DA SE MALO NASMEJETE A MOZETE I VI DA DODATE NESTO

sa virtuelnim prijateljima

Moderator: Megabaja

Locked
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: DA SE MALO NASMEJETE A MOZETE I VI DA DODATE NESTO

Post by Dawngreeter »

Bilo bi zgodno istaci da je autor bio svestan kontacija takvog naslova, te da je nameran. Ja sam jedno vreme mislio da je u pitanju jos jedna od teorija bosanskih piramida i da je naslov slucajno samoironican. Ispostavilo se, kako mi objasnise, da lik proziva te bosanske priamidologe.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
arborsomniorum
Posts: 410
Joined: Wed Oct 17, 2007 12:49 am
Location: Нови Сад, Србија

Re: DA SE MALO NASMEJETE A MOZETE I VI DA DODATE NESTO

Post by arborsomniorum »

Stvarno je nebitno o cemu je knjiga, kada ima ovakav podnaslov...
User avatar
lord warrior
Server Admin
Server Admin
Posts: 1169
Joined: Wed Mar 27, 2002 9:15 pm
Contact:

Re: DA SE MALO NASMEJETE A MOZETE I VI DA DODATE NESTO

Post by lord warrior »

Naslov je sjajan. Ali moracu se sloziti sa Dawngreeterom - ako je knjiga prozivka na racun piramida, to mu malo umanjuje dojajnost. Ali samo malo.
Deception is a Right · Truth is a Privilege · Innocence is a Luxury
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: DA SE MALO NASMEJETE A MOZETE I VI DA DODATE NESTO

Post by Hypodermic »

Image
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: DA SE MALO NASMEJETE A MOZETE I VI DA DODATE NESTO

Post by Hypodermic »

mozemo li da zamenimo onaj smajli sto udara glavom o zid sa ovim:

Image

Nekako ima veci efekat, da se tako izrazim :)
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: DA SE MALO NASMEJETE A MOZETE I VI DA DODATE NESTO

Post by Hypodermic »

Image
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
Histericni Istoricar
Kапитан Рубинщайн
Posts: 1341
Joined: Thu May 01, 2008 9:47 pm
Location: Jarak

Re: DA SE MALO NASMEJETE A MOZETE I VI DA DODATE NESTO

Post by Histericni Istoricar »

8O
U jednog Bocu, mi verujemo!
User avatar
Kirgan
Ser
Posts: 1624
Joined: Mon Sep 06, 2004 12:32 pm
Location: Banovo Brdo Republika

Re: DA SE MALO NASMEJETE A MOZETE I VI DA DODATE NESTO

Post by Kirgan »

8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O :roll: :twisted:
Josef Quartjin (Enemy Within):

"Zbogom Wittgendorf-e na k...c te nabijem" Sommerzeit 13. 2512.
User avatar
Rover
Posts: 1150
Joined: Fri Feb 13, 2004 6:46 pm
Location: In DooRs

Re: DA SE MALO NASMEJETE A MOZETE I VI DA DODATE NESTO

Post by Rover »

8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"I like my women like i like my cannons: Big, Loud and full of fire"
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Re: DA SE MALO NASMEJETE A MOZETE I VI DA DODATE NESTO

Post by Pendargon »

Epic fail... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: DA SE MALO NASMEJETE A MOZETE I VI DA DODATE NESTO

Post by Dawngreeter »

Vekovima stara copypasta. Uvek iznova smesna, naravno, al' je stvarno mnogo staro.
EDIT: Upravo sam skontao da je starost, zapravo, ocigledna. K'o da N64 nije dovoljno, jos i pise 2005 na slici. Oh well. PoJenta ka kojoh htedoh stremiti je da, za ovakav humor, /b/ je mesto koje bi trebalo posecivati.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Re: DA SE MALO NASMEJETE A MOZETE I VI DA DODATE NESTO

Post by PeraNekron »

8O 8O .....u j!@#m ti sunce.... :lol: :lol: :lol:
Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: DA SE MALO NASMEJETE A MOZETE I VI DA DODATE NESTO

Post by Hypodermic »

Sunka... ovo ti nije rodbina, nadam se:

Image
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Re: DA SE MALO NASMEJETE A MOZETE I VI DA DODATE NESTO

Post by Megabaja »

