Kampanja farbanja - runda 1 - ocene za 9. kolo

Moderators: Shunka, bojan, Dzon Vejn

User avatar
Dellamorte
Posts: 392
Joined: Mon Apr 12, 2010 9:23 pm

Re: Kampanja farbanja - ocene za 7. kolo

Post by Dellamorte »

teclis wrote: delamorte - sve je ok skroz. jedino onaj heroj sto ima nekog sivo/plavog imperijalca na bazi - jel to statua ili...?
duh ;) jer ovo je Morr-ov warrior priest(ima kosu-koslilicu za travu) i probudio duha koji vristi
..we have purpose
-----------------------
ako pobedish u olimpijadi za retardirane ,to ne menja cinjenicu da si i dalje... :commisar:
User avatar
Dr. Nick Riviera MD
Posts: 150
Joined: Sun Sep 14, 2008 8:17 pm

Re: Kampanja farbanja - ocene za 7. kolo

Post by Dr. Nick Riviera MD »

Ocene za 6. kolo :D

Teclis - 8.5
milosh - 8.5
Dellamorte - 9
Dzon Vejn - 8
Mandragoran - 8
Stalin - 9
Kirgan - 8.5
stefaz - 9.5
strigoi7904 - 7.5
badtaste - 8
Hypodermic - 8
"Seriously honey, I can prescribe anything." :-)
"If you want to have an exclusive surgery with me,dial 1-800-DOCTORB.Note the extra B is for BARGAIN"
Don't worry you won't feel a thing:-)

Image Image
User avatar
Dr. Nick Riviera MD
Posts: 150
Joined: Sun Sep 14, 2008 8:17 pm

Re: Kampanja farbanja - ocene za 7. kolo

Post by Dr. Nick Riviera MD »

Ocene za 7-mo kolo :)

Kirgan - 8.5
milosh - 7.5
Dellamorte - 9
Dorian - 7.5
Teclis - 9
Mandragoran - 7
Dzon Vejn - 8.5
Jogi - 8
Stefaz - 9.5
Hypodermic - 8
badtaste - 6.5
Deka - 7
Strigoi - 7
"Seriously honey, I can prescribe anything." :-)
"If you want to have an exclusive surgery with me,dial 1-800-DOCTORB.Note the extra B is for BARGAIN"
Don't worry you won't feel a thing:-)

Image Image
Stalin
Posts: 25
Joined: Wed Feb 24, 2010 12:59 am

Re: Kampanja farbanja - ocene za 7. kolo

Post by Stalin »

ocene za 6 kolo

teclis8.5
milos8.5
delamorter9
dzonvejn8
mandragorn8
kirgan 7
stefaz 9
strigoi 7
badtaste7
hipodermic 8
nic 10
Paladin Aleksandar Anderson, dusa od coveka, ruke mu se pozlatile.
Stalin
Posts: 25
Joined: Wed Feb 24, 2010 12:59 am

Re: Kampanja farbanja - ocene za 7. kolo

Post by Stalin »

ocene za 7 kolo

milos 8
strigoi 7
stefaz 9 jogi 8
kirgan 8
badtaste 7
deka 8
nik 9
teklis 8.5
dorian 8
hipo 7
delamorte 8
dzonverjn 8
mandragon 8
Paladin Aleksandar Anderson, dusa od coveka, ruke mu se pozlatile.
User avatar
milosh
Posts: 891
Joined: Mon Jun 09, 2008 2:11 pm
Location: Vidikovac

Re: Kampanja farbanja - ocene za 7. kolo

Post by milosh »

Ocene za 7. kolo (da ne bude zabune)

