Kampanja farbanja - runda 1 - ocene za 9. kolo

Moderators: Shunka, bojan, Dzon Vejn

User avatar
Mandragoran
Posts: 112
Joined: Tue Feb 09, 2010 12:55 pm
Location: Vidikovac

Re: Kampanja farbanja - ocene za 4. kolo

Post by Mandragoran »

Dellamorte - 8.5
Stalin - 8.5
Teclis - 8
Dzon Vejn - 8
Dr Nick - 9.5
Stefaz - 9.5
Strigoi7904 - 8
milosh - 9
Viking - 7.5
uruk-hai - 8
hindza - 7.5
Hypodermic - 8.5
Dorian - 8.5
deka - 8
User avatar
Dr. Nick Riviera MD
Posts: 150
Joined: Sun Sep 14, 2008 8:17 pm

Re: Kampanja farbanja - ocene za 4. kolo

Post by Dr. Nick Riviera MD »

Hypodermic - 8
Dellamorte - 8.5
Stalin - 9.5
Teclis - 8
Strigoi - 8
Dzon Vejn - 8
Stefaz - 9.5
milosh - 8
Viking - 7
uruk-hai - 8
hindza - 8
Dorian - 8.5
deka - 7
Mandragoran - 8.5
Last edited by Dr. Nick Riviera MD on Sat Feb 04, 2012 11:11 pm, edited 1 time in total.
"Seriously honey, I can prescribe anything." :-)
"If you want to have an exclusive surgery with me,dial 1-800-DOCTORB.Note the extra B is for BARGAIN"
Don't worry you won't feel a thing:-)

Image Image
User avatar
Dorian
Posts: 203
Joined: Wed Mar 26, 2008 7:35 pm

Re: Kampanja farbanja - ocene za 4. kolo

Post by Dorian »

Izvinite na kasnjenju!
Opet na brzinu:
milosh 9.5
Dellamorte 9
Stalin 9
Teclis 7
Dzon Vejn 8
Dr. Nick Riviera MD 9.5
Stefaz 9.5
strigoi7904 7
Mandragoran 9
Viking 6
uruk-hai 8.5
hindza 6
Hypodermic 9
deka 8
"More than any time in history mankind faces a crossroads. One path leads to despair and utter hopelessness, the other to total extinction. Let us pray that we have the wisdom to choose correctly."

Woody Allen

---
http://dorianm.deviantart.com/
User avatar
deka
Medved ili Jeti? Odlučite sami.
Posts: 1116
Joined: Thu Feb 24, 2005 3:55 pm

Re: Kampanja farbanja - ocene za 4. kolo

Post by deka »

Evo i mene...

milosh 9
Dellamorte 8
Stalin 9.5
Teclis 7
Dzon Vejn 8.5
Dr. Nick Riviera MD 9
Stefaz 9
strigoi7904 7.5
Mandragoran 8.5
Viking 7.5
uruk-hai 8.5
hindza 7.5
Hypodermic 8.5
dorian 8.5

Eto tako su mi se svidel vaše figur ovaj put...
Image Image
User avatar
hindza
Posts: 163
Joined: Sun Jan 08, 2006 5:19 pm

Re: Kampanja farbanja - ocene za 4. kolo

Post by hindza »

Uf, ja sam bio ubeđen da sam dao ocene... :/
Elem:

Milos: 8.5
Teclis: 7
Hypodermic: 8.5
Dellamorte: 8
Stalin: 8.5
Mandragoran: 7.5
Dzon Vejn: 7.5
Viking: 6.5
Dorian: 7
Snotling / Dr Nick: 8
Olsianon / Strigoi: 8.5
Stefaz: 8
Uruk-hai: 8
Deka: 7.5

Hvala svima na lepim ocenama koje ste mi dali :)
I jedan komentar: sve figure sam radio potpuno isto, tako da ne bi trebalo da bude razlike u kvalitetu, sem možda kapetana kome sam pružio malo više pažnje. Slike su budi bog s nama, ali ja za sada ne znam, niti imam uslova za bolje. :)
Smrt fašizmu, Sloboda : Rad - 2 : 0...
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Kampanja farbanja - ocene za 5. kolo

Post by Dzon Vejn »

Odavde ocene za 5. kolo
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Kampanja farbanja - ocene za 5. kolo

Post by Dzon Vejn »

Moje ocene za ovo kolo:

Milosh 9
Teclis 7.5
Hypodermic 8
Dellamorte 7.5
Stalin 8.5
Mandragoran 5
Hindza 6.5
Dorian 7.5
Dr Nick 10
Badtaste 7.5
Strigoi 6
Stefaz 7.5
Kirgan 9

Pre svega jedno pojasnjenje sto se tice ocena: ovo kolo su mi najlepsi bili Dr Nickovi dark eldari. U startu sam dao ocenu 10. Kako sam svaki put davao bonus od 0.5 onome ciji mi se rad najvise svidi, a Dr Nick je vec imao 10, onda sam ostalima smanjio po 0.5 (dakle racunajte da biste svi ostali inace dobili jos 0.5 vise nego sto jeste). E sad, da predjem na komentare:

Milos: Nema mnogo toga sto moze da se prokomentarise. Ovo je jedan prilicno odlicni ork bike ;). Ono sto bi eventualno falilo do desetke su neki ultrasitni detalji (primera radi postolje je moglo da ima jos po neki detalj, pantalone na orku su mogle malkice bolje, zelena zica koja spaja glavu i telo motora jos koju nijansu na sebi, i svetlo na motoru eventualno nesto bolje. Ali to su sve ekstremno minorne sitnice ;). Rad je fenomenalan. (racunaj kao da bih ocenio sa 9.5)

Teclis: Sasvim solidan letac. Koliko vidim pod ovim zutim svetlom ima i lepe detalje na perima i sve. Postolje je isto lepo. Mozda bih ocenio bolje da su "prirodne" boje (a ne zuckaste). (racunaj kao da bih ocenio sa 8)