/b/ iz wize...
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
ZergLord
Posts: 1001
Joined: Thu Dec 14, 2006 2:12 pm
Location: Zemun

Re: DA SE MALO NASMEJETE A MOZETE I VI DA DODATE NESTO

Post by ZergLord »

Image
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: DA SE MALO NASMEJETE A MOZETE I VI DA DODATE NESTO

Post by opsidiannight »

Ovaj Strumf nije smesan, odsecite mu glavu.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
Iskusinjo
Posts: 338
Joined: Mon Feb 16, 2004 10:34 pm
Location: Novi Sad

Re: DA SE MALO NASMEJETE A MOZETE I VI DA DODATE NESTO

Post by Iskusinjo »

Image
User avatar
valhalla
Posts: 383
Joined: Thu Feb 12, 2004 12:24 am
Location: Vrsac

Re: DA SE MALO NASMEJETE A MOZETE I VI DA DODATE NESTO

Post by valhalla »

Sta radi programer kad se umori od sexa?

Desni klik na zenu, properties, izabere always on top...
User avatar
Resurrection
Posts: 1146
Joined: Sun Jan 01, 2006 12:32 pm
Contact:

Re: DA SE MALO NASMEJETE A MOZETE I VI DA DODATE NESTO

Post by Resurrection »

valhalla wrote:Sta radi programer kad se umori od sexa?

Desni klik na zenu, properties, izabere always on top...
Ne implementiraju sve zene taj interfejs.
ctrl+a je brze :)
Image
User avatar
stalker
High Seas Commander
High Seas Commander
Posts: 541
Joined: Sun Mar 03, 2002 4:40 pm

Re: DA SE MALO NASMEJETE A MOZETE I VI DA DODATE NESTO

Post by stalker »

izbrisao Iskusinjov vic, smatram da nie ok da bude kod nas na forumu



za sve ostale , ...pazite malo ljudi prije nega ga nekom zavučete (ma koliko tiho govorili)
Bolje missat vino nego beton! - mudrost jednog neznanog dalmtinskog strucnjaka
User avatar
arborsomniorum
Posts: 410
Joined: Wed Oct 17, 2007 12:49 am
Location: Нови Сад, Србија

Re: DA SE MALO NASMEJETE A MOZETE I VI DA DODATE NESTO

Post by arborsomniorum »

Potpuno se slazem sa Stalkerom. Kakve te sada Jese spopale, crni Iskusinjo...
User avatar
valhalla
Posts: 383
Joined: Thu Feb 12, 2004 12:24 am
Location: Vrsac

Re: DA SE MALO NASMEJETE A MOZETE I VI DA DODATE NESTO

Post by valhalla »

Ma dajte ljudi, iskulirajte malo...

To je ebeni vic.Zar je uvredljivo ako je u pitanju pleme izrailja a ok ako su u pitanju svi ostali?
User avatar
arborsomniorum
Posts: 410
Joined: Wed Oct 17, 2007 12:49 am
Location: Нови Сад, Србија

Re: DA SE MALO NASMEJETE A MOZETE I VI DA DODATE NESTO

Post by arborsomniorum »

Ma Valhala, mene boli k.... za Jese, nego ne shvatam poentu vica, a i nije mu mesto ovde. Isto tako ne bih voleo niko da se zajebava sa zrtvama, mojim narodom...

No da menjam temu malo... odnosno da se vratim na temu... (ovo mi je Iskusinjo poslao odavno, pa mislim da bi sada bilo prikladno)

Image
User avatar
jorgurt hlebozvak
Posts: 449
Joined: Mon Nov 29, 2004 1:07 pm

Re: DA SE MALO NASMEJETE A MOZETE I VI DA DODATE NESTO

Post by jorgurt hlebozvak »

Ne znam da li je ovo neko već postavljao, ali u današnjem izdanju "24 časa" pročtah legende o Čaku Norisu, koje sada delim sa vama. Elem:

