6. izložba LEGO kluba Skockani - Šumice 12.01.-20.01.

Obaveštenja o najnovijim turnirima u Zmaju i prijateljskim klubovima.
Post Reply
User avatar
Sammael
Posts: 371
Joined: Mon Mar 18, 2002 9:52 pm
Location: Zvezdara

6. izložba LEGO kluba Skockani - Šumice 12.01.-20.01.

Post by Sammael »

Znam sigurno da i ovde ima ljubitelja LEGO kockica - dođite da vidite između ostalog i veeeeliku (1.5 x 4m) Lego fantasy dioramu s ljudima, patuljcima, vilenjacima, undeadovima, zmajevima, orkovima, lizardmenima i ostatkom ekipe. Nije što sam ja pravio 50% diorame, al' mnogo je dobra ;)

Image

Image
Yowza
Posts: 108
Joined: Wed Jun 16, 2010 12:12 pm
Location: Zagreb

Re: 6. izložba LEGO kluba Skockani - Šumice 12.01.-20.01.

Post by Yowza »

Vau, diorama je superiška!!! :applause: :applause: :applause:

P.S. može li još slika nje i ostalih stvari sa izložbe?
User avatar
Sammael
Posts: 371
Joined: Mon Mar 18, 2002 9:52 pm
Location: Zvezdara

Re: 6. izložba LEGO kluba Skockani - Šumice 12.01.-20.01.

Post by Sammael »

Evo jedna selekcija fotki (i jedan clip), ali neću baš sve da stavim da bi imali razloga da dođete...

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... Z_v7Ptt6O8
User avatar
TheMarko
Posts: 639
Joined: Sun Jan 22, 2006 2:24 am
Location: Altdorf
Contact:

Re: 6. izložba LEGO kluba Skockani - Šumice 12.01.-20.01.

Post by TheMarko »

Nemojte molim vas da me pogresno shvatite . . . Odlicno je, odusevljen sam, ali bi zastave na piratskim brodicima trebalo da budu okrenute sve na istu stranu zbog, jelte, vetra . . .
There is no problem a cannon* can't solve.
Dzon Vejn wrote:Ali uopste nije poenta u tome... poenta je da ti:
1. Nemas veru u Sigmara, i zato ti Hellblaster ne radi protiv goblina, kostura, itd.
2. Verujes u tamo neke tenkove, i ostale alternativne metodologije imperijalne borbe, dok je u stvarnosti Hellblaster osnova svega :D - dakle topovi, mortari, handugnneri, tenkovi - to sve dodje i prodje; jedino je Hellblaster siguran posao ;).
*Zbog promene sistema koji igram, ovo treba citati kao "combined late US veteran artillery barage of 12 or more barrels with first roll to range in success"
User avatar
Sammael
Posts: 371
Joined: Mon Mar 18, 2002 9:52 pm
Location: Zvezdara

Re: 6. izložba LEGO kluba Skockani - Šumice 12.01.-20.01.

Post by Sammael »

Haha, ja imam isti taj problem, samo ovoga puta nisam ja radio piratsku dioramu pa nisam obratio pažnju. Kad budem otišao na dežurstvo sutra uveče izokretaću ih :)
User avatar
Sammael
Posts: 371
Joined: Mon Mar 18, 2002 9:52 pm
Location: Zvezdara

Re: 6. izložba LEGO kluba Skockani - Šumice 12.01.-20.01.

Post by Sammael »

Danas je poslednji dan. A okrenuo sam zastave sve na istu stranu ;)
User avatar
TheMarko
Posts: 639
Joined: Sun Jan 22, 2006 2:24 am
Location: Altdorf
Contact:

Re: 6. izložba LEGO kluba Skockani - Šumice 12.01.-20.01.

Post by TheMarko »

:applause: Steta sto nema TwoTumbsUp smajlija . . . ;) Bio bi WayMoreCool . . . ;)
There is no problem a cannon* can't solve.
Dzon Vejn wrote:Ali uopste nije poenta u tome... poenta je da ti:
1. Nemas veru u Sigmara, i zato ti Hellblaster ne radi protiv goblina, kostura, itd.
2. Verujes u tamo neke tenkove, i ostale alternativne metodologije imperijalne borbe, dok je u stvarnosti Hellblaster osnova svega :D - dakle topovi, mortari, handugnneri, tenkovi - to sve dodje i prodje; jedino je Hellblaster siguran posao ;).
*Zbog promene sistema koji igram, ovo treba citati kao "combined late US veteran artillery barage of 12 or more barrels with first roll to range in success"
Post Reply

Return to “Turniri i dešavanja: Bez paljenja kartica i prevrtanja stolova od 2003.”