Agram Arena Winter 2012

Obaveštenja o najnovijim turnirima u Zmaju i prijateljskim klubovima.
st1v xtr1m
Posts: 64
Joined: Mon Jul 28, 2008 4:25 pm

Agram Arena Winter 2012

Post by st1v xtr1m »

Dragi prijatelji!


Dolazi vrijeme za jubilarno deseto po redu međunarodno natjecanje u igranju stolnih strateških igara, pod nazivom Agram Arena Winter 2012!

Igrat će se, kao i svaki put do sad, Warhammer Fantasy Battles, 8. edicija, a ove godine kreće i (nadamo se) jednako uspješno natjecanje u igri The Warmachine & Hordes!

AAW održavat će se 08-09.12.2012. godine u galeriji "Zvonimir", Bauerova 33, Zagreb.

Ulaz je BESPLATAN za natjecatelje i posjetitelje!

Osvježavajuća pića za vrijeme turnira biti će besplatna za sve sudionike turnira. Budući da se radi o velikoj, desetoj obljetnici održavanja turnira, za sve zainteresirane možemo naručiti besplatan ručak za oba dva dana kao i smještaj za subotu za sve kojima je isti potreban! (eventualni smještaj u petak ili nedjelju možemo rezervirati gostima na istoj lokaciji - po cijeni od 105Kn / noć.)


Max. broj sudionika za Warhammer turnir je 68, a za WMH je 16 igrača.

Više detalja kao i cjelokupna pravila nalaze se na našim stranicama na slijedećem linku: http://www.ums-agram.hr/app/webroot/dok ... AW2012.pdf


Prijave - od 19.11. do 01.12. (upute kako i gdje se prijaviti nalaze se u pravilima (gornji link))!

Sva Vaša pitanja možete postaviti na [email protected]!

Radujemo se vašem dolasku!



Dear friends!

The time has come for 10th Agram Arena Winter 2012 international tournament!

The game played is, of course 8th edition of Warhammer Fantasy, and for the first time, The Warmachine & Hordes as well!

To be held on 08th and 09th of December 2012. in Gallery "Zvonimir", Bauerova 33, Zagreb, Croatia.

Entry: FREE!

Refreshing drinks for all players will be free during the tournament! Due to our 10 year tournament anniversary, lunch is free for all players on both days, as well as accommodation for Saturday!

Accommodation for Friday or Sunday night are also available @ the price of 15 Euro.


Max. number of participants is 68 for Warhammer and 16 for WMH!

Check out the tournament rules at http://www.ums-agram.hr/app/webroot/dok ... AW2012.pdf

Official languages of the tournament will be English and Croatian (while Croatian is alternative, knowledge of the English language is a must for all participants)!

Registration: from November 19th to December 1st 2012!
(you can find guidelines on registration in the rules (check out the above link))!

If you need any other information please contact us at [email protected] or GSM +385 91 7620584!

Welcome!
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: Agram Arena Winter 2012

Post by Shunka »

Ja bih isao da se igram WMa. Ima li jos ljudi koji planiraju ici?
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
Yowza
Posts: 108
Joined: Wed Jun 16, 2010 12:12 pm
Location: Zagreb

Re: Agram Arena Winter 2012

Post by Yowza »

Shunka wrote:Ja bih isao da se igram WMa. Ima li jos ljudi koji planiraju ici?
radujemo se vašem dolasku! ;)
User avatar
teclis
Posts: 2240
Joined: Sun Sep 23, 2007 11:01 am
Location: Basket teren
Contact:

Re: Agram Arena Winter 2012

Post by teclis »

Ja idem 98% . Jel ima jos zainteresovanih
Jagos
Posts: 246
Joined: Mon Nov 10, 2008 2:41 pm

Re: Agram Arena Winter 2012

Post by Jagos »