1. Suze Čak Norisa leče rak. Šteta što nikada nije zaplakao.
2. Kada Čak radi sklekove, on se ne odiže od zmelje, već gura zemlju nadole.
3. Čak Noris ne spava, on čeka.
4. Čak Noris je jednom ubio dva kamena pticom.
5. Čak Noris nikad neće doživeti srčani napad, jer njegovo srce nije toliko glupo da ga napadne.
6. Čak Noris je jednom popio celu bočicu tableta za spavanje, onda je morao da trepne.
7. Čak Noris zna poslednju brojku matematičke konstante pi
8. Čak Noris može da zalupi rotirajuća vrata.
9. Čak Noris ne nosi sat, jer on odlučuje koliko je sati.
10. Čak Noris ne smatra seksom ako žena preživi.
11. Čak Noris nikada nije osvoji Oskara za glumu, jer Čak Noris ne glumi.
12. Čak Noris je jedini čovek koji je pobedio zid u partiji tenisa.
orks rules!!! Osim kad to nije slučaj.
User avatar
d00m1n80r
Posts: 193
Joined: Fri Aug 20, 2004 10:20 pm
Location: Bg

Re: DA SE MALO NASMEJETE A MOZETE I VI DA DODATE NESTO

Post by d00m1n80r »

Evo poslednjim atomima snage podelicu sa geek zajednicom moje danasnje avanture.

Izuzetnim spletom okolnosti proveo sam predivan dan. Kako sam vikend proveo u Krusevcu, jutros sam trebao da krenem za Beograd u 9. Posto sam se otkomirao u 15 do 8, zakljucio sam da necu krenuti iz Krusevca pre pola 12, jer mi je voznja kasnila. Krenuo sam u pola 1. Posto sam na pumpi sacekao odred policajaca koji je koristio kafemat pre mene i zakljucio da ti ljudi piju 2.5 kafe po coveku, popio sam jednu od najusranijih kafa ikad koja je imala ukus kao espreso koji ti je spremila brkata konobarica iz socrealizma sa sve pljuvanjem unutra jer nisi ostavio baksis prosli put. Iz prevoza sam izasao na uglu Vojislava Ilica i Ustanicke u momentu najveceg pljuska koji je trajao tacno toliko koliko je meni trebalo da odatle sacekam i udjem u autobus. Statistika i verovatnoca su mi jos jednom pljunule u lice jer su prosle 2 pedesetice koje su me takodje vodile kuci ali prekoputa raskrsnice koju nisam mogao da pretrcim. Posle grcevite borbe koja je trajala 4 stanice izasao sam kod Dusanovacke poste i kako sam vec tu, resio da proverim da li su mi sa carine dopremili paket koji sam narucio preko interneta i posteno platio sa sve carinjenjem od 45% na ukupnu cifru sa shippingom. Paket je inace usao u zemlju ali je ekipa iz carine resila da ugasi sistem pola sata pre kraja radnog vremena i svoj mukom zaradjeni hleb odradi kartanjem, crtanjem noktiju i bajanjem iz soljica kafe (cirka njih sedmoro). Ljubazni gospodin koji predstavlja kljucnu kariku razumevanja evolucije mi je na moje pitanje da li ima paketa za mene odgovorio sa 4 mahanja ruku i 3 "Sta je bilo?" podsetivsi me na urbane provode devedesetih kod Sinana kralja Zvezdare i slicnih "bizmismena". Sokiran cinjenicom da predamnom stoji poslednji potomak retard sapiensa, nisam uspeo da pravedno odreagujem i resetujem ga u treci razred, kao i patuljka koji je predstavljao obezbedjenje kad mu isijas to dozvoli. Posto je evoluciona karika zakljucila da mog paketa nema, izasao sam na drugi talas pljuska koji je takodje trajao dok nisam usao u prepuni autobus. Posto sam usao u stan, zakljucio sam da je moj spajdersens jos jednom omanuo jer sam ostavio premalo torenta za download preko vikenda, pa sam greskom seedovao moderne serije i filmove stranim placenicima i vekovnim neprijateljima nekih 30+ sati. Takodje sam zakljucio da je ponekad bolje skinuti jednu epizodu tv emisije i proveriti da li je to zaista ta koju ste gledali onda davno na history channelu nego skinuti 60 epizoda i zakljuciti da je ta koju ste skinuli ona glupa koju nikad niste hteli da gledate. Posto sam imao nekih 30 min pre nego sto opet izadjem iz stana i odem na seksualne odnose sa gospodom iz SBB, plaknuo sam se ledenom vodom jer mi bojler ne radi vec 2 nedelje. Gospoda iz SBB su odjahala kuci a ja sam proveo sledecih par sati normalno koliko to vec moj zivot dopusta. Po povratku kuci zakljucio sam da mi je ljubazni gospodin iz poste rodjak jer sam ostavio kljuc u stanu kad sam izasao. Kako je sestra otisla u nepoznatom pravcu, ja sam izasao ispred zgrade, brojao autobuse i vetrio mozak koji nemam dok nije dosla. Naravno da kuci nemam hleb tako da sam jeo keks sa jogurtom, zato sto nemam ni mleko, jelte. Posto su ogromni izgledi da u narednih nekoliko dana dobijem postal shooting naslovnu stranu u Kuriru ili nekom slicnom renomiranom prikazatelju aktuelnih psihopata, ovim putem zelim da vas sve pozdravim i da vam kazem da ne brinete za mene. Hugs and kisses.
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Re: DA SE MALO NASMEJETE A MOZETE I VI DA DODATE NESTO

