TST 2010

Obaveštenja o najnovijim turnirima u Zmaju i prijateljskim klubovima.
Post Reply
Orthodox
Posts: 79
Joined: Tue Apr 03, 2007 7:20 am
Location: Hamburg

TST 2010

Post by Orthodox »

Protekli vikend je bio jedan lokalni skup igraca tabletop-a iz (uglavnom) sjeverne Njemacke. Skup se desio u Bad Oldesloe-u, u okolini Hamburga. Iznajmi se jedan hostel i nas 50-tak se skupi, skup je interni, sto nam ostavlja dva cijela dana za igranje bez granica. Evo i par slika sto sam napravio.

http://s307.photobucket.com/albums/nn28 ... 2/tst2010/
Pozdrav,
Vaske
User avatar
Zekina banda
Posts: 1459
Joined: Tue Dec 20, 2005 8:16 am

Re: TST 2010

Post by Zekina banda »

Sjani tereni. Koje ste sve igre igrali?
Image
Izgubio je sve ko nije razumeo da je pobeda bila nesto drugo
http://offgridttgamers.blogspot.rs/
stari blog http://waxerspasttime.wordpress.com/
User avatar
slobodanns
Posts: 85
Joined: Wed Sep 06, 2006 5:38 pm

Re: TST 2010

Post by slobodanns »

Kako bih voleo da mogu Malifaux odigrati barem jednom na onom "cvetnom" terenu. Savrsen je...
Imas li jos slika, kapiram da su ove sa prvog dana...
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: TST 2010

Post by Dzon Vejn »

Tereni su stvarno ekstra.
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
Orthodox
Posts: 79
Joined: Tue Apr 03, 2007 7:20 am
Location: Hamburg

Re: TST 2010

Post by Orthodox »

Od igara su bile sljedece:

Cvjetni teren - Song of Blades and Heroes. U posljednje vrijeme popularan i u nasem klubu, bas cemo u utorak neku kampanju da zapocnemo sa 600 poena i da vidimo dokle ce ici. Ne znam da li ste igrali, ali pravila su prilicno jednostavna i laka za nauciti, a igra onda ide isto interesantno.

Staljingrad i Pegasus bridge - Disposable heroes u 20mm. isto jedan od omiljenih formata za ta pravila. Ja spremam inace i africki korpus i 8. armiju pa ce u neko dogledno vrijeme biti i pustinjskih terena.

Samuraji su moji, neka moja obradjena pravila za This very ground (takodje od iron ivan games-a).

Onaj after apocalypse teren koristi neku modifikovanu verziju Triumph and tragedy pravila (momak koji je napravio pravila je vodio i staljingradsku bitku).

Imali smo jos cold wars sa 6mm (Ruje upadaju preko istocne Njemacke u zapadnu i pokusavaju pregaziti dio oko Elbe) :)

Mali avioncici su "Check your six" pravila, veoma interesantno, neka slicnost sa wings of war je tu, ali ima svojih specificnosti.

Onu africku plocu za Sudan smo igrali u nedjelju sa Triumph and tragedy pravilima, to je bila neka mass koljacina, Englezi na kraju izgubili ali nisu ni imali sanse. Nazalost nije bilo slika (sto je bio povecan na 180 x 120 cm).

Bilo je jos nekih pulp .45 adventure igrica, ali nazalost nisam pravio slike.

U sustini TST je neka vrsta test stolova za nas prije TACTICA-e koja je uvijek krajem februara. U medjuvremenu je jos jedan dogadjaj u Danskoj (HORIZONT II) gdje ce biti jos lijepih stolova. Kad bude slika poslacu! :)
Pozdrav,
Vaske
Post Reply

Return to “Turniri i dešavanja: Bez paljenja kartica i prevrtanja stolova od 2003.”