[WHFB+] Jatacenje 2013 - 26. i 27. januar 2013.

Obaveštenja o najnovijim turnirima u Zmaju i prijateljskim klubovima.
User avatar
kgkid
Posts: 493
Joined: Thu Nov 18, 2004 8:53 pm
Location: Kragujevac
Contact:

[WHFB+] Jatacenje 2013 - 26. i 27. januar 2013.

Post by kgkid »

Pokusavamo da planiramo Sedmo Jatacenje malo unapred.

Cilj nam je da organizujemo Warhammer druzenje uz promociju hobija, kao i do sada, po sto povoljnijim uslovima za goste (besplatan parking, dostupnost brze klope, svetao i topao prostor za igru, pomoc oko prenocista...).

U tom cilju sigurno je da proslogodisnji prostor ne mozemo da dobijemo po onako povoljnim uslovima. Stoga smo prinudjeni da razmatramo alternativna resenja. Ovaj proces zahteva da sto pre definisemo datum Jatacenja 2013.

Trenutno razmatramo opcije 25. - 26. januar i 8. - 9. februar, ali pitanje je koliko cemo stvarno moci da biramo.

Ukoliko budemo mogli da biramo, zelimo da sto pre cujemo sta vi, kao nasi dragi gosti mislite o tome koji datum je bolji.

Interesuje nas i okviran broj zainteresovanih, prevashodno zbog logistike celog dogadjaja.

Neke stvari se ne menjaju:

1. princip je druzenje. Jatacenje je organizovano od igraca za igrace, sa jedinim ciljem upoznavanja i druzenja uz prijatne partije WHFB.

2. Iako mi predlazemo da imate liste u skladu sa aktuelnim ETC pravilima, zbog lakseg nalazenja protivnika, niste u obavezi da to postujete. Igrace se ko zeli, cime zeli, sa onim koga ubedi da igra protiv njega. Probajte da spremite i liste za potencijalne mega-bitke, manje partije i slicno.

3. Druge igre i sistemi su dobrodosli, ali mi ne mozemo da obecamo potreban teren, ili protivnike. Ukoliko ste voljni da na Jatacenju igrate i predstavite neku drugu igru, javite nam se da se dogovorimo.
Last edited by kgkid on Mon Dec 24, 2012 6:11 pm, edited 1 time in total.
kuliraj dete, zivot je pred tobom.
User avatar
BoltaFodda
Posts: 160
Joined: Tue Nov 04, 2008 2:39 pm

Re: [WHFB+] Jatacenje 2013

Post by BoltaFodda »

Ja glasam za februar.

Glavni razlog je sto platu primam pre datog datuma, pa bi finansijski bio komotniji da dodjem tada. Pretpostavljam da ce vecina ucesnika imati tu perspektivu.

Inace, do sad nikad nisam bio na Jatacenju i nadam se da cu konacno otici. Do sad se stalno nesto isprecavalo. Nadam se da cu moci da predstavim igru Hell Dorado (valjda cu da obojim ovo malo figura sto imam do tada, ako ne, nosim WH.)
I myself am a self-proclaimed expert, if I do say so myself.
Jagos
Posts: 246
Joined: Mon Nov 10, 2008 2:41 pm

Re: [WHFB+] Jatacenje 2013

Post by Jagos »

'De si Urose! Mora da se ove zime ide u Kragujevac, prosle smo Joske i ja bili, bilo je jos ljudi, mnogo je dobro zezanje, da ne spominjem kafanu :)

Ja sam isto za februar. Mora i ove godine da se dodje. Kad smo vec tu, jel nam dolazite na veliki turnir, dragi nasi Kragujevcani?
User avatar
joggy
Hronos
Hronos
Posts: 1224
Joined: Sat Apr 06, 2002 6:17 am
Location: Buduca nezavisna Republika Kotez
Contact:

Re: [WHFB+] Jatacenje 2013

Post by joggy »

ja sam kao i uvek zainteresovan, datum mi nije bitan
"Narod u demokratiji ne može da pogreši. Kakva god da je odluka naroda to je odluka Boga." Vulin.
"Potrebno je da vozilo koje vrši transport ima onu ruku napred, da prebacuje... Imaju proizvođači, ja sad ne znam ko su“ Velja.
„Na Beka su pucali amateri, jednom je čak spala kapuljača“ Nesa.
User avatar
igor
Mental midžit
Posts: 771
Joined: Thu Aug 14, 2003 12:21 am
Location: Pancevo

Re: [WHFB+] Jatacenje 2013

Post by igor »

Ove godine definitivno dolazim!
Samo meni nikako ne odgovara februar, jer mi ispitni rok na fakultetu pocinje krajem januara pa sve do kraja februara. Kao sto mislim da je i na mnogim drugim fakultetima, pa ako mozete uzmite i to u obzir!
Ja glasam za 25-26 Januar, jest da je dan pred Sv. Savu, al je makar raspust i nije mi rok za fax.
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: [WHFB+] Jatacenje 2013

Post by Dzon Vejn »

Isto zainteresovan. Bolji mi je januarski termin.
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
Myth
Posts: 110
Joined: Wed Jan 31, 2007 11:29 am
Location: BG

Re: [WHFB+] Jatacenje 2013

Post by Myth »

Dolazim sa jos par ljudi, vec se dogovaramo :wink:
Do tada cu verovatno i imati sve sto mi treba ofarbano, sto sada jos uvek nije slucaj i zbog cega na zalost propustam BG turnir.
User avatar
TheMarko
Posts: 639
Joined: Sun Jan 22, 2006 2:24 am
Location: Altdorf
Contact:

Re: [WHFB+] Jatacenje 2013

Post by TheMarko »

@Jagos, prosle godine smo se super proveli, ali tada nije vazilo pravilo ofarbane vojske, a vremena imam taman toliko da farbam 5 sati godisnje . . . Tako da ove godine, nece me biti na turniru. Ako se nekim cudom organizuje neka ekipa za dolazak, doci cu sa njima rado na druzenje . . . ;)
There is no problem a cannon* can't solve.
Dzon Vejn wrote:Ali uopste nije poenta u tome... poenta je da ti:
1. Nemas veru u Sigmara, i zato ti Hellblaster ne radi protiv goblina, kostura, itd.
2. Verujes u tamo neke tenkove, i ostale alternativne metodologije imperijalne borbe, dok je u stvarnosti Hellblaster osnova svega :D - dakle topovi, mortari, handugnneri, tenkovi - to sve dodje i prodje; jedino je Hellblaster siguran posao ;).
*Zbog promene sistema koji igram, ovo treba citati kao "combined late US veteran artillery barage of 12 or more barrels with first roll to range in success"
Jagos
Posts: 246
Joined: Mon Nov 10, 2008 2:41 pm

Re: [WHFB+] Jatacenje 2013

Post by Jagos »

Iskreno, nadam se da ce se popustiti oko toga jer u suprotnom dosta igraca nece doci :( Razumem da je mnogo lepse i bolje kada su vojske ofarbane, te podrzavam inicijativu, ali bi bila grehota da dara predje meru pa da bude zaista malo igraca. Pa da se onda ipak podruzimo i ovde :D
User avatar
teclis
Posts: 2240
Joined: Sun Sep 23, 2007 11:01 am
Location: Basket teren
Contact:

Re: [WHFB+] Jatacenje 2013

Post by teclis »

i meni je zao sto necu videti neke ljude, ali ako ce se praviti turnir neka onda bude svi da imaju cosmos armije, ili pak turnir u paperhammeru.
User avatar
kgkid
Posts: 493
Joined: Thu Nov 18, 2004 8:53 pm
Location: Kragujevac
Contact:

Re: [WHFB+] Jatacenje 2013

Post by kgkid »

OT upozorenje:
Hajde i ja da odgovorim za BG turnir. Iako imam ofarbano dovoljno minijatura za dolazak, nadao sam se da ce iz KG moci da dodje vise igraca.

