Kupovina u Novom Sadu

Moderators: TheSerbianRaven, Rick, Dzon Vejn

Post Reply
DreamOmen
Posts: 38
Joined: Sat Jan 28, 2012 1:41 pm

Kupovina u Novom Sadu

Post by DreamOmen »

Pošto još nisam našao gde bi mogao da probam, ili kupim Warmachine & Hordes sad da pitam ko god može da mi pomogne. Da li postoji nešto kao Klub Zmaj u Novom Sadu, ili ću morati da dođem u Beograd?
User avatar
kleop
Posts: 41
Joined: Wed Jan 31, 2007 8:58 pm

Re: Kupovina u Novom Sadu

Post by kleop »

Mozes doci do Gilde igraca da probas igru. Nas je 6 igrača koji manje više redovno igramo. Za vreme igranja pogledaj nas forum
http://www.gildaigraca.org/forum/viewforum.php?f=7a
kleop
DreamOmen
Posts: 38
Joined: Sat Jan 28, 2012 1:41 pm

Re: Kupovina u Novom Sadu

Post by DreamOmen »

Možeš mi reći gde se nalazi Gilda?
DreamOmen
Posts: 38
Joined: Sat Jan 28, 2012 1:41 pm

Re: Kupovina u Novom Sadu

Post by DreamOmen »

Nije problem, našao sam.
User avatar
arborsomniorum
Posts: 410
Joined: Wed Oct 17, 2007 12:49 am
Location: Нови Сад, Србија

Re: Kupovina u Novom Sadu

Post by arborsomniorum »

Pozdrav, ovde Stefan iz Gilde igrača (Novi Sad). Mi smo trenutno u fazi pripreme lige u WMu, pa ako imaš vremena, pridruži nam se, počinjemo u subotu od 16.00 časova. Inače, moj broj mobilnog je 063/654324, pa samo zovi štadog da te zanima.

Gilda igrača trenutno ima mini HQ Gilde, koji se nalazi na prvom spratu TC Lupusa (pasaž Zmaj Jovine 26), najbolje je da ti odrednica bude, odmah smo pored Rusa.

Igranje tamo oragnizujemo sigurno vikendom, a ponekad i radnim danom, ali sve što zakažemo, postavimo ovde:
http://www.gildaigraca.org/forum/viewto ... &start=240
tako da gledaj datu temu, tu smo ili pitaj preko sms sve, odgovaram cim vidim poruku.

Gilda je koncipirana da je svako dobrodosao, ne naplacujemo igranje, a dajemo da se koriste figure koje mi imamo. Tako da, dobrodosao i vidimo se uskoro.
DreamOmen
Posts: 38
Joined: Sat Jan 28, 2012 1:41 pm

Re: Kupovina u Novom Sadu

Post by DreamOmen »

Nisam ovaj vikend u Novom Sadu, a ni nemam još uvek svoju vojsku, tek planiram da je kupim. Probaću da dođem sutra do Gilde da malo dedaljnije pogledam sve ovo i da porazgovaram sa nekim ko već igra. Ili da vidim kako se igra.
User avatar
TheSerbianRaven
Posts: 244
Joined: Tue Dec 20, 2005 6:05 pm

Re: Kupovina u Novom Sadu

Post by TheSerbianRaven »

DreamOmen wrote:Probaću da dođem sutra do Gilde da malo dedaljnije pogledam sve ovo i da porazgovaram sa nekim ko već igra. Ili da vidim kako se igra.
Posto nismo klub sa prodajom, Gilda nema zvanicno radno vreme, tako da je uvek najbolje pogledati link koji je arborsomniorum postavio da vidis da li ce tamo biti nekoga, i kada ce biti tamo.

A to sto nemas vojsku nije prepreka, imamo u klubu vise starter armija i Warmachine i Hordi, tako da uvek mozes da isprobas igru.
Eiryss, Eiryss, Eiryss kako to zvuci, covece! Ali najbolje je sto ce Kreos ubiti tu Eiryss. Ubice je nezno, ali snazno! Da, to nije onaj Kreos sto je sebe proglasio za jadnika, ne ovo je novi Kreos, epski Kreos, super-grand-exemplar Kreos, kralj zena.
Post Reply

Return to “Warmachine i Hordes”