"Mač i Magija" WH40k turnir, Beograd (4.-5. April 2015)

Obaveštenja o najnovijim turnirima u Zmaju i prijateljskim klubovima.
Post Reply
User avatar
Telion
Commissar Weasel
Posts: 1244
Joined: Tue Dec 22, 2009 4:20 pm

"Mač i Magija" WH40k turnir, Beograd (4.-5. April 2015)

Post by Telion »

Image
Drugari, vreme je za jos jedan Warhammer 40.000 turnir u organizaciji kluba "Zmaj"!
Turnir ce se odrzati pocetkom aprila u Domu Omladine, u sklopu festivala epske fantastike "Mac i Magija" sa kojim smo imali i lepu saradnju kada je organizacija Warhammer Fantasy turnira bila u pitanju.
Vise informacija mozete pronaci u Rulespack-u:
https://drive.google.com/file/d/0B8LExq ... sp=sharing

Lista prijavljenih ucesnika:
Image
File sa listama svih ucesnika:
https://drive.google.com/file/d/0B8LExq ... sp=sharing

Cekamo Vas!
Last edited by Telion on Thu Apr 02, 2015 8:36 am, edited 13 times in total.
"MISSION SUCCESSFUL! Once again, I...Cato Sicarius..."
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: "Mač i Magija" WH40k turnir, Beograd (4.-5. April 2015)

Post by Dzon Vejn »

Pusticu ti PM...
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
Telion
Commissar Weasel
Posts: 1244
Joined: Tue Dec 22, 2009 4:20 pm

Re: "Mač i Magija" WH40k turnir, Beograd (4.-5. April 2015)

Post by Telion »

Preostalo je jos manje od mesec dana za Vase prijave!
"MISSION SUCCESSFUL! Once again, I...Cato Sicarius..."
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Re: "Mač i Magija" WH40k turnir, Beograd (4.-5. April 2015)

Post by Megabaja »

prijava
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
deka
Medved ili Jeti? Odlučite sami.
Posts: 1116
Joined: Thu Feb 24, 2005 3:55 pm

Re: "Mač i Magija" WH40k turnir, Beograd (4.-5. April 2015)

Post by deka »

Ajd' i ja da se prijavim...
Image Image
User avatar
Morial
Posts: 13
Joined: Tue Nov 06, 2012 11:56 pm

Re: "Mač i Magija" WH40k turnir, Beograd (4.-5. April 2015)

Post by Morial »

Prijava
"By bolter shell, flamer burst and melta blast, the mutant, the heretic and the traitor alike are cleansed of their sin of existence. So has it been for five millennia, so shall it be unto the end of time."
User avatar
ZergLord
Posts: 1001
Joined: Thu Dec 14, 2006 2:12 pm
Location: Zemun

Re: "Mač i Magija" WH40k turnir, Beograd (4.-5. April 2015)

Post by ZergLord »

Prijava.
User avatar
Dellamorte
Posts: 392
Joined: Mon Apr 12, 2010 9:23 pm

Re: "Mač i Magija" WH40k turnir, Beograd (4.-5. April 2015)

Post by Dellamorte »

Prijava :D :commisar:
..we have purpose
-----------------------
ako pobedish u olimpijadi za retardirane ,to ne menja cinjenicu da si i dalje... :commisar:
User avatar
Pacowar
Posts: 16
Joined: Sun Oct 05, 2014 11:52 am

Re: "Mač i Magija" WH40k turnir, Beograd (4.-5. April 2015)

Post by Pacowar »

Prijava!
User avatar
Telion
Commissar Weasel
Posts: 1244
Joined: Tue Dec 22, 2009 4:20 pm

Re: "Mač i Magija" WH40k turnir, Beograd (4.-5. April 2015)

Post by Telion »

++ MALI UPDATE ++
Zbog malog odziva prinudjeni smo da skratimo rok za prijave do 25.03. zakljucno do ponoci.
Na ovo se organizacija odlucila kako bismo uspeli da na vreme otkazemo turnir ukoliko ne bude barem 12-14 prijavljenih ucesnika, a iz postovanja prema organizaciji "Maca i Magije" i ostalim klubovima koji su zeleli da odrze turnire tokom ovog festivala.
Takodje, ukoliko na turniru bude manje od 16 ucesnika, igrace se samo 4 bitke (po dve svaki dan), a koje tacno, objavicemo nakon 25.03.

Hvala svima.
"MISSION SUCCESSFUL! Once again, I...Cato Sicarius..."
dare89a
Posts: 46
Joined: Sat Sep 24, 2011 9:24 pm

Re: "Mač i Magija" WH40k turnir, Beograd (4.-5. April 2015)

Post by dare89a »

Prijava :)
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: "Mač i Magija" WH40k turnir, Beograd (4.-5. April 2015)

Post by Hypodermic »

Prijava
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
No 1
Posts: 877
Joined: Mon Jan 30, 2006 10:21 am

Re: "Mač i Magija" WH40k turnir, Beograd (4.-5. April 2015)

Post by No 1 »

Prijava
Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi.