Kirgan - 9.5 (odlično uradjeno)
Dellamorte - 8 (pošto je ofarbano dosta figura i kvalitet varira. Npr mnogo mi se svidja kako si ofarbao helbardierovo lice sa ožiljkom, poslednji red s leva. Onaj čarobnjak sa kosom je cool, duh pogotovo ali je plašt malo nesrećnije uradjen kao da mu fali koji hajlajt ili neki freehand da popuni prazninu)
Dorian 7.5 - (ja prosto nemam pojma da li su ovi tenkići dobro ofarbani ili ne. Možda zbog toga što nikada nisam ofarbao ni jedan pa ne razumem koliko truda treba uložiti da bi bio ofarban ali meni oni svi deluju poprilično jednostavno. Zbog toga malo slabija ocena, ako sam u zabludi Doriane molim te izvini :) )
Teclis - 8.5 (na slikama se teško uočavaju detalji, trebalo je možda jednog da uslikaš u krupnom planu, ali ovi deluju ofarbano tvojim standardnim kvalitetom koji je sve bolji i bilji i verujem da ćeš na sledećem turniru biti jedan od kandidata za best painted armiju)
Mandragoran - 7.5 (simpatičan čarobnjak ali je za nijansu lošiji od rendžera iz prošlog kola, možda zato što je šareniji)
Džon Vejn - 8.5 (veoma dobri imperijalci, ima detalja koji me oduševljavaju - npr noge konja oko kopita ili NMM koji nije savršen ali na ovolikoj količini figura stvarno odličan. Medjutim u tvom stilu farbanja ima par stvari (i bukvalno par) koje se meni ne svidjaju pa ako si raspoložen za savet evo ga: 1. Oči kod ljudi radiš mnogo krupno. To mi je prvi put zasmetalo kod čarobnjaka iz prošlog kola i tada mi se učinilo da deluje razroko, ali na ovoj količini figura vidim da je razlog drugi. Konkretno pokušaj da crni okvir oko beonjače bude tanji, i neka same beonjače budu sitnije. Ne mora sa svake strane zenice da ti bude savršena bela linija. 2. Baš slabo radiš sa crno-belim kombinacijama, tj nije slabo ali sa drugim bojama radiš mnogo bolje. Konkretno onaj gavran iz prošlog kola i rep i griva konja iz ovog, kao i po neka crna brada. Potrudi se da ti prelazi budu suptilniji, znam da ćeš potrošiti više vremena ali to bi značajno poboljšalo kvalitet)
Nikola - 7.5 (Kao da se primećuje da ih je radio (žurio) da budu gotovi za turnir. Osnova je dobra ali može to još da se unapredi. Poneki hajlajt na crvenim površinama, možda još po koji jednostavan feehand na štitovima, a i boja kosti mi deluje previše žućkasto - mada to je možda i do fotografije)
Stef - 10 (Sjajno, source lighting me oduševljava. Jedina (malecna) zamerka na vatru iz koje iskače lobanja - deluje mi previše sterlino i mislim da si trebao da izvlačiš iz crne boje jer kod svakog plamena ima crnih nijansi)
Boca - 7.5 (table top brodići)
badtaste - 7 (slike su loše kao što si i napisao :) što donekle onemogućuje da vidimo koliko si kvalitetno ofarbao. zbog toga mi se čini da ti zakidam na oceni ali sledeći put se malo više potrudi)
Doktor Nik - 9.5 (odlični warriori, za nijansu slabiji od tvojih prethodnih radova, ali to je samo zato što si postavio nenormalno visoke standarde ;) )
deka - 8
strigoi - 6.5 (Popravljaš se ali ima tu još mnogo mesta za napredak. Treba ti mnogo više hajlajta na figuri ovako izgleda kao da si samo naneo osnovne boje)
Image
User avatar
deka
Medved ili Jeti? Odlučite sami.
Posts: 1116
Joined: Thu Feb 24, 2005 3:55 pm

Re: Kampanja farbanja - ocene za 7. kolo

Post by deka »

Znači, jedino ja nisam zaslužio komentar :?: :?: :?: :cry:
Image Image
User avatar
milosh
Posts: 891
Joined: Mon Jun 09, 2008 2:11 pm
Location: Vidikovac

Re: Kampanja farbanja - ocene za 7. kolo

Post by milosh »

Daleko od toga da nisi zasluzio ali ovo je vec treca setalica ako se ne varam i sve su uglavnom istog kvaliteta tako da nemam nista novo da dodam sto vec nisam ranije rekao ;)
Image
User avatar
Dr. Nick Riviera MD
Posts: 150
Joined: Sun Sep 14, 2008 8:17 pm

Re: Kampanja farbanja - ocene za 7. kolo

Post by Dr. Nick Riviera MD »

@Milosh
Ma sto je najgore fotoaparat me je izdao i bas ne izgledaju na slikama kao u prirodi plus hteo sam da ih uradim da izgledaju potpuno drugacije od Vicica jer i po fluff-u nemaju veze sa njima :) Sada dolaze na red Lilith Hesperax,Archon i Razor Jetwing,tu cemo malo da vadimo prosek ;)
"Seriously honey, I can prescribe anything." :-)
"If you want to have an exclusive surgery with me,dial 1-800-DOCTORB.Note the extra B is for BARGAIN"
Don't worry you won't feel a thing:-)

Image Image
User avatar
deka
Medved ili Jeti? Odlučite sami.
Posts: 1116
Joined: Thu Feb 24, 2005 3:55 pm

Re: Kampanja farbanja - ocene za 7. kolo

Post by deka »

milosh wrote:Daleko od toga da nisi zasluzio ali ovo je vec treca setalica ako se ne varam i sve su uglavnom istog kvaliteta tako da nemam nista novo da dodam sto vec nisam ranije rekao ;)
To su bili treći i četvrti sentinel... Ostaju još "samo" tri... :oops: :oops: :oops:
Image Image
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Kampanja farbanja - ocene za 7. kolo

Post by Dzon Vejn »