Hypodermic: svega par zamerki - mislim da ovom zlatu fali jos nijansa (mada sam svestan i znam da je tesko raditi nijanse na zlatnoj boji), ne svidja mi se sto je faca uradjena kao maska (licni utisak, kontam da tako treba po fluffu :D), papir je iste boje kao krila (ako si ostavio krila bela, mogao si papir da stavis da vise vuce na kommando khaki / bleached bone, uz fine detalje u beloj). (racunaj kao da bih ocenio sa 8.5)

Dellamorte: lep centerpiece model. Crvene povrsine na pauku su jako lepo uradjene. Ono sto mi se manje svidelo su zelene povrsine na pauku koje su mogle biti malo preciznije, imperijalac u totalu (izbor boja a posebno zuto-braon kombinacija, i ruke najvise), bodlje na dupetu bi mogle imati malo vise detalja. Goblin je fenomenalan :D. Donja strana pauka mi se svidja (braon-beli delovi). Oci na pauku bih mozda uradio drugom bojom, da se razliku od zelenih povrsina ispod oklopa. (racunaj kao da bih ocenio sa 8)

Stalin: Lep orak. Jedino mi se njegovi rogovi nisu malo dopali. Ostalo je lepo. (racunaj kao da bih ocenio sa 9)

Mandragoran: Ovo je malo preko tabletopa. Za D&D sasvim dobro ;) (racunaj kao da bih ocenio sa 5.5)

Hindza: Lep motor. U odnosu na onog pocetnog ciku iz 1. kola, ovi su bas super ;). (racunaj kao da bih ocenio sa 7)

Dorian: Lep cika. Licno nisam ljubitelj ovako jarko belih povrsina, ali boze moj - to je moj problem ;). (racunaj kao da bih ocenio sa 8)

Dr Nick: Ne vidim sta bih ovde mogao da komentarisem :D. Modeli su jednostavno perfektni. Eventualni komentari mogu da budu: 1) posto casovi farbanja? 2) ako farbas figure za pare, svima topla preporuka da farbaju kod tebe ;). (dao bih i preko 10 da moze ;) )

Badtaste: znatno bolje cike od onih prvih (ili su barem slike toliko bolje ;) ). Kacige su mi se bas jako dopale ;). (racunaj kao da bih ocenio sa 8)

Strigoi: Komentare sam ti vec manje-vise rekao, ali da ih ponovim i ovde ;). Ovo je jos jedan u nizu modela koje si radio malo ranije, a malo sada, sto je steta. Neki delovi su jako lepi, a drugi su... mogli da budu bolji ;). Primera radi, squig je super, kamenje koje nose goblini su solidni, novi goblini su ok, ali stari su previse brushovani, drvo je previse brushovano, itd. Plus mi se ovo postolje ne dopada nikako (posebno sto se utapa u orkove / gobline koji su i sami pretezno zeleni ;) ). Metal je ok ispao. Kamenje na postolju si mogao da obojis da se uklapa u ono sto nose goblini, da izgleda kao da je isto kamenje u pitanju ;). (racunaj kao da bih ocenio sa 6.5 - pretezno zato sto preovladavaju stari momenti farbanja... da preovladava squig-like farbanje bilo bi dosta vise ;) ).

Stefaz: ovo kolo si popusti. Doduse na ovih pola figure nisi ni mogao bog zna sta da pokazes (a sto svakako umes). Stoga i manja ocena ovaj put. (racunaj kao da bih ocenio sa 8)

Kirgan: figurica je stvarno super. Jedino sto mi se nije svidelo jeste sto je za moj ukus previse sareno (sto je moj licni problem), i noge na konju mi se bas nekako ne dopadaju (deluju mi kao da su nekako previse grubo nijansirane). Sve ostao je zaista fenomenalno. (racunaj kao da bih ocenio sa 9.5 - samo da su noge bile drugacije bilo bi 9.75, ali bonus bi svakako pokupio Dr Nick ;) )
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
milosh
Posts: 891
Joined: Mon Jun 09, 2008 2:11 pm
Location: Vidikovac

Re: Kampanja farbanja - ocene za 5. kolo

Post by milosh »

Dellamorte - 8 (Deluje mi kao jedan od Dellamorteovih slabijih radova. Ne svidja mi se izbor boja, crvena je ok ali se ne slaze sa onom zelenom koja mi deluje neprirodno. Na nekim delovima fali suptilniji prelaz, npr. zaoka na zadnjem delu, ono svetlo 'meso' na sredini, crno-beli rogovi, oci ne mogu najbolje da sagledam sa fotografija...)
Kirgan - 9 (Najbolje Kirganovo farbanje do sada u kampanji. Mnooogo mi se svidja kako je ofarban konjanik, jedino sto mi se cini da je previse saren za nurglovca, ovako mi vise lici na slaaneshovca)
Stalin - 8.5 (Gazgulova koza je puno drecava, ostatak je super, posebno mi se svidjaju crno-zuti straftasti delovi njih si uradio bez greske :) )
Dzon Vejn - 7 (klasican table top kvalitet)
Stefaz - 8 (Ne mogu bas najbolje da provalim sta je ovo na slici, deluje kao neki elementalcic :mrgreen: Odusevljava me source lighting na pesku baze)
Teclis - 8 (jednostavna figura ali veoma lepo ofarbana)
Dr Nick - 9.5 (Odlicni su! Bele kacige su sjajne, oklop takodje. Jedino mi se cini da su seciva uradjena sa malo manje truda, ali su svejedno odlicna)
Mandragoran - 7 (table top kvalitet)
Badtaste - 8 na kredit ;) (Slike su mnogo tamne i ne mogu da uopste razaznam tamnije delove figura (pantalone) ali mi se svetliji delovi bas svidjaju)
Boca - 7 (table top kvalitet i iznenadjujuce najlosiji Bocin rad do sada u kampanji. S obzirom da je rec o karakteru mislim da je potrebno mnogo vise truda ;) )
Dorian - 8 (Lepo uradjen terminator)
hindza - 7 (samo nanesene osnovne boje, treba jos hajlajta)
strigoi7904 - 7 (jos jedan table top uradjen u ovom kolu :) )
Image
User avatar
Dellamorte
Posts: 392
Joined: Mon Apr 12, 2010 9:23 pm