Dvojica "sigurnih" su iseceni farbanjem, bas kao i dvojica "nesigurnih". Jedan je na "mozda stigne da ofarba".

Od trojice preostalih jos uvek pokusavamo da sklepamo neku finansijsku konstrukciju, ali je strasno tesko. Sama cena ucesca nije strasna, mada je zanimljivo uvodjenje "beneficija" za clanove Zmaja po prvi put madju Srbima.

Dom omladine je prilicno problematican za nas zbog parkinga. Moze li neko da proveri koje su varijante za parkiranje u blizoj okolini? Cena parkiranja u centru grada prelazi cak i cenu benzina za dolazak do BG. :( Dodajte i klopu i ispada da mi treba 50-100 evrica za dolazak na turnir, a to mi je trenutno problem, narocito ako nemam sa kim da podelim troskove.

Ovde nisam uracunao jurenje prenocista, posto to verovatno ne bih platio. Nisam pomenuo ni privatne i poslovne obaveze koje treba da resim.

Nadam se da cu naci nacin da ipak svratim da se druzimo, ali se ne prjavljujem jos uvek da ne bih ispalio posle...

Sada nazad na temu:
Pogresio sam u datumima. Treba da budu pomereni za jedan dan, jer se radi o SUBOTI i NEDELJI. Molim vas da pogledate u kalendar pa da planirate u skladu sa tim.

EDIT:
Marko je rekao:
Promeni datume na 26/27. i na 9/10. Jer su to vikendi . . .
kuliraj dete, zivot je pred tobom.
Myth
Posts: 110
Joined: Wed Jan 31, 2007 11:29 am
Location: BG

Re: [WHFB+] Jatacenje 2013

Post by Myth »

kgkid wrote:OT upozorenje:

Dom omladine je prilicno problematican za nas zbog parkinga. Moze li neko da proveri koje su varijante za parkiranje u blizoj okolini? Cena parkiranja u centru grada prelazi cak i cenu benzina za dolazak do BG. :( Dodajte i klopu i ispada da mi treba 50-100 evrica za dolazak na turnir, a to mi je trenutno problem, narocito ako nemam sa kim da podelim troskove.
Parking se naplacuje subotom od 7-14 casova, dakle trebalo bi da ga platite nekoliko sati do 14, posle toga do ponedeljka ste mirni. Zelena zona (3 sata dozvoljeno parkiranje) pocinje od Gospodar Jevremove, sto nije daleko od DO, ali svakao nece biti lako naci mesto u tom delu grada.....sto jeste, parking moze biti prilicno problematican i oduzimace vreme samo preparkiravanje. Nabolje bi bilo da kad dodjete parkirate u garazi kod gradske skupstine, pa od 11 sati negde u zelenoj zoni i ne razmisljas vise. Ukupno bi izasli troskovi recimo <=200 din. za garazu i posle nekih ~100 din. za zonu do 14 casova. Mislim da je to odprilike kao sto sam naveo, ako sam nesto pogresio, molim da me neko ispravi.
Myth
Posts: 110
Joined: Wed Jan 31, 2007 11:29 am
Location: BG

Re: [WHFB+] Jatacenje 2013

Post by Myth »

Jagos wrote:Iskreno, nadam se da ce se popustiti oko toga jer u suprotnom dosta igraca nece doci :( Razumem da je mnogo lepse i bolje kada su vojske ofarbane, te podrzavam inicijativu, ali bi bila grehota da dara predje meru pa da bude zaista malo igraca. Pa da se onda ipak podruzimo i ovde :D
Kao sto si rekao, podpuno podrzavam inicijativu iako zbog nje necu verovatno ucestvovati na turniru. Na zalost, pauzirao sam sa hobijem vise od 5 godina, u medjuvremenu su se pravila i koncepcija vojske (konkretno HE) promenila sa all-cavlary na (almost) all-infantry tako da sam od letos poceo skoro od pocetka da farbam vojsku. Kako imam jako malo vremena za te aktivnosti, jos uvek nemam sve spremno....