milosh wrote:Ocene za 7. kolo (da ne bude zabune)
Džon Vejn - 8.5 (veoma dobri imperijalci, ima detalja koji me oduševljavaju - npr noge konja oko kopita ili NMM koji nije savršen ali na ovolikoj količini figura stvarno odličan. Medjutim u tvom stilu farbanja ima par stvari (i bukvalno par) koje se meni ne svidjaju pa ako si raspoložen za savet evo ga: 1. Oči kod ljudi radiš mnogo krupno. To mi je prvi put zasmetalo kod čarobnjaka iz prošlog kola i tada mi se učinilo da deluje razroko, ali na ovoj količini figura vidim da je razlog drugi. Konkretno pokušaj da crni okvir oko beonjače bude tanji, i neka same beonjače budu sitnije. Ne mora sa svake strane zenice da ti bude savršena bela linija. 2. Baš slabo radiš sa crno-belim kombinacijama, tj nije slabo ali sa drugim bojama radiš mnogo bolje. Konkretno onaj gavran iz prošlog kola i rep i griva konja iz ovog, kao i po neka crna brada. Potrudi se da ti prelazi budu suptilniji, znam da ćeš potrošiti više vremena ali to bi značajno poboljšalo kvalitet)
U svoju odbranu imam da izjavim da nikada nisam naucio da farbam oci, a stotine figura mi je proslo kroz ruke :D, i gotovo da ne znam vise sta nisam probao. Inace pistolier nije NMM ;), ceo je metalic, NMM radim uglavnom samo na karakterima kod imperije (bretonija je skoro cela NMM). Ovih obicnjaka ima previse da bi dobili tako dobar tretman ;). Prelaz kod kopita je ispao jos bolji uzivo, to sam hteo da testiram, i bas mi se dopalo kako je ispalo.
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
milosh
Posts: 891
Joined: Mon Jun 09, 2008 2:11 pm
Location: Vidikovac

Re: Kampanja farbanja - ocene za 7. kolo

Post by milosh »

Dzon Vejn wrote:Inace pistolier nije NMM ;), ceo je metalic, NMM radim uglavnom samo na karakterima kod imperije (bretonija je skoro cela NMM). Ovih obicnjaka ima previse da bi dobili tako dobar tretman ;). Prelaz kod kopita je ispao jos bolji uzivo, to sam hteo da testiram, i bas mi se dopalo kako je ispalo.
Stani malo zar oruzje pesadinaca nije radjeno NMM? Tako deluje...
Image
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Kampanja farbanja - ocene za 7. kolo

Post by Dzon Vejn »

Jok, sve su metalici ;). Samo radim vise nijansa...
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
stefaz
Posts: 327
Joined: Tue May 20, 2008 6:33 am

Re: Kampanja farbanja - ocene za 7. kolo

Post by stefaz »

Kirgan - 9 - Jeste skroz grand parada sema, ali dobro je ispala. :D
milosh - 7.5 - Deluju nezavrseno i kao da se nisi mnogo bavio njima.
Dellamorte - 8.5 - U proseku. Ima stvarno dobrih, ali ima i malo losijih. Duh mi bas i ne lici na duha.
Dorian - 8.5 - Deluju dobro mada n'umem da procenim. :mrgreen:
Teclis - 8.5 - Malo su sitnije slicke pa se ne vidi najbolje. Deluju skroz korektno.
Mandragoran - 8 - Malo mi smeta ona zelena preko plave, previse je, pa, zelena. 8O :mrgreen: Glava je bas dobro ispala. Bas mi se svidja.
Dzon Vejn - 8.5 - I ovde ima nekih koji mi se dopadaju vise od drugih. Ne znam samo da li je do PSa ili ti neki coveculjci imaju nakarminisana usta. :mrgreen:
Jogi - 8 - Brzinski su ali na gomili mi izgledaju OK. Jos malo hajlajta i bice super.
Hypodermic - 8 - OK izgledaju. Nisam siguran da sam video ovakve stvari uzivo pa nemam predstavu kolike su zapravo.
badtaste - 8 - Ne znam zasto, ali svidjaju mi se ovi nuljeni krutovi. Mada realno, ima dosta mesta za poboljsanje.
Dr. Nick - 8.5 - Mozda prestrogo ali ocena manje zbog nedostatka baza.
Deka - 8 - Sad si kao Milos sa onim bajkerima. :mrgreen: Vidis jednog, video si ih sve.
Strigoi - 7.5 - Malo vise hajlajta i malo peska na postolju i odmah ocena (ipo) vise. :wink:
User avatar
Kirgan
Ser
Posts: 1624
Joined: Mon Sep 06, 2004 12:32 pm
Location: Banovo Brdo Republika

Re: Kampanja farbanja - ocene za 7. kolo

Post by Kirgan »

Stefaz - 10 jedan od tvojih najboljih radova ovde za sad
milosh - 7.5
Dellamorte - 8
Dorian - 8
Teclis - 8.5
Mandragoran - 8.5
Dzon Vejn - 8
Jogi - 8
Hypodermic - 8
badtaste - 6
Dr. Nick - 8.5 - nedostatak baza
Deka - 8
Strigoi - 6

Baze nisu teske za uraditi a mnogo znace :roll: :twisted:
Josef Quartjin (Enemy Within):

"Zbogom Wittgendorf-e na k...c te nabijem" Sommerzeit 13. 2512.
User avatar
Dellamorte
Posts: 392
Joined: Mon Apr 12, 2010 9:23 pm

Re: Kampanja farbanja - ocene za 7. kolo

Post by Dellamorte »

Milos 8.5 fino odradjeno ali bas nedostaje ta ljubicasta da se vidi ;) -btw videh sliku za 8 kolo i bas moram da komentarisem-odlican freehend!!! :) stvarno je i motiv na mestu i bas fino i kulturno odradjeno..a jos i plus sto znam koliko je mala ta povrsina :)

Strigoi 8.5 fino.lepo goblinac :)

Stefaz-10 fenomenalna riba(model) i bas skladno obojeno(+ sto je u bojama koje volim) mislim da je ovo najbolji rad za ovo kolo

