sve sto ste zeleli da znate o parkingu...

sa virtuelnim prijateljima

Moderator: Megabaja

Post Reply
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

sve sto ste zeleli da znate o parkingu...

Post by Megabaja »

... a niste imali koga da pitate... ili - kako to da ne platim parking 4 godine?

http://www.teleprompter.rs/prevare-park ... onite.html
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
jorgurt hlebozvak
Posts: 449
Joined: Mon Nov 29, 2004 1:07 pm

Re: sve sto ste zeleli da znate o parkingu...

Post by jorgurt hlebozvak »

Ovako stoje stvari. Prekršaj je kažnjivo delo manje društvene opasnosti od krivičnog dela i zbog toga može biti propisan aktom nižim od zakona, kao što je odluka lokalne samouprave. Koliko je meni poznato, odlukom ustavnog suda jeste ukinuta ta odluka kojom se oni koji parkiraju a ne plate kažnjavaju, jer to ne može biti kazna za nepropisno parkiranje, budući da to parkiranje i nije nepropisno, već se može naplatiti kao recimo "naknada" za korišćenje parking mesta koje nije blagovremeno plaćeno. Dakle ne može se zvati "kazna" već "doplatna karta". Kao kad se neko vozi u GSP-u bez karte. Prema tome, ne igrajte se i plaćajte parking.
orks rules!!! Osim kad to nije slučaj.
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Re: sve sto ste zeleli da znate o parkingu...

Post by Megabaja »

E... pa ja nisam shvatio da je to tako ozbiljno? Pa kakve posledice mogu da nastanu?
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
CheMilan
Posts: 213
Joined: Mon Apr 15, 2013 7:54 pm
Location: Beograd

Re: sve sto ste zeleli da znate o parkingu...

Post by CheMilan »

nikakve. :) mozes cak i da ne placas parking i samo kazes kako ti nije uruceno, tj vetar je odneo, neko mi je skinuo kartu i tako. pravis se lud :)
...pa i nisi bas najbolji...
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Re: sve sto ste zeleli da znate o parkingu...

Post by Megabaja »

ozbiljno? hoces da kazes da te niko nece juriti i tuziti?
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
igor
Mental midžit
Posts: 771
Joined: Thu Aug 14, 2003 12:21 am
Location: Pancevo

Re: sve sto ste zeleli da znate o parkingu...

Post by igor »

Ja imam 9 kazni i nista mi do sada nije stiglo (osim te kazne da platim) na postu. I to vec traje sada preko 2 godine.
Kontam da onima koji imaju desetine neplacenih kazni salju i tuzbe.
E sada da li ce jednog dana svima koji su zaposleni poslati na naplatu preko plate - videcemo.
User avatar
CheMilan
Posts: 213
Joined: Mon Apr 15, 2013 7:54 pm
Location: Beograd

Re: sve sto ste zeleli da znate o parkingu...

Post by CheMilan »

samo cu da zatvorim racun u banci ako to urade...
...pa i nisi bas najbolji...
User avatar
joggy
Hronos
Hronos
Posts: 1224
Joined: Sat Apr 06, 2002 6:17 am
Location: Buduca nezavisna Republika Kotez
Contact:

Re: sve sto ste zeleli da znate o parkingu...

Post by joggy »

ne salju tuzbe. Za neke kazne (verovatno slucajnim izborom), neki kao advokat (ciji je potpis izfotokopiran na papir) salje neke opominjujuce pismo da to platis u roku od 8 dana (opet), ili ce on ne znam sta da ti uradi.
Kao sto rekoh niti je to tuzba, niti ima njegov stvarni potpis, niti se tebi urucuje to u ruke (nego opet u sanduce), itd.
"Narod u demokratiji ne može da pogreši. Kakva god da je odluka naroda to je odluka Boga." Vulin.
"Potrebno je da vozilo koje vrši transport ima onu ruku napred, da prebacuje... Imaju proizvođači, ja sad ne znam ko su“ Velja.
„Na Beka su pucali amateri, jednom je čak spala kapuljača“ Nesa.
User avatar
jorgurt hlebozvak
Posts: 449
Joined: Mon Nov 29, 2004 1:07 pm

Re: sve sto ste zeleli da znate o parkingu...