Re: Kampanja farbanja - ocene za 5. kolo

Post by Dellamorte »

Milos-9
stefaz-8.5
strigoi-7
Kirgan-9.5
Teklis-7.5
Hypo-8.5
Badtaste-7.5
Stalin-8
Dr Nick-10
Mandragoran-8
Dorian-8.5
Hindza-8
Dzon vejn 7

pod br jedan-svi komentari i kritike jesu na mestu i prilicno su konstruktiivni(sad sam malko i sredio detalje koji odskacu na pauku(zelenilo) pa izgleda bolje,kao sto rekoh moja greska sto sam toliko pozurio sa fotkanjem pre stedjivanja..mada imacu jos malko posla na njemu :) ali u svakom sl hvala na konstruktivnim kritikama :)

Milos-standardno dobar rad,a posebno mi se svidja prednji deo bajka-takoreci polu hitinski :) odlicno

stefaz-bas lepo uradjen efekat vatrice,kao da ima diodicu u sebi,tehnika je vrhunska,ali ocena je manja zbog izbora modela i boja.:( ili zato sto sam navikao da su Stefazovi radovi svi vrhunski,a ovo je malko ispod toga

Strigoi-nije lose,ali ima jos mnooog da se radi na kvalitetu.Ima odredjenih ivica iz kojih izbija metal,ovaj posip i nije bas najbolji(predlazem da kupi neki gw-ov,kamenje koje je dodato je trebalo da se zaboji.malko iskustva i sredjivanja i mislim da bi model bas lepo izgledao.Ali dobro svaka cast na radu i nadam se da ce kritike biti konstruktivno prihvacene i naravno da se rad generalno poboljsa :)

Kirgan-odlican rad,najbolji od njega od sad-nadam se da ce da nastavi ovim tempom :)

Teklis-standardno dobro i vidim bas puno detalja,ali mi bas smetaju pustinjske boje...i ovo je generalno ocena za model(inace stvarno mislim da Teklis ima painting skil ako ne za 10ku sigurno za 9.5..ali bas fali neki fin model na kome ce da se i pokaze to :)

Hypo-taman rekoh jos jedan od fenomenalnih radova-ali onda otvorih vecu slicicu.i ocena je ovakva jer stvarno mislim da je ne dovrsen po Hypo standardima.Da je jos malko vremena posveceno bila bi to 10ka(narocito zato sto su mi skroz sangvinori super modeli)

Badtaste-Nije lose,ali kao da jos jedan hajlajt fali

Stalin-vidim dosta detalja,ali slika mi je nekako mutna-tako da ne mogu da procenim bas najbolje.zato je ocena ovakva.ali mislim da Staljin ima mnoogo boljih radova.(naravno nikako ne poricem detalje industriskih sara-koje ja ne bi znao da uradim, pedantno odradjene kablove na ruci,ali nekako sve generalno-moglo je to i bolje)

Dr NIck-svaka cast!najbolji rad ovog kola.Pedantno,lepo & mnogo :)

Mandragoran-modeli su prilicno mali ali pedantni.

Dorian-lepa izvedba bele boje

Hindza-lep rad ,pedantan,sa izvucenim outlajnovima.fino

Dzon Vejn-Kao sto je i sam reko brzinski,nije lose ali mislim da bas fali baza inace bi bila veca ocena

eto tolko od mene :)
..we have purpose
-----------------------
ako pobedish u olimpijadi za retardirane ,to ne menja cinjenicu da si i dalje... :commisar:
User avatar
Dorian
Posts: 203
Joined: Wed Mar 26, 2008 7:35 pm

Re: Kampanja farbanja - ocene za 5. kolo

Post by Dorian »

Evo i mojih ocena:

Dellamorte 9.75 Fenomenalno! Jedino sto mi se ne dopada su kosulja i lice cikice koji bezi;
Kirgan 7.75 Sasvim dobar tabletop sa nesto freehanda. Kolorit mi je... cudan;
milosh 9 Odlican, ali prethodni mi se malo vise dopao;
Stalin 8.25 Pravi Ghazghkull, al "kostani" delovi zaostaju;
Dzon Vejn 7.25 uprkos preporuci na bazi :)
stefaz 8 Dobar DL, ali po opstem utisku, ipak zaostaje za prethodnim;
teclis 7.75 Sasvim efektan i lep TTQ;
Dr. Nick Riviera MD 10 Neprikosnoveno najbolje u kolu. 10+
Mandragoran 7 Sasvim dobar kvalitet za board game. Ipak im jos koji highlight ne bi skodio;
badtaste 8.25 Ovi zli Tauidjani obecavaju. Fotke jesu suvise mracne, ali slemovi izgledaju odlicno.
Hypodermic 7.5 Losiji od prethodnih kola.
hindza 7.25 Sve bolje i bolje!
strigoi7904 7.5 Na stranu tehnika kojoj mogu naci neke zamerke, ovi mi se bas dopadaju!
"More than any time in history mankind faces a crossroads. One path leads to despair and utter hopelessness, the other to total extinction. Let us pray that we have the wisdom to choose correctly."

Woody Allen

---
http://dorianm.deviantart.com/
User avatar
Kirgan
Ser
Posts: 1624
Joined: Mon Sep 06, 2004 12:32 pm
Location: Banovo Brdo Republika

Re: Kampanja farbanja - ocene za 5. kolo

Post by Kirgan »

Milos-7.5- Jace uradjen kontrast bi doneo vecu ocenu verujem da si se smorio od Orkova (ovaj ti je najslabije uradjen do sad)
stefaz-8- Rad na staroj slavi realno mozes ti mnogo bolje izgleda da si se orjentisao da budes samo bolji od protivnika a ne da das svoje najbolje
strigoi-6- ok je za trud verovatno bolje izgleda uzivo
Dellamorte-8.5 za sad tvoj najbolji rad
Teklis-7- lep rad uzivo jos lepsi
Hypo-6.75- Ne znam da li je do slike al mi ne deluje gotovo pogotovo krila
Badtaste-6.5- prosecan Tau neki highlight bi pomerio ocenu
Stalin-8- Najbolji rad do sad
Dr Nick-9- Odlican rad
Mandragoran-5.5- Veseli modeli verovatno ne bas zahvalni za farbanje
Dorian-7.5- Verujem da uzivo izgleda bolje ovako na slici mi je delovao nekako "hrapavo"
Hindza-6- Neki highlight nece da ubije ili outline
Dzon vejn 6.5- dobar pocetak mala slika