Post by PeraNekron »

Ziv bio, junace.
Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: DA SE MALO NASMEJETE A MOZETE I VI DA DODATE NESTO

Post by Hypodermic »

8O
Svaka ti cast covece na danu. Sta si samo radio sa sbb-om, nadam se samo placanje racuna ^_^
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: DA SE MALO NASMEJETE A MOZETE I VI DA DODATE NESTO

Post by opsidiannight »

Ja se nadam da je isao u SBB da im kaze kakva su gomila otpada od firme i da ce drugi uza zid kad se digne kuka i motika odma posle onih iz Telekoma. :D
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
d00m1n80r
Posts: 193
Joined: Fri Aug 20, 2004 10:20 pm
Location: Bg

Re: DA SE MALO NASMEJETE A MOZETE I VI DA DODATE NESTO

Post by d00m1n80r »

Hypodermic wrote:8O
Svaka ti cast covece na danu. Sta si samo radio sa sbb-om, nadam se samo placanje racuna ^_^
U SBB ne postoji placanje racuna bez 45 minuta cekanja, svadjanja, vracanja po jos dokumenata, cekanja, svadjanja, rinse-repeat.
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: DA SE MALO NASMEJETE A MOZETE I VI DA DODATE NESTO

Post by Hypodermic »

Izgleda sam ja jedini koji ne radi rince-repeat tamo... dodjem, sacekam red od 10 min tops, platim za 2 minuta, odem...
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: DA SE MALO NASMEJETE A MOZETE I VI DA DODATE NESTO

Post by Dzon Vejn »

To nije nista, kada je SBB u pitanju... za mene im je trebalo preko godinu dana da me pozovu da dodju da mi ugrade kablovski Internet, od momenta kada su mi javili da imam mogucnosti (sto sam znao i bez njihovog prosvetljenja). 2 puta sam pokusavao da ugradim taj Internet u prvih par meseci tog perioda, pokusavajuci da se organizujem sa pijanim radnikom da dodje kod mene (da, potrosio sam neke slobodne dane da bi mi on na kraju rekao, onako pijano: "mmm, znassssss, ja danas nisam dosao"..... "ma je li, nemoj da pricas, nisam primetio?").

U medjuvremenu je, jelte, dosao ADSL u nase vode, te sam ga ugradio u roku od 7 dana sve ukupuno, sa svim mogucim proverama i cekanjima. A onda me je godinu dana nakon ugradnje ADSL-a, nazvao ne bas tako prijatni glasic iz SBB-a (ali cu za potrebe pisanija reci da je bio prijatan, jer, takav je obicaj, jelte), obavestavajuci ci me da ce (pijani) Dejan danas doci konacno do mene. Zahvalio sam im se, rekavsi da sad moze slobodno da ide da ugradi svojoj mami kablovski Internet, jer ja imam ADSL vec godinu dana, i da mi je ta usluga trebala pre jedno godinu i po dana, a ne tada. Sa druge strane sam zacuo jedan prijateljski "gaaasppp".... "ne zelite nasu (ne) uslugu?????"..... "da, ne zelim vasu uslugu, i molim vas da me slobodno izbrisete iz liste"..... "ali ovde stoji kao da ste se vi pre par dana prijavili za kablovski Internet".... "ne stoji dobro".