Joggy 8.25 odlicni modeli i jos bolja kolicina :) \:D/ kontam da ce biti uskoro i bar jedan hajlajt stita po ivici(s obzirom da je sve brzo radjeno) ali za sad je kvalitetno i dino

Kirgan 7.5 nije lose..mada moglo je i vise detalja da se odradi.ali nekako cela kompozicija(boja) mi se ne uklapa..ok je pokusaj non-metalika,ali roze...hmm.neznam

Badtaste-7.5 mada slika je mutna :(

Deka 9.5 lepe sare,standardno fino.i super odradjena svetla

Dr Nick 9.25 ..mucim oci da vidim detalje(zbog slike) ali u pozitvnom smislu,tako da je rad fin,barjak na ledjima je odlican.bilo bi veca ocena da su baze tu i bolja slika.e da bas je odlican efekat metala-tj njihovih pusaka,ako dr nik bude imao vremena bas bi voleo da mi kaze kolor semu :)

Teklis 9.5 :) najad ono sto dugo ocekivah od ovog momka :)

Dorian 8.25 realisticna izvedba(da su maskirni ocena bi bila veca),mada jeste tesko raditi sa maketama(drugacija plastika i bas se zajebano kontrolise boja.

Hypo 9 - ovo je subjektivno,jest da su mali al bas mi se svidja i sema i izvedba.lepo odradjeni brodici

Dzon 8.5 fino-mada kontam da je bolje uzivo.jer mi deluje da aparat pogresi(zbog ovog vosa koji ima malkice glosa u sebi

Mandragoran 9.5 odlican rad i lep model
..we have purpose
-----------------------
ako pobedish u olimpijadi za retardirane ,to ne menja cinjenicu da si i dalje... :commisar:
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Kampanja farbanja - ocene za 7. kolo

Post by opsidiannight »

7. kolo- poznatije kao šumadijsko

MiLoš 6,3
Strigoi 6
Igor 0
Stefaz 8
ShuKaKu 0
Uruk 0
Nikola 6,3
Kirgan 7,1
Bad 5 ništa se ne vidi
Deka 7
Nik 7,5 na poverenje slika je loša
TeKlis 7
Dorian 6,5 nestalo ti stpljenja kod tuša?
Boca 7
ViKinG 0
Delasmrta 6,8
Stalin 0
Ubica Indijanaca 5,5 previše šminke za moj ukus, možda bi im nežnija nijansa karmina bolje pristajala
Mandragorian 6,7
Hindža 0

Valjda nisam nikoga propustio
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Kampanja farbanja - ocene za 7. kolo

Post by Dzon Vejn »

Izvinjavam se sto ovako kasno glasam, slobodno vreme mi nije bilo jaca strana ovih dana ;).

Ocene za 7. kolo glase ovako:

Milos 6.5
Teclis 9
Hypodermic 9
Dellamorte 8
Mandragoran 8.25
Dorian 6.5
Dr Nick 8.5
Badtaste 7
Joggy 7.5
Strigoi 7
Stefaz 10
Kirgan 8.5
Deka 7.5

A komentari ovako:
Milos - od svega sto si do sada pokazao, ovo mi se zaista najmanje svidelo.
Teclis - standardno lepe koske
Hypodermic - ovde sam mozda imao najvecu dilemu kako da ocenim (posto malo odskace od standardne skale koja je ovde osnova). Ipak, posto znam koliko su sitni detalji na ovim brodovima, mislim da su ispali zaista fenomenalno, i da bi bila velika steta ne nagraditi to adekvatnom ocenom ;).
Dellamorte - ovi imperijalci mi se svidjaju malo vise nego oni koje si do sada izbacivao
Mandragoran - jedna od boljih od tebe, zaista je lep. Velika je steta sto se za D&D ne rade postolja, jer bi bio jos lepsi
Dorian - kao sto svi vec znate, nisam ljubitelj toga kako pasulji ispadaju, u poredjenju sa GW figurama...
Dr Nick - neuradjena postolja, losa slika - sto neko iznad rece: 8.5 na poverenje :P
Badtaste - kad se slika dovoljno obradi, pocnem da vidim i neke detalje :D
Joggy - tvoji standardni vampiri
Strigoi - steta sto ga nisi skroz dovrsio, lepo je zapocet. Kada bi ti cela armija bila ovakva, bilo bi super ;).
Stefaz - meni najbolji primerak u ovom kolu, zato i bonus 0.5. Odlicno je ispalo kako svetlost od vatre prelazi na plast i pantalone. Na postolju je isto super uradjena svetlost. Samo jednu minornu zamerku potencijalno imam: mozda lose procenjujem sa slike, ali mi se cini da su pantalone i bic otprilike jednako udaljeni - pa ako je vatra stigla da prenese svetlost na pantalone, onda bi trebala da stigne i do bica ;).
Kirgan - zlatne povrsine su super ispale, posebno kacket. Sa druge strane, haljina mi se nije toliko svidela zbog jako grubih prelaza na pojedinim mestima (recimo 2. prevoj na donjem delu haljine - odnosno prvi prevoj posle ivice haljine). Mogla je ocena jos gore da si se malo vise potrduio oko toga.
Deka - jos setalica u dugome nizu :D. Postolja su ispala zaista lepo.
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
strigoi7904
Posts: 8
Joined: Mon Jan 16, 2012 3:18 pm