Post by jorgurt hlebozvak »

Najverovatnije šalju opomene pred utuženje. Posle sledi predlog za izvršenje na osnovu verodostojne isprave. Prema ustaljenoj sudskoj/izvršiteljskoj praksi dovoljno je da se ta opomena uputi dužniku, ne treba dokaz i da je dužnik primio. Ovo zbog toga što naš čovek jelte kao što i sami kažete, vrlo uspešno izbegava prijem svake pošte. Predlog za izvršenje dostavlja se privatnom izvršitelju koji su isključivo nadležni za komunalne usluge. Izvršenje obuhvata i njihove troškove koji se prebacuju na teret dužnika. Plus zakonska zatezna kamata. Sa druge strane, pošto se radi o komunalnim uslugama, iste zastarevaju za godinu dana od dana dospelosti. Znači, ako imate "doplatnu kartu" na kojoj je datum stariji od godinu dana od datuma kada je predlog za izvršenje predat izvršitelju (a to se vidi iz prijemnog pečata izvršitelja stavljenog na primerak predloga za izvršenje koji vam se uručuje) onda je potrebno da napišete kratak prigovor na zaključak o izvršenju u kojem će te se pozvati na član 378. Zakona o obligacionim odnosima i reći da je potraživanje zastarelo. Dalje, da bi došlo do izvršenja na zaradama, odnosno naplatom preko tekućih i drugih računa, za to je potrebna vaša saglasnost. Predlozima za izvršenje se po pravilu predlaže da se izvršenje sprovede popisom, procenom i prodajom pokretnih stvari koje se zateknu kod dužnika, ako ovaj ne plati dobrovoljno svoju obavezu sa kamatom i troškovima postupka. U praksi se po pravilu dešava da izvršitelj kod dužnika ne nađe stvari koje njemu pripadaju i koje su podobne za izvršenje i posle dva pokušaja naplate izvršenje se obustavlja. I tu je kraj. To ovi iz Parking servisa znaju, zbog čega i otaljavaju posao.
orks rules!!! Osim kad to nije slučaj.
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Re: sve sto ste zeleli da znate o parkingu...

Post by Awakened »

Klub ljubitelja neplaćanja parkinga "Zmaj" :)
User avatar
joggy
Hronos
Hronos
Posts: 1224
Joined: Sat Apr 06, 2002 6:17 am
Location: Buduca nezavisna Republika Kotez
Contact:

Re: sve sto ste zeleli da znate o parkingu...

Post by joggy »

eto vidis, sve si lepo rekao :). Prvo, jedan tako glomazan sistem u javnom vlasnistvu kao sto je parking servis nema apsolutno nikakve sanse da pokrene postupak za 1 godinu. Koliko sam ja upucen on mora da zavede negde na sudu da je otpoceo proces naplate pre te jedne godine. Privatni izvrsitelji (citaj razbojnici) nisu mnogo radi da sirotinji upadaju na gajbu, jer se vrlo cesto desava da ovaj sa nekom prangijom pocne da ih juri po zgradi/poljani (ovo iz prve ruke znam za sigurno). Posto nema sta da izgubi, njemu zatvor dodje kao banja. Mnogo im je lakse da i dalje reketiraju narkomane. Plus, oni kostaju ozbiljne pare koje naravno traze unapred i koje i sami znaju da ne mogu da naplate od duznika jer ih on naprosto nema, i tako se opet dolazi do toga da duznik jedini izlaz vidi u tome da upuca razbojnike.
Sa zvanicnim izvrsiteljima ne znam kako tacno ide, ali znam da je potrebna neka ozbiljna procedura (u trajanju od vise od godinu dana sigurno) da bi ti oni dosli. Tu opcija obracuna sa divljeg zapada otpada, medjutim kao sto nam rece jorgurt, u 99% slucajeva taj covek nema nista prepisano na svoje ime, pa mu ni tada ne mogu nista (u ovom slucaju za kola uvek kaze da je prodao/ da nisu kod njega).
To sto je drzava nesposobna da ti uruci pismo, pa onda radi postupak bez da ti "znas" za to, moze u tajmanju ruku da bude osnov za jedno lepo sudjenje, zar ne? Prdpostaljam da posto u nasoj zemlji nista nije po ustavu, nije ni ovo?
Za tekuci racun sam znao i tu si u pravu. Medjutim, oni ti uzmu pare pa ti treba da se sudis sa njima (godinama). Ovo dovodi do toga da covek jednostavno ugasi svoj racun u banci i krene da prica okolo, sto banke nikako ne vole pa i one izbegavaju da budu saucesnici u zlocinu.

Sve u svemu, ako ode toliko daleko da dodju zvanicni izvrsitelji, to je otprilike kao da si izvukao 15 pogodaka na bingu. Moze da se desi, ali su sanse gotovo nikakve.