U principu organizator treba da proceni sta je njemu bitnije, da li imati manje, ali sve full-painted vojske ili kao i do sada, vise ucesnika sa nedovrsenim vojskama. Ako je predvidjena neka promocija hobija za vreme odrzavanja turnira gde se ocekuje dolazak vise ljudi sa strane, ima smisla insistirati da sve vojske budu sredjene.....u suprotnom nisam siguran. Ali svakako u jednom trenutku treba preseci.
User avatar
kgkid
Posts: 493
Joined: Thu Nov 18, 2004 8:53 pm
Location: Kragujevac
Contact:

Re: [WHFB+] Jatacenje 2013

Post by kgkid »

Za Jatacenje, tek da napomenem, mada ce neka vrsta zvanicnih pravila tek da bude objavljena, nece biti obaveze ofarbanih minijatura. :D

Papirhamer i teski proxy stvarno ne preferiramo ;) , ali ako nadjete nekoga kome ne smeta, zasto da ne... :wink:
kuliraj dete, zivot je pred tobom.
Jagos
Posts: 246
Joined: Mon Nov 10, 2008 2:41 pm

Re: [WHFB+] Jatacenje 2013

Post by Jagos »

Izvinjavam se na skretanju sa teme. Zaista bih voleo i ovog puta da dodjem. Samo da ipak dodam, a to cu da napisem i na delu za prijavljivanje za turnir u Beogradu, ako je neko rad da igra sa bistmenima, rado cu da mu ustupim svoje ofarbane modele za tu zgodu, samo da mi ih cuva. Da nas sto vise igra. I da sve pobedi sa njima, osim mene protiv koga bi bio red da izgubi ;)
User avatar
Kirgan
Ser
Posts: 1624
Joined: Mon Sep 06, 2004 12:32 pm
Location: Banovo Brdo Republika

Re: [WHFB+] Jatacenje 2013

Post by Kirgan »

Ce se vidimo kad god :twisted:
Josef Quartjin (Enemy Within):

"Zbogom Wittgendorf-e na k...c te nabijem" Sommerzeit 13. 2512.
User avatar
kgkid
Posts: 493
Joined: Thu Nov 18, 2004 8:53 pm
Location: Kragujevac
Contact:

Re: [WHFB+] Jatacenje 2013 - 26. i 27. januar 2013.

Post by kgkid »

Konačno mogu da potvrdim da je prostor isti kao i prethodne dve godine, a da je datum 26. i 27. januar 2013. godine.

Dakle:

Datum:
26. i 27. januar 2013.

Lokacija:
Prirodno-matematički fakultet Kragujevac, Sala A-I-1, prvi sprat. Ulica Radoja Domanovića 12, http://www.pmf.kg.ac.rs/index.php?optio ... &Itemid=13

Parking iza fakulteta i u Ulici sestara Janjić je besplatan.

Igre:
Prvenstveno WHFB. Predlog je da spremite bar jedan roster po ETC pravilima, jer ćete tako najlakše naći protivnike, ali da pripremite i po nekoliko manjih i većih rostera, kako bistemogli lako da uletite u neke druge zanimljive okršaje.
POENI ZA ETC: Učešće na Jatačenju se NEĆE bodovati za ETC tim, mada ćemo se igrati i dogovarati o tome, kao i koristiti svaku priliku za promovisanje ETC tima Srbije i ETC kao događaja.
Pored ovoga biće još partija raznih igara na tabli, stonostrateških igara i slično. Ukoliko mislite da možete nešto da ponudite, ili prikažete, javite mi se da se dogovorimo.

Prodaja:
Lično ništa ne prodajem na Jatačenju. Ukoliko želite nešto da prodajete, javite se da se dogovorimo.
Razmena delova i viškova je tradicija Jatačenja i potpuno je slobodna.
Za sada će Valhala da bude prisutna, tako da možete da od njih poručite ako vam nešto treba da vam tada isporuče.
Zmaj je dobrodošao i kao gost i kao partner, kako god vama odgovara.
Isto važi i za sve druge klubove i radnje.

