Youtube filmovi

sa virtuelnim prijateljima

Moderator: Megabaja

Post Reply
User avatar
Nindza
Posts: 212
Joined: Fri Nov 28, 2008 5:15 pm

Re: Youtube filmovi

Post by Nindza »

Khai master se kladio u 5000 dolara da moze da prebije bilo kog MMA (mixed martial arts, ultimate fight) borca :mrgreen:

http://www.youtube.com/watch?v=gEDaCIDv ... 845&page=4
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Re: Youtube filmovi

Post by Megabaja »

nije mi jasno. i sad ga je ovaj usro od batina? a cak ga nije ni izubijao - podseca me na bocino macevanje - ja bi se svaki dan kladio da bi usrao od batina te macevaoce, da sam golih ruku... i cemu onda mac? :lol:
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: Youtube filmovi

Post by Hypodermic »

Cemu mac? Pa, rekreacija :) I ja cenim da bi mogao dobru kolicinu ljudi da prebijes na macevanju golih ruku, ali nemoj se zavravati da bi mogao sve ;) Mozda neko baci mac pa krene i da se brani :lol:
A svako ko zna samo jedan stil borbe i ne bavi se profesionalno takmicenjem u borilackim vestinama i kladi se d amoze da dobije nekog MMA nije zdrav u mozak :) To je kao da se kladis da mozes d apojedes vise od kirgana samo zato sto volis da jedes :D Klip je urnebesan! :D
Last edited by Hypodermic on Thu Jan 29, 2009 4:49 pm, edited 1 time in total.
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Re: Youtube filmovi

Post by PeraNekron »

...jao boze, kako sam se smejao...japanski dzedaj....nije nego.. :lol: :lol:
Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Re: Youtube filmovi

Post by Megabaja »

mislim da je ovo sala. kako je planirao da dobije nekog ozbiljnog? :roll:

ja sam svojim ocima video kad tekvondo/aikido/stagod istocnjacko sranje/ majstor pokusava da na polugu prebaci jednog matorca od 45, koji ceo zivot ide u teretanu. nije ni ruku uspeo da mu pomeri, iako je ovaj istu pruzio ka njemu, i "samo" stegao misice.
its fun, because its true, rekao je jedno Ralf Wigam.
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Re: Youtube filmovi

Post by Pendargon »

ekvondo/aikido/stagod istocnjacko sranje/ majstor pokusava da na polugu prebaci jednog matorca od 45, koji ceo zivot ide u teretanu. nije ni ruku uspeo da mu pomeri, iako je ovaj istu pruzio ka njemu, i "samo" stegao misice.
Ko sto rece Megabaja.
Svojevremeno, ja sam kao klinac prestao da treniram Tae-kwon-do kada je nekog ozbiljnog ciku (treci dan), koji je dosao iz zagreba da nam nesto "demonstrira", kao pocasni gost, te veceri hospitalizovao sa polomljenom vilicom izvesni Ilija, radnik na izvlacenju drva u sumi, oko nekih komentara u kafani.... Pomalo mi je razbilo veru u brus lija.... :lol: :lol: :lol:
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
Resurrection
Posts: 1146
Joined: Sun Jan 01, 2006 12:32 pm
Contact:

Re: Youtube filmovi

Post by Resurrection »

Megabaja wrote:mislim da je ovo sala. kako je planirao da dobije nekog ozbiljnog? :roll:

ja sam svojim ocima video kad tekvondo/aikido/stagod istocnjacko sranje/ majstor pokusava da na polugu prebaci jednog matorca od 45, koji ceo zivot ide u teretanu. nije ni ruku uspeo da mu pomeri, iako je ovaj istu pruzio ka njemu, i "samo" stegao misice.
its fun, because its true, rekao je jedno Ralf Wigam.
Aikido ne radi ako protivnik stoji.
Citav "sistem" je napravljen tako da koristis protivnikovu inerciju.

