Flames of War promocija

Obaveštenja o najnovijim turnirima u Zmaju i prijateljskim klubovima.
Post Reply
User avatar
Duc d' Elchingen
Posts: 2198
Joined: Sat Apr 02, 2005 5:11 pm

Flames of War promocija

Post by Duc d' Elchingen »

Dragi saborci,

veliko mi je zadovoljstvo što mogu da vas obavestim da je za 27.06. zakazana Flames of War promocija
očekuje se dolazak gostiju iz UK a ono najvažnije biće veliki izbor figura na prodaju po promotivnim cenama
sama promocija je osmišljena kao mini MW/LW turnir mada nećete biti ograničeni da koristite samo jednu listu
cilj je popularizacija, dok je trijumf u drugom planu :D
voleo bih samo da mi se svi zainteresovani unapred jave da li će učestvovati i sa kojim armijama i koji period bi hteli da igraju
lična molba sa moje strane je da svi koji imaju dovoljno figura za LW i igraju LW

mesto i tačno vreme održavanja promocije biće blagovremeno objavljeno na ovoj temi
User avatar
Grof Bronza
Posts: 268
Joined: Thu Jan 15, 2009 11:41 pm

Re: Flames of War promocija

Post by Grof Bronza »

I am in...I am in.... :D probably... :D samo ako se nesto ne daj Boze desi pa ne budem mogao.... :D
User avatar
Duc d' Elchingen
Posts: 2198
Joined: Sat Apr 02, 2005 5:11 pm

Re: Flames of War promocija

Post by Duc d' Elchingen »

Flames of War promocija biće održana na sledećoj adresi:

Despota Stefana 48
poslednji sprat

Početak 11:30

molim sve igrače da dođu ipak malo ranije
hvala
User avatar
arborsomniorum
Posts: 410
Joined: Wed Oct 17, 2007 12:49 am
Location: Нови Сад, Србија

Re: Flames of War promocija

Post by arborsomniorum »

moze li se znati zasto nije u sigilu? pitam, jer sam hteo da dodjem na tu promociju...
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Flames of War promocija

Post by Dzon Vejn »

Kako mislis, tacno, da u Sigil stane 20+ igraca warmakina i 20+ igraca FoW-a i adekvatan broj tabli za obe grupe? ;)
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
Bathory
Posts: 786
Joined: Thu Jan 22, 2004 10:15 am

Re: Flames of War promocija

Post by Bathory »

@arborsomniorum

Mozes da dodjes i ovde.....
Image
User avatar
meloras
Posts: 723
Joined: Sat Oct 18, 2003 1:20 pm
Location: Novi Beograd

Re: Flames of War promocija

Post by meloras »

Dolazim,mada sam to vec rekao na nekom drugom topicu.
User avatar
arborsomniorum
Posts: 410
Joined: Wed Oct 17, 2007 12:49 am
Location: Нови Сад, Србија

Re: Flames of War promocija

Post by arborsomniorum »

Ma nije problem, doci cu, samo malo trazenja po mapi bice izazov...
Malo je neozbiljno od Rika da zove u Sigil prvo Flames of war, pa onda organizuje na sve to Warmachine. Ali dobro, njegov klub njegova pravila. Ovim ne mislim nista lose ni Riku niti imam nameru da ga ocrnim. Poz svima vidimo se...
User avatar
žubor
Posts: 1893
Joined: Fri Apr 25, 2003 9:35 pm
Location: BGG.CC
Contact:

Re: Flames of War promocija

Post by žubor »

arborsomniorum wrote:Ma nije problem, doci cu, samo malo trazenja po mapi bice izazov...
Malo je neozbiljno od Rika da zove u Sigil prvo Flames of war, pa onda organizuje na sve to Warmachine. Ali dobro, njegov klub njegova pravila. Ovim ne mislim nista lose ni Riku niti imam nameru da ga ocrnim. Poz svima vidimo se...
Rick nikad nije zvao u Sigil ... od pocetka je bila prica da ce ceo dogadjaj da se desi na nekom drugom mestu ...

A sto kaze Malekith ... da se zapljunem i ovde iako sam negde vec rekao da dolazim ...

MW Armored i MW Armored Rifles

B.
Image
User avatar
arborsomniorum
Posts: 410
Joined: Wed Oct 17, 2007 12:49 am
Location: Нови Сад, Србија

Re: Flames of War promocija

Post by arborsomniorum »

ok, my bad , ali sam tako razumeo iz rikovog obavestenja... no nebitno, kako da dodjem do vas od zeleznicke, ima li neki trolejbus, bus itd...
User avatar
meloras
Posts: 723
Joined: Sat Oct 18, 2003 1:20 pm
Location: Novi Beograd

Re: Flames of War promocija

Post by meloras »

Mislim da ima iz Kneza Milosa,moraces Pedju za broj busa da pitas.
A mogao bi i na voz da sednes na 1 stanicu do Pancevackog mosta,ako to jos ide i staje tamo (islo je pre 15godina :roll: :oops: ),i odatle peske par minuta.
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Flames of War promocija

Post by Dzon Vejn »

arbo#$%&#$: otvoris google, ukucas contrast plan plus. Dobices sajt na kome imas mapu BG-a. Ukucas ulicu koja ti treba, i dobijes centriranu mapu.

Ja nisam imao nikakvih problema da tom metodom nadjem bilo koju ulicu u NS, pa neces ni ti ovamo ;).

Za prevoz pitas bilo koga kada stignes u BG, svako ce te uputiti ;).
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
Duc d' Elchingen
Posts: 2198
Joined: Sat Apr 02, 2005 5:11 pm

Re: Flames of War promocija

Post by Duc d' Elchingen »

e ovako, pošto ne znam ko koliko poznaje BG objasniću ko da prvi put dolazite
idete tramvajem broj 2 ali obratite pažnju da kreneš prema kalemegdanu
prođete kalemegdan, prođete zoovrt, prođete pijacu sa leve strane i onda nailazite na veliku rasksnicu i siđete na prvoj stanici posle raskrsnice
to je inače raskrsnica džordža vašingtona i despota stefana
vratite se nazad do raskrsnice i skrenete levo u despota stefana
posle jedno 10-15 metara nailazite na broj 48 i idete na poslednji sprat
User avatar
Bathory
Posts: 786
Joined: Thu Jan 22, 2004 10:15 am

Re: Flames of War promocija

Post by Bathory »

Despota Stefana se nekad zvala 29.novembra. Pod tim imenom je vecina ljudi zna,
Image
User avatar
Minja
Posts: 324
Joined: Fri Sep 09, 2005 12:56 am
Location: Warp 665-667

Re: Flames of War promocija

Post by Minja »

Evo, da i ovde potvrdim svoj dolazak. MW & LW nemacka panzer cetica! 8)
Arrogance, my friend, arrogance! :-)
User avatar
arborsomniorum
Posts: 410
Joined: Wed Oct 17, 2007 12:49 am
Location: Нови Сад, Србија

Re: Flames of War promocija

Post by arborsomniorum »

Hvala mnogo Pedji, bice mi drago da dodjem, ovo uputstvo mi je mnogo pomoglo. Dzonu moram samo reci, da je Beograd milion puta veci grad od Novog Sada, a ja se ne snalazim verovatno tako dobro kao on. Ali ipak cenim i njegov trud, hvala mu i za njegovo objasnjenje.
Post Reply

Return to “Turniri i dešavanja: Bez paljenja kartica i prevrtanja stolova od 2003.”