E i jos jedan biser. Ne znam koliko je tacno, ali poznanik (koji apsolutno nista ne placa drzavi) se kune da i kad se zavrsi sudjenje, ti mozes samo da platis sudske troskove, to je jedino sto sud interesuje. Za samu kaznu ih nije briga.
"Narod u demokratiji ne može da pogreši. Kakva god da je odluka naroda to je odluka Boga." Vulin.
"Potrebno je da vozilo koje vrši transport ima onu ruku napred, da prebacuje... Imaju proizvođači, ja sad ne znam ko su“ Velja.
„Na Beka su pucali amateri, jednom je čak spala kapuljača“ Nesa.
User avatar
jorgurt hlebozvak
Posts: 449
Joined: Mon Nov 29, 2004 1:07 pm

Re: sve sto ste zeleli da znate o parkingu...

Post by jorgurt hlebozvak »

Da bi neko naplatio preko tvog računa:
- prvo, mora da zna za tvoj račun i da isti navede u predlogu za izvršenje i da takav način naplate predloži
- drugo, sve i da zna u kojoj banci imaš račun, ali ne zna broj istog, niko bez tvoje saglasnosti ne može da ti ga blokira, jer davanje tih podataka spada u domen zaštite podataka o ličnosti. Banka ne može i ne sme bez tvoje saglasnosti da otkriva podatke o tvom računu. Ne može poverilac da ide okolo i pita banke da li neki dužnik ima račun i koji je broj.
Prema tome, naplata preko računa, a da ti o tome ništa ne znaš ne dolazi u obzir. Drugo su pravna lica kao dužnici kojima su računi javno objavljeni na sajtu NBS-a i koji ne potpadaju pod zaštitu.
Dalje, to sa izvršiteljima i JKP - ima nije ni približno toliko kilavo. Iz sopstvenog iskustva znam da su izvrštelji za par nedelja kada su u pitanju pravna lica, poslidali pare sa računa dužnika, ako su ovi iole bili solventni. Javna preduzeća imaju i te kako mogućnost da pokriju svoja potraživanja u veoma kratkom roku. Daleko od toga da im treba godinu dana da pokrenu postupak. Kod mene predlozi za utuženje stižu u principu za aktuelna, nezastarela potraživanja.
Izvršitelji su u principu aktivni i kada su u pitanju fizička lica. Za mesec, dva oni izlaze na teren. Druga je stvar šta oni tamo rade i kako se provedu.
orks rules!!! Osim kad to nije slučaj.
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Re: sve sto ste zeleli da znate o parkingu...

Post by Megabaja »

mislim da se nismo razumeli u prvom postu...
... a niste imali koga da pitate... ili - kako to da ne platim parking 4 godine?
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
joggy
Hronos
Hronos
Posts: 1224
Joined: Sat Apr 06, 2002 6:17 am
Location: Buduca nezavisna Republika Kotez
Contact:

Re: sve sto ste zeleli da znate o parkingu...

Post by joggy »

evo nove teme, bagra iz servisa uvodi slikanje kola kao dokaz i kaznu od 5k dinara.
Koliko sam ja obavesten nijedan oblik elektronskog zapisa nije dokaz na nasem sudu, a i dalje ostaje problem sa tim ko je ustvari vozio automobil, kao i ona da nije ustavno sve to jer oni ne mogu da naplate i dalje kaznu.
Ipak, neko vreme cu morati da parkiram malo dalje od kluba dok ne vidim kako sve to ide :evil: . U svakom slucaju imamo fore do 1. oktobra
"Narod u demokratiji ne može da pogreši. Kakva god da je odluka naroda to je odluka Boga." Vulin.
"Potrebno je da vozilo koje vrši transport ima onu ruku napred, da prebacuje... Imaju proizvođači, ja sad ne znam ko su“ Velja.
„Na Beka su pucali amateri, jednom je čak spala kapuljača“ Nesa.
User avatar
CheMilan
Posts: 213
Joined: Mon Apr 15, 2013 7:54 pm
Location: Beograd

Re: sve sto ste zeleli da znate o parkingu...

Post by CheMilan »

E to su mediji pogresno preneli. Fora je sledeca, umesto da pauk nosi kola koja su parkirana nepropisno, oni ce ih slikati i kaciti kazne. :) nego ko zna koliko su platili ovi iz parking servisa da nastane konfuzija u novinama ali ako procitas jos par puta videces da nista ne pise za ne placanje parkinga i za te kazne
...pa i nisi bas najbolji...
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Re: sve sto ste zeleli da znate o parkingu...

