GW stvari u Kini

sa virtuelnim prijateljima

Moderator: Megabaja

Post Reply
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

GW stvari u Kini

Post by PeraNekron »

Momci, javljam vam se iz Hong Konga. Uspeo sam da lociram radnju gde vrlo verovatno prodaju, radi svakog dana do 9, tako da cu veceras otici (ovde je vreme +6 sati u odnosu na nasu zonu), mada sve mi se cini da ovde GW (ili bilo koja nama poznata firmu koja se bavi istim stvarima) nema zvanicno predstavnistvo, ali ovde postoje udruzenja ljubitelja table-top strateskih i drustvenih igara, pa cu tako poceti. Ukoliko vas ne mrzi previse, procesljajte net za neke adrese u gradovima Wuhan i Beijing, pa postujte ovde ili mi saljite na pm, pa cu nastojati da obidjem. :)
Ukoliko uspem da nadjem, javim vam, pa ako nesto nekog interesuje, videcu da li mogu da kupim. :)

Puno pozdrava iz ovog Hive Citya, vidimo se za 15ak dana. :D
Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: GW stvari u Kini

Post by opsidiannight »

Pero uzdanico Srbije, kupi lopatu i tovari plastiku u džakove. Živjela Narodna Republika Kina, živjeo Veliki vođa revolucije Mao, Tajvan je neotuđivi deo kineske teritorije.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Re: GW stvari u Kini

Post by PeraNekron »

Bio sam u radnji, i tamo imaju samo knjige i board-gameove, ali su mi dali adresu gde mogu da nadjem GW minijature, pa cu sutra otici. :D Evo nekoliko slika, kako to izgleda. :D

Image

Image

Call of Cthulu na kineskom. :P

Image

Image
Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
User avatar
Kirgan
Ser
Posts: 1624
Joined: Mon Sep 06, 2004 12:32 pm
Location: Banovo Brdo Republika

Re: GW stvari u Kini

Post by Kirgan »

Lepo nema sta :twisted:
Josef Quartjin (Enemy Within):

"Zbogom Wittgendorf-e na k...c te nabijem" Sommerzeit 13. 2512.
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Re: GW stvari u Kini

Post by PeraNekron »

Nisam uspeo danas da odem do radnje, prvo zato sto se nalazi u tri lepe, drugo sto je taxi skup do bezumlja, a gradski prevoz ima neku ...cudnu putanju. Mada, koliko sam cuo od drugih, tamo izbor i nije neki, posto Kina nema zvanicno predstavnistvo, ovi sve uvoze, a cene su manje vise iste kao nase (razlike su mozda +- 200 dinara, ali na njihovu prosek platu od 3500$... ). Sutra putujemo za Wuhan, koji je u centralnoj Kini, pa cemo tamo videti, za sad...
Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
User avatar
TheMarko
Posts: 639
Joined: Sun Jan 22, 2006 2:24 am
Location: Altdorf
Contact:

Re: GW stvari u Kini

Post by TheMarko »

Ako budes svracano u Shanghai, potrazi Zark, Zork, Zerg ili tako nesto . . . u sred nekog mola, na spratu . . . ja tamo 2010 kupio dobro za male pare . . . ispod ruke od nekog lika koji je tu blejao bezveze - ili je bar tako izgledao . . . ;)
There is no problem a cannon* can't solve.
Dzon Vejn wrote:Ali uopste nije poenta u tome... poenta je da ti:
1. Nemas veru u Sigmara, i zato ti Hellblaster ne radi protiv goblina, kostura, itd.
2. Verujes u tamo neke tenkove, i ostale alternativne metodologije imperijalne borbe, dok je u stvarnosti Hellblaster osnova svega :D - dakle topovi, mortari, handugnneri, tenkovi - to sve dodje i prodje; jedino je Hellblaster siguran posao ;).
*Zbog promene sistema koji igram, ovo treba citati kao "combined late US veteran artillery barage of 12 or more barrels with first roll to range in success"
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Re: GW stvari u Kini

Post by PeraNekron »

Hvala na savetu, ali necemo svracati u Shanghai. Sad putujemo za Wuhan, a posle za Peking. :)

EDIT : Blazen bio GW store finder! :D Nadjoh independent retailers i tamo i u Pekingu. :D
Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Re: GW stvari u Kini

Post by PeraNekron »

Ok, u Wuhanu nema ama bas niceg (jos je i nepostojeca adresa + pogresna mapa na store finderu), a u Pekingu necu imati vremena bilo sta da pogledam skoro. Prelistao sam google i ostale gluposti, i mogu vam reci da se cene ne razlikuju previse od nasih/engleskih. Da, jedino da nadjem nekog da mi proda onako, ispod ruke, u nekoj vukojebini, ali sta da se radi sad. :D Uostalom, apsolutna vecina kineza ne razume zasto bi ti skupljao male cikice da ih sklapas i bojis i da se posle igras sa njima. :P
Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: GW stvari u Kini

Post by opsidiannight »

Reci im da igraš za pare i počeće da te razumeju. Štaviše hteće da probaju pa možeš da ih odereš i zaradiš štogod u stranjskoj zemlji.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
Post Reply

Return to “Druženje”