Traženje igrača za 40k

sa virtuelnim prijateljima

Moderator: Megabaja

Post Reply
User avatar
ND999
Posts: 4
Joined: Sun Oct 09, 2011 10:47 pm
Location: Beograd / Voždovac

Traženje igrača za 40k

Post by ND999 »

Dobar dan svima :)

Ja sam nedavno završio sa svojom ''malom'' vojskom Tiranida (Warhammer 40k), i naravano, želeo bih da nađem nekoga da bih igrao sa njima. Ali, ovo bi bila moja prva borba ikada, iako sam potpuno pročitao (i razumeo) Warhammer 40k Rulebook, i dalje bih želeo da ova borba bude više kao neki tutorial za mene, ako je to OK. :D

Pa, ko bi mogao danas (ili sutra) da dođe u Hobby Store (i odredite kada, meni je svejedno) pa da malo igramo?
I don't hate you, I just love to hurt you :)
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: Traženje igrača za 40k

Post by Hypodermic »

Pogresan podforum, ima cela posebna sekcija za 40k, kao i za zakazivanje bitaka poseban topik, ovde: http://forum.klubzmaj.org/viewforum.php?f=7

Inace, subotom obicno uvek ima nekog u HS ko je raspolozen za igru. Sta vise, u toku je turnir (traje do oko 7 veceras) pa mozes da vidis neke partije.
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
ND999
Posts: 4
Joined: Sun Oct 09, 2011 10:47 pm
Location: Beograd / Voždovac

Re: Traženje igrača za 40k

Post by ND999 »

o, izvinite, nov sam ovde, ali hvala za vašu pomoć :)
I don't hate you, I just love to hurt you :)
Post Reply

Return to “Druženje”