Mini turniri u zmaju tabele

Moderators: TheSerbianRaven, Rick, Dzon Vejn

Post Reply
User avatar
joggy
Hronos
Hronos
Posts: 1224
Joined: Sat Apr 06, 2002 6:17 am
Location: Buduca nezavisna Republika Kotez
Contact:

Mini turniri u zmaju tabele

Post by joggy »

Hvala svima koji su dosli da svojim prisustvom uvelicaju ovaj turnir, u resurectovanom warmachine/hordes u nas.
Special thanks za Otu i histericnog za pripremu i izvedbu, kao i Duletu za prostor i sto nas je trpeo ceo dan.

Posto sam ja (jedan od) organizator ovog skuuupa, napavio sam tabelu za..... 3 sata. Jer, tako sam u mogucnosti.
Nadam se da se vidimo u jos vecem broju, i u 35 poena na sledecem turniru, recimo krajem marta (plan je jednom kvartalno).

Image
* total - tournament points; sos - strenght of schedule;
control - control points; army - enemy models killed;
assassin - enemy warcaster/warlock kills

Edit: dosada cini cuda :)
Image
Last edited by Mrzimsvee on Thu Sep 20, 2018 3:20 pm, edited 1 time in total.
"Narod u demokratiji ne može da pogreši. Kakva god da je odluka naroda to je odluka Boga." Vulin.
"Potrebno je da vozilo koje vrši transport ima onu ruku napred, da prebacuje... Imaju proizvođači, ja sad ne znam ko su“ Velja.
„Na Beka su pucali amateri, jednom je čak spala kapuljača“ Nesa.
User avatar
Resurrection
Posts: 1146
Joined: Sun Jan 01, 2006 12:32 pm
Contact:

Re: Mini turniri u zmaju tabele

Post by Resurrection »

Hvala svima koji su me izvukli iz kuce :)
Image
User avatar
Knight
Posts: 553
Joined: Sat Aug 03, 2002 11:30 am
Location: Net Nation
Contact:

Re: Mini turniri u zmaju tabele

Post by Knight »

Bilo je super, da ponovimo sto pre! :)
User avatar
milosh
Posts: 891
Joined: Mon Jun 09, 2008 2:11 pm
Location: Vidikovac

Re: Mini turniri u zmaju tabele

Post by milosh »

Ja sam se super proveo i moram priznati da ovako neocekivano visok plasman dugujem nekoj neobjasnjivoj karmi jer sam imao vise srece nego pameti (mozda zbog toga sto sam zaboravio u poslednjoj partiji da imam u listi i svinjce sa topom na ledjima pa sam igrao sa 5 poena manje :) ). Hvala protivnicima koji su imali strpljenja za moje slabije poznavanje igre i pravila ali se nadam da nikome nisam bio preveliki teret. Hvala shunki sto mi je pozajmio vecinu figura pa sam se igrao sa ofarbanom vojskom. Vidimo se prvom sledecom prilikom :)
Image
Post Reply

Return to “Warmachine i Hordes”