GW Vienna

sa virtuelnim prijateljima

Moderator: Megabaja

Post Reply
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

GW Vienna

Post by PeraNekron »

Bejah u Becu skoro, pa sam svratio u lokalnu GW radnju. :)
Kao sto vidite, sasvim fin lokal, ima svega i svacega, od blistera, casopisa, pa do knjiga. A evo i nekih slika. :)

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Ovo sam morao da ufotkam. :D Tacno zamisljam Kharna kako se dernja ovako na nemackom! :lol: :lol:

Image
Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
User avatar
igor
Mental midžit
Posts: 771
Joined: Thu Aug 14, 2003 12:21 am
Location: Pancevo

Re: GW Vienna

Post by igor »

Deluje fino i opremljeno - samo ne vidim nesto puno mesta za igranje, table i terene :(
Gde se oni igraju? Kod kuce samo ili?
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Re: GW Vienna

Post by PeraNekron »

Svi stolovi (barem ono sto sam tamo video) su im oni GWovi, montazni, iz 6 delova. Svi tereni su GW kupljeni. Kao sto vidite, velika vecina figuru nemaju ni osnovne boje, jer kako kazu, jednostavno nemaju vremena ni da farbaju. Postoji opcija u radnji da kupite figure, da vam oni oboje, ali u tom slucaju placate duplu cenu. Neki se igraju kuci, neki kupuju figure cisto radi kolekcionarastva, ali velika vecina kupuje samo da sastavi, i da se igra.
Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
User avatar
Petar
Posts: 145
Joined: Sat Mar 22, 2008 2:25 pm
Location: The Ambiss

Re: GW Vienna

Post by Petar »

Kada bejah prosle zime u Becu, rekose mi da cak postoji varijanta da se dodje i odigra koja partija sa onim armijama sto imaju tamo u tom trenutku. Inace, ekstra opremljena sa dosta prostora. Svako koga put bude doveo u Bec, obavezno da poseti :D
Shunka wrote:...Veliki pop. Ali u sustini nije narocito opasan. Sasvim dobro radi u svom coporu...
User avatar
Dorian
Posts: 203
Joined: Wed Mar 26, 2008 7:35 pm

Re: GW Vienna

Post by Dorian »

Ono sto je jos zanimljivo je da ta radnja drzi i nesto FW modela i knjiga. Te stvari nisu izlozene nego su po fijokama pa morate da trazite.
"More than any time in history mankind faces a crossroads. One path leads to despair and utter hopelessness, the other to total extinction. Let us pray that we have the wisdom to choose correctly."

Woody Allen

---
http://dorianm.deviantart.com/
User avatar
Petar
Posts: 145
Joined: Sat Mar 22, 2008 2:25 pm
Location: The Ambiss

Re: GW Vienna

Post by Petar »

@Dorian I to tek sada kazes? :D
Shunka wrote:...Veliki pop. Ali u sustini nije narocito opasan. Sasvim dobro radi u svom coporu...
User avatar
Dorian
Posts: 203
Joined: Wed Mar 26, 2008 7:35 pm

Re: GW Vienna

Post by Dorian »

Niko nije pitao :)
"More than any time in history mankind faces a crossroads. One path leads to despair and utter hopelessness, the other to total extinction. Let us pray that we have the wisdom to choose correctly."

Woody Allen

---
http://dorianm.deviantart.com/
User avatar
Rover
Posts: 1150
Joined: Fri Feb 13, 2004 6:46 pm
Location: In DooRs

Re: GW Vienna

Post by Rover »

i nisi se slikao sa marincem ispred..ccc...

btw, ok je radnja, ima dosta prostora, mada je meni ona druga(damage unlimited, ili tako nesto) zabavnija
"I like my women like i like my cannons: Big, Loud and full of fire"
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Re: GW Vienna

Post by PeraNekron »

Rover wrote:i nisi se slikao sa marincem ispred..ccc...
Naravno da jesam, samo je lose ispala (mnogo mutna). :(
Meni je vrhunski sto u ponudi imaju Black Library knjige, ali nisam mogao da ih kupim, posto sam pazario figure za 40k/fantasy. :D (a i uglavnom su na nemackom.)
Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
User avatar
Dorian
Posts: 203
Joined: Wed Mar 26, 2008 7:35 pm

Re: GW Vienna

Post by Dorian »

Damage Unlimited je fenomenalan i mogu da se nadju stvarno razne i mnooogo matore OOP stvari, ali znaju i da deru sa cenama.
Zanimljiviji je generalno jer ima svega i svacega a ne samo GW.
"More than any time in history mankind faces a crossroads. One path leads to despair and utter hopelessness, the other to total extinction. Let us pray that we have the wisdom to choose correctly."

Woody Allen

---
http://dorianm.deviantart.com/
User avatar
ZergLord
Posts: 1001
Joined: Thu Dec 14, 2006 2:12 pm
Location: Zemun

Re: GW Vienna

Post by ZergLord »

PeraNekron wrote: Ovo sam morao da ufotkam. :D Tacno zamisljam Kharna kako se dernja ovako na nemackom! :lol: :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=uKHOL-EIGCY
User avatar
Rover
Posts: 1150
Joined: Fri Feb 13, 2004 6:46 pm
Location: In DooRs

Re: GW Vienna

Post by Rover »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
sjajno, tako odgovarajuce
"I like my women like i like my cannons: Big, Loud and full of fire"
User avatar
Skobra
Posts: 1077
Joined: Mon Oct 28, 2002 1:05 pm
Location: Bgd

Re: GW Vienna

Post by Skobra »

Dorian wrote:Damage Unlimited je fenomenalan i mogu da se nadju stvarno razne i mnooogo matore OOP stvari, ali znaju i da deru sa cenama.
Zanimljiviji je generalno jer ima svega i svacega a ne samo GW.
Ovo sa derikoza cenama stoji... mada je super sto imaju i gomilu bitseva i individualnih figurica za prodaju
opsidiannight wrote:Nema svrhe da ga osudujemo sto prodaje figure jebo je u stisci.

Myth
Posts: 110
Joined: Wed Jan 31, 2007 11:29 am
Location: BG

Re: GW Vienna

Post by Myth »

Moje omiljeno mesto u Becu, light motiv svakog boravka tamo :) Idem sada ponovo za koju nedelju 'Good Mooooorniiiing GWeeeeeeee!' :D
Post Reply

Return to “Druženje”