Opsti utisak da se ne znalazimo najbolje sa belom krila kod Boce i Dorianov termos :roll: Inace veliki napredak kod svih :twisted:
A sto se mene tice mislim da ako obratite paznju na Fluf da nije saren puno plus sta ce cova korozija i unistavanje oklopa cine svoje :twisted:
Josef Quartjin (Enemy Within):

"Zbogom Wittgendorf-e na k...c te nabijem" Sommerzeit 13. 2512.
User avatar
teclis
Posts: 2238
Joined: Sun Sep 23, 2007 11:01 am
Location: Basket teren
Contact:

Re: Kampanja farbanja - ocene za 5. kolo

Post by teclis »

stalin - 7.5
milos - 9
mandragoran - 5.5
dellamorte - 8
dorian - 7
stefaz - 9
dzon vejn - 6.5
bocman - 7
hindza - 6
dr nick - 8.5
strigoi - 6
kirgan - 9
badtaste - 6.5

stalin - kolega ork, jako dobro je sve. osim kosturske glave, rogova i one zlatne plocice (osim ako je badmoon onda nemam koment za to)
milos - no comment! pravi orkovski izgled to je sve sto imam da dodam (komentar je Ctrl+C => Ctrl+V jer su isti modeli i isto farbanje :wink: )
mandragoran - tipican primer osnovnog TTQ
delamorte - deluje mnooooogo dobro, al opet mi se cini da treba uzivo da vidim.
dorian - vanish
stefaz - odlican rad, nije bash bash spektakularno za 10
dzon vejn - brzinski odradjeno, slika ne govori mnogo. sta ti ja znam solidan TTQ
bocman - generalno belo je bash loshe uradjeno. zlato je oskudno na naramenicama i one glavice eksera na naramenici su prefarbane (znam picajzla sam). takodje na levom krilu pozadi imas mrlju od zlata. rubin je dobar i zlatno telo je skroz dobro.
strigoi - malo bolji TTQ. baza - te zelene ljuspice su potpuni promasaj!
dr nick - skroz lepo uradjeni eldari, detalji sve na mestu. cini mi se malo bolje nego prosle kolo
kirgan - jako cudan i kreativan koncept. lepo obojeno, jako cudno i zanimljivo :)


najfigura kola je plamena stvarchica stefaza
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: Kampanja farbanja - ocene za 5. kolo

Post by Hypodermic »

Milos - 9
Stefaz - 9
Uruk-hai - 0
Strigori -7.5
Kirgan - 9
Deka - 0
Igor - 0
Teclis - 7.5
Shukaku - 0
Ja - 0
Joggy - 0
Dellamorte - 9
Badtaste - 8
Stallin - 9
Dr.NIck - 10
Mandragoran - 6
Dorian - 10
Hindza - 8
Viking - 0
Dzon Vejn - 7
Drinki - 0


Opsti utisak - previse nula, ljudi, farbajte.
@Teclis - vidis, nisam ni video da sam ga mrljnuo prstom slucajno. Bice ispravljeno kasnije.
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
stefaz
Posts: 327
Joined: Tue May 20, 2008 6:33 am

Re: Kampanja farbanja - ocene za 5. kolo

Post by stefaz »

stalin - 8.5 Solidno ali previse mrljavo za moj ukus. Mislim da gazda Ghazz zasluzuje malko vise paznje. :D
milos - 8.5 Déjà vu. :D
mandragoran - 7.5 TTQ, ne vidi se lepo sa slike, cini mi se da je ista braon koriscena i za drvo (drska sikire) i za kozne kaiseve.
dellamorte - 9.5 Meni se ovo bas svidja. Fali mu malkice samo da mi bude hit kola.
dorian - 8.5 Deluje nezavrseno, fale mi senke na oklopu i onaj kanap na stitu mi bas bode oci.
teclis - 8.5 Iako je cist drajbras, svidja mi se kako je ispao.
dzon vejn - 7.5 Vidi se da je na brzinu namalno.
hypo - 7.5 Isto kao i kod Doriana, deluje nezavrseno.
hindza - 8 Korektno i pedantno.
dr nick - 10 Odlicni su.
strigoi - 7.5 Jako los izbor boja i materijala za bazu. Ima mesta za napredak. :D
kirgan - 9.5 Da je frihend malo bolji bila bi cista desetka. Oklop mi je fenomenalan.
badtaste - 7.5 Nista se bre ne vidi, bas je tamna slika.

Sto se mog "rada" tice, bilo je ili ovo ili goluzdravo pile. Inace je to neki kosturak koji gori, nema bogznasta ni da se farba. Mozda su slike malo nesrecne, nije toliko los uzivo. :D
User avatar
Dr. Nick Riviera MD
Posts: 150
Joined: Sun Sep 14, 2008 8:17 pm

Re: Kampanja farbanja - ocene za 5. kolo

Post by Dr. Nick Riviera MD »