Re: Kampanja farbanja - ocene za 7. kolo

Post by strigoi7904 »

Stefaz - 10
milosh - 7
Dellamorte - 8.5
Dorian - 7
Teclis - 9
Mandragoran - 8
Dzon Vejn - 7.5
Jogi - 8.5
Hypodermic - 9
badtaste - 6.5
Dr. Nick - 9
Deka - 8
Kirgan - 7.5
User avatar
joggy
Hronos
Hronos
Posts: 1224
Joined: Sat Apr 06, 2002 6:17 am
Location: Buduca nezavisna Republika Kotez
Contact:

Re: Kampanja farbanja - ocene za 7. kolo

Post by joggy »

Stefaz - 10 kao i uvek, odlicno farbanje
milosh - 6.5 nema mnogo sta da se ocenjuje, ali baze nisu uradjene
Dellamorte - 9 standardno lepi imperijalci. Svidja mi se tvoj stil iako nije tehnicki mnogo komplikovan
Dorian - 6.5 eh, pasulji su pasulji
Teclis - 7.5 lepo su uradjeni kocijasi, ali to nije cela figura samo 1 (manji) deo
Mandragoran - 9 Meni se vrlo svidja iako nije bas najbolja slika. -0.5 najmanje zbog postolja
Dzon Vejn - 8 lepo ofarbano, ali mi izgledaju kao da su izgoreli na suncu (mozda je do aparata)
Hypodermic - 8.5 lepo ofarbani, ali opet pasulji
badtaste - 5 uh sto je crnooo. Ne vidim dal ima detalja zato ova ocena
Dr. Nick - 9 uh, ovo mi se jako svidja, najlepse za ovo kolo. -1 ipak zbog baza
Deka - 8.5 ovo mi se vec svidja, lepo odradjena setalica
Kirgan - 7.5 Lepo uradjena figura, ali ne svidja mi se faca
strigoi7904 - 8 standardan goblin, medjutim fali tu malo hajlajta recimo na kapuljaci (jos) i na narukvici
"Narod u demokratiji ne može da pogreši. Kakva god da je odluka naroda to je odluka Boga." Vulin.
"Potrebno je da vozilo koje vrši transport ima onu ruku napred, da prebacuje... Imaju proizvođači, ja sad ne znam ko su“ Velja.
„Na Beka su pucali amateri, jednom je čak spala kapuljača“ Nesa.
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Kampanja farbanja - ocene za 7. kolo

Post by Dzon Vejn »

Dzon Vejn - 8 lepo ofarbano, ali mi izgledaju kao da su izgoreli na suncu (mozda je do aparata)
Nije, nije, namerno sam hteo da vidim kako ce da ispadnu sa dwarf flash umesto elf flash. Kad dodje opet milicija na red, probacu jos neke kombinacije sa dwarf / elf flash, pa cu na osnovu ocena videti da li da tako nastavljam dalje ili da se vracam na elf flash :D. Uostalom, bilo bi politicki nekorektno da nemam u armiji i pripadnike nacionalnih manjina :P.
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
Nemanja
Posts: 805
Joined: Mon Jun 07, 2010 1:01 pm

Re: Kampanja farbanja - ocene za 7. kolo

Post by Nemanja »

izvinite što vam upadam u temu, ali onaj mamut kostur me toliko oduševio da moram da kažem Teclisu :applause: :applause: :applause:
User avatar
deka
Medved ili Jeti? Odlučite sami.
Posts: 1116
Joined: Thu Feb 24, 2005 3:55 pm

Re: Kampanja farbanja - ocene za 7. kolo

Post by deka »

Kirgan - 5.8
milosh - 7.5
Dellamorte - 9.5
Dorian - 8.5
teclis - 9
Mandragoran - 9
Dzon Vejn - 8.5
Joggy - 8.5
stefaz - 9.5
Hypodermic - 9
badtaste - 7.5
Dr. Nick Riviera MD - 9
strigoi7904 - 7
Image Image
User avatar
Mandragoran
Posts: 112
Joined: Tue Feb 09, 2010 12:55 pm
Location: Vidikovac

Re: Kampanja farbanja - ocene za 7. kolo

Post by Mandragoran »

Kirgan - 9.5
Dellamorte - 8
Dorian 8
Teclis - 8.5
milosh - 7.5
Džon Vejn - 8.5
Stef - 10
Hypodermic - 7.5
badtaste - 7
Dr. Nik - 9.5
deka - 8
strigoi - 6.5
jogi - 8
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: Kampanja farbanja - ocene za 7. kolo

Post by Hypodermic »

Kirgan - 7.5
milosh - 7
Dellamorte - 8.5
Dorian - 8
teclis - 9
Mandragoran - 8
Dzon Vejn - 8.5
Joggy - 7.5
stefaz - 10
Deka - 8
badtaste - 6
Dr. Nick Riviera MD - 8.5
strigoi7904 - 7
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
badtaste
Posts: 245
Joined: Sun Aug 30, 2009 9:15 pm

Re: Kampanja farbanja - ocene za 7. kolo -fale Dorian i Badt

Post by badtaste »

izvinjavam se na kašnjenju, ocene slede:

Kirgan - 8
milosh - 7
Dellamorte - 9,5
Dorian - 8
teclis - 8
Mandragoran - 7
Dzon Vejn - 9,25
Joggy - 8,5
stefaz - 10
Deka - 8,5
Hypodermic - 9
Dr. Nick Riviera MD - 9
strigoi7904 - 7
User avatar
Dorian
Posts: 203
Joined: Wed Mar 26, 2008 7:35 pm

Re: Kampanja farbanja - ocene za 7. kolo - fali Dorian

Post by Dorian »

Evo i mojih ocena za poslednja dva kola, izvinite na kasnjenju...