Post by Megabaja »

evo nove teme, bagra iz servisa uvodi slikanje kola kao dokaz i kaznu od 5k dinara.
Koliko sam ja obavesten nijedan oblik elektronskog zapisa nije dokaz na nasem sudu, a i dalje ostaje problem sa tim ko je ustvari vozio automobil, kao i ona da nije ustavno sve to jer oni ne mogu da naplate i dalje kaznu.
Ipak, neko vreme cu morati da parkiram malo dalje od kluba dok ne vidim kako sve to ide :evil: . U svakom slucaju imamo fore do 1. oktobra
kao sto kaze milance, matori, to su kazne za nepropisno parkirana vozila. tvoje je propisno parkirano, samo ti nisi platio kartu...
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
CheMilan
Posts: 213
Joined: Mon Apr 15, 2013 7:54 pm
Location: Beograd

Re: sve sto ste zeleli da znate o parkingu...

Post by CheMilan »

e ljudi meni stigle advokatske koverte i kao da platim kazne za parking, a ako ne platim da ce me tuziti... :D Jel vam stizalo tako nesto?
...pa i nisi bas najbolji...
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: sve sto ste zeleli da znate o parkingu...

Post by Dzon Vejn »

Nikoli to stize uredno vec jedno 2-3 godine (on ce vec znati koliko tacno dugo :D). Tuzice ga, samo sto ga nisu tuzili, tuzicemo te sad, tuzicemo te sad odmah, odmah, itd.
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
teclis
Posts: 2238
Joined: Sun Sep 23, 2007 11:01 am
Location: Basket teren
Contact:

Re: sve sto ste zeleli da znate o parkingu...

Post by teclis »

ovaj topic je public
User avatar
igor
Mental midžit
Posts: 771
Joined: Thu Aug 14, 2003 12:21 am
Location: Pancevo

Re: sve sto ste zeleli da znate o parkingu...

Post by igor »

Ja imam 10tak tih koverti od advokata za parking vec preko 2 godine. I nista se ne desava.
Sa pravne strane nista ne mogu da urade. Znam to jer mi je advokatica koja se bavi sa tim - rad sa bankama, slanje opomena, tuzbe i prinudna naplata rekla. Ceo proces oko toga za kaznu od 1xxx din je ne neisplativ nego apsurdan. Bolje da ne znate kakve sve procedure idu za one sto su dizali kredit pa prinudna naplata.. Zakon, brzina i sve je teska smejurija.
To je sve sa strane prinudne naplate i tuzbe. A da li je uopste zakonito izdavati te kazne i to - to nemam pojma :)
User avatar
CheMilan
Posts: 213
Joined: Mon Apr 15, 2013 7:54 pm
Location: Beograd

Re: sve sto ste zeleli da znate o parkingu...

Post by CheMilan »

znaci samo kulijana?! :D i likovi samo prete?
...pa i nisi bas najbolji...
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Re: sve sto ste zeleli da znate o parkingu...

Post by Megabaja »

da.
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Re: sve sto ste zeleli da znate o parkingu...

Post by bojan »

teclis wrote:ovaj topic je public
I?
Neka se ljudi obrazuju.
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
User avatar
teclis
Posts: 2238
Joined: Sun Sep 23, 2007 11:01 am
Location: Basket teren
Contact:

Re: sve sto ste zeleli da znate o parkingu...

Post by teclis »

bojan wrote:
teclis wrote:ovaj topic je public
I?
Neka se ljudi obrazuju.
ali ali uhapsice vas :(
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Re: sve sto ste zeleli da znate o parkingu...

Post by Megabaja »

Vidi, imenjace, mozda je malo kasno da ti ja sad objasnjavam kako, tek sistem u kome zivis je pravni, i kao takav podrazumeva krsenje nekog zakona na ozbiljan nacin, da bi rezultat bio hapsenje. ovo nije taj slucaj.
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
CheMilan
Posts: 213
Joined: Mon Apr 15, 2013 7:54 pm
Location: Beograd

Re: sve sto ste zeleli da znate o parkingu...

Post by CheMilan »

Jel ste videli u novinama sto su nekoj bakuti uzeli 19 000 dinara za 26 dinara duga :D Privatna komora izvrsitelja?!
...pa i nisi bas najbolji...
User avatar
CheMilan
Posts: 213
Joined: Mon Apr 15, 2013 7:54 pm
Location: Beograd

Re: sve sto ste zeleli da znate o parkingu...