Ima zainteresovanih, ali jos nista nije sigurno. Dogovoricemo se.
User avatar
igor
Mental midžit
Posts: 771
Joined: Thu Aug 14, 2003 12:21 am
Location: Pancevo

Re: Agram Arena Winter 2012

Post by igor »

Ja cu ici verovatno, samo da uspem skupiti neku g** listu :)
Yowza
Posts: 108
Joined: Wed Jun 16, 2010 12:12 pm
Location: Zagreb

Re: Agram Arena Winter 2012

Post by Yowza »

Datum turnira je promijenjen, 15. i 16.12.2012.!!!
st1v xtr1m
Posts: 64
Joined: Mon Jul 28, 2008 4:25 pm

Re: Agram Arena Winter 2012

Post by st1v xtr1m »

Kako nam se ovogodišnji Warhammer Fantasy turnir Agram Arena Zima 2012 opako približava, ovo vam je zadnji podsjetnik!

Zbog problema s prostorom, primorani smo prebaciti turnir za tjedan dana, tako da je datum održavanja 15.-16.12.2012.

Prijave su vec lagano pocele i traju do 8.12. Ne zaboravite u tom periodu poslati svoju prijavu (zajedno sa fluff pricom!) na [email protected].

Zahvaljujuci našim sponzorima, nastavljamo tradiciju izdašnih nagrada koje se nece dijeliti samo medu najboljima na turniru - nece loše proci niti najlošiji igrac, a vec poslovicno ce biti nagradeni i najveci whiner i cheezer.
Podsjecamo vas još jednom da pažljivo procitate sve u tournament packu (http://www.ums-agram.hr/app/webroot/dok ... AW2012.pdf), buduci da je bilo nekih malih izmjena i pojašnjenja u odnosu na originalnu verziju.

Pozdrav, i vidimo se!

Sponzori:
Generalni pokrovitelj:
Gradski ured za zdravstvo, rad, socijalnu zaštitu i branitelje Grada Zagreba http://www.zagreb.hr
Sponzori:
Zagrebacka zajednica tehnicke kulture, http://www.zztk.hr
Games shop & igraonica Carta Magica, Frankopanska 24, Zagreb, http://www.cartamagica.hr
Ravnice Youth Hostel, http://www.ravnice-youth-hostel.hr
Galerija Zvonimir, http://www.morh.hr/hr/morh-u-zajednici/ ... nimir.html
Štambilji Novak,www.stambilji-novak.hr
Art Zumbur, http://www.zumbur.hr
Microart Studios, http://www.shop.microartstudio.com
User avatar
Yogurt
Posts: 183
Joined: Sat Oct 22, 2011 10:54 am
Location: Belgrade

Re: Agram Arena Winter 2012

Post by Yogurt »

Hmmmm.

Jel mogu da budem malo iskre? Naravno da mogu: Mora malo(ustvari vise), da se poradi na compu. Ako vam treba pomoc da pravite comp sto ne pogledate neke AC kao sto su ETC/SCGT/Giant Fanatic/ u ljubljani je lepo uradjen bio, sto ne kopirate tako nesto?

Ali players pack je lepo uradjen, vide se da ste se trudili.... samo neznam jer ste ista vredno postigli.
User avatar
milosh
Posts: 891
Joined: Mon Jun 09, 2008 2:11 pm
Location: Vidikovac

Re: Agram Arena Winter 2012

Post by milosh »

Jel ima zainteresovanih da se organizujemo da idemo?
Image
User avatar
Snotling
Posts: 496
Joined: Wed May 23, 2007 7:31 am

Re: Agram Arena Winter 2012

Post by Snotling »

milosh wrote:Jel ima zainteresovanih da se organizujemo da idemo?
Jos jedan. :D
User avatar
igor
Mental midžit
Posts: 771
Joined: Thu Aug 14, 2003 12:21 am
Location: Pancevo

Re: Agram Arena Winter 2012

Post by igor »