Image
User avatar
Dorian
Posts: 203
Joined: Wed Mar 26, 2008 7:35 pm

Re: "Mač i Magija" WH40k turnir, Beograd (4.-5. April 2015)

Post by Dorian »

Prijava!
"More than any time in history mankind faces a crossroads. One path leads to despair and utter hopelessness, the other to total extinction. Let us pray that we have the wisdom to choose correctly."

Woody Allen

---
http://dorianm.deviantart.com/
User avatar
Telion
Commissar Weasel
Posts: 1244
Joined: Tue Dec 22, 2009 4:20 pm

Re: "Mač i Magija" WH40k turnir, Beograd (4.-5. April 2015)

Post by Telion »

++ MALI PODSETNIK ZA SVE UCESNIKE ++
Ostalo je jos samo 5 dana za Vase prijave i predaju listi.
Nakon 25.03. liste ce biti objavljene ovde i na nasoj stranici na Facebook-u.

Uplate za ucesce najkasnije na dan turnira.

Hvala.
"MISSION SUCCESSFUL! Once again, I...Cato Sicarius..."
User avatar
joggy
Hronos
Hronos
Posts: 1224
Joined: Sat Apr 06, 2002 6:17 am
Location: Buduca nezavisna Republika Kotez
Contact:

Re: "Mač i Magija" WH40k turnir, Beograd (4.-5. April 2015)

Post by joggy »

prijava
"Narod u demokratiji ne može da pogreši. Kakva god da je odluka naroda to je odluka Boga." Vulin.
"Potrebno je da vozilo koje vrši transport ima onu ruku napred, da prebacuje... Imaju proizvođači, ja sad ne znam ko su“ Velja.
„Na Beka su pucali amateri, jednom je čak spala kapuljača“ Nesa.
User avatar
Telion
Commissar Weasel
Posts: 1244
Joined: Tue Dec 22, 2009 4:20 pm

Re: "Mač i Magija" WH40k turnir, Beograd (4.-5. April 2015)

Post by Telion »

++ OBAVESTENJE ++
Danas je poslednji dan za prijave za turnir "Mac i Magija".
Svoje liste treba da posaljete na [email protected].
One ce do kraja nedelje biti objavljene na forumu i Facebook stranici kluba "Zmaj".
Uplate za ucesce na turniru (600 rsd) najkasnije na dan turnira.

Hvala svima.
"MISSION SUCCESSFUL! Once again, I...Cato Sicarius..."
User avatar
Telion
Commissar Weasel
Posts: 1244
Joined: Tue Dec 22, 2009 4:20 pm

Re: "Mač i Magija" WH40k turnir, Beograd (4.-5. April 2015)

Post by Telion »

++ PRIJAVE SU ZVANICNO ZATVORENE ++
Konacni spisak prijavljenih:
Image
Pojedini igraci, koji jos uvek nisu predali svoje armijske liste, trebali bi to da ucine u sto kracem roku kako bi mogao da bude okacen file sa listama svih ucesnika.

Usled odustajanja jednog (za sad) igraca, nema potrebe da turnir sa 14 ucenika bude igran u pet bitaka, pa smo mislili da smanjimo to na cetiri bitke (po dve u danu), a da njihovo trajanje povecamo na po tri sata (nece se igrati 5. Misija- The Relic). Ukoliko se svi ucesnici slazu, ovo je satnica koja bi vazila u tom slucaju:

Subota, 4. april:
Okupljanje i registracija: 11.00-11.50h
I bitka: 12.00-15.00h
Pauza za rucak: 15.00-15.50h
II bitka: 16.00-19.00h

Nedelja, 5. april:
Okupljanje ucenika: 11.00-11.50h
III bitka: 12.00-15.00h
Pauza za rucak/Odabir "Best Painted Army": 15.00-15.50h
IV bitka: 16.00-19.00h
Dodela nagrada: 19.30h

Kao sto vidite, satnica je prilicno "opustena" i eventualno bismo mogli da sve pomerimo za sat unapred, ali mislim da nema potrebe da ustajemo ranije kad vec ne moramo.
Pozdrav! :grin:
Last edited by Telion on Fri Mar 27, 2015 9:00 am, edited 1 time in total.
"MISSION SUCCESSFUL! Once again, I...Cato Sicarius..."
User avatar
joggy
Hronos
Hronos
Posts: 1224
Joined: Sat Apr 06, 2002 6:17 am
Location: Buduca nezavisna Republika Kotez
Contact:

Re: "Mač i Magija" WH40k turnir, Beograd (4.-5. April 2015)

Post by joggy »

ja jos nisam sklopio listu jer mi je malo bez veze da pocinjem turnir sa -30 poena, pa jos uvek vagam koje modele mogu da zavrsim do sledece nedelje. Inace, bice imperijalna garda i space vukovlje samo jos ne znam koja ce lista da bude primary
"Narod u demokratiji ne može da pogreši. Kakva god da je odluka naroda to je odluka Boga." Vulin.
"Potrebno je da vozilo koje vrši transport ima onu ruku napred, da prebacuje... Imaju proizvođači, ja sad ne znam ko su“ Velja.
„Na Beka su pucali amateri, jednom je čak spala kapuljača“ Nesa.
User avatar
Telion
Commissar Weasel
Posts: 1244
Joined: Tue Dec 22, 2009 4:20 pm

Re: "Mač i Magija" WH40k turnir, Beograd (4.-5. April 2015)

Post by Telion »

...
Last edited by Telion on Tue Mar 31, 2015 11:14 pm, edited 3 times in total.
"MISSION SUCCESSFUL! Once again, I...Cato Sicarius..."
User avatar
deka
Medved ili Jeti? Odlučite sami.
Posts: 1116
Joined: Thu Feb 24, 2005 3:55 pm

Re: "Mač i Magija" WH40k turnir, Beograd (4.-5. April 2015)

Post by deka »

...fali lista Nikole Nikolica, nadamo se da cemo je dobiti uskoro...
Ma jok...
Pošto će Hronos da iskrivi vreme, njegova lista će zapravo biti predata pre zakazivanja turnira... :) :) :)
Last edited by deka on Sun Mar 29, 2015 10:04 pm, edited 1 time in total.
Image Image
User avatar
Dellamorte
Posts: 392
Joined: Mon Apr 12, 2010 9:23 pm

Re: "Mač i Magija" WH40k turnir, Beograd (4.-5. April 2015)

Post by Dellamorte »

Dragi moji i Drage moje ,Dal je to moguce!!!!! Jos jedan u nizu od 40k turnira
Upravo se taktizira i prave razlicite kvote o pobedi ,iskomentarisacemo sve ucesnike i njihove sanse,za pobedu,eliminaciju

Darko Stojanovic/Underdog :mrgreen: - nov igrac ali svakako spreman da pokaze na kojoj su strani zapravo Dark Angeli.Uz imperatorovu veru i dobro izvucene kartice moze se desiti svasta. 3.5 kvota

Dejan Milinovic :tbear: - Cika Kasijus je razocaran zbog velike upotrebe Kadora tako da je ofarbao svoj avion u crvenu boju.Njegovo metalno oko ispusta suzu.Fizicku silu ima tako da uz brutalnu lukavos Lasice vodi 6 aviona. 2.8 kvota jer ipak nesto treba da pokriva i objektive na zemlji

Dimitrije Stevanovic :-({|= -Podla poison Djidara koja je osvojila zadnji "frendly turnir".Samo nesto premalo blastera za armoured metu.uz kenjanje bogova kockica i bezobraznu taktiku-"bezi iz protivnickog rejndja" mozda otrovima i pokida necije meso ;) 1.95 kvota

Dorian Mogos-Na odusevljenje svih prisutnih eto jos jedne njegove nove vojske.All around i najfrendly lista.Mada Distrojeri gde pucaju upucali su. 3.5 kvota

Djordje Sutic :twisted: - Gospodar Bratstva 666 rituala i Komadant samog Driaga.On sam odlucije dozu warp dusta koju ce njegovi sticenici koristiti,dok osvajaju i nevidljive granice svemira. Kvota 1.25

Miroslav Poznic :commisar: - Komesar i pukovnik Gardista" operacija -Ljucki Stit" i vlasnik 3 knighta-koji sve rade po njegovoj komandi.Iako se skoro vratio u punom sjaju u vode hobistike,velike su sanse da napravi totalni preokret. Kvota 1.75

Nemanja Djokic :aaaaa: - Mracna strana sile svemira je sa njim. Sinapsa se oseca u radiusu sve od slavije do banije.Ako bude bilo dobre sinhronizacije glavnog Cerebrusa Bube ruckaju sve pred sobom. 1.85

Nemanja Jovicic :siren: -glavna djidara i razlog neigranja velikih imena i bivsih kapitena.Centurioni se osecaju sigurno u podovima i uz pomoc Mephistonovog nenadjebivog sharma,sve ribe,marinci i roboti padaju na keca. Kvota 1.25

Nikola Nikolic :commisar: - sta reci.Ovom master takticaru treba odati vise priznanja i povelja. Samo gledati u njegov sarmantan pogled i broj ditacmenta dovoljno govori za sebe. Kvota za draw 1.1 kvota za vin 2.0

Petar Jovanovic - izlazi ovog puta sa najfendly listom( sa kojom sam ga ja kao djidara sprecio da osvoji prosli turnir) ,ali svakako sa spremljenim freehendovima na svim nekronima da bi uzeo best painted.svakako ima srece jer ovog puta ne vodim moje nove harlekine ;) kvota za vin 2.0 za za painted cemo videti :P

Predrag Urosevic - Poznato lice,i zastitnik Imperije.Svakako je Astorath resio da pusti Crnu Posast po Xeno rasama,Jereticima i silama bezumlja. Kvota 2.1

Predrag Vasiljevic :rolleye: - Feeeeeeeddd..hmmm. Instictiv Behaviour... uz malo srece i dobre kockice spremite se da budete svareni. Samo ako mu na put ne stane Helena Ripley . Kvota 2.0

Vilena Velikic \:D/ - Imperator Stiti i ne samo da stiti vec je i dozvolio upotrebu Vlaske Magije kao officijalnu disciplinu Militaruma. Odlican spoj igraca,bojaca i osobe. Kvota 1.9

Luka Dragicevic-out of acttion (missing last time spoted on Warmachine tourney)
Milan Popovic- out of action. He was Tank Rammed,Tank Shocked...and did't paid Kasko

Sada kada su svi ucesnici predstavljeni,naostrite svoje boltere,kseno tehnologije,viljuske ili semenke i spremite se za brutalan obracun Titana na "Mac i Magija Warhammer 40k.Turniru"
oovo je bio vas Specijalni Komentator DimmiHHHHH :D

-------------------------------------------------------------------------
nadam se da niko nece tekst shavtiti negativno i lose,sadrzaj je iskljucivo humoristickog sadrzaja i sa namerom da nas uveseli :)
Last edited by Dellamorte on Sun Mar 29, 2015 9:28 pm, edited 1 time in total.
..we have purpose
-----------------------
ako pobedish u olimpijadi za retardirane ,to ne menja cinjenicu da si i dalje... :commisar:
User avatar
Histericni Istoricar
Kапитан Рубинщайн
Posts: 1341
Joined: Thu May 01, 2008 9:47 pm
Location: Jarak

Re: "Mač i Magija" WH40k turnir, Beograd (4.-5. April 2015)

Post by Histericni Istoricar »

Sram bilo onoga ko lose pomisli, kralj Edvard III
U jednog Bocu, mi verujemo!
User avatar
milosh
Posts: 891
Joined: Mon Jun 09, 2008 2:11 pm
Location: Vidikovac

Re: "Mač i Magija" WH40k turnir, Beograd (4.-5. April 2015)

Post by milosh »

Au Dimitrije jesi me nasmejao :))))))

Samo javite ako negde bude moglo da se uplati na ove kvote, nisi ih bas najbolje bazdario, pa postoje neke varijante sigurnog dobitka :D
Image
RatGod
Strvinar
Posts: 1353
Joined: Sun Jan 29, 2006 6:29 pm

Re: "Mač i Magija" WH40k turnir, Beograd (4.-5. April 2015)

Post by RatGod »

MEGA SI ME NASMEJAO ! ! ! :D
1000 year-old lords of the walking dead? Chosen avatars of the dark gods leading horrible creatures from another dimension? Ancient members of the civilization who created the very world upon which we wage our wars? Bah! We're skittish mutant rats. We've got a bell. And we're going to ring it till your ears hurt bleed. Bitches.
User avatar
Pacowar
Posts: 16
Joined: Sun Oct 05, 2014 11:52 am

Re: "Mač i Magija" WH40k turnir, Beograd (4.-5. April 2015)

Post by Pacowar »

A da li smem da se kladim protiv samog sebe. Mislim da bi se zaradilo nešto parica \:D/
Sjajan tekst, baš si me oraspoložio!
Najbitnije je da se mi dobro zabavimo za vikend. Jedva čekam da vidim vaša lepa lica.(Da nije ovo zvučalo malo gej?!) :applause: Ma nema veze... :whistle:
User avatar
CheMilan
Posts: 213
Joined: Mon Apr 15, 2013 7:54 pm
Location: Beograd

Re: "Mač i Magija" WH40k turnir, Beograd (4.-5. April 2015)

Post by CheMilan »

DIIIIIIMIIIIIIIIHHHHHHHHHHHHH!!!!!!!!!!!!! :D
...pa i nisi bas najbolji...
Post Reply

Return to “Turniri i dešavanja: Bez paljenja kartica i prevrtanja stolova od 2003.”