Cena:
Moguće je da će morati da se pokrije deo troškova minimalnom kotizacijom. O ovome će biti više informacija u narednim danima.

Klopa:
U okolini fakulteta ima dosta dobre brze klope, kao i restorana, a sve po pristojnim cenama, znatno nižim od BG, ili NS.
Sigurno je da ćemo mi da obezbedimo hamburgere po nešto nižim cenama za one koji budu zainteresovani.

Kafana:
Kafana u subotu još nije utanačena. Sigurno je da će nešto da bude organizovano i da će najverovatnije biti bazirano na fiksnom meniju i otvorenom šanku. Detalji će uslediti u narednim danima.

Podsetnik za kraj: Jatačenje nije turnir i smatrajte se pozvanim da dođete, ukoliko možete, na oba dana, ali ako ste sprečeni, molimo da svratite makar na jedan dan... :D

Drugarski pozdrav!
kuliraj dete, zivot je pred tobom.
User avatar
teclis
Posts: 2240
Joined: Sun Sep 23, 2007 11:01 am
Location: Basket teren
Contact:

Re: [WHFB+] Jatacenje 2013 - 26. i 27. januar 2013.

Post by teclis »

Vidimo se jedan dan sigurno, al videcu da bude dva
User avatar
igor
Mental midžit
Posts: 771
Joined: Thu Aug 14, 2003 12:21 am
Location: Pancevo

Re: [WHFB+] Jatacenje 2013 - 26. i 27. januar 2013.

Post by igor »

Vidimo se!
Moze neke informacije o smestaju/ceni za nas koji dolazimo prvi put. ;)
Jagos
Posts: 246
Joined: Mon Nov 10, 2008 2:41 pm

Re: [WHFB+] Jatacenje 2013 - 26. i 27. januar 2013.

Post by Jagos »

Joske i ja obavezno stizemo! Prosli put je bilo ludilo, jedva cekam da se ponovo vidimo!
User avatar
Joske
Posts: 122
Joined: Sun May 17, 2009 1:07 am

Re: [WHFB+] Jatacenje 2013 - 26. i 27. januar 2013.

Post by Joske »

Igore, ček samo dan-dva da vidimo koliko nas ima da krenemo zajedno pa da u'vatimo ovaj smeštaj gde smo gošja i ja bili prošle godine...
1500 kinti noć u samom centru grada, 10 minuta peške do faksa...
User avatar
igor
Mental midžit
Posts: 771
Joined: Thu Aug 14, 2003 12:21 am
Location: Pancevo

Re: [WHFB+] Jatacenje 2013 - 26. i 27. januar 2013.

Post by igor »

Najs, moze moze ;)
User avatar
Yogurt
Posts: 183
Joined: Sat Oct 22, 2011 10:54 am
Location: Belgrade

Re: [WHFB+] Jatacenje 2013 - 26. i 27. januar 2013.

Post by Yogurt »

Super ti izgleda Darko. Valjda se gledamo uskoro.
User avatar
Kirgan
Ser
Posts: 1624
Joined: Mon Sep 06, 2004 12:32 pm
Location: Banovo Brdo Republika

Re: [WHFB+] Jatacenje 2013 - 26. i 27. januar 2013.

Post by Kirgan »

teclis wrote:Vidimo se jedan dan sigurno, al videcu da bude dva
Agree :twisted:
Josef Quartjin (Enemy Within):

"Zbogom Wittgendorf-e na k...c te nabijem" Sommerzeit 13. 2512.
Jagos
Posts: 246
Joined: Mon Nov 10, 2008 2:41 pm

Re: [WHFB+] Jatacenje 2013 - 26. i 27. januar 2013.