Idemo, idemo ;)
Vozom krecemo, usput se valjda nalazimo sa ostatkom iz NS (moram jos da proverim dal je to taj isti voz)
Generalno ko je sve zainteresovan neka mi posalje PM, da vidim kada uzimam karte da bude sto jeftinije na kolicinu + ako smo svi studenti ;)

edit:

Krece u 21.30 petak 14.12 , tamo smo oko 5.00 ujutru u subotu 15.12. Onda blejimo jedno 3h u kafani, ili pijemo rakiju negde da se ugrejemo, pa pravac turnir onako pijani. ;)
Ko hoce ima i prevoz rano u subotu, ali taj stize tek oko 12.30 tako da ce propustiti prvu partiju 100%.
Karta je oko 35e povratna za voz, ako nas bude sestoro ili vise moze popust za grupu (oko 10%), a za studente moram da pitam dal ovi daju.
Ucesce na turniru, rucak za oba dana kao i prenociste za subotu su free!
Znaci tipa 35e za kartu i jos nekih 25e da se nadje za svasta nesto i to je to!

Za sada prijavljeni da skoro sigurno idu:
Teklis, Milosh i Igor (ja)
Ae jos ljudi da ide pa da bude jos veca bleja :)

edit2:

Vazeci pasos vam je obavezan!

edit3:

Povratni voz za Beograd imamo u nedelju 16.12 u 17.25 - na koji mozda uspemo da stignemo, i onda sledeci tek u 23.55.
Ako je cetvrta partija u nedelju od 10.00, i svi uspemo da zavrsimo do nekih 16.00 petu, niko ne osvoji nagrade pa da ne cekamo, mozemo uhvatimo voz u 17.25. ;)
User avatar
teclis
Posts: 2240
Joined: Sun Sep 23, 2007 11:01 am
Location: Basket teren
Contact:

Re: Agram Arena Winter 2012

Post by teclis »

Jel se za blood and glory dobija 400pts ako nekog brejkujes ili 400pts + broj poena koji si ubio?
User avatar
Snotling
Posts: 496
Joined: Wed May 23, 2007 7:31 am

Re: Agram Arena Winter 2012

Post by Snotling »

Mislim da se ne prekida igra nego dodajes dodatne poene kada to uradis...
User avatar
igor
Mental midžit
Posts: 771
Joined: Thu Aug 14, 2003 12:21 am
Location: Pancevo

Re: Agram Arena Winter 2012

Post by igor »

400p dobija onaj ko prvi nesto brejk u combatu, a poene za tu jedinicu dobijes normalno ako je stignes ;)
Nema nikakvo prekidanje igre Boze moj :)
User avatar
Snotling
Posts: 496
Joined: Wed May 23, 2007 7:31 am

Re: Agram Arena Winter 2012

Post by Snotling »

Mislim da je mislio na scenario, jer on kaze da se igra prekida kada ga skines na brake poene (tj one fortitud poene ili kako se vec zove), a ovde se ne prekida nego ko to prvi uradi dobija dodatnih 400 poena a ko drugi 200
User avatar
igor
Mental midžit
Posts: 771
Joined: Thu Aug 14, 2003 12:21 am
Location: Pancevo

Re: Agram Arena Winter 2012

Post by igor »

Da, da taj rad.
Sklonjeni su brake poeni, igra se taj scenario sa postavkom iz knjige + ovo 400/200 za brejk. Skroz dobra fora :)
User avatar
Snotling
Posts: 496
Joined: Wed May 23, 2007 7:31 am

Re: Agram Arena Winter 2012

Post by Snotling »

Mislim da je malo 400 ali oni su vec nesto smislili.
User avatar
meloras
Posts: 723
Joined: Sat Oct 18, 2003 1:20 pm
Location: Novi Beograd

Re: Agram Arena Winter 2012

Post by meloras »

Da li bi neka dobra dusa koja ide iz Bg za Zg na turnir mogla da se javi na pm,treba mi neko ko bi bio voljan da odnese jedan paket.
st1v xtr1m
Posts: 64
Joined: Mon Jul 28, 2008 4:25 pm

Re: Agram Arena Winter 2012

Post by st1v xtr1m »

Yogurt wrote:Hmmmm.