U narednih par meseci su me zvali jos par puta, objasnjavajuci mi kako "ali ovde izgleda da ste se vi prijavili pre neki dan (i tako svaki put)"... cak su mi slali i neki promo materijal da mi objasne kako je duplo slabiji protok na kablu u stvari bolji od duplo jaceg protoka na ADSL-u... papir nije bio adekvatnog kvaliteta, pa nisam mogao da ga iskoristim u WC-u... posluzio je za podlogu za prime-ovanje figura.

Kada sam im nakon X-tog pokusaja da mi instaliraju (pijanog) Dejana u kucu, pozeleo sve najlepse majkama, i ostaloj rodbini, onda su (konacno) prestali da me uznemiravaju.

Eto vidis, 45 minuta cekanja u redu i nije tako strasno :D.
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
d00m1n80r
Posts: 193
Joined: Fri Aug 20, 2004 10:20 pm
Location: Bg

Re: DA SE MALO NASMEJETE A MOZETE I VI DA DODATE NESTO

Post by d00m1n80r »

Dzon Vejn wrote:Eto vidis, 45 minuta cekanja u redu i nije tako strasno :D.
Televizor im je lockovan na pink na kome ide Menjam zenu.
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: DA SE MALO NASMEJETE A MOZETE I VI DA DODATE NESTO

Post by Dzon Vejn »

d00m1n80r wrote:
Dzon Vejn wrote:Eto vidis, 45 minuta cekanja u redu i nije tako strasno :D.
Televizor im je lockovan na pink na kome ide Menjam zenu.
Dobro, priznajem, jeste strasno :D :D :D... samo ono "pink" je dovoljno, jos na svu muku i da puste i te uboge pokusaje zabavnih emisija, koje predstavljaju uvredu za inteligenciju.... :D
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
Rover
Posts: 1150
Joined: Fri Feb 13, 2004 6:46 pm
Location: In DooRs

Re: DA SE MALO NASMEJETE A MOZETE I VI DA DODATE NESTO

Post by Rover »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"I like my women like i like my cannons: Big, Loud and full of fire"
User avatar
joggy
Hronos
Hronos
Posts: 1224
Joined: Sat Apr 06, 2002 6:17 am
Location: Buduca nezavisna Republika Kotez
Contact:

Re: DA SE MALO NASMEJETE A MOZETE I VI DA DODATE NESTO

Post by joggy »

a da zaboravio sam da ti prenesem da kada sam se pre neki dan javio na telefon kod tebe, ustvari je opet bio SBB koji je osim kablovskog neta (opet) nudio i digitalnu tv. Znaci, nisi se ti jos njih ratosiljo :D
"Narod u demokratiji ne može da pogreši. Kakva god da je odluka naroda to je odluka Boga." Vulin.
"Potrebno je da vozilo koje vrši transport ima onu ruku napred, da prebacuje... Imaju proizvođači, ja sad ne znam ko su“ Velja.
„Na Beka su pucali amateri, jednom je čak spala kapuljača“ Nesa.
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: DA SE MALO NASMEJETE A MOZETE I VI DA DODATE NESTO

Post by Dzon Vejn »

Strasno.... dobro da nisu rekli kako si se bas pre neki dan prijavio za kabl :D...
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: DA SE MALO NASMEJETE A MOZETE I VI DA DODATE NESTO

Post by Hypodermic »

Joj kako mi je drago sto vise ne radim za njih, cega sam se sve naslusao tokom rada to nije normlano :) Neces se ti njih nikada osloboditi, dok god mozes da budes musterija, zvace te i slace ti neku budalu koja ce da ti radi instalaciju, jer svi koji znaju da rade instalacije daju otkaz ili napreduju u roku od par meseci do godinu dana ;)
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
Aman
Posts: 667
Joined: Mon Mar 18, 2002 1:24 am
Location: Nezavisna republika Dorcol

Re: DA SE MALO NASMEJETE A MOZETE I VI DA DODATE NESTO

Post by Aman »

ja ne placam kablovsku... sobzirom da je razvodnik za ceo kraj na mojoj terasi lepo smo se sporazumeli da je to za mene dzabe :lol:
"Auto bez zvuka je kao devojka bez glasa."
"Ne veruj svemu sto mislis."
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: DA SE MALO NASMEJETE A MOZETE I VI DA DODATE NESTO

Post by opsidiannight »

Brate, izradili su te, trebli su da ti plate, placaju, sad mozes da ih nagovoris. :twisted: :twisted:
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
Locked

Return to “Druženje”