"Problem" sa borilackim vestinama u realnim sitauacijame je obicno njihova filozovska pozadina pocevsi od toga da ih treba korisitit samo u samoodbrani pa do pretpostavke da imas fer protivnika i ne bijes nekog kad je na zemlji i trudis se da ga onesposobis da odustane od borbe sa sto manjim povredama itd.
Last edited by Resurrection on Fri Jan 30, 2009 8:27 am, edited 1 time in total.
Image
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Re: Youtube filmovi

Post by PeraNekron »

Nista bez dobre stare sirovosti. Lepo je biti swordmaster, ali nekad treba biti i black orc 8)

http://www.youtube.com/watch?v=0W1ym3yg ... re=related
Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: Youtube filmovi

Post by Hypodermic »

8O :? :) :D :lol: Pero, gde iskopa ove komicare? :D
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Re: Youtube filmovi

Post by PeraNekron »

Ne znam, samo sam nasao u related. :lol: Ima jos takvih gluposti kol'ko oces.
Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
User avatar
FEANOR
Posts: 74
Joined: Sun Mar 23, 2008 3:55 pm

Re: Youtube filmovi

Post by FEANOR »

Ukucajte na jutjubu chair ghost i dosta pojačajte zvuk, a možete i slušalice da stavite ... mamu ti jebem, al sam se prepao
"The surest way to corrupt a youth is to instruct him to hold in higher esteem those who think alike than those who think differently"... Friedrich Nietzsche, genius of mankind
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: Youtube filmovi

Post by Dawngreeter »

Pendargon wrote:
ekvondo/aikido/stagod istocnjacko sranje/ majstor pokusava da na polugu prebaci jednog matorca od 45, koji ceo zivot ide u teretanu. nije ni ruku uspeo da mu pomeri, iako je ovaj istu pruzio ka njemu, i "samo" stegao misice.
Ko sto rece Megabaja.
Svojevremeno, ja sam kao klinac prestao da treniram Tae-kwon-do kada je nekog ozbiljnog ciku (treci dan), koji je dosao iz zagreba da nam nesto "demonstrira", kao pocasni gost, te veceri hospitalizovao sa polomljenom vilicom izvesni Ilija, radnik na izvlacenju drva u sumi, oko nekih komentara u kafani.... Pomalo mi je razbilo veru u brus lija.... :lol: :lol: :lol:
Kao sto rece Rasta Hesus, za Aikido. Apropo Brus Lija, njegov Jeet Kune Do je bio veliki pomak od tada popularnih borialckih vestina jer je govorio da tehnika nije sve, borac mora trenirati snagu. Takodje je u popunosti izostavio ideju kata koje gotovo sve druge kodifikovane borilacke vestine imaju. Bio je, u stvari, verovatno prvi korak u pravcu onoga sto danas smatramo MMA, samo sto je jos imao i filozofsku zaledjinu.

Problem treniranih majstora borilackih vestina je sto im rank ne znaci da su iskusni borci, samo da su odlicno savladali tehniku. Gomila borilackih vestina se trenira kao sport i malo njih realno koriste te sve zavrzlame u borbi. Znam primer da je Karate cak namerno degradirao "opasne" poteze u samo simbolicne pokrete kojima se naznaci, recimo, "ovde je nekada bilo guranje prstiju protivniku u oci al' to vise ne radimo". Tehnika nikada nije zamena za prakticno iskustvo u tabanju, ali borac sa tehnikom i tabackim iskustvom je jebena stvar.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
Nindza
Posts: 212
Joined: Fri Nov 28, 2008 5:15 pm

Re: Youtube filmovi

Post by Nindza »

Saethwyr wrote:Nista bez dobre stare sirovosti. Lepo je biti swordmaster, ali nekad treba biti i black orc 8)

http://www.youtube.com/watch?v=0W1ym3yg ... re=related
xaxaxa jedan od boljih video koje sam gledao u skorije vreme, svaka cast :lol: :lol:

Sto se tice borilackih vestina u Srbiji, prisutna je jako velika ne obrazovanost ljudi sto se tice istih.
Mnogi bi hteli da treniraju nesto ali jednostavno ne znaju sta a mrzi ih da sami ceprkaju po netu, da odgledaju videe vise razlicitih vestina, vec se zalepe za prvu fensi stvar koju vide.
Na zalost to su kod nas Aikido, Ninjutsu, Kung,Fu, i sl.
To su vestine koje jednostavno uce ljude tehnikama koje ne mogu da se primene u realnoj borbi
Naravno ovo sta ja pricam je i dokazano tako sto su ranih 90-ih poceli da se organizuju Ultimate Fight turniri gde se do danas vrlo jasno povukla crta od disciplina koje sadrze tehnike primenjive u realnoj borbi i one koje su beskorisne

Kao najbolje su se pokazale: Box, Kick-Box i Tajlandski box (za borbu u stojecem stavu)
http://www.youtube.com/watch?v=7XN3yRfzigk
http://www.youtube.com/watch?v=sH6lfyGm ... re=related

Judo i Rvanje (grcko rimskim stilom) za obaranje protivnika
http://www.youtube.com/watch?v=zjSDc1pQtqA
http://www.youtube.com/watch?v=-VCb3YFkjjg

i naravno Brazilski Jiu-Jitsu za borbu u parteru (na zemlji)
http://www.youtube.com/watch?v=iCpzoxYlCh4
http://www.youtube.com/watch?v=jn8v8OSM ... re=related

Narano uvek se nadju pametnjakovici koji kazu kako se aikidisti i slicni ne takmice zato sto su njihove tehnike "toliko smrtonosne" da ne zele da povrede svog protivnika :mrgreen: i da njihovi majstori nemaju potrebu da se dokazuju a da su ovi sto treniraju MMA obicni ulicni divljaci :lol: :lol:

A sto se tice "presure points" koje furaju ovi sa ninjutsua, tu se javlja problem zasto sto velika vecina tih tihnika ne funkcionisu na coveku koji je pod adrenalin boostom (sto se javlja kod svakog coveka kad se bije sa nekim) tada covek ne oseca 80% bola koji bi inace osetio
Narano da bi gurao nekome prste u oci i sutirao ga u jaja, ne treba ti nikakva tehnika :wink:
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: Youtube filmovi

Post by Dawngreeter »

Nije problem neobrazovanost, problem su razlicita iscekivanja. Ne ocekujem da od mene, na primer, Aikido napravi masinu za premlacivanje ljudi. Da to ocu, a da mi je Aikido vestina toliko do jaja, trenirao bih Aikijutsu. Aikido je na prvom mestu tehnika uskladjivanja sebe sa samim sobom, a zatim i sa drugim ljudima.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
Nindza
Posts: 212
Joined: Fri Nov 28, 2008 5:15 pm

Re: Youtube filmovi

Post by Nindza »

Naravno, nemoj da me skapiras pogresno, ja nemam nista protiv ljudi koji treniraju Aikido, Krav Magu ili sta god. Svako bavljenje sportom je u svakom slucaju zdravo i korisno i ako ti uzivas u onome sto treniras onda si na pravom mestu.

Sobzirom da treniram MMA u Kaizen Akademiji i sto umesto fudbala pratim borilacke sportove jos od detinjstva, mislim da imam pravo da pohvalim odredjene discipline i da mozda kazem i nesto lose za neke druge :wink:
Naravno to je sve neko moje skromno misljenje i nije mi cilj da namecem neke moje stavove bilo kome, samo sam rekao ono sto mislim
User avatar
Nindza
Posts: 212
Joined: Fri Nov 28, 2008 5:15 pm

Re: Youtube filmovi

Post by Nindza »

Ne znam da li je ovo vec bilo, ali u svakom slucaju ne moze da dosadi :mrgreen:

http://www.youtube.com/watch?v=omxlhvwk6T8
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: Youtube filmovi

Post by Hypodermic »

Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
ZergLord
Posts: 1001
Joined: Thu Dec 14, 2006 2:12 pm
Location: Zemun

Re: Youtube filmovi

Post by ZergLord »

User avatar
Resurrection
Posts: 1146
Joined: Sun Jan 01, 2006 12:32 pm
Contact:

Re: Youtube filmovi

Post by Resurrection »

Ludo dete.
http://www.youtube.com/watch?v=Yavx9yxTrsw

EDIT:
Beware of anonymous! Ozbiljna reportaza o 4chanu
http://www.youtube.com/watch?v=1EyLCvnJAHs
Image
User avatar
ifke
Posts: 227
Joined: Wed Jan 24, 2007 6:51 pm
Location: bg

Re: Youtube filmovi

Post by ifke »

koliko samo covek treba da bude retardiran da bi se poistovecivao sa ovim anonimusima...
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Re: Youtube filmovi

Post by Megabaja »

Svidja mi se taj terorizam - udjes u vol-mart i kazes kraj hari potera na razglasu ( 2:35 ) :lol: :lol: :lol:


EDIT:

wil smit i sajentologija - jebeno najace prozivke...

http://www.youtube.com/watch?v=IdLwcXOT ... re=related
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
Nindza
Posts: 212
Joined: Fri Nov 28, 2008 5:15 pm

Re: Youtube filmovi

Post by Nindza »

User avatar
Iskusinjo
Posts: 338
Joined: Mon Feb 16, 2004 10:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Youtube filmovi

Post by Iskusinjo »

Boksi,udaaaj se zameneeee! :oops:
User avatar
Resurrection
Posts: 1146
Joined: Sun Jan 01, 2006 12:32 pm
Contact:

Re: Youtube filmovi

Post by Resurrection »

ifke wrote:koliko samo covek treba da bude retardiran da bi se poistovecivao sa ovim anonimusima...
Koliko covek treba da bude retardiran da pomislio da su oni opasni, a onda u nedostatku iceg pametijeg napravio reportazu o tome.
"Skupljaju se na tajnim sajovima gde moras da se ulogjes kao anonymus da bi pristupio"
"They get big LULZ"
Random eksplodirajuci kamionet.

Koji kurac.
Image
User avatar
ifke
Posts: 227
Joined: Wed Jan 24, 2007 6:51 pm
Location: bg

Re: Youtube filmovi

Post by ifke »

kao da pre njih nije bilo 'hakera' koji su drkali ljude. nova opasnost, supersvest, zamisli...
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: Youtube filmovi

Post by Dawngreeter »

ifke wrote:koliko samo covek treba da bude retardiran da bi se poistovecivao sa ovim anonimusima...
Image
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
ifke
Posts: 227
Joined: Wed Jan 24, 2007 6:51 pm
Location: bg

Re: Youtube filmovi

Post by ifke »

Buckingham Palace Marching Band Playing the Imperial March

najbolji komentar od svih:
I wish this was our national anthem
:D
User avatar
Rover
Posts: 1150
Joined: Fri Feb 13, 2004 6:46 pm
Location: In DooRs

Re: Youtube filmovi

Post by Rover »

http://www.youtube.com/watch?v=9zXPRw6Q ... re=related

ljute paprike :D....retardacija krecje tek od 1:03...

i za sve igrache ccgova: ne dajte nikad da vam se ovo desi...

http://www.youtube.com/watch?v=r9kn4iy_ ... re=related
"I like my women like i like my cannons: Big, Loud and full of fire"
srebrni vitez
Posts: 472
Joined: Tue Jan 25, 2005 4:41 pm
Location: Stojni Beograd

Re: Youtube filmovi

Post by srebrni vitez »

"Пoкa цapь Hикoлaй вoйнy вoeвaл,
Pacпутин eму жeну пoeбaл!"
User avatar
Nindza
Posts: 212
Joined: Fri Nov 28, 2008 5:15 pm

Re: Youtube filmovi

Post by Nindza »

:lol: :lol:
User avatar
Nindza
Posts: 212
Joined: Fri Nov 28, 2008 5:15 pm

Re: Youtube filmovi

Post by Nindza »

User avatar
ZergLord
Posts: 1001
Joined: Thu Dec 14, 2006 2:12 pm
Location: Zemun

Re: Youtube filmovi

Post by ZergLord »

User avatar
teclis
Posts: 2242
Joined: Sun Sep 23, 2007 11:01 am
Location: Basket teren
Contact:

Re: Youtube filmovi

Post by teclis »

ehmmmm, zerg je jedan lood covek 8O :lol:
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: Youtube filmovi

Post by Hypodermic »

8O
Jos uvek ne mogu da provalim da li je ono musko ili zensko... plasim se od odgovor,a ma koj da je...
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: Youtube filmovi

Post by Dawngreeter »

Zensko naravno, jedini siguran indikator je vrat odnosno adamova jabucica.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
ZergLord
Posts: 1001
Joined: Thu Dec 14, 2006 2:12 pm
Location: Zemun

Re: Youtube filmovi

Post by ZergLord »

User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Re: Youtube filmovi

Post by PeraNekron »

...to dete treba zakopati...
Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: Youtube filmovi

Post by Dawngreeter »

Na stranu bizarno zanimljive reakcije na tako nesto, svesni ste da je u pitanju troll?
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
ZergLord
Posts: 1001
Joined: Thu Dec 14, 2006 2:12 pm
Location: Zemun

Re: Youtube filmovi

Post by ZergLord »

Manje-vise.
User avatar
teclis
Posts: 2242
Joined: Sun Sep 23, 2007 11:01 am
Location: Basket teren
Contact:

Re: Youtube filmovi

Post by teclis »

Post Reply

Return to “Druženje”