Jel mogu da budem malo iskre? Naravno da mogu: Mora malo(ustvari vise), da se poradi na compu. Ako vam treba pomoc da pravite comp sto ne pogledate neke AC kao sto su ETC/SCGT/Giant Fanatic/ u ljubljani je lepo uradjen bio, sto ne kopirate tako nesto?

Ali players pack je lepo uradjen, vide se da ste se trudili.... samo neznam jer ste ista vredno postigli.
Naravno da se moze biti iskren, takav input jedino i trazimo :mrgreen:

Zanimljivo to sto kazes za AC, poglavito onaj dio za Ljubljanu, buduci da su oni uzeli nas AC i unijeli dvije-tri promjene.

ETC AC nije namjenjen za singles turnire i dopušta puno previše toga za ugodno singles iskustvo koje nije "na nož" kao što je to ETC turnir.

Giant Fanatic pak idu malo previše u restrikcije, barem po našem mišljenju, i po mišljenju hrvatske gaming zajednice (de facto pišu nove army bookove)


Naš AC mnogi u zajednici smatraju umjerenim kompromisom između tih ekstrema, čemu u prilog govori činjenica da ga za temelj koriste mnogi turniri u okolini - osim same Arene i Skirmisha koje organizira Agram, turnir u Splitu, Samoboru i Ljubljani su ove godine imali taj ili jako sličan AC.


Naravno da ne smatramo da je AC savršen, dapače, smatramo da je savršen AC nemoguć. Ono što je cilj ovog ACa je da zabrani/onemogući samo one najgore stvari (Pendant recimo), da omekša inače prejake stvari (promjena movement pravila za Abominaciju/Steam Tank, smanjen broj kocaka kojima se mogu bacat spellovi, ...) i da omogući environment gdje se "normalne" stvari mogu izvoditi na stol.

Jako je teško i nezahvalno raditi AC, i zato se u našoj komisiji za AC nalaze ljudi koji sudjeluju u izradi samog ETC AC-a, aktivno igraju s mnogo različitih vojski i imaju mnogo raznih turnira pod nogama (i no comp, i GF comp i ETC comp, itd...).

Na kraju, naglasio bih samo to da je zabava na turniru garantirana neovisno o tome da li se može doći s ovim ili s onim, poanta je u bacanju kocaka i druženju, zar ne? :wink:
st1v xtr1m
Posts: 64
Joined: Mon Jul 28, 2008 4:25 pm

Re: Agram Arena Winter 2012

Post by st1v xtr1m »

Snotling wrote:Mislim da je malo 400 ali oni su vec nesto smislili.
Imali smo dosta rasprave oko ovoga, i ja osobno sam isto ovoga mišljenja, dapače, ja sam za to da se ovaj scenarij igra kao iz knjige 20-0 ili 7-7 draw, nema ništa između :mrgreen:

Međutim, ostatak zajednice ne voli takav sve-ili-ništa scoring, tako da je ovo prevladalo.


Imaj na umu slijedeće:
ekstra 400 bodova znači i do 4 bodova razlike na ljestvici (što je 8 bodova swing od jednog playera drugome) i više-manje pretvara:
minor loss u minor win,
draw u win,
minor win u solid win,
solid win u masakr.
User avatar
Joske
Posts: 122
Joined: Sun May 17, 2009 1:07 am

Re: Agram Arena Winter 2012

Post by Joske »

aj 'oću i ja :)
Igore ako praviš spisak ljudi za neku čoporativnu organizaciju, dodaj i mene...
User avatar
igor
Mental midžit
Posts: 771
Joined: Thu Aug 14, 2003 12:21 am
Location: Pancevo

