Turnir 22.4.2018 @ Gilda NS

Moderators: TheSerbianRaven, Rick, Dzon Vejn

Post Reply
User avatar
TheSerbianRaven
Posts: 244
Joined: Tue Dec 20, 2005 6:05 pm

Turnir 22.4.2018 @ Gilda NS

Post by TheSerbianRaven »

12:00 Nedelja 22.4.2018. u Gildi Igraca
Image
Turnir će biti 75pt dyad D&C 0 format u 3 runde, znači doneti do dve 75pt liste s time sto može jedna da se odigra sva tri puta.Character restrikcija nema osim za castere, i proksanje castera/warlocka epic verzijom ili obrnuto će biti dozvoljeno, pod uslovom da modeli imaju istu bazu.

Učešće na turniru se plaća 300din. Sve prikupljene pare idu u nagradni fond za masters.

Svaki sto će imati poseban scenario (Steamroller 2017) koji se neće menjati iz runde u rundu. Deathclock će biti 60min uključujući vreme za postavljanje. Pobednik turnira je igrač koji je na vrhu rangliste posle 3 odigrane runde. Satnica je sledeća:

11:30 - Registracija
12:00 - I Runda
14:00 - Pauza za ručak
14:30 - II Runda
17:00 III Runda


Parovi za prvu rundu će biti objavljeni 27.10. Prva runda se izvlači na random, ali ćemo gledati da Beograđane uparimo sa Novosađanima. Posle toga idemo najjaci sa najjacim gledajuci broj pobeda, SoS (zbir pobeda svih protivnika datog igraca), CP i VP tim redom, sa time što nećemo uparivati igrače koji su već igrali jedan protiv drugog (Unique Pairs Swiss).


Liste poslati na nikolaivkovic021 at gmail.com do ponoći 20.4.2018. Igramo po najažurnijoj errati ne računajući bilo šta što izađe posle 20.4. Kada se predaju sve liste biće postavljene na ovoj temi zajedno sa parovima za I rundu i scenarijima koji se igraju.

Prijave:

1. Nikola Ivković - Protectorate
2. Nenad Jelovac - Cygnar
3. Relja Ranisavljević - Circle
4. Aleksandar Backalic - Minions
5. Ognjen Todorovic - Skorne
Last edited by TheSerbianRaven on Sat Apr 21, 2018 7:35 am, edited 6 times in total.
Eiryss, Eiryss, Eiryss kako to zvuci, covece! Ali najbolje je sto ce Kreos ubiti tu Eiryss. Ubice je nezno, ali snazno! Da, to nije onaj Kreos sto je sebe proglasio za jadnika, ne ovo je novi Kreos, epski Kreos, super-grand-exemplar Kreos, kralj zena.
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Re: Turnir 22.4.2018 @ Gilda NS

Post by Pendargon »

verovatno ja, ako mi nesto ne padne na glavu. Verovatno sa menothom
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Re: Turnir 22.4.2018 @ Gilda NS

Post by Pendargon »

Palo mi na glavu. Compulsory baby shower. Stupid grownup life doing grownup things
Image
ImageImageImageImageImage
Post Reply

Return to “Warmachine i Hordes”