KATALOG IGARA ZA FEBRUAR 2012

valhala.eu

Moderators: Boris Radujko, Severian

Locked
Boris Radujko
Posts: 44
Joined: Wed Sep 28, 2011 6:47 am

KATALOG IGARA ZA FEBRUAR 2012

Post by Boris Radujko »

User avatar
igor
Mental midžit
Posts: 771
Joined: Thu Aug 14, 2003 12:21 am
Location: Pancevo

Re: KATALOG IGARA ZA FEBRUAR 2012

Post by igor »

Moze ponovo link, ovaj nije dobar, a na sajtu je samo katalog za januar. thx
DreamOmen
Posts: 38
Joined: Sat Jan 28, 2012 1:41 pm

Re: KATALOG IGARA ZA FEBRUAR 2012

Post by DreamOmen »

Može novi link, ovaj neradi??
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: KATALOG IGARA ZA FEBRUAR 2012

Post by Dzon Vejn »

Mislim da nova roba stize 22. (ako se dobro secam), tako da se nadam da trenutno pune spisak ;).
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
Boris Radujko
Posts: 44
Joined: Wed Sep 28, 2011 6:47 am

Re: KATALOG IGARA ZA FEBRUAR 2012

Post by Boris Radujko »

Tacno, a i trenutna lista nam je tuzno mala (sve smo prodali) :)

Strpite se do 21. feb. i bice svega.
User avatar
Floating World
Posts: 66
Joined: Mon Aug 21, 2006 4:18 pm
Contact:

Re: KATALOG IGARA ZA FEBRUAR 2012

Post by Floating World »

Kad ce taj spisak, vec je 27.-i?! :D
User avatar
igor
Mental midžit
Posts: 771
Joined: Thu Aug 14, 2003 12:21 am
Location: Pancevo

Re: KATALOG IGARA ZA FEBRUAR 2012

Post by igor »

Ma kada ce stignu vec porucene stvari mene to interesuje, trebaju mi za Uprising :x
User avatar
Floating World
Posts: 66
Joined: Mon Aug 21, 2006 4:18 pm
Contact:

Re: KATALOG IGARA ZA FEBRUAR 2012

Post by Floating World »

igor wrote:Ma kada ce stignu vec porucene stvari mene to interesuje, trebaju mi za Uprising :x
Koliko dugo chekash?
User avatar
igor
Mental midžit
Posts: 771
Joined: Thu Aug 14, 2003 12:21 am
Location: Pancevo

Re: KATALOG IGARA ZA FEBRUAR 2012

Post by igor »

Floating World wrote:
igor wrote:Ma kada ce stignu vec porucene stvari mene to interesuje, trebaju mi za Uprising :x
Koliko dugo chekash?
Dosta dugo, ali javilu su da ce biti nadam se sutra/prekosutra najkasnije.. :|
User avatar
Floating World
Posts: 66
Joined: Mon Aug 21, 2006 4:18 pm
Contact:

Re: KATALOG IGARA ZA FEBRUAR 2012

Post by Floating World »

igor wrote:
Floating World wrote:
igor wrote:Ma kada ce stignu vec porucene stvari mene to interesuje, trebaju mi za Uprising :x
Koliko dugo chekash?
Dosta dugo, ali javilu su da ce biti nadam se sutra/prekosutra najkasnije.. :|
Drzim ti palcheve! Ja sam jedno dva do tri puta (u drugom klubu) chekao i po 3,4 meseca za igre.
User avatar
Severian
Posts: 387
Joined: Thu Jun 27, 2002 4:09 pm
Location: Novi Sad
Contact:

Re: KATALOG IGARA ZA FEBRUAR 2012

Post by Severian »

Stigle su stvari od 2 dobavljača, uglavnom poručene stvari i malo mainstream-a za lager. Ostatak očekujemo za oko nedelju dana a možda čudom i ranije u zavisnosti od vetrova na carini pošto smo sve ostale uslove ispunili...

Evo i šta je stiglo:

Carcassone 2800
Alhambra x 2 2500
7 wonders 3200
animeeples 600
bohnanza 1000
memoir 44 4500
puerto rico 4000
small world underground 3900
ttr europe 3700
ttr india 2350

Gomila gw boja, liquid green stuff, detail i standard četkice, gw box dice, pain set... I to je otprilike to.
Archibald Redoak, Grand Trabbar of Waukeen, Overgold of Eninok, Financial Minister of Bothwelian Duchy
www.valhala.eu
User avatar
Floating World
Posts: 66
Joined: Mon Aug 21, 2006 4:18 pm
Contact:

Re: KATALOG IGARA ZA FEBRUAR 2012

Post by Floating World »

A sta je sa Lord of the Rings LCG-om? U januarskom spisku pishe kolicina 0.
User avatar
Severian
Posts: 387
Joined: Thu Jun 27, 2002 4:09 pm
Location: Novi Sad
Contact:

Re: KATALOG IGARA ZA FEBRUAR 2012

Post by Severian »

Nismo poručivali za lager ovaj put. Ali ako želiš tu igru mislim da mogu pokušati da mi je donesu za predstojeći vikend ?
Archibald Redoak, Grand Trabbar of Waukeen, Overgold of Eninok, Financial Minister of Bothwelian Duchy
www.valhala.eu
User avatar
Floating World
Posts: 66
Joined: Mon Aug 21, 2006 4:18 pm
Contact:

Re: KATALOG IGARA ZA FEBRUAR 2012

Post by Floating World »

Severian wrote:Nismo poručivali za lager ovaj put. Ali ako želiš tu igru mislim da mogu pokušati da mi je donesu za predstojeći vikend ?

Ako ce cena d abude ista kao u Januarskom katalogu (4000 za Core Set i 1500 za ekspanzije) moze 1 Core set i ekspanzije A Journey to Rhosgobel i Return to Mirkwood. Igra je, nadam se, na engleskom?
User avatar
Severian
Posts: 387
Joined: Thu Jun 27, 2002 4:09 pm
Location: Novi Sad
Contact:

Re: KATALOG IGARA ZA FEBRUAR 2012

Post by Severian »

Jeste na engleskom. Proverio sam sa partnerima i oni nemaju osnovni set trenutno na lageru. Imaju ekspanzije i cena je uredu ali verujem da ti ekspanzije ne trebaju bez osnovne igre. Osnovnu bi mogli da poručeimo sa sledećom turom za oko mesec dana.
Archibald Redoak, Grand Trabbar of Waukeen, Overgold of Eninok, Financial Minister of Bothwelian Duchy
www.valhala.eu
User avatar
Floating World
Posts: 66
Joined: Mon Aug 21, 2006 4:18 pm
Contact:

Re: KATALOG IGARA ZA FEBRUAR 2012

Post by Floating World »

Severian wrote:Jeste na engleskom. Proverio sam sa partnerima i oni nemaju osnovni set trenutno na lageru. Imaju ekspanzije i cena je uredu ali verujem da ti ekspanzije ne trebaju bez osnovne igre. Osnovnu bi mogli da poručeimo sa sledećom turom za oko mesec dana.
Najbolje da mi javite kad naruchujete pa da potvrdim da li mogu da uzmen. Trenutno mogu da uzmen, neznam kako cu kroz mesec dana da stojim finansijski jer bih hteo i Core set i ekspanzije.
Locked

Return to “Valhala”