Re: Agram Arena Winter 2012

Post by igor »

Done :)
So far: Teklis, Jagos, Milos, Ceda, Joske, Igor.
To je to, ima nas 6 za popust na karte! :)
Sledece nedelje svima saljem poruke da mi potvrdite, pa idem na stanicu za karte ;)
Znaci vidite do tada zbog posla, zena, dece, faxa, da ne bude ispala :)
User avatar
teclis
Posts: 2240
Joined: Sun Sep 23, 2007 11:01 am
Location: Basket teren
Contact:

Re: Agram Arena Winter 2012

Post by teclis »

Evo i Kirgan oce u zagreb, sad mi javio. Mora da nema net ili tako nesto
User avatar
igor
Mental midžit
Posts: 771
Joined: Thu Aug 14, 2003 12:21 am
Location: Pancevo

Re: Agram Arena Winter 2012

Post by igor »

E super! :)
Posto izgleda Ceda nece moci zbog posla :(
Bitno da bude sto veci copor! :D
User avatar
Kirgan
Ser
Posts: 1624
Joined: Mon Sep 06, 2004 12:32 pm
Location: Banovo Brdo Republika

Re: Agram Arena Winter 2012

Post by Kirgan »

Kako se gledaju Signature Spell-ovi za Chaos? :twisted:
Josef Quartjin (Enemy Within):

"Zbogom Wittgendorf-e na k...c te nabijem" Sommerzeit 13. 2512.
st1v xtr1m
Posts: 64
Joined: Mon Jul 28, 2008 4:25 pm

Re: Agram Arena Winter 2012

Post by st1v xtr1m »

Kirgan wrote:Kako se gledaju Signature Spell-ovi za Chaos? :twisted:
Obicno sa 20-30 centimetara, drzeci knjigu u ruci :lol:


Ne razumijem pitanje bas, pojasni sto te zanima :oops:
User avatar
Kirgan
Ser
Posts: 1624
Joined: Mon Sep 06, 2004 12:32 pm
Location: Banovo Brdo Republika

Re: Agram Arena Winter 2012

Post by Kirgan »

Da li se prvi spell-ovi za Chaos gledaju kao signature spell? :twisted:
Josef Quartjin (Enemy Within):

"Zbogom Wittgendorf-e na k...c te nabijem" Sommerzeit 13. 2512.
st1v xtr1m
Posts: 64
Joined: Mon Jul 28, 2008 4:25 pm

Re: Agram Arena Winter 2012

Post by st1v xtr1m »

Kirgan wrote:Da li se prvi spell-ovi za Chaos gledaju kao signature spell? :twisted:
Za što je to bitno? :?:
User avatar
Yogurt
Posts: 183
Joined: Sat Oct 22, 2011 10:54 am
Location: Belgrade

Re: Agram Arena Winter 2012

Post by Yogurt »

Kirgane, ja verujem da si mislio na to jer mozes da zamenis bilo koji spell sto zelis za prvi? Odgovor je da mozes da zamenis i ja "verujem" da mozes da imas vise od jednog maga sa tim spellom.

st1v xtr1m wrote:
Naravno da se moze biti iskren, takav input jedino i trazimo :mrgreen:

Zanimljivo to sto kazes za AC, poglavito onaj dio za Ljubljanu, buduci da su oni uzeli nas AC i unijeli dvije-tri promjene.

ETC AC nije namjenjen za singles turnire i dopušta puno previše toga za ugodno singles iskustvo koje nije "na nož" kao što je to ETC turnir.

Giant Fanatic pak idu malo previše u restrikcije, barem po našem mišljenju, i po mišljenju hrvatske gaming zajednice (de facto pišu nove army bookove)


Naš AC mnogi u zajednici smatraju umjerenim kompromisom između tih ekstrema, čemu u prilog govori činjenica da ga za temelj koriste mnogi turniri u okolini - osim same Arene i Skirmisha koje organizira Agram, turnir u Splitu, Samoboru i Ljubljani su ove godine imali taj ili jako sličan AC.