Post by Jagos »

Darko, svrnuo sam na vas forum i video da se u Kragujevcu pomalo igra Mordheim. Da li hocete da se igramo ovoga na jatacenju, pa da ponesem bandu? Da mi nije malo cimanje (kabasto) poneo bih Dreadfleet, i ovo je veoma zabavno :)
User avatar
kgkid
Posts: 493
Joined: Thu Nov 18, 2004 8:53 pm
Location: Kragujevac
Contact:

Re: [WHFB+] Jatacenje 2013 - 26. i 27. januar 2013.

Post by kgkid »

Znam jednog koji bi se tome VRLO obradovao (TheMarko), tako da sam SIGURAN da ćeš naći protivnike za partiju, ili dve... :D
kuliraj dete, zivot je pred tobom.
Jagos
Posts: 246
Joined: Mon Nov 10, 2008 2:41 pm

Re: [WHFB+] Jatacenje 2013 - 26. i 27. januar 2013.

Post by Jagos »

Ok ponecu bandu, a nagovaracu Josketa da i on ponese. Da li imate dovoljno terena?
User avatar
TheMarko
Posts: 639
Joined: Sun Jan 22, 2006 2:24 am
Location: Altdorf
Contact:

Re: [WHFB+] Jatacenje 2013 - 26. i 27. januar 2013.

Post by TheMarko »

Mislim da cemo skrpiti kakav-takav sto za Mordheim. Obavezno ponesite bande. I vi ostali, jel ste culi? Slobodno ponesite bande, samo nemoj da me Darko strelja posle sto svi hocete da igrate Mordheim a ne WHFB ;) . . . Imacemo SAMO 1 sto za Mordheim . . .
There is no problem a cannon* can't solve.
Dzon Vejn wrote:Ali uopste nije poenta u tome... poenta je da ti:
1. Nemas veru u Sigmara, i zato ti Hellblaster ne radi protiv goblina, kostura, itd.
2. Verujes u tamo neke tenkove, i ostale alternativne metodologije imperijalne borbe, dok je u stvarnosti Hellblaster osnova svega :D - dakle topovi, mortari, handugnneri, tenkovi - to sve dodje i prodje; jedino je Hellblaster siguran posao ;).
*Zbog promene sistema koji igram, ovo treba citati kao "combined late US veteran artillery barage of 12 or more barrels with first roll to range in success"
User avatar
kgkid
Posts: 493
Joined: Thu Nov 18, 2004 8:53 pm
Location: Kragujevac
Contact:

Re: [WHFB+] Jatacenje 2013 - 26. i 27. januar 2013.

Post by kgkid »

Molio bih da potvrdite sigurne dolaske i da li ste zainteresovani za izlazak u kafanu, ili ne. Ovo nam je neophodno da bismo mogli da planiramo smestajne i kafanske rezervacije.

Broj mesta po kucama je ekstra limitiran, ali bice ih... To podrazumeva i da ce neko morati da spava kod mojih matoraca, sto opet povlaci malo hladnije prenociste (znaju oni koji su prethodnih godina bili).

Jagos i Joske su prosle godine bili u nekom pansionu i prilicno su zadovoljni. Oni imaju kontakt, mozda mogu da vam pomognu, ako ste za tu varijantu.

Ostala ponuda najbolje ide preko Gradske turisticke organizacije.
kuliraj dete, zivot je pred tobom.
User avatar
Yogurt
Posts: 183
Joined: Sat Oct 22, 2011 10:54 am
Location: Belgrade

Re: [WHFB+] Jatacenje 2013 - 26. i 27. januar 2013.

Post by Yogurt »

Prvo cestitke na pobedi u NSu. Ja dolazim u KG skoro 100%, i ako dodjem sigruno u kafanu. Uzeo sam slobodan dan :) Ako nekome treba prevoz do KG javite mi.

Ocekujem jednu dobru partiju Darko.
User avatar
Joske
Posts: 122
Joined: Sun May 17, 2009 1:07 am

Re: [WHFB+] Jatacenje 2013 - 26. i 27. januar 2013.

