[WHFB] (5. i 6. 2. 2011.) Jatacenje 2011 NAJAVA

Obaveštenja o najnovijim turnirima u Zmaju i prijateljskim klubovima.
Post Reply
User avatar
kgkid
Posts: 493
Joined: Thu Nov 18, 2004 8:53 pm
Location: Kragujevac
Contact:

[WHFB] (5. i 6. 2. 2011.) Jatacenje 2011 NAJAVA

Post by kgkid »

---------------------------------------------
Peto po redu Jatačenje je zakazano za subotu i nedelju 5. i 6. februar 2011. godine.

Mesto održavanja je promenjeno: Skupština Grada, svečana sala u prizemlju, ulaz sa parkinga. Vreme za igru i druženje: 10-19h

Prostor koristi isti parking kao prva dva jatačenja, u centru je grada. Parking se plaća u subotu do nekih 14h, a u nedelju je besplatan. Za parking gostiju van Kragujevca ćemo se pobrinuti mi.

Ukoliko dođe do nepredviđenih izmena u lokaciji, bićete pravovremeno obavešteni.

Pošto se radi o neformalnom okupljanju u cilju igre i popularizacije Warhammera i drugih igara, pozivamo vas da nam se pridružite bar jednog od dva dana.

Program podrazumeva slobodno igranje prijatnih partija WHFB, sa kim god hoćete, po kojim god pravilima hoćete.

Radi lakše organizacije mi svake godine predlažemo neki set pravila. Do sada su to obično bila pravila predstojećeg Uprisinga, kako bi se ista testirala. Pošto do ovog trenutka nije dostupan predlog pravila za Uprising 2010, naš predlog je da pogledate pravila za AC turnira ETC, Dogcon i Sheffield slaughter. Ukoliko Valhala objavi pravila za predstojeći Uprising, smatrajte se pozvanim da ih istestiramo.

Da bi se lakše organizovale partije, te da bi sve teklo što lakše, preporučujemo svim igračima da dođu sa spremnim rosterima za WHFB, od 1500, 2000 i 2500 poena. Specijalne karaktere ne preporucujemo.

Links:
http://www.dragon-slayers.org.uk/downlo ... k_2009.pdf
For ETC visit warhammer.org.uk
And, the best AC ever :
http://www.irresistibleforce.com.au/dow ... erPack.pdf

Pored WHFB, naša ideja je da ove godine pokušamo i sa predstavljanjem Warhammer 40.000, Mordheima i Blood Bowla. U Kragujevcu ima igrača voljnih da igraju ove igre, tako da, ako ste zainteresovani, ponesite osnovne bande (polazne kao za kampanju) od 500 poena za Mordheim i timove od 1M za Blood Bowl. Naročito bismo cenili pomoć u predstavljanju 40k, pošto mi nemamo armije vredne predstavljanja.

Uz ovo, moguće je organizovati i partije raznih igara na tabli, tako da zainteresovani mogu i u njima da se oprobaju.

Vannastavne aktivnosti podrazumevaju i moguć izlazak u kafanu, ili grad u subotu uveče. Zainteresovani bi trebalo da se jave što ranije zbog rezervacije dovoljnog broja mesta.

Cena:
Učešće na "Jatačenju" je besplatno za goste van Kragujevca, a ima simboličnu cenu za organizatore. U mogućnosti smo da obezbedimo određene količine hrane i osvežavajućih napitaka za učesnike van Kragujevca. Zbog toga se izvinjavamo, ali predvidite svoje troškove, naročito izlazak u kafanu. Kafane u Kragujevcu poznate su po pristojnim cenama i kvalitentim porcijama.

Nadamo se da ćete svojim prisustvom doprineti da Jatačenje bude još bolje nego prošle godine!

Preporučene osobe za kontakt:
kgkid i TheMarko u Kragujevcu,
Kirgan u Beogradu
Vlada Curcic u Novom Sadu

------------------------------------------------
kuliraj dete, zivot je pred tobom.
User avatar
Kirgan
Ser
Posts: 1624
Joined: Mon Sep 06, 2004 12:32 pm
Location: Banovo Brdo Republika

Re: [WHFB] (5. i 6. 2. 2011.) Jatacenje 2011 NAJAVA

Post by Kirgan »

Se vidimo 99,99% :twisted:
Josef Quartjin (Enemy Within):

"Zbogom Wittgendorf-e na k...c te nabijem" Sommerzeit 13. 2512.
Yowza
Posts: 108
Joined: Wed Jun 16, 2010 12:12 pm
Location: Zagreb

Re: [WHFB] (5. i 6. 2. 2011.) Jatacenje 2011 NAJAVA

Post by Yowza »

kako imam rodbine u KG, možda se i ja iz ZG zaletim, imam SM armiju za 40K, pa ne bi bilo zgorega malo detaljnije o predstavljanju 40k-a, međutim ništa ne garantujem
User avatar
kgkid
Posts: 493
Joined: Thu Nov 18, 2004 8:53 pm
Location: Kragujevac
Contact:

Re: [WHFB] (5. i 6. 2. 2011.) Jatacenje 2011 NAJAVA

Post by kgkid »

Na insistiranje svojih sugrađana, da dodam nešto što bi trebalo da se podrazumeva u svakoj prilici u kojoj se "okuplja" više od jednog hobiste:

Molim, ponesite minijature i delove viška za trampu.

Hvala.
kuliraj dete, zivot je pred tobom.
User avatar
joggy
Hronos
Hronos
Posts: 1224
Joined: Sat Apr 06, 2002 6:17 am
Location: Buduca nezavisna Republika Kotez
Contact:

Re: [WHFB] (5. i 6. 2. 2011.) Jatacenje 2011 NAJAVA

Post by joggy »

ja se prijavljujem, najradije bi poneo neku 40k armiju da to malo pikamo, mada moze bilo sta (za sve aktivnosti imam visestruke izbore :))
"Narod u demokratiji ne može da pogreši. Kakva god da je odluka naroda to je odluka Boga." Vulin.
"Potrebno je da vozilo koje vrši transport ima onu ruku napred, da prebacuje... Imaju proizvođači, ja sad ne znam ko su“ Velja.
„Na Beka su pucali amateri, jednom je čak spala kapuljača“ Nesa.
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: [WHFB] (5. i 6. 2. 2011.) Jatacenje 2011 NAJAVA

Post by Dzon Vejn »

Ja isto dolazim sa debeljkom. Ali bih ja radije igrao neke boardgames. Mada mogu i 40k. Jedino bih WH zaobisao bas u sirokom luku.
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
kgkid
Posts: 493
Joined: Thu Nov 18, 2004 8:53 pm
Location: Kragujevac
Contact:

Re: [WHFB] (5. i 6. 2. 2011.) Jatacenje 2011 NAJAVA

Post by kgkid »

Gradske vlasti su nas, naravno, ispalile za prostor. Termin Jatačenja neće se menjati, ali će lokacija definitivno da se promeni. Trenutno smo u pregovorima, ali najverovatnije će biti na PMF (zgrada pored one u kojoj smo se igrali prošle i pretprošle godine). Prednosti su brojne, a verovatno neće bit problema ni sa parkiranjem. Obavestiću vas početkom sledeće nedelje.

Izvinjavam se zbog izmena i nadam se da ćemo se videti i igrati. :D

Što se tiče WH40k, mi smo tu strašno tanki. Nemamo ljudski ni armiju ni terene, predlog je stavljen više promocije i upoznavanja sa igrom radi. Pošto vidimo da ste zainteresovani, probaćemo da nešto napabirčimo od terena, a cenimo i svaku pomoć. Ja imam nešto sitno Marinaca, a možda imamo i nešto što liči na Nekrone, mada im se vlasnik već dugo ne javlja. Lično bih voleo da vidim Gardu na stolu, ali to sam, eto, ja...

Što se tiče Warhammera, biće igrača celog vikenda, smenjivaće se ljudi, biće više šanse da se nađu protivnici i armije.
kuliraj dete, zivot je pred tobom.
User avatar
kgkid
Posts: 493
Joined: Thu Nov 18, 2004 8:53 pm
Location: Kragujevac
Contact:

Re: [WHFB] (5. i 6. 2. 2011.) Jatacenje 2011 NAJAVA

Post by kgkid »

Jatačenje 2011. biće održano na Prirodno-matematičkom fakultetu. To je zgrada pored SKC (poslednja dva Jatačenja) i dele isti parking iza, ali se može koristiti i parking ispred fakulteta. Oba su besplatna.

Mapa za sve koji bi da dođu:
Image

Za sve informacije PM meni, ili Kirganu, pa poziv na mobilni!

Nadam se da ćemo se videti makar jednog od dva dana.
kuliraj dete, zivot je pred tobom.
User avatar
Zulufic
Har!Haaaar!Ya, matey!
Posts: 679
Joined: Thu Nov 18, 2004 3:31 pm
Location: PXR5- I am the Warrior at the edge of Time

Re: [WHFB] (5. i 6. 2. 2011.) Jatacenje 2011 NAJAVA

Post by Zulufic »

Teska srca moram se izviniti sto necu doci... a bas sam se meracio. Tek smo se vratili u selo i bez kinte smo..... Lepo se zabavite!!!
Image
Image
Image
User avatar
kgkid
Posts: 493
Joined: Thu Nov 18, 2004 8:53 pm
Location: Kragujevac
Contact:

Re: [WHFB] (5. i 6. 2. 2011.) Jatacenje 2011 NAJAVA

Post by kgkid »

Poslednje pripreme teku, Kirgan je stigao, sutra počinjemo poplanu. Od 10 do 19 bićemo, igraćemo se i družićemo se na PMF Kragujevac.

Još jednom koristim priliku da vas sve pozovem da nam se pridružite bar jednog od dva dana.

Poydrav!
kuliraj dete, zivot je pred tobom.
Post Reply

Return to “Turniri i dešavanja: Bez paljenja kartica i prevrtanja stolova od 2003.”