Naravno da ne smatramo da je AC savršen, dapače, smatramo da je savršen AC nemoguć. Ono što je cilj ovog ACa je da zabrani/onemogući samo one najgore stvari (Pendant recimo), da omekša inače prejake stvari (promjena movement pravila za Abominaciju/Steam Tank, smanjen broj kocaka kojima se mogu bacat spellovi, ...) i da omogući environment gdje se "normalne" stvari mogu izvoditi na stol.

Jako je teško i nezahvalno raditi AC, i zato se u našoj komisiji za AC nalaze ljudi koji sudjeluju u izradi samog ETC AC-a, aktivno igraju s mnogo različitih vojski i imaju mnogo raznih turnira pod nogama (i no comp, i GF comp i ETC comp, itd...).

Na kraju, naglasio bih samo to da je zabava na turniru garantirana neovisno o tome da li se može doći s ovim ili s onim, poanta je u bacanju kocaka i druženju, zar ne? :wink:
Aha verujem da ce biti super turnir. Samo sto ste sroveli igru na CC fazu, sto nije ni toliko lose. Movement steam tanka i abominacije je mnogo kool. Random movement pravila su malo zabagovane kad je u pitanju nesto toliko jako kao stank ili hpa. Jer se to vazi i za pump vagon i za hellcannon rampage?

Nesvidja mi se taj castin sa 4 kocke, ni sa 5 mi se nije svidelo ali sa 5 je ok igrati. Puno spella se ne mogu ni baciti sa 4. Igra je zamishljenja da se igra sa 6 kocka i tako su napravljeni spellovi. Slazem se da 6 kocka omogucava brainless playing ali valjda postoji pametniji nacin da se resi to. PREVELIKA je restrikcija jedan lv4 i 4 kocke. Sa 4 kocke igrac dobije da zaustavi tacno onaj spell koji ne treba da prodje. Sada da bi uradio nesto jako u magicnoj fazi potrebno je puno spellova koji u tom trenutku imaju jak utisak na igri. To zahteva vise maga. Ako pravis restrikciju da smanji neku vrstu igre napravi kompromis, smanji na koliko se spellovi bacaju ili daj magovima dodatan spell ako rolluju veliki da mogu nesto drugo da bacaju, ili bolje skloni te velike spellove sa lista na kojim rollas spellove jer inace ne mogu da se bacaju, ili das igracima izbor re-roll na tim spellovima, daj igracima izbor da naprave lv2 isti lore kao i lv4.... neka komprenzacija da nebudu neke stvari neunistive.

Neki lorovi su previse pogodjeni kao sto je lore of metal i shadow. Do duse shadow je inace malo prejak. Ali posto je lore of metal pogodjen cavalry su previse jaki. Takodje mislim da ce da bude puno light council lista sa duplim banishmentom. Ne samo sto mislim da ce puno ljudi voditi light council nego sto verujem da ce dobro proci sa njim jer vase restrikcije u opste nemaju effekat na takvu listu. Jer ima razlog zasto niste malo stavili restrikciju na Lore of Light?

400 pojena po jedinici nije dobro za neke vojske kao sto su WoC. Warriori treba da budu skuplji, barem do 500. HE elitni pesaci bi mogli da budu 500.

U sloveniji su se magije bacale sa 5 kocka, to je ogromna razlika. Dozvoljava razlicite lorove da bude jake. Takodje malo su blaze bile restrikcije i dozvoljavale monsterima da bude cesce koriscene. Imali su compromise za vojske koju su vise pogodjenje. Jos nisu imali glup blood and glory scenario koji je uzasan za neke vojske. Sto bi ljudi bili forcirani da uzimaju bannere gde ne zele da ih uzimaju? wood elf ce da stavlja bannere na 10 strelaca.... :lol: . Zasto nista onda ukljucili i druge scenarije kao sto su dawn attack? Dawn attacks je random ali je dobar za brze vojske kao sto su WE. Meeting engagement je super za sve ako se skine pravilo sa kecevima.

