Warmahordes na AAW

Moderators: TheSerbianRaven, Rick, Dzon Vejn

Post Reply
Yowza
Posts: 108
Joined: Wed Jun 16, 2010 12:12 pm
Location: Zagreb

Warmahordes na AAW

Post by Yowza »

Pozdrav svima, danas sam razgovarao sa predsjednikom naše udruge i rekao mi je da možemo dobiti nekoliko stolova za Warmahordes na slijedećoj Agram Areni Winter, pa me zanima, koliko bi vas otprilike došlo u naše krajeve poradi ove igre na dva dana?

P.S. razmišljam da bude cca 10-16 igrača, 3-4 partije, SR2012 scenariji, dvije liste od 35 bodova sa standardnim char restrictionom, pa eto, izjasnite se ;)
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: Warmahordes na AAW

Post by Shunka »

Ja svakako.
Odavno nisam bio na Agram Areni, steta je. Meni je uvek bilo zabavno kod vas u Zagrebu.
Nego zar ne bi moglo da to bude na letnjoj Areni? Ili previse WM igraca igra 40k?
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
Yowza
Posts: 108
Joined: Wed Jun 16, 2010 12:12 pm
Location: Zagreb

Re: Warmahordes na AAW

Post by Yowza »

Shunka wrote:Ja svakako.
Odavno nisam bio na Agram Areni, steta je. Meni je uvek bilo zabavno kod vas u Zagrebu.
Nego zar ne bi moglo da to bude na letnjoj Areni? Ili previse WM igraca igra 40k?
Vrlo malo naših WM igrača igra 40k, ali na ljetnoj bude od 20-30 40k-evaca, tako da predsjednik kaže da ne stane, a na drugom terminu ljetne arene (LotR) on misli staviti zajedno LotRSBG i Malifaux (to mu je nova igra, za koju je i postao henchman), tako da bi sve skupa bilo možda 15 ljudi na toj areni, a nas je trenutno 12-13 domaćih, pa misli da ne bismo svi stali, uglavnom, ja opipavam vaš puls i ljudi iz Slovenije, feedback je pozitivan, tako da se radujem vašem dolasku ;)
takasunmc
Posts: 75
Joined: Fri Feb 18, 2011 1:37 pm

Re: Warmahordes na AAW

Post by takasunmc »

Sta sta, moze malo objasnjenje nisam bas upucen u desavanja. Zvuci interesantno.
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: Warmahordes na AAW

Post by Shunka »

U Zagrebu se svake godine odrzavaju dva velika Warhammer turnira - u julu je 40k, u decembru FB.
Pozvani smo da dodjemo na decembarski turnir da se igramo Ratmasine. Sta jos treba razjasniti?
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
takasunmc
Posts: 75
Joined: Fri Feb 18, 2011 1:37 pm

Re: Warmahordes na AAW

Post by takasunmc »

deo da nisam imao pojma da se to odrzava... kao sto rekoh nisam bas upucen u desavanja. Znaci turmor u decembru. To zvuci zanimljivo. Sto da ne, samo da uspem da izmuvam odmor tada :)
Yowza
Posts: 108
Joined: Wed Jun 16, 2010 12:12 pm
Location: Zagreb

Re: Warmahordes na AAW

Post by Yowza »

takasunmc wrote:deo da nisam imao pojma da se to odrzava... kao sto rekoh nisam bas upucen u desavanja. Znaci turmor u decembru. To zvuci zanimljivo. Sto da ne, samo da uspem da izmuvam odmor tada :)
uglavnom, to je od petka do nedelje, s tim da se turnir održava subotu i nedelju, tako da bi možda bilo najpametnije da u petak krenete koji mislite doći
Post Reply

Return to “Warmachine i Hordes”