Evo i ja da ocenim radove za ovo 5-to kolo: :)
Delamorte 9 - Kao prvo ovaj pauk mi se kao figura mnogo svidja i po meni si ga ofarbao bas onako kako i treba da bude :) Uredno i vrlo precizno :D
Kirgan - 8.5 - Dosta dobar rad,svidja mi se kombinacija boja i jedan od tvojih boljih radova
milosh - 8 - copy/paste ali zato jedva cekam da vidim kada zavrsis ceo squad tih bajkera :)
Stalin - 9 - e sada da obrazlozim svoju ocenu,mnoogo bolje izgleda uzivo figura i tehnicki je uradjena onako kako samo kamarad Stalin zna da uradi :D Sto se tice crnog oklopa za to krivite gazda Pneku jer je on tako 'teo jelte i to je onda "zatvorilo" figuru :)
Dzon Vejn - 7.5 - Za fast painting je bas fino ispao ;)
Stefaz - 8 - Svidja mi se kako si uradio plamen ali figura je toliko mala da sam jedva uocio kostura koji se valjda moli ili tako nesto? :)
teclis - 8.5 - Super je orlusina i ide odlicno sa bazom
Mandragoran - 7.5 - Svidjaju mi se figure s obzirom da su iz boardgame-a ali imam utisak da si naneo samo osnovne boje sa oskudnim hajlajtima
badtaste - 7.5 - Oklopi su super,Imaju neki pustinjski smek ali sve ostalo mi deluje nedovrseno
Hypodermic - 6.5 - Boco izvini druze ali ovaj Sanguinor izgleda kao da si ga radio preko one stvari u odnosu na one tvoje genestealer-e iz Space Hulk-a
Dorian - 7 - Opet si farbao na brzinu,je li? :)
Hindza - 8 - Super su marinci,cisto i precizno :)
Strigoi - 7 - Nije lose,nije lose :)
"Seriously honey, I can prescribe anything." :-)
"If you want to have an exclusive surgery with me,dial 1-800-DOCTORB.Note the extra B is for BARGAIN"
Don't worry you won't feel a thing:-)

Image Image
User avatar
Mandragoran
Posts: 112
Joined: Tue Feb 09, 2010 12:55 pm
Location: Vidikovac

Re: Kampanja farbanja - ocene za 5. kolo

Post by Mandragoran »

hvala lepo na ocenama! sa obzirom da su figure za d&d, a opet bolje su ofarbane nego prepainted, ja sam veoma zadovoljan..

Milos - 9.5
Stefaz - 8
Strigori -7.5
Kirgan - 8.5
Teclis - 8
Dellamorte - 9
Badtaste - 8
Stallin - 8.5
Dr.Nick - 9.5
Hypodermic - 8
Dorian - 8.5
Hindza - 7.5
Dzon Vejn - 7
strigoi7904
Posts: 8
Joined: Mon Jan 16, 2012 3:18 pm

Re: Kampanja farbanja - ocene za 5. kolo

Post by strigoi7904 »

Milos - 9 ( jos jedan dobar u dugome nizu ;) )
Stefaz - 9 ( da je veca slika bila bi bolja ocena )
Kirgan - 8 ( lepo ofarbano ali mi se ne svidja izbor boja, mada moguce da tako treba :P )
Teclis - 8 ( ok figura, ocena bi bila veca da ima jos koju boju, mada opet kazem, mozda tako treba ;) )
Dellamorte - 10 ( fenomenalno, svaka cas' :) )
Badtaste - 8 ( ok izgledaju )
Stallin - 9 (ne vide se datalji lepo na slici, verovatno je dosta lepsi uzivo)
Dr.Nick - 9.75 (zao mi je sto kvarim niz 10ki ali ipak je pauk.... :) )
Hypodermic - 8 (svaka cast za vremenski period, da si manje pauza pravio mozda bi bila lepsa :) )
Dorian - 8.5 ( nekako su mi ranije figure bile dosta lepse )
Hindza - 7.5 ( interesantno )
Dzon Vejn - 7 ( mislim da sam dovoljno komentarisao neko vece :P )
Mandragoran - 7 ( deluju kao da nisu zavrseni... )
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Kampanja farbanja - ocene za 5. kolo

Post by opsidiannight »

Kolo 5.

Miloš 7,7
Stefaz 6,5
Uruk 0
Strigio 6,5
Kirgan 8
Deka 0
Igor 0
Teklic 7
Šukaku 0
Boca 6,1
Jogi 0
Delamorte 7
Badtaste 6,2
Staljin 7,1
Doktor 7,2
Mandragor 5,5
Dorian 6,1
Hindža 6,2
Viking 0
Džon 6,5
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
Viking
Posts: 43
Joined: Thu Jun 04, 2009 8:20 pm

Re: Kampanja farbanja - ocene za 5. kolo

Post by Viking »

milsoh - 7.5
stefaz - 7
strigoi7905-6.5
kirgan - 7
teclis - 6.5
hypodermic-6.5
dellamorte-7.5
badtaste-6.5
stalin-7
dr.nick-8
mandragoran-6
dorian-6.5
hindza-6
dzon vejn - 5.5
"All will die,but few will have lived."
Stalin
Posts: 25
Joined: Wed Feb 24, 2010 12:59 am

Re: Kampanja farbanja - ocene za 5. kolo

Post by Stalin »

A sad ja malo da nadjubrim kolhoznicko dobro citaj iskenjam se za dnevnik: :)
Milosh - Isto kao i sve ostalo ali bice formacijski lepi kada se nataloze :)
Stefaz - Kapiram da je figura nereprezantativna pa je zato niza ocena
Strigoi - Izgleda kao da si ga mazao osnovnim bojama i zato je tako niska ocena
Kirgan - Ovaj put si se potrudio :)
Teclis - Tehnika ok ali je sam odabir boja sterilan
Hypodermic - Znam da je sa zlatnom i belom jako nezahvalno raditi ali je ovo moglo mnogo bolje
Dellamorte - Po meni jedan od najlepsih modela u ovom kolu i ujedno i jedan od tvojih najboljih radova
Badtaste - Sterilno ali i fotografija ne dozvoljava detaljniju analizu minijatura
Dr.Nick - Bio,video,nemam sta da kazem :D
Mandragoran - Deluju nezavrseno
Dorian - Bela boja je vise nego nezahvalna za rad ali je ovo moglo mnogo,mnogo bolje
Hindza - Pristojno
Dzon Vejn - farbao si ga preko one stvari :)

milosh - 8.5
Stefaz - 8.5
Strigoi - 7
Kirgan - 9
Teclis - 8
Hypodermic - 6
Dellamorte - 9.5
Badtaste - 7.9
Dr.Nick - 9.5
Mandragoran - 7
Dorian - 8
Hindza - 8
Dzon Vejn - 7
Paladin Aleksandar Anderson, dusa od coveka, ruke mu se pozlatile.
uruk-hai
Posts: 69
Joined: Tue Oct 23, 2007 2:15 pm