Post by CheMilan »

al ta zena nije platila nesto JKP INFORMATIKA, to je neko sranje u novom sadu za telekomunikacije..
...pa i nisi bas najbolji...
User avatar
deka
Medved ili Jeti? Odlučite sami.
Posts: 1116
Joined: Thu Feb 24, 2005 3:55 pm

Re: sve sto ste zeleli da znate o parkingu...

Post by deka »

Informatika ti je u NS isto što je infostan u Bg...
Image Image
User avatar
CheMilan
Posts: 213
Joined: Mon Apr 15, 2013 7:54 pm
Location: Beograd

Re: sve sto ste zeleli da znate o parkingu...

Post by CheMilan »

ahaaa.. ali su joj uzeli 19 000 dinara eeeeej ?! :)
...pa i nisi bas najbolji...
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Re: sve sto ste zeleli da znate o parkingu...

Post by Megabaja »

procitajte Zakon o izvršenju i obezbeđenju. nije tako jednostavno dovesti neciji dug na naplatu, ako se postuju zakonske procedure.
i ne verujte svemu sto pise na internetu, nego trazite sami odgovore na pitanja koja vas interesuju...
Za odlučivanje u postupku izvršenja i obezbeđenja stvarno je nadležan osnovni i privredni sud, u skladu sa zakonom koji određuje nadležnost sudova, izuzev za odlučivanje po vanrednim pravnim lekovima, u kom slučaju se nadležnost suda određuje u skladu sa zakonom.
znaci da bi neko potrazivao naplatu prvo sud mora da donese odluku, a to podrazumeva ceo proces u kome i lice od koga se dug potrazuje mora da bude obavesteno - na primer.
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Re: sve sto ste zeleli da znate o parkingu...

Post by Pendargon »

Megabaja wrote: lice od koga se dug potrazuje mora da bude obavesteno - na primer.
TO je jako u srbiji lepo regulisano. Probaju dostavu jednom, tebe nema kuci, posle okace na oglasnu tablu suda i ti se smatras obavestenim, caodovidjenja
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
CheMilan
Posts: 213
Joined: Mon Apr 15, 2013 7:54 pm
Location: Beograd

Re: sve sto ste zeleli da znate o parkingu...

Post by CheMilan »

znaci sa vremena na vreme idemo do suda da bacimo pogled?! :D
...pa i nisi bas najbolji...
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Re: sve sto ste zeleli da znate o parkingu...

Post by Awakened »

Preporucujem jednom u 3 dana kako ne bi propustili rok za progovor.
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Re: sve sto ste zeleli da znate o parkingu...

Post by Megabaja »

Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
joggy
Hronos
Hronos
Posts: 1224
Joined: Sat Apr 06, 2002 6:17 am
Location: Buduca nezavisna Republika Kotez
Contact:

Re: sve sto ste zeleli da znate o parkingu...

Post by joggy »

ja ne vidim ovde spisak ljudi protiv kojih se vodi ili je zavrsen postupak, a bez njihovog znanja o tome
"Narod u demokratiji ne može da pogreši. Kakva god da je odluka naroda to je odluka Boga." Vulin.
"Potrebno je da vozilo koje vrši transport ima onu ruku napred, da prebacuje... Imaju proizvođači, ja sad ne znam ko su“ Velja.
„Na Beka su pucali amateri, jednom je čak spala kapuljača“ Nesa.
srebrni vitez
Posts: 472
Joined: Tue Jan 25, 2005 4:41 pm
Location: Stojni Beograd

Re: sve sto ste zeleli da znate o parkingu...

Post by srebrni vitez »

Закон је јасан - њихово је да се распитају. Логичан одговор на матриксовско избегавање свих обојених и необојених коверата у Србаља.
"Пoкa цapь Hикoлaй вoйнy вoeвaл,
Pacпутин eму жeну пoeбaл!"
User avatar
CheMilan
Posts: 213
Joined: Mon Apr 15, 2013 7:54 pm
Location: Beograd

Re: sve sto ste zeleli da znate o parkingu...

Post by CheMilan »

E ljudi meni danas stigla kao opomena za placanje koja izgleda kao racun sa sve prijavom i lici na kazne kao sto ti pisu saobracajci i opet pise da imam rok od 8 dana. jel su vam stizale takve?
...pa i nisi bas najbolji...
Post Reply

Return to “Druženje”