Ja inace verujem da ako se zeli balanciran komp onda treba da se pogleda knjiga po knjizi i da se napisu nove knjige i novi pojeni za iteme. ili da se vidi koliko sta kojoj knjizi fali ako se nesto doda ili skine. Na primer posto ste skinuli metal magiju onda povecate pojene za cav liste. To je jedini nacin da se izbalansira. Nisam siguran kako neke vojske treba da ubije mournfangove i demigrife sem sa nekim jakim combat karakterom ili sa jakim S napadima (koje neke vojske nemaju).

U svakom slucaju ste shooting i magiju(sem nema effektva na light council) unistili, sto ne bi bannovali crown of command?


FAQ wrote:19. Unit breaks from close combat but is immediately “Caught!”. How do the pursuers move?
A. Simulate the flee path and the final position of the fleeing unit as if it had outran its pursuers. Pursuers then move towards this position in the usual manner.
Ovo mi se svidja. Bas sam juce razmishljao o tom pravilu.
st1v xtr1m
Posts: 64
Joined: Mon Jul 28, 2008 4:25 pm

Re: Agram Arena Winter 2012

Post by st1v xtr1m »

Yogurt - nažalost u prevelikoj sam gužvi, tako da ti ne stignem odgovoriti na pitanja ovaj tren, ali kad nadjem vremena, rado ću popričati s tobom (ili bilokim) o tome. AC se uvijek može popraviti, i kad se postave prava pitanja, on doista može napredovati. Možda ne za ovogodišnju arenu, ali to je tako ionako živući dokument koji se svakom novom vojskom i turnirom mijenja.


Kad sam već tu, da spomenem:

Svakodnevno rastući popis prijavljenih igraca možete vidjeti na našem forumu: http://www.ums-agram.hr/forums/viewtopi ... =2&t=19154
Osigurajte svoje mjesto na vrijeme!
Kod prijave ne zaboravite napomenuti za koje dane vam treba smještaj, te da li da vas zabilježimo za vegetarijanski ili običan menu.
User avatar
igor
Mental midžit
Posts: 771
Joined: Thu Aug 14, 2003 12:21 am
Location: Pancevo

Re: Agram Arena Winter 2012

Post by igor »

PMs svima poslati za organizaciju puta!
MOLIM VAS odgovorite u sto brzem roku da znam zbog karata!
Hvala svima!

p.s. Ako ima jos neko da hoce da ide, a nije dobio poruku neka mi se sto pre javi!!
User avatar
teclis
Posts: 2240
Joined: Sun Sep 23, 2007 11:01 am
Location: Basket teren
Contact:

Re: Agram Arena Winter 2012

Post by teclis »

bilo bi idealno u sredu da kupimo tu grupnu kartu...
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Re: Agram Arena Winter 2012

Post by novot »

I tako, Kirgan osvoji 6. mesto na Areni :applause: :applause: :applause: Chestitam! Ako sam dobro shvatio, 9 bodova ga je delilo od prvog mesta!
Samo ono što činimo iz ljubavi, činimo slobodno, pa ma koliko patnje iz toga proizašlo.

Istina rađa mržnju. Ko govori istinu, često se zamera drugima.
User avatar
Mrzimsvee
Posts: 3204
Joined: Wed Feb 12, 2003 4:46 pm
Location: Novi Beograd

Re: Agram Arena Winter 2012

Post by Mrzimsvee »

Svaka cast. :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause:
"They shall be my finest warriors, these men who give of themselves to me. Like clay I shall mould them, and in the furnace of war forge them. They will be of iron will and steely muscle. In great armour shall I clad them and with the mightiest guns will they be armed. They will be untouched by plague or disease, no sickness will blight them. They will have tactics, strategies and machines so that no foe can best them in battle. They are my bulwark against the Terror. They are the Defenders of Humanity. They are my Space Marines and they shall know no fear."
Emperor of mankind – on the Creation of the Space Marines.

