Posta Srbije.

sa virtuelnim prijateljima

Moderator: Megabaja

Post Reply
User avatar
Surfer
Posts: 106
Joined: Fri Jul 10, 2009 9:52 pm

Posta Srbije.

Post by Surfer »

Da li je neko imao problema sa posiljkama iz inostranstva u poslednjih par meseci?
Narucio sam karte za V:tes sa Hacards.com u julu i do danas mi nista nije stiglo. Kao i svi Romi, nisam platio 5 funti za tracking number. :D
Otisao sam u postu, ali su mi rekli da nemaju pojma, da ne mogu da mi pomognu. Ima neko neku ideju, wtf da radim?
User avatar
sto mu gromova
Posts: 1089
Joined: Sun Oct 23, 2005 3:29 pm
Location: blok 21

Re: Posta Srbije.

Post by sto mu gromova »

Surfer wrote: Sat Oct 07, 2017 2:34 pm Da li je neko imao problema sa posiljkama iz inostranstva u poslednjih par meseci?
Narucio sam karte za V:tes sa Hacards.com u julu i do danas mi nista nije stiglo. Kao i svi Romi, nisam platio 5 funti za tracking number. :D
Otisao sam u postu, ali su mi rekli da nemaju pojma, da ne mogu da mi pomognu. Ima neko neku ideju, wtf da radim?
Nista, mozes da kupis konopac i da se obesis ritualno pred zgradom poste.
Ja sam svojevremeno u nekoliko navrata razgovarao sa nekima iz poste. Navodno, sve sto ide preko Madjarske za Srbiju kao neregistrovano, vrlo moze da se "zagubi". Simptomaticno je to sto su svaki put i kod mene bile karte u pitanju. Secam se da sam jednom napravio porudzbinu karata koje mi naravno nikad nisu stigle. Trazim refund i dobijem, i sad posto me je sramota da opet narucim isto iz iste prodavnice, posle mesec ipo dana od prve porudzbine narucim iste karte iz druge prodavnice, i naravno ni to mi nikad nije stiglo. 2 iste posiljke za mesec ipo... Tu sam i dobio to objasnjenje o Madjarskoj.
User avatar
teclis
Posts: 2238
Joined: Sun Sep 23, 2007 11:01 am
Location: Basket teren
Contact:

Re: Posta Srbije.

Post by teclis »

horor -.-
User avatar
Surfer
Posts: 106
Joined: Fri Jul 10, 2009 9:52 pm

Re: Posta Srbije.

Post by Surfer »

Zlajo, hvala na odgovoru. Lakse ti je kad znas da nisi jedini. :D :)
Epilog cele price je da ce mi sa hacards-a poslati karte ponovo, samo da ovaj put platim tracking number i ponovo postarinu, sto zajedno izadje oko 8,5 funti. Sreca pa oni uvek osiguravaju posiljke.
Post Reply

Return to “Druženje”