Post by Joske »

e pa, krajnje je vreme da se bacimo u organizaciju odlaska na Jatačenje...
kontaktirao sam ovaj pansion gde smo jagoš i ja bili prošle godine... bilo je super i ne vidim razlog da menjamo tim koji pobeđuje :)
situacija je sledeća...
na raspolaganju su:
1 soba sa 3 kreveta (1500 po ležaju)
2 sobe sa 2 kreveta (1500 po ležaju)
2 sobe sa bračnim (2500 cela soba)

bilo bi dobro da do petka imamo spisak ljudi koji su za ovu varijantu jer je lepo i pristojno rezervisati smeštaj nedelju dana ranije :)

1. Josip
2. Jagoš
3. Teklis
4. Sloba
5. Bogdan
6. ...

editovaću ovaj post kako se ljudi budu prijavljivali...
Last edited by Joske on Wed Jan 16, 2013 11:14 am, edited 3 times in total.
User avatar
teclis
Posts: 2240
Joined: Sun Sep 23, 2007 11:01 am
Location: Basket teren
Contact:

Re: [WHFB+] Jatacenje 2013 - 26. i 27. januar 2013.

Post by teclis »

zainteresovan za sobu. Zapishi i mene
User avatar
kekenda
Posts: 69
Joined: Thu May 28, 2009 4:41 pm

Re: [WHFB+] Jatacenje 2013 - 26. i 27. januar 2013.

Post by kekenda »

ja najverovatnije.
User avatar
Yogurt
Posts: 183
Joined: Sat Oct 22, 2011 10:54 am
Location: Belgrade

Re: [WHFB+] Jatacenje 2013 - 26. i 27. januar 2013.

Post by Yogurt »

Zapisi i mene.
Jagos
Posts: 246
Joined: Mon Nov 10, 2008 2:41 pm

Re: [WHFB+] Jatacenje 2013 - 26. i 27. januar 2013.

Post by Jagos »

S obzirom na to da ni Josip ni ja necemo ove godine biti dva dana u Kragujevcu, na nasu veliku zalost, ostavljam vam kontakt za smestaj gde smo nas dvojica odseli prosle godine: 063/611-798. Pozovite i rezervisite, pa se vidimo u subotu :)
Myth
Posts: 110
Joined: Wed Jan 31, 2007 11:29 am
Location: BG

Re: [WHFB+] Jatacenje 2013 - 26. i 27. januar 2013.

Post by Myth »

Pohvala za organizatore, bilo je odlicno. Pravi ste domacini, pozdrav za Filipa!
Zivi i zdravi bili pa se vidimo i sledeci put :wink:
User avatar
teclis
Posts: 2240
Joined: Sun Sep 23, 2007 11:01 am
Location: Basket teren
Contact:

Re: [WHFB+] Jatacenje 2013 - 26. i 27. januar 2013.

Post by teclis »

Ja nazalost nisam mogao ostati 2 dana. Doduse i ovaj jedan dan je bio superishka :). Malo prebrzo proslo al sta ces, tako je to kad igras zanimljive partije 8-)
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Re: [WHFB+] Jatacenje 2013 - 26. i 27. januar 2013.

Post by novot »

Ja sam dosta izneverio :oops: (chini mi se), ali da ne bude da nisam bio :) . Svidja mi se shto je manifestacija svake godine sve bolje posecena. Svaka chast drugari :applause: Dogodine, Boze zdravlja, druzimo se oba dana!
Samo ono što činimo iz ljubavi, činimo slobodno, pa ma koliko patnje iz toga proizašlo.

Istina rađa mržnju. Ko govori istinu, često se zamera drugima.
User avatar
leduwob
Posts: 17
Joined: Mon Aug 30, 2010 12:20 am

Re: [WHFB+] Jatacenje 2013 - 26. i 27. januar 2013.

Post by leduwob »

Neke fotografije sa dogadjaja, nesto?
Image
Post Reply

Return to “Turniri i dešavanja: Bez paljenja kartica i prevrtanja stolova od 2003.”