7
Kirgan 8
Milosh 7
Dellamorte 7.5
Teclis 8.5
Mandragoran 8.5
Dzon Vejn 9
Nikola 8.75
Stefaz 10
Hypodermic 8.75
Badtaste 8
Dr. Nick 10
Deka 9
Strigoi7904 8.5

8
Dellamorte 8.25
Teclis 10
Milosh 8
Opsidiannight 3
Kirgan 9
Beartato 7.75
MAndragoran 7.75
Dr. Nick 9
Stalin 9
Stefaz 10
Dzon Vejn 9.5
Hypodermic 9
Last edited by Dorian on Mon Mar 19, 2012 1:04 pm, edited 1 time in total.
"More than any time in history mankind faces a crossroads. One path leads to despair and utter hopelessness, the other to total extinction. Let us pray that we have the wisdom to choose correctly."

Woody Allen

---
http://dorianm.deviantart.com/
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Kampanja farbanja - ocene za 7. kolo - fali Dorian

Post by Dzon Vejn »

Od posta iznad pocinju ocene za 8. kolo.
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Kampanja farbanja - ocene za 8. kolo

Post by Dzon Vejn »

Ocene za ovo kolo:

Milos 9.25
Teclis 10
Hypodermic 7.5
Dellamorte 7.5
Stalin 8.5
Mandragoran 7
Cika Drinki 3.5
Dr Nick 8.5
Beartato 7.75
Stefaz 10
Kirgan 8

Komentari:

Milos - jako lepo uradjeno. Freehand ti je bas super ispao. Steta sto nema uradjeno i postolje, izgledao bi jos bolje.
Teclis - odlican je, nema zamerki ;).
Hypodermic - e stvarno nije zato sto si mi protivnik u ovom kolu, ali ovi su ti zaista najlosiji do sada, od svega sto si farbao. Mozda je i do toga sto su sicusne figure, pa i nemaju neke detalje.
Dellamorte - neki su mi se vise svideli, neki manje, pa sam gledao neku prosecnu ocenu da stavim. Konji imaju simpatican oklop (jel si to radio sa plavim inkom ili nekom plavicastom bojom u osnovi?), i rocket launcher mi se dopao, ali oni highlighti kod drvenih delova mortara bas nisu, i opet mi se boje na cikama ne svidjaju kako su uklopljene (samo farbanje je ok, samo mi se ne dopada odabir kombinacije boja - ona zelena mi se bas nikako ne uklapa u ostatak). Zastava je isto simpaticna.
Stalin - ovaj ti je jedan od lepsih do sada.
Mandragoran - joj, sam model je ubog (znam, imam vise primeraka istog :P). Farbanje je ok koliko si mogao da izvuces iz njega...
Cika Drinki - au, ovo kad sam video, odmah sam se setio kako je Sutic uradio "zamak" u Hobby Store-u... dugo sam se premisljao izmedju 3 i 4, pa sam se odlucio za zlatnu sredinu. Na ovolikom modelu si zaista mogao svasta da uradis... pogotovu sto posedujes (i znas da koristis) airbrush.
Dr Nick - lep je model, ali nije kao tvoji dark eldari ;).
Beartato - lep je imperijalac, mozda je mogla i veca ocena, ali mi se oklop na grudima i kometa na zastavi bas nisu dopali (kometa izgleda bas cudno).
Stefaz - mislim da mi se ovaj dopada najvise do sada od tebe. Jedina zamerka je siromasno postolje i tockovi, sto ti je malo smanjilo ocenu. Ali sa obzirom na to da mi se ovaj biker najvise svidja u ovom kolu, to je onda opet 10 ;). Reci mi samo - jel to na postolju ostatak od airbrusha, i da li koza malo vuce na zuto zbog svetla pri slikanju ili je bas takva kakva je na slici? Jel koristis airbrush uopste, za bilo sta, pri farbanju (za sta ako da)?
Kirgan - u principu isti komentar kao i prosli put. Model je dosta dobro pocet, ali su prelazi uradjeni malo brzopleto, pa nisu ispali onako lepo kako bi mogli. Kugla u ruci je uradjena bas lepo.
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
stefaz
Posts: 327
Joined: Tue May 20, 2008 6:33 am

Re: Kampanja farbanja - ocene za 8. kolo

Post by stefaz »

Dellamorte 7.5 (u proseku)
Teclis 9.5
Milos 8.5
Cika Drinki 5
Kirgan 7.5
Beartato 7
Mandragoran 7
Dr Nick 9
Stalin 8.5
Dzon Vejn 8.5 (u proseku)
Hypodermic 7.5

Dzone, vise ni jednu figuru ne krecem da farbam bez erbrasa. Svaki put kada ga ukljucujem zahvalim se neznanom junaku koji ga je izmislio. :D Zlata je vredan.
Sto se bikera tice, ukratko, ceo je isprskan tamno crvenom, zatim, samo odozgo mesavinom crvene i svetlo sive, kako bi se dobila podloga za zavrsni sloj crvene, koja se i vidi. Posle toga ostaje samo detaljisanje na samom motoru.
Osnovna boja za kozu je Valjehova kamo zelena, senke su sa malo ljubicaste, hajlajti sa zutom i belom, tako da, da, vuce malo na zuto. Mada ima i malo svetla, tak'e mi lampe. :D
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Kampanja farbanja - ocene za 8. kolo

Post by opsidiannight »

Pošto se osećam prozvanim moram da odgovorim na neprikladnom mestu za to, jeba ga. O:)
Model Defajanta je rađen po principu: ''Veži konja gde ti gazda kaže'', tj. rezultat je proizvod zahtevanog od strane naručioca. Ipak, vodim se principom da je ocena 5 minimum tejbl top kvaliteta, tako da me ocene manje od toga blago zabrinjavaju.
Ipak, hvala svakom, ''ce la vie''.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Kampanja farbanja - ocene za 8. kolo

Post by Dzon Vejn »

Kod mene je ocena 5 = model ima po celoj svojoj povrsini nanete boje, po "pravilnom" rasporedu i na "pravilnim" mestima. Ona letelica mi se ne uklapa u taj opis :D.

Opis za 4 bi bio "nesto ovde ne valja, ali kada bih pokusao da objasnim sta, ne znam sta bih sve rekao". Opis za 3 "ovde nesto ozbiljno ne valja, ali kada bih pokusao da objasnim sta, ne znam odakle bih krenuo". Ocene 2 i 1 bolje da ne komentarisem.

Ocena 6 znaci da imaju i neki pokusaji necega (drybrush, ink, nesto). Ocena 7 ima to isto samo uradjeno da lici vec na nesto. Ocena 8 isto to, samo da izgleda lepo i da ima malo vise nekih detalja. Ocena 9 znaci da je sve super uradjeno, ali da postoji par zamerki koje se mogu lako ispraviti. Ocena 10 znaci da nema zamerki i da je sve stvarno super.

Onda to minimalno modifikujem "coolness-om" (recimo do 0.5), i nakon toga jos malo modifikujem da se odrazi odnos izmedju slika slicnog kvaliteta (recimo do 0.25).

Naravno, zahtevi su zahtevi - kao sto uporno objasnjavam nekima: "ja mislim da sajt treba da ima to i to zbog toga i toga, i da ne treba da ima to i to, zbog toga i toga - ali ako vi kazete da hocete da vam igra pink panter na svim stranama, igrace pink panter" ;).
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
teclis
Posts: 2238
Joined: Sun Sep 23, 2007 11:01 am
Location: Basket teren
Contact:

Re: Kampanja farbanja - ocene za 8. kolo

Post by teclis »

milos - 8
mandragoran - 6.5
dellamorte - 7
stefaz - 10
dzon vejn - 7
bocman - 5.5
dr nick - 8
kirgan - 7
opsidianknight - 4
beartato - 7.5
stalin - 7

milos - slika je ocajno tamna zasto nam to radis??? :) lepo ofarbano, machor je smesan :D
mandragoran - model je ocajan, stoga nisi lose uradio
delamorte - standardni delamorte quality
stefaz - red onez go fasta! xD SJAJAN RAD!
dzon vejn - sve skupa solidno obojeni imperijalci. bez suvishnih komentara
bocman - no hajlajts po principu 'suvise su mali ionako se i ne vidi'. kandze i ti bleached bone elementi su brljavi
dr nick - jako lepo vozilo, zrachi metalikom
kirgan - zanimljiv model, farbanje onako. kugla je dobro odradjena
opsidianknight - ne znam sta je ovo, al mi se uopste ne svidja
beartato - solidan TTQ sa elementima blendinga i frihenda
stalin - solidno

figura kola je milosev machji patuljak :lol:
User avatar
milosh
Posts: 891
Joined: Mon Jun 09, 2008 2:11 pm
Location: Vidikovac

Re: Kampanja farbanja - ocene za 8. kolo

Post by milosh »

dellamorte - 8 (vec standardan kvalitet imperijalaca. Ima nekih koji su bolji, neki su prosecniji tako da mislim da je ocena fer :) )
teclis - 10 (I sama konverzija je dobra ali je farbanje ODLICNO! Kosti izgledaju sjajno, kao i sitni detalji kao npr smaragdi)
opsidianknight - 5 (mislim da je na ovako velikom modelu bilo mesta za mnogo vise detalja)
kirgan - 8 (svidja mi se kako je uradjen beli plast i kugla u rukama, ali je zmajic na ramenu pomalo mrljav)
beartato - 7 (solidno uradjeno ali ima mesta za napredak. Ne svidja mi se strana zastave gde je kometa, i mislim da je bolje da ivicu postolja farbas u neku drugu boju, ova zelena mi ne ide uz onakvo postolje)
mandragoran - 7 (nezahvalna figura za farbanje ali pristojno uradjeno)
doktor nik - 9 (lep je SR ali, kao sto neko vec napisa, nisu to tvoji DE ;) )
stalin - 9 (bas mi se svidja ovaj marinac, i jedan je od tvojih boljih radova do sada u kampanji)
stef - 10 (bolesno dobro ofarban bajker! Cak mi se svidja i postolje, iako nije ni uradjeno, izgleda kao da vozi po podu neke fabrike. Jedina zamerka, ovo je licni utisak, je sto farbas kozu orkova i grecina identicnim nijansama. Meni se vise svidja kada postoji razlika izmedju boje koze medju ovim rasama :) )
dzon vejn - 8.5 (tenk - tehnicki veoma lepo, ali ne svidja mi se kombinacija plave i crvene. Takodje jel se ja tripujem ili su tockovi na tenku obrnuto postavljeni? Kao da one komete idu u suprotnom smeru. Greatswords mi se najvise svidjaju od svih tvojih imperijalaca, jedino ostaje ista primedba za oci ;) Handgunneri su najslabije uradjeni i nekako mi deluje kao da si ih ranije farbao a da si ih sada samo doradio. Kada bih pojedinacno ocenjivao to bi bilo ovako: tenk - 8.5, GS - 9.5, HG - 7)
boca - 6 (ovo deluje da je bas na brzaka uradjeno)
Image
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Kampanja farbanja - ocene za 8. kolo

Post by Dzon Vejn »

Sto se tice komentara - to su Altdorf boje ;). Hteo sam da bude jos tamnija crvena ali mi se nije svideo tako, pa sam posvetlio najblaze sto sam mogao. Neki fluff koji sam ja imao u glavi kada sam kretao sa farbanjem je da to bude Reik River (Empire) Army ;) (naravno, uz obavezne verske elemente, Sigmar i Ulric - iako ovi drugi nisu pored Reik Rivera). Tako su boje birane da zastupaju sve regije gde prolazi Reik River. Svojevremeno sam to nesto listao po knjigama koja regija ima koje boje, pa sam tako i farbao unit po unit ;).

Handgunnera, kao sto rekoh, imam vec nekoliko desetina ofarbanih malo slabijim kvalitetom od ovoga, pa nisam hteo da menjam kolor semu. U nekom trenutku (kad mi bude sve ofarbano) cu ih sve srediti da budu malo bolji ;). Edit: steam tenak je lepio Nikola, a pravo da ti kazem, nisam ni obratio paznju na to kako su okrenuti tockovi :D.
Last edited by Dzon Vejn on Fri Mar 23, 2012 11:42 am, edited 1 time in total.
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
stefaz
Posts: 327
Joined: Tue May 20, 2008 6:33 am

Re: Kampanja farbanja - ocene za 8. kolo

Post by stefaz »

@ milosh: Ima smisla to za boju koze grecina. Videcu da ubuduce promenim nesto. Hvala na komentaru.
User avatar
Mandragoran
Posts: 112
Joined: Tue Feb 09, 2010 12:55 pm
Location: Vidikovac

Re: Kampanja farbanja - ocene za 8. kolo

Post by Mandragoran »

dellamorte 8
teclis 10
opsidianknight 6
kirgan - 8
beartato 7
milosh 10
dr nick 9
stalin 9
stef 10
dzon vejn 8
Hypodermic 6
User avatar
Kirgan
Ser
Posts: 1624
Joined: Mon Sep 06, 2004 12:32 pm
Location: Banovo Brdo Republika

Re: Kampanja farbanja - ocene za 8. kolo

Post by Kirgan »

dellamorte 8
teclis 9.5
opsidianknight 7
Mandragoran 8
beartato 7
milosh 8.5
dr nick 9
stalin 8
stef 10
dzon vejn 8
Hypodermic 7
Josef Quartjin (Enemy Within):

"Zbogom Wittgendorf-e na k...c te nabijem" Sommerzeit 13. 2512.
User avatar
Dr. Nick Riviera MD
Posts: 150
Joined: Sun Sep 14, 2008 8:17 pm

Re: Kampanja farbanja - ocene za 8. kolo

Post by Dr. Nick Riviera MD »

milosh - 8
Beartato - 8.5
Stefaz - 10
Kirgan - 8
Teclis - 9
Cika Drinki - 6.5
Hypodermic - 7.5
Dzon Vejn - 8.5
Dellamorte - 8.5
Stalin - 9
Mandragoran - 8
"Seriously honey, I can prescribe anything." :-)
"If you want to have an exclusive surgery with me,dial 1-800-DOCTORB.Note the extra B is for BARGAIN"
Don't worry you won't feel a thing:-)

Image Image
User avatar
Dellamorte
Posts: 392
Joined: Mon Apr 12, 2010 9:23 pm

Re: Kampanja farbanja - ocene za 8. kolo

Post by Dellamorte »

@ Dzon -pa da jesam malko vise pozurio sas masinama :) a ono jeste plavi ink ali pomesan i malko sa crnim i sve to 50% sa vodom


Milos 9.5
Beartato 8.5
Stefaz 10
Dr Nick 10
Kirgan 8.5
Teclis 10
Cika Drinki 5
Hypo 10
Dzon 8.5
Stalin 9
Mandragoran 9
..we have purpose
-----------------------
ako pobedish u olimpijadi za retardirane ,to ne menja cinjenicu da si i dalje... :commisar:
Locked

Return to “Kampanja Farbanja”