Re: Kampanja farbanja - ocene za 5. kolo

Post by uruk-hai »

Milos - 8.5
Stefaz - 9
Uruk-hai - 0
Strigoi -7.5 ako se pravim da baze ne postoje
Kirgan - 8.5 ako zaboravim da postoji ono nesto sareno na ledjima
Deka - 0
Igor - 0
Teclis - 7.5
Shukaku - 0
Hypodermic - 8
Joggy - 0
Dellamorte - 9
Badtaste - 7.5
Stallin - 9
Dr.NIck - 9.5
Mandragoran - 5.5
Dorian - 8.5
Hindza - 7
Viking - 0
Dzon Vejn - 7.5 da nisam vide o uzivo dobio bi 5, sledeci put neka fotka bude veca od 12x12 pixela!!
Drinki - 0
User avatar
deka
Medved ili Jeti? Odlučite sami.
Posts: 1116
Joined: Thu Feb 24, 2005 3:55 pm

Re: Kampanja farbanja - ocene za 5. kolo

Post by deka »

Dellamorte - 8.5
Kirgan - 8
Milos - 8
Stallin - 8.5
Dzon Vejn - 7 (ako već nisi na forumu stavio veliku sliku, mogao si bar na foto kofici da ostaviš veću sliku, ja sam se baš trudio, ali ne mogu baš da skapiram šta je ovo...)
Stefaz - 8
Teclis - 7.5
Dr.NIck - 9.5
Mandragoran - 6.5
Badtaste - 8
Bocman - 8.5
Dorian - 8 (OK, apotekari treba da su beli, ali treba da imaju i oznake svog chapter-a, a ja ne vidim ništa osim momenta na štitu, a takođe fali ti još detalja osim Narthecium-a)
Hindza - 8
strigoi7904 8

Ostali, uključujući i mene (pošto sam popodne bio malo prilegao zbog radi Super Bowl-a, a probudio sam se na poluvremenu istog tj. oko 2...),

Uruk-hai - 0
Ja - 0
Igor - 0
Shukaku - 0
Ja - 0
Joggy - 0
Viking - 0
Drinki - 0
Image Image
User avatar
badtaste
Posts: 245
Joined: Sun Aug 30, 2009 9:15 pm

Re: Kampanja farbanja - ocene za 5. kolo

Post by badtaste »

Milosh 8
Teclis 9
Hypodermic 8
Dellamorte 9
Stalin 8
Mandragoran 7.5
Hindza 8.5
Dorian 8
Dr Nick 9
Dzon Vejn 8
Strigoi 8
Stefaz 9
Kirgan 8
User avatar
hindza
Posts: 163
Joined: Sun Jan 08, 2006 5:19 pm

Re: Kampanja farbanja - ocene za 5. kolo

Post by hindza »

Milosh - 8.5
Stefaz - 9
Strigoi - 7
Kirgan - 8
Teclis - 8
Hypodermic - 7.5
Dellamorte - 9
Badtaste - 7.5
Dr.Nick - 9.5
Mandragoran - 7
Dorian - 8
Stalin - 8.5
Dzon Vejn - 7
Smrt fašizmu, Sloboda : Rad - 2 : 0...
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Kampanja farbanja - ocene za 5. kolo

Post by Dzon Vejn »

Odavde ocene za 6. kolo
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
teclis
Posts: 2238
Joined: Sun Sep 23, 2007 11:01 am
Location: Basket teren
Contact:

Re: Kampanja farbanja - ocene za 6. kolo

Post by teclis »

stalin - 7.5
milos - 8.5
mandragoran - 7.5
dellamorte - 7
dorian - 0
stefaz - 7.5
dzon vejn - 8
bocman - 8.5
hindza - 0
dr nick - 8.5
strigoi - 5.5
kirgan - 8.5
badtaste - 6.5

stalin - vise nego solidno obojen marinac
milos - slika je ocajna, kvalitet slican. ne svidjaju mi se kljove kako si uradio.
mandragoran - ovo je vec nesto! jako lep rad
delamorte - mnogo figura standardan delamorte kvalitet. svaka tebi cast da takav kvalitet odrzavas na svojih 1200 figura :O :O :O
stefaz - metalni delovi mi deluju nedovoljno obojeni
dzon vejn - jako lep rad. ne znam dal je sharp mask/contrast ili su ti sve figure tako obojene, pomalo cartoon_like. meni se svidja to. da bi bio realista moras da bojis figuru 8 sati, sta ti ja znam nije vredno... a da frihend - jako lepo uradjen!
bocman - msm da je najbolji tvoj rad do sad. sve je u fullu, i wethearing i marinci - jako dobro!
strigoi - dao bih ti nesto vecu ocenu, al kad vidim mold line zgrozim se!
dr nick - sjajno niche, kao i dosad. aj vidi kad slikas da ti ne bude A3 format presavijen na pola , malo smanjenje shadow/lighting i eto ti slike ko na GW sajtu
kirgan - prvo mi je bilo suvishe drechavo. al onda sam se setio 'pa to su oni bradati imperijalci' :D. zamalo da dobijes jos jedan best sprinter, svaka cast na broju al te je malo delamorte zajebo :twisted:
badtaste - solidan TTQ


najfigura kola je moj general :P. pa onda bocin tenak

opsti utisak - jos dve kokoshke.... :( a niko se nije pojavio u odnosu na proslo kolo. za sad izlaznost ~50%. bice dobro ako se odrzi ta cifra
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Kampanja farbanja - ocene za 6. kolo

Post by Dzon Vejn »

Milos 8
Teclis 7
Hypodermic 8
Dellamorte 7
Stalin 8
Mandragoran 7.75
Dr Nick 10
Badtaste 7.25
Strigoi 7.5
Stefaz 9
Kirgan 8

Komentari:

Milos - lep je orki, ali je dosta ispod standarda koji si postavio sebi sa onim bikerima ;).
Teclis - lep je zaista coveculjak, ali znate vec da ja tezim da penalizujem pasulje ;). Kada bih ocenjivao farbanje pasulja, ovo bi bilo negde 9-9.5 ;).
Hypodermic - Ovo ti je ocena samo zato sto overall izgledaju lepo :D. Inace bi bilo manje. Neke stvari su jako lepo uradio (kao sto su npe. one crvene kapljice krvi, i prasnjavo dno rhinoa), ali najveci deo figura je samo poprskan crnim sprejem i to je to.... mozes ti to bolje ;).
Dellamorte - mnogo grubo mi izgleda sencenej figure. I neki su bas zmazani (nurgle-ovci... mada mozda si i zeleo da oni tako deluju :D).
Stalin - Stalin moze bolje, ali je i ovo sasvim solidno ;)
Mandragoran - Jedan od lepsih tvojih cika do sada ;)
Dr Nick - Jedinu zamerku koju mogu da vidim jesu krila na onim cikama koji imaju "ravna" krila. Ona mi deluju malo flat (u odnosu na kvalitet ostatka figura...). Postolja su ti opet malo siromasna, ali koga briga pored onakvih cika :D. Ali posto i ovo kolo imas najlepse cike, onda je to opet 10 ;). Posebno mi se svidelo kako si uradio prelaz boja na bicu. Jesi li razmisljao o drzanju skolice farbanja :P :D ?
Badtaste - Lep je orki. Malo vise sencenja na nekim delovima ne bi bilo lose: pantalone i kosulja su pomalo siromasni na detaljima.
Strigoi - Kao sto ti vec rekoh: pauci lepo izgledaju... ali gooooblini su joj :D. Posto sledece kolo ocekujemo pauke koji nisu imali zapocete gobline od ranije, nadam se da ce biti malo bolje ;). I malo bi trebao da smanjis brush. I malo preciznije - crvena boja kod dupeta pauka se preliva na telo malo ;).
Stefaz - Tvoj standard... nista novo za dodati ni oduzeti ;)
Kirgan - Lepi su zaista. Malo nisam fan tih braveheart boja na faci, i licno bih probao da boju kose/brade promenim u odnosu na ostatak figure. Ostalo je zaista lepo ;).
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
Kirgan
Ser
Posts: 1624
Joined: Mon Sep 06, 2004 12:32 pm
Location: Banovo Brdo Republika

Re: Kampanja farbanja - ocene za 6. kolo

Post by Kirgan »

stalin - 7
milos - 7.5
mandragoran - 7.5
dellamorte - 7
dorian - 0
stefaz - 9
dzon vejn - 8
bocman - 7
hindza - 0
dr nick - 8.5
strigoi - 5
Teclis-7
badtaste - 5.5
:twisted:
Josef Quartjin (Enemy Within):

"Zbogom Wittgendorf-e na k...c te nabijem" Sommerzeit 13. 2512.
User avatar
milosh
Posts: 891
Joined: Mon Jun 09, 2008 2:11 pm
Location: Vidikovac

Re: Kampanja farbanja - ocene za 6. kolo

Post by milosh »

teclis - 8 (iako ne volim istorijske figure ova je veoma lepo ofarbana)
dellamorte - 7 ( :applause: za kolicinu figura i kvalitet s obzirom na kolicinu. Medjutim malo slabija ocena jer mi se nurglovci ne svidjaju, posebno ljubicaste nijanse na secivima)
dzon vejn - 9 (jedan od tvojih boljih radova u ovoj kampanji. Freehand i detalji su bas lepo uradjeni, jedino na sta imam zamerku su gavran, ako je to upste gavran, koji je trebalo da bude crnji i oci carobnjaka jer se na ovoj slici koja ga slika iz anfasa vidi da su malo razroke :D )
mandragoran - 8 (figuru sam video i uzivo i moram priznati da izgleda jos bolje. Veoma dobar kvalitet za jednu minijaturu za frp)
doktor nik - 10 (ako je to uopste moguce jos bolji rad od vicica i incuba. Prelaz na bicu je boles' ;) )
stalin - 8.5 (pedantno i detaljno kako samo staljin ume. Fotke su malo mracnije pa je nemoguce videti neke detalje)
kirgan - 8
stef - 9.5 (standardni kvalitet ;) )
strigoi - 6 (pauci su bolje uradjeni od goblina, ali i dalje ima previse drybrusha. A i oni mould line-ovi po nogama kvare utisak)
badtaste - 6.5 (deluje nezavrseno. Crni delovi deluju kao da nemaju ni trunku hajlajta, a opet mozda je samo zbog losije fotografije)
boca - 8.5 (meni se ovi DC momci i njihovo sokocalo bas svidjaju :) )
Image
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: Kampanja farbanja - ocene za 6. kolo

Post by Hypodermic »

Milos - 8.5
Strigori - 7
Stefaz - (stefanova slika ne radi, po secanju rekao bih da je 9)
Kirgan - 8
Teclis - 9
Badtaste - 7
Nick - 10
Dellamorte - 9
Stalin - 8.5
Mandragoran - 8
Dzon Vejn - 8.5
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
Dorian
Posts: 203
Joined: Wed Mar 26, 2008 7:35 pm

Re: Kampanja farbanja - ocene za 6. kolo

Post by Dorian »

Teclis - 9 - Primarno zbog konja, mnogo mi se dopada
Milosh - 9 - Odlican Ghazkhul, jako lep weathering
Dellamorte - 8.25 - sa obaveznim ogrominm bonusom na kolicinu ofarbanog!
Dzon Vejn - 9.5 - bravo! Najbolji do sada! Freehand je pun pogodak.
Mandragoran - 9.25 - jednostavno a odlicno!
Dr. Nick Riviera MD - 10 - Nemam reci
Stalin - 8.5 - Lep kapelan sa preciznim highlightom
Kirgan - 8.5 - Sjajni teutogenci, opet najbolje do sada.
Stefaz - 9 - Sada kada konacno vidim slicicu!
Strigoi7904 - 8 - Lepi modeli sa lepom shemom
badtaste - 8 - Takodje
Hypodermic - 9.25
Last edited by Dorian on Sat Mar 03, 2012 1:42 am, edited 2 times in total.
"More than any time in history mankind faces a crossroads. One path leads to despair and utter hopelessness, the other to total extinction. Let us pray that we have the wisdom to choose correctly."