"By reason. By truth. I have learned how your hearts and minds function. With that lore, I brought peace to this culture."
"--At the cost of freedom."
"Peace reigns, as I reign. I wouldn't expect your to understand. You are a little man, with little dreams."
"--You've ushered in the peace of the graveyard. Peace, at the cost of surrendering all choice, all freedom. The city lies in terror, forced to live by the standards you place upon our shoulder."
"Yes...yes."
"--But every sin...is punished, but punished by death, no matter the crime. No matter the scale of the sin. The people of the city live in silence, lest a single word earn them death for speaking out against you."
"Yes. Listen. Listen to the sound of raw silence. Is it not serene?"
- Night Haunter addressing a gathering of Nostraman nobles

"Your presence does not surprise me, Assassin. I have known of you ever since your craft entered the Eastern Fringes. Why did I not have you killed? Because your mission and the act you are about to commit proves the truth of all I have ever said or done. I merely punished those who had wronged, just as your False Emperor now seeks to punish me. Death is nothing compared to vindication."
User avatar
Kirgan
Ser
Posts: 1624
Joined: Mon Sep 06, 2004 12:32 pm
Location: Banovo Brdo Republika

Re: Agram Arena Winter 2012

Post by Kirgan »

Falaaa 4xwin i 1xdraw, zafalilo 9 bodova ( dve greske su me kostale puno, prva trebao sam dukelu prvo da ubijem furnce skavensko a ne monka, drugo zaboravih da bacim regeneraciju mom magu, zbog cega je umro), inace je protivnika lepo htelo 20ak kastovanja bez miskasta u celoj partiji. :twisted:
Josef Quartjin (Enemy Within):

"Zbogom Wittgendorf-e na k...c te nabijem" Sommerzeit 13. 2512.
User avatar
Snotling
Posts: 496
Joined: Wed May 23, 2007 7:31 am

Re: Agram Arena Winter 2012

Post by Snotling »

:applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause:
User avatar
teclis
Posts: 2240
Joined: Sun Sep 23, 2007 11:01 am
Location: Basket teren
Contact:

Re: Agram Arena Winter 2012

Post by teclis »

Uspeh it is!

Image

BG crew sa slike je lepo prosao kirgan 6. , ovi ostali oko 20.

Ja 46. 2 minor pobede, jedna pobeda i 2 masakr poraza 8-)

Kirgan je pretposlednju partiju (partiju pred finale) pobedio sa 1389. KOSOVO JE SRBIJA!!! :lol:
Jagos
Posts: 246
Joined: Mon Nov 10, 2008 2:41 pm

Re: Agram Arena Winter 2012

Post by Jagos »

Ovako, od nasih iz Srbije stanje je sledece (iskreno se nadam da nikog nisam izostavio):

4. Dragomir Dopudja 84
6. Aleksandar Vilotic 83
17. Andrija Serfeze 74
19. Marijan Floigl 72
22. Jagos Uskokovic 70
25. Igor Uzelac 68
27. Josip Jakic 67
30. Mladen Jovic 66
33. Bogdan Obradovic 64
46. Djordje Ratkovic 55
User avatar
kgkid
Posts: 493
Joined: Thu Nov 18, 2004 8:53 pm
Location: Kragujevac
Contact:

Re: Agram Arena Winter 2012

Post by kgkid »

:applause: Nice. :applause:

Bravo svima! :D
kuliraj dete, zivot je pred tobom.
Post Reply

Return to “Turniri i dešavanja: Bez paljenja kartica i prevrtanja stolova od 2003.”