack. Dark Dominion lasts for one turn.

Nije naravno bilo sanse da Miroslav ovo zna, ali neka obrati paznju u sledecim partijama :-)

Faq i errata na sajtu :
http://www.privateerpress.com/FAQ/horde ... egory=4#32
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
PainBringer
Posts: 335
Joined: Sat Jul 03, 2004 12:01 pm
Location: 9th Circle

Post by PainBringer »

E, cvrc: ima errata za Hexerisov feat. Stvarno nisam znao. Nista, znamo za ubuduce.
Image
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Post by Pendargon »

Naravno, niko ne moze kontrolisati undeadove osim drugih undeadova (i Alexie), jer nemaju mozak :-)....
Niko nije znao, slucajno sam otisao tragajuci za eratom Kree, i naleteo... Nema veze, znamo za revans :-)
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
xclub
Posts: 248
Joined: Mon Nov 28, 2005 6:34 am
Location: Novi Sad, Telep, bezinternetno mesto

Post by xclub »

Evo danas prilikom igranja javila nam se sumnja...

Meni je ovako logicno, pa da Vam izložim problem...

Lik se nalazi na 6 inca od neke figure (nazovimo broj 1), a izmedju te dve figure, postoji jos jedna figure (nazovimo broj 2). Taj lik u trenutku početka kretanja nije u melee range ovoj figuri 2, ali se dok se kretao da udari figuru broj jedan, zatekao u melee range figure 2, a potom je posto je nastavio kretanje izašao iz melee rangea... PO meni tu nema free strikea...

Dajte mi misljenja ovi se moji poklali oko toga...

Unapred zahvalan....

Stefan.
Image
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Post by Shark »

chak i ja koji ne znam pravila vidim da bi tu trebao biti free strike, ako ne kad prilazi figuri 2, onda makar kad od nje odlazi... ne znam da li ima veze dal joj prilazi (prolazi) kroz back arc, smisleno bi trebalo da ima (a warmachines je po meni veoma smislena igra).

ja glasam da je bilo AKO je proshao pored nje, u melee range-u, kroz front arc (tj ispred nje)

but then again, cheka sa Bojan sa odgovorom na to pitanje :)
The mark of my divinity shalt scar thy DNA!
Up Up Down Down Left Right Left Right B A Start.
User avatar
PainBringer
Posts: 335
Joined: Sat Jul 03, 2004 12:01 pm
Location: 9th Circle

Post by PainBringer »

^ Ako prolazi kroz melee range tog modela, dobija free strike. Ali, ako nadje neki nacin da zaobidje njegov melee range, ne dobija free strike.
Danas sam se nagledao svih mogucih free strike-ova.
Uostalom, Hordes: Primal (pg 38 - 39): "When a model moves out of an enemy's melee range, the enemy model may immediately make a free strike against it, just before it leaves melee range." Znaci, model A prilazi, ulazi u melee range nekog drugog modela B (za sada nista), a zatim nastavlja kretanje i izlazi iz njegovog melee range-a. Bas u momentu izlaska, model B odradi free strike.
@ Pendargon:
U tom slucaju, nema mi spasa na revansu! Ni Ruski baletan, ma ni ceo Riverdance plesni ansambl nece moci da mi pomogne. Joj. :)
Last edited by PainBringer on Mon Mar 10, 2008 1:46 am, edited 1 time in total.
Image
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Post by Pendargon »

ik se nalazi na 6 inca od neke figure (nazovimo broj 1), a izmedju te dve figure, postoji jos jedna figure (nazovimo broj 2). Taj lik u trenutku početka kretanja nije u melee range ovoj figuri 2, ali se dok se kretao da udari figuru broj jedan, zatekao u melee range figure 2, a potom je posto je nastavio kretanje izašao iz melee rangea... PO meni tu nema free strikea...
Nema tu nikakvog misljenja, veoma, ali veoma je jasno, i to pise u osnovnoj knjizi :
Kada god, i iz bilo kog razloga, ako NAPUSTIS melle range figure, dobijes free strike. Tacka. Makar samo prolazio, makar ga ocesao, ili poceo u njemu, kako god da ga dotaknes, ako ga NAPUSTIS, dobijes freestrike. Treba obratiti paznju da figura nema melee range u back arcu (imate i lepu sliku u knjizi kako izgleda melle range za figure sa i bez reacha u knjizi, da ne bude kao za 40k :wink: :wink: )
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
xclub
Posts: 248
Joined: Mon Nov 28, 2005 6:34 am
Location: Novi Sad, Telep, bezinternetno mesto

Post by xclub »

Eto opet smo pogresili, mislio sam potpuno drugacije...