Woody Allen

---
http://dorianm.deviantart.com/
User avatar
Dellamorte
Posts: 392
Joined: Mon Apr 12, 2010 9:23 pm

Re: Kampanja farbanja - ocene za 6. kolo

Post by Dellamorte »

Milos 9
Strigoi 7
stefaz 10
Kirgan 9
Teklis 9.5
Badtaste 8
Hypo 10 +
Dr nick 10 ++
staljin 9
Mandragoran 9.5
Dzon vejn 8.5
..we have purpose
-----------------------
ako pobedish u olimpijadi za retardirane ,to ne menja cinjenicu da si i dalje... :commisar:
User avatar
Mandragoran
Posts: 112
Joined: Tue Feb 09, 2010 12:55 pm
Location: Vidikovac

Re: Kampanja farbanja - ocene za 6. kolo

Post by Mandragoran »

hvala na komentarima! Mnogo vise sam trenutno inspirisan D&D-om nego WH-om.. :mrgreen:

Milos 9
Strigoi 7.5
stefaz 9.5
Kirgan 8.5
Teklis 8
Badtaste 7.5
Hypo 9
Dr nick 10
staljin 8
Dellamorte 8.5
Dzon vejn 8.5
User avatar
stefaz
Posts: 327
Joined: Tue May 20, 2008 6:33 am

Re: Kampanja farbanja - ocene za 6. kolo

Post by stefaz »

Teclis - 8.5
Milosh - 9
Dellamorte - 8
Dzon Vejn - 9 - Urokljivi Hari. :mrgreen:
Mandragoran - 8.5
Dr. Nick Riviera MD - 10 - Metal jebe kevu...
Stalin - 9
Kirgan - 8.5
Strigoi7904 - 7.5
badtaste - 9 - Upao u bure sa naftom. :mrgreen: Samo da si ofarbao crne tragove po bazi...
Hypodermic - 8
User avatar
deka
Medved ili Jeti? Odlučite sami.
Posts: 1116
Joined: Thu Feb 24, 2005 3:55 pm

Re: Kampanja farbanja - ocene za 6. kolo

Post by deka »

Teclis - 8.5
Milos - 8.5
Dellamorte - 8.5
Dzon Vejn - 8
Mandragoran - 8
Nick - 9.5
Stalin - 9.5
Kirgan - 8
Stefaz - 9
Strigori - 7.5
Badtaste - 6.5
Boca - 9
Image Image
User avatar
badtaste
Posts: 245
Joined: Sun Aug 30, 2009 9:15 pm

Re: Kampanja farbanja - ocene za 6. kolo

Post by badtaste »

stalin - 8
milos - 8
mandragoran - 8.5
dellamorte - 9.5
stefaz - 9
dzon vejn - 8
hypodermic - 9.5
dr nick - 9.5
strigoi - 8.5
kirgan - 9.5
teclis - 9.5
strigoi7904
Posts: 8
Joined: Mon Jan 16, 2012 3:18 pm

Re: Kampanja farbanja - ocene za 6. kolo

Post by strigoi7904 »

Milos - 8.5
Teclis - 7.5
Hypodermic - 8.5
Dellamorte - 8
Stalin - 8.5
Mandragoran - 8
Dr Nick - 9
Badtaste - 7
Stefaz - 9
Kirgan - 8

i naravno....

Dzon Vejn - 8.5
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Kampanja farbanja - ocene za 6. kolo

Post by Dzon Vejn »

Polje rezervisano za editovanje sa Dr Nick-ovim i Stalinovim ocenama.
Dr Nick wrote:Ocene za 6. kolo :D

Teclis - 8.5
milosh - 8.5
Dellamorte - 9
Dzon Vejn - 8
Mandragoran - 8
Stalin - 9
Kirgan - 8.5
stefaz - 9.5
strigoi7904 - 7.5
badtaste - 8
Hypodermic - 8
stalin wrote:ocene za 6 kolo

teclis8.5
milos8.5
delamorter9
dzonvejn8
mandragorn8
kirgan 7
stefaz 9
strigoi 7
badtaste7
hipodermic 8
nic 10
Last edited by Dzon Vejn on Thu Mar 08, 2012 7:51 pm, edited 3 times in total.
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Kampanja farbanja - ocene za 6. kolo

Post by Dzon Vejn »

Odavde ocene za 7. kolo (Dr Nick i Stalin neka odvoje ocene za 6. i 7. kolo).
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
teclis
Posts: 2238
Joined: Sun Sep 23, 2007 11:01 am
Location: Basket teren
Contact:

Re: Kampanja farbanja - ocene za 7. kolo

Post by teclis »

milos - 7
mandragoran - 6.5
dellamorte - 7
dorian - 9
stefaz - 9
dzon vejn - 6.5
bocman - 7
deka - 7
dr nick - 9
strigoi - 5.5
kirgan - 7.5
badtaste - 6.5
joggy - 7

milos - slika je ocajna, kvalitet slican. ne svidjaju mi se kljove kako si uradio.
mandragoran - solidan TTQ
delamorte - sve je ok skroz. jedino onaj heroj sto ima nekog sivo/plavog imperijalca na bazi - jel to statua ili...?
stefaz - bravo stefaz, lepa vatrica
dzon vejn - TTQ
bocman - brzinski uradjen brodice
strigoi - TTQ sa prisustvom hajlajta. samo nastavi sa unapredjivanjem stilova koji ti odgovaraju a daju dobre efekte (hajlajti, washovanje, inkovanje, glaze, drybrash)
dr nick - stvarno mi se svidja to sarenkasto/crno.
kirgan - nije losha wichica
badtaste - solidan TTQ
dorian - stvarno lepa vozila, oshtecenost je sjajno uradjena
deka - solidno vozilo
joggy - za undead bracu ocena 7 - malo jaci TTQ
Last edited by teclis on Mon Mar 05, 2012 12:41 pm, edited 1 time in total.
Locked

Return to “Kampanja Farbanja”