Pozajmica za 4 kvalifikacioni turnir

Moderators: TheSerbianRaven, Rick, Dzon Vejn

Post Reply
User avatar
kleop
Posts: 41
Joined: Wed Jan 31, 2007 8:58 pm

Pozajmica za 4 kvalifikacioni turnir

Post by kleop »

Na dan turnira bi mi trebao Beast 09 i 3 Winter guard raketasa. Plaćam pozajmicu pivom na licu mesta :wink: .
kleop
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: Pozajmica za 4 kvalifikacioni turnir

Post by Shunka »

Imam Beasta i 2 rakete...
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
deka
Medved ili Jeti? Odlučite sami.
Posts: 1116
Joined: Thu Feb 24, 2005 3:55 pm

Re: Pozajmica za 4 kvalifikacioni turnir

Post by deka »

Imam i ja 1 roketeer-a, ali je neomolovan...
Image Image
Nemanja
Posts: 805
Joined: Mon Jun 07, 2010 1:01 pm

Re: Pozajmica za 4 kvalifikacioni turnir

Post by Nemanja »

kleop wrote:Na dan turnira bi mi trebao Beast 09 i 3 Winter guard raketasa. Plaćam pozajmicu pivom na licu mesta :wink: .
Imam ja raketase, ali samo 1 ofarban.
User avatar
kleop
Posts: 41
Joined: Wed Jan 31, 2007 8:58 pm

Re: Pozajmica za 4 kvalifikacioni turnir

Post by kleop »

Hvala Šunka i hvala Deko onda računam na Vas na dan turnira.
kleop
User avatar
kleop
Posts: 41
Joined: Wed Jan 31, 2007 8:58 pm

Re: Pozajmica za 4 kvalifikacioni turnir

Post by kleop »

Hvala i tebi Nemanja na dobroj volji.
kleop
sharpshooter
Posts: 22
Joined: Tue Nov 08, 2011 3:03 pm

Re: Pozajmica za 4 kvalifikacioni turnir

Post by sharpshooter »

I meni bi trebalo isto nesto od Khadora, ali malo vise stvari jer nemam bas puno figura na raspolaganju.
Jel iko ima ironfangove sa black dragon UA-om?
Trebalo bi mi to, devastator, kayazi eliminators, iron fang kovnik, 2x manhunter, eVlad, great bears. Ali od svega, najvise mi treba taj ua sa jedinicom fangova. :)
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Pozajmica za 4 kvalifikacioni turnir

Post by Dzon Vejn »

Sa obzirom na to da nismo uspeli da porucimo figure preko kluba, ukoliko neko bude imao visak drveca za Orboros, bio bih zahvalan za 2 komada :).
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
sharpshooter
Posts: 22
Joined: Tue Nov 08, 2011 3:03 pm

Re: Pozajmica za 4 kvalifikacioni turnir

Post by sharpshooter »

sharpshooter wrote:I meni bi trebalo isto nesto od Khadora, ali malo vise stvari jer nemam bas puno figura na raspolaganju.
Jel iko ima ironfangove sa black dragon UA-om?
Trebalo bi mi to, devastator, kayazi eliminators, iron fang kovnik, 2x manhunter, eVlad, great bears. Ali od svega, najvise mi treba taj ua sa jedinicom fangova. :)
E, da, nisam se predstavio, ja sam onaj khador iz Novog Sada sto je igrao sa sunkom za prvo/drugo mesto... I ako moze neko sto pre da mi odgovori da bi mogao da pocnem liste da testiram.
Neke od ovih stvari sam nabavio. Jel neko iz Beograda ima:
-Kayazi Assasins sa underbossom
-Devastator
-Great bears
-Iron fang pikeman (Sa black dragon UA-om)
-Iron fang kovnik
-Uhlan Kovnik Markhov
-Iron fang uhlans
-Kayazi eliminators
-Reinholdt, gobber speculator
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: Pozajmica za 4 kvalifikacioni turnir

Post by Shunka »

Zapravo pitaš da ti neko pozajmi celu armiju?
OK, imam ja da dam i Great Bearove, i Markova i tri konjanika... Možda i još ponešto... Ali ono, a šta zapravo imaš od svojih figura?
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
TheSerbianRaven
Posts: 244
Joined: Tue Dec 20, 2005 6:05 pm

Re: Pozajmica za 4 kvalifikacioni turnir

Post by TheSerbianRaven »

sharpshooter wrote:
sharpshooter wrote:I meni bi trebalo isto nesto od Khadora, ali malo vise stvari jer nemam bas puno figura na raspolaganju.
Jel iko ima ironfangove sa black dragon UA-om?
Trebalo bi mi to, devastator, kayazi eliminators, iron fang kovnik, 2x manhunter, eVlad, great bears. Ali od svega, najvise mi treba taj ua sa jedinicom fangova. :)
E, da, nisam se predstavio, ja sam onaj khador iz Novog Sada sto je igrao sa sunkom za prvo/drugo mesto... I ako moze neko sto pre da mi odgovori da bi mogao da pocnem liste da testiram.
Neke od ovih stvari sam nabavio. Jel neko iz Beograda ima:
-Kayazi Assasins sa underbossom
-Devastator
-Great bears
-Iron fang pikeman (Sa black dragon UA-om)
-Iron fang kovnik
-Uhlan Kovnik Markhov
-Iron fang uhlans
-Kayazi eliminators
-Reinholdt, gobber speculator
Great bears ima Boris, i kolko sam video nece ih koristiti. Eliminatorke ima, ali ih mozda stavi u armiju, jos ih nije probao. A Reinholdta imaju i on i Stefan, neko ce moci da ti uleti.
Eiryss, Eiryss, Eiryss kako to zvuci, covece! Ali najbolje je sto ce Kreos ubiti tu Eiryss. Ubice je nezno, ali snazno! Da, to nije onaj Kreos sto je sebe proglasio za jadnika, ne ovo je novi Kreos, epski Kreos, super-grand-exemplar Kreos, kralj zena.
sharpshooter
Posts: 22
Joined: Tue Nov 08, 2011 3:03 pm

Re: Pozajmica za 4 kvalifikacioni turnir

Post by sharpshooter »

Ok, pitacu ih, sa time sto znam da su eliminatorke zauzete. A jel neko kod vas ima ove stvari?
-Kayazi Assasins sa underbossom
-Devastator
-Iron fang pikeman (Sa black dragon UA-om)
-Iron fang kovnik
-Uhlan Kovnik Markhov
-Iron fang uhlans
-Kayazi eliminators
Iron fang pikeman sa black dragon UA su mi najvazniji jer mi to treba za tier listu. Ako nema niko njih da mi pozajmi, mroacu potpuno drugu tier listu da pravim.
User avatar
Histericni Istoricar
Kапитан Рубинщайн
Posts: 1341
Joined: Thu May 01, 2008 9:47 pm
Location: Jarak

Re: Pozajmica za 4 kvalifikacioni turnir

Post by Histericni Istoricar »

Pravi drugu tier listu. To kod nas nema niko.
U jednog Bocu, mi verujemo!
sharpshooter
Posts: 22
Joined: Tue Nov 08, 2011 3:03 pm

Re: Pozajmica za 4 kvalifikacioni turnir

Post by sharpshooter »

Sjajno, hvala! :D
User avatar
TheSerbianRaven
Posts: 244
Joined: Tue Dec 20, 2005 6:05 pm

Re: Pozajmica za 4 kvalifikacioni turnir

Post by TheSerbianRaven »

Anyone have a spare Vassal of Menoth?
Eiryss, Eiryss, Eiryss kako to zvuci, covece! Ali najbolje je sto ce Kreos ubiti tu Eiryss. Ubice je nezno, ali snazno! Da, to nije onaj Kreos sto je sebe proglasio za jadnika, ne ovo je novi Kreos, epski Kreos, super-grand-exemplar Kreos, kralj zena.
Nemanja
Posts: 805
Joined: Mon Jun 07, 2010 1:01 pm

Re: Pozajmica za 4 kvalifikacioni turnir

Post by Nemanja »

Ja, ali me moras podsetiti da ponesem
User avatar
TheSerbianRaven
Posts: 244
Joined: Tue Dec 20, 2005 6:05 pm

Re: Pozajmica za 4 kvalifikacioni turnir

Post by TheSerbianRaven »

Nemanja wrote:Ja, ali me moras podsetiti da ponesem
Dogovoreno.
Eiryss, Eiryss, Eiryss kako to zvuci, covece! Ali najbolje je sto ce Kreos ubiti tu Eiryss. Ubice je nezno, ali snazno! Da, to nije onaj Kreos sto je sebe proglasio za jadnika, ne ovo je novi Kreos, epski Kreos, super-grand-exemplar Kreos, kralj zena.
User avatar
kleop
Posts: 41
Joined: Wed Jan 31, 2007 8:58 pm

Re: Pozajmica za 4 kvalifikacioni turnir

Post by kleop »

Jel ima neko Khador Battle mechaniks Min unit za subotu ?
kleop
User avatar
TheSerbianRaven
Posts: 244
Joined: Tue Dec 20, 2005 6:05 pm

Re: Pozajmica za 4 kvalifikacioni turnir

Post by TheSerbianRaven »

Since the last shipment seems to be late, I'll also need a Daughters of the Flame unit.
Eiryss, Eiryss, Eiryss kako to zvuci, covece! Ali najbolje je sto ce Kreos ubiti tu Eiryss. Ubice je nezno, ali snazno! Da, to nije onaj Kreos sto je sebe proglasio za jadnika, ne ovo je novi Kreos, epski Kreos, super-grand-exemplar Kreos, kralj zena.
Nemanja
Posts: 805
Joined: Mon Jun 07, 2010 1:01 pm

Re: Pozajmica za 4 kvalifikacioni turnir

Post by Nemanja »

TheSerbianRaven wrote:Since the last shipment seems to be late, I'll also need a Daughters of the Flame unit.
Ja cu ti poneti ofarbane, a inace su ti stigli u sredu u Grenadir. Bar pretpostavljam da su tvoji.Vassal je vec spakovan.
User avatar
TheSerbianRaven
Posts: 244
Joined: Tue Dec 20, 2005 6:05 pm

Re: Pozajmica za 4 kvalifikacioni turnir

Post by TheSerbianRaven »

Upravo mi je javljeno da su ipak stigle stvari, tako da cu imati Kceri, pa samo vazal treba.
Eiryss, Eiryss, Eiryss kako to zvuci, covece! Ali najbolje je sto ce Kreos ubiti tu Eiryss. Ubice je nezno, ali snazno! Da, to nije onaj Kreos sto je sebe proglasio za jadnika, ne ovo je novi Kreos, epski Kreos, super-grand-exemplar Kreos, kralj zena.
Nemanja
Posts: 805
Joined: Mon Jun 07, 2010 1:01 pm

Re: Pozajmica za 4 kvalifikacioni turnir

Post by Nemanja »

Ok, sad ih vracam u vitrinu :-)
Post Reply

Return to “Warmachine i Hordes”