No Nikola je bio u pravu, ali nisam mogao da verujem...

Krenuo sam da citas Remix, i naisao na to, ali sam pomislio, pa dobro, mora valjda da pocne move, da bi izasao...

No bilo kako bilo mnogo hvala...

Imam jos par stvari, cisto da utvrdim ono sto vec znam, ali nisam siguran...

1. Jack koji je knockdownovan prima fokus ?

2. Kada je ranged attack Aoe automiss tu nema bacanja attack rolla?

3. Da li je screened model svaki model koji je na inc od nekog sa vecom ili istom bazom, iako ga napadajuci model u potpunosti vidi odnosno, onaj model sa vecom ili istom bazom ne zaklanja model ?

4. Da li warcaster moze da izda jedan order?

5. Da li model koji ustaje od knockdowna moze da se okrene u bilo kom pravcu a da mu se to ne racuna kao movement?

Ljudi hvala mnogo i nemojte nam zameriti, u Nsu je igracka scena blaga, pa kao takva ni ne poznaje dovoljno pravila, sto ne znaci da necemo nauciti...
Image
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Post by Shark »

Pendargon wrote:
ik se nalazi na 6 inca od neke figure (nazovimo broj 1), a izmedju te dve figure, postoji jos jedna figure (nazovimo broj 2). Taj lik u trenutku početka kretanja nije u melee range ovoj figuri 2, ali se dok se kretao da udari figuru broj jedan, zatekao u melee range figure 2, a potom je posto je nastavio kretanje izašao iz melee rangea... PO meni tu nema free strikea...
Nema tu nikakvog misljenja, veoma, ali veoma je jasno, i to pise u osnovnoj knjizi :
Kada god, i iz bilo kog razloga, ako NAPUSTIS melle range figure, dobijes free strike. Tacka. Makar samo prolazio, makar ga ocesao, ili poceo u njemu, kako god da ga dotaknes, ako ga NAPUSTIS, dobijes freestrike. Treba obratiti paznju da figura nema melee range u back arcu (imate i lepu sliku u knjizi kako izgleda melle range za figure sa i bez reacha u knjizi, da ne bude kao za 40k :wink: :wink: )
kao shto rekoh, igra je krajnje intuitivna...
The mark of my divinity shalt scar thy DNA!
Up Up Down Down Left Right Left Right B A Start.
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Post by Pendargon »

Ponovo, sve ovo zahteva citanje osnovne knjige :

:wink:

1:
Da : pise pod sationary target
2:
Nema bacanja, pod out-of range
3:
Ne, da bi bio screenovan, mora deo postolja da ti bude obscurovan sa stvari koja te screenuje, pod screening
4
Da, i samo jedan, osim nekih koji imaju spec. pravilo da mogu vise (eirusk, mislim harbinger)
5:
Da, pod knock down. to je malo cudnije napisano, jer knockdown model nema facing, pa moze kad ustaje da dobije facing po zelji...
Image
ImageImageImageImageImage
mladjano bugarce
Posts: 449
Joined: Thu Feb 19, 2004 4:48 pm

Post by mladjano bugarce »

5. Ustvari, knock down model ima front fracing 360 stepeni, pa mu shodno tome radi stit i sva specijalna pravila istog
ImageImage
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Post by Pendargon »

tacno, zaboravio sam da to napomenem. Tako da niko ne moze niodakle da chargeuje knockdown centuriona :lol: :lol:
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
xclub
Posts: 248
Joined: Mon Nov 28, 2005 6:34 am
Location: Novi Sad, Telep, bezinternetno mesto

Post by xclub »

Da tako se i desilo juce, kada je centurion pao ... Hvala no doci cu sa jos par pitanja veceras...
Image
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Post by Pendargon »

Obratiti takodje paznju na ovu erratu koju sam nasao na privateerovom sajtu vezanu za horde. Mislim da utice na rezultat ligaskog mecha Rick-Miroslav (tj. marginalno uvecava rickovu pobedu) :

Gatormeni nose 3 vpa

evo errate :

http://www.privateerpress.com/FAQ/horde ... category=6

Bilo bi pametno da se mozda sva ta cuda odstampaju pa da stoje u klubu negde dole. Videcu da uradim nesto po tom pitanju kada malo olabave sa ispitima ;-)
Image
ImageImageImageImageImage
Post Reply

Return to “Warmachine i Hordes”