Važno Obaveštenje!

Klub Sigil je prestao sa radom. Forum je ostavljen kao arhiva.

Moderator: Moderators

Locked
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Važno Obaveštenje!

Post by Ko, jel' ja? »

Dragi prijatelji, posetioci, slučajni prolaznici, ovim putem vas obaveštavamo da je Sigil Fantasy Games prestao da postoji.
Već nekoliko godina smo bili deo svakodnevnog života mnogih od vas, delili smo mnogo toga lepog i zabavnog, družili se.
Nadamo se da ćemo vam ostati u lepom sećanju, kao mesto druženja i prijatne atmosfere, kao mesto gde su mnogi stekli nove prijatelje.

Hvala vam na lepim trenutcima i ukazanom poverenju.
- Osoblje Sigil Fantasy Games-a.

Posetioci koji su držali svoje stvari u klubu iste mogu pokupiti u petak 06.04. u periodu od 16 do 18 časova.
User avatar
Lukarus
Posts: 20
Joined: Fri Jan 06, 2012 9:40 am
Location: Pančevo

Re: Važno Obaveštenje!

Post by Lukarus »

Pa sta to bi 8O Zar tako odjednom :(.Uglavnom hvala na ukazanoj ljubaznosti.I tako,polako ali sigurno,nestaje nasa zajednica profesionalnih nerd-zaludjenika.Ako zelimo da opstane,moramo preduzeti nesto po tom pitanju.Predlazem online prodavnicu,na ovu foru http://www.kocka.rs/
"Bolje ispasti budala nego iz aviona."
User avatar
slobodanns
Posts: 85
Joined: Wed Sep 06, 2006 5:38 pm

Re: Važno Obaveštenje!

Post by slobodanns »

Dosta je lose sto se Sigil zatvorio. Sada nema kvalitetnog kluba u BGu. Nadam se da ce neko moci da ponovi Sigil uskoro u BGu.
Protrch
Posts: 2
Joined: Sat Mar 31, 2012 1:49 pm
Location: Niš

Re: Važno Obaveštenje!

Post by Protrch »

Zdravo!

Imam jedno pitanje:

Ja sam zeleo da dodjem u nedelju u Beograd da kupim BloodBowl Team Manager u vasem klubu, ali sa obzirom na to da je klub (iznenada i na opste razocarenje) zatvoren, da li je ta kupovina jos uvek moguca i pod kojim uslovima.

Unapred hvala
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Re: Važno Obaveštenje!

Post by Ko, jel' ja? »

Predpostavljam da ce robu prebaciti u druge knjizare english book-a. Kada, to vec ne znam.
Locked

Return to “Sigil”