Lige, Pressgangeri i promocija Warmachina i Hordi

Moderators: TheSerbianRaven, Rick, Dzon Vejn

Post Reply
User avatar
Histericni Istoricar
Kапитан Рубинщайн
Posts: 1341
Joined: Thu May 01, 2008 9:47 pm
Location: Jarak

Lige, Pressgangeri i promocija Warmachina i Hordi

Post by Histericni Istoricar »

Pozdrav ljudi. Kao sto neki znaju u Zmaju je ovog leta doslo do male renesanse igranja Warmachine i Hordi. Za sada nas ima desetak, sto veterana, sto novajlija. Znam da i van zidova Zmaja postoji jos aktivnih igraca.

Zanimame koliko bi vas ljudi koje ili iz vidjenja ili se ne poznajemo bilo zainteresovano da ucestvuje na turnirima, u ligama, kampanjama?

Takodje planiramo da prijavimo nekoga (jos se nismo odlucili koga)i za Pressgengera. Ima nas par spremnih za ovu duznost, ali cemo raditi kao tim, pa bih voleo da se javi nekog zainteresovanog da se prikljuci bandi Pressgangera Znam da u zemlji nema Pressgangera, medjutim zanima me da li neko ima ima iskustva u saradnji sa PPeom?
U jednog Bocu, mi verujemo!
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Re: Lige, Pressgangeri i promocija Warmachina i Hordi

Post by Awakened »

Na turnirima ne.
U ligama onako.
U kampanjama da.
User avatar
Ota
Posts: 280
Joined: Thu Apr 18, 2002 6:21 am

Re: Lige, Pressgangeri i promocija Warmachina i Hordi

Post by Ota »

Ja sam naravno za sve od navedenog. Sto se tice PresGengera, ideja je dobra, ja sam poznavao trojicu njih odlicno, a jedan od njih Majk Plamer ili tako nekako je sada radi za PP i glavni je za organizaciju / nadgledanje dogadjaja sirom amerike koje PP sponzorise.
Ali mozemo da se ispricamo licno kada se vidimo (trebalo bi u Nedelju u neko doba da budem u klubu).
Djenrale uzalud te traze,
cuvaju te sve bozije straze.
User avatar
Zekina banda
Posts: 1459
Joined: Tue Dec 20, 2005 8:16 am

Re: Lige, Pressgangeri i promocija Warmachina i Hordi

Post by Zekina banda »

Ja sam za, a sto se tice onih van zidina Zmaja, siguran sam da su i Rik, Nemanja, Uros (cim se vrne iz Kine) sigurno za, sa jos dvoje -troje potencijalnih (Miroslav, Dejan).
Rik sprema jednu kampanju, narativnu, za Horde (za pocetak). Okacicemo je na forum cim bude gotova.
Mozda je naj zgodnije da se organizuju Jurnimen lige (ili slow grow). Na PP sajtu imaju uputstva za iste.
PP pravi 4 lige godisnje, u toku je UMBRA (ovogodisnje lige su posvecene COnvergensu). Kit za ligu, za 8 igraca, kosta oko 25 evra.
Mi smo igrali prvu ovogodisnju, i meni bilo zanimljivo :)
Image
Izgubio je sve ko nije razumeo da je pobeda bila nesto drugo
http://offgridttgamers.blogspot.rs/
stari blog http://waxerspasttime.wordpress.com/
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Lige, Pressgangeri i promocija Warmachina i Hordi

Post by Dzon Vejn »

I ja sam za - cim mi stignu coveculjci :whistle:
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
deka
Medved ili Jeti? Odlučite sami.
Posts: 1116
Joined: Thu Feb 24, 2005 3:55 pm

Re: Lige, Pressgangeri i promocija Warmachina i Hordi

Post by deka »

Moj Khador je voljan da prisustvuje...
Image Image
User avatar
joggy
Hronos
Hronos
Posts: 1224
Joined: Sat Apr 06, 2002 6:17 am
Location: Buduca nezavisna Republika Kotez
Contact:

Re: Lige, Pressgangeri i promocija Warmachina i Hordi

Post by joggy »

ja se isto bavim tom mislju. Licno krecem od 1. oktobra sa probom onoga sto se ovde zove "escalation league" iliti progresivno farbanje. Tako, ako do 1. oktobra bude neko imao potpuno obojenih i baseovanih 15 poena (najbolje bi bilo 1 unit, 1 ili 2 monstera, 1 solo), mozemo da napravimo lep battle report. A i taman za onaj casopis o kojem se razmislja.

naravno, zainteresovan sam i za vec predlozene dogadjaje.
"Narod u demokratiji ne može da pogreši. Kakva god da je odluka naroda to je odluka Boga." Vulin.
"Potrebno je da vozilo koje vrši transport ima onu ruku napred, da prebacuje... Imaju proizvođači, ja sad ne znam ko su“ Velja.
„Na Beka su pucali amateri, jednom je čak spala kapuljača“ Nesa.
User avatar
Knight
Posts: 553
Joined: Sat Aug 03, 2002 11:30 am
Location: Net Nation
Contact:

Re: Lige, Pressgangeri i promocija Warmachina i Hordi

Post by Knight »

Radujem se ovome :) Podrzavam i naravno ucestvovacu.
Turniri da budu na 35 pts! =D
Sto se liga tice... rado bih ucestvovao, ali zavisim mnogo od ocekivanog tempa igranja - jedna partija u dve nedelje nije nikakav problem, ako se igra cesce od toga morao bih da stelujem raspored.
RatGod
Strvinar
Posts: 1353
Joined: Sun Jan 29, 2006 6:29 pm

Re: Lige, Pressgangeri i promocija Warmachina i Hordi

Post by RatGod »

Mislim da nismo mi za te turnire jos, jer je problem WM to sto ako zavrsis aktivaciju sa modelom i vidis da si usrao motku to je to nema nazad, a onda ispadnes ovakav ili onakav a mislim da igra mora tako da se igra jer je vise kao sah nego kao warhammer. Takodje problem broj dva sa turnirima je sto vecina ljudi jos nije ovladala svojim i opstim pravilima, a i smisao igre je da se igra na vreme ( da ne bi pobedila bolja lista - sto je boljka WM i regulisano je upravo satom).
Tako da zato mislim da je mozda kampanja malo bolja da se to jos popularizuje pocne da se igra, ljudi udju u stos sa svojim pravilima a onda partijama i sa tudjim.

Iako sa ja zaintresovan za sve stvari.

P.S. Mislim da je 35 poena najbolja poentaza ima od svega po malo.
1000 year-old lords of the walking dead? Chosen avatars of the dark gods leading horrible creatures from another dimension? Ancient members of the civilization who created the very world upon which we wage our wars? Bah! We're skittish mutant rats. We've got a bell. And we're going to ring it till your ears hurt bleed. Bitches.
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Lige, Pressgangeri i promocija Warmachina i Hordi

Post by Dzon Vejn »

Ja sam do sada uvek pustao ljude da vrate potez, i nisam igrao na vreme. Ali to su bile prijateljske partije, za koje smatram da je poenta ucenje sistema / mehanike / slicno. Za lige / turnire / slicno, mislim da je sat zaista neophodan, kao i mod igranja "taknuto-maknuto". Ne mislim da bi se iko tu ljutio (barem ne iko ozbiljan).
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
Post Reply

Return